Resident Evil: Odveta

• Německo Resident Evil: Retribution (více)

tomas85 odpad!

Tak toto som necakal ze Paul W.S.Anderson sa priblizi Uwemu Bollovi ale tymto filmom to dokazal,dementne akcne sceny,divne efekty,priserne herecke vykoni hlavne Milla a Sienna su strasne a spomalovacka na spomalovacke....a aj ked filmy zo spomalovackami sa mi pacia ale coho je vela toho je vela,Anderson spomali vsetko co sa da a ten scenar je priserny,asi naj diel bol treti a to bolo asi inym panom reziserom,konkretne Mulcahy(Highlander 1,2) ktory aspon obcas ma kvalitny film no anderson ten uz dlho neukazal ze nieco vie,pre mna je najlepsi jeho film Horizont Udalosti ktory aspon trosku mal nieco do seba zbytok slabota a uz dlho sa mi nestalo ze by som chcel prestat sledovat film po necelej pol hodine no nakoniec som vydrzal toto priserne dielo a dalsia uzasna postava je Wesker,este ze tam nebol dlhsie lebo to bolo nieco hrozne tak ako v diely predtym,az sa cudujem ze niekdo dokaze dat takmer 70$ milionov dolarov na nieco taketo no hlavne je ze to zarobi o tom je tato seria a pseudo herecka a modelka Milla je akcna hviezda aspon sa tak snazi tvarit a to ostatne krovie si aspon zarobi a ani hrat nemusia vediet a Millin manzel Anderson sa zahra na rezisera a dalsi kamern urazu je hudba okrem trosku znesitelnej hudby pri poslednom suboji filmu je vsetko ako od skladatela ktory sa uci pracovat v studiu alebo si nevsimol ze sa nieco poruchalo,no taka takmer detska hudba.Usmev cloveku este vycaruje cervena kralovna a zombie na motorke a tie prestrelky ako zo zlej hry co resident evil nieje a tento film mu nerobi dobre meno prave naopak ale fandov si isto najde ako kazdy diel...mam rad akcne filmy kde treba vypnut mozog ale tu aj po vypnuti to cele posobi komicky...pre mna odpad. ()

HanisShka

Na tenhle díl jsem se neskutečně těšila. Když jsem viděla, jak jsou tady spíš negativní komentáře, ani toho jsem se nezalekla, protože to úplně stejně dopadlo i u 4. dílu - a ten se mi rozhodně hodně líbil. Tenhle díl mě však neskutečně zklamal. Zapletenost děje už byla daleko lepší a efekty na vyšší úrovni - zpomalovačky mi zase nevadily a nějaké ty zombie postavy mi byly celkem ukradené, i když to vypadalo tak hraně a neuvěřitelně trapně. Jediná věc, která mi na tom tak vadila, bylo to, že se to všechno odehrávalo jen na jednom jediném místě. Celá tahle série byla pořád v pohybu a jen co začne skoro finální bitva, všechno se to zvrtne. Pro mě slabý průměr. ()

Inhoofer

Vypněte mozek, pohodlně se usaďte a bavte se od začátku až do konce, ..... pokud to dokážete, budete se moc bavit. ()

Ounil19

Tak toto pokračování mi přišlo z celé série nejslabší, začátek výborný ale po tom jím probuzení a hodinová snaha utéct je i pro mě přespříliš a navíc jako bonus její imaginární dcerka prostě hukot demence. Staří známí jest trochu filmu pomohly dvojrole Michelle Rodriguez taky pěkný chuděrka která je proti zbraní a na druhé straně ostřílená specialistka právě na ně. Sečteno podtrhnuto tento díl je a je dost mizérie doufám že ten další bude o dost lepší lepší než 3* No a abych nezapoměl tomandandy jako vždy best mám rád takovýto sountracky jak u Trona Legacy tak ale i u Transformers. ()

Jahakob

Mila Jovovich je sice stále krásná a vypadá v dalším pokračování Residentu stále skvěle, ale nechápu jak tak skvělá herečka může setrvat u ságy, jejíž start zahájil film průměrný a "končí" filmem hodně slabým. Opravdu mě film zklamal...Triky a scény byly sice propracované a zábavné, ale vše ostatní nestálo za nic. Několik akčních scén nalepených bezmyšlenkovitě na sebe, smyšlená prostředí připomínající opravdu jen kulisy z kartónu a tisíce kulek a kapek krve svištějících kolem objektivu kamery vypadalo v mnoha případech až směšně a nesmyslně....Jediné co si zapamatujete když odcházíte z kina jsou sápající se zombie po nenakažených lidech a ruští plagas střílící z kalašnikovu (ve stovkách) po hodně bezmocně vypadající záchranné jednotce. Film se bohužel nepovedl a jediné klady, které v něm shledávám je herecké obsazení několika dobrými herci a závěrečná scéna Bílého domu, obléhaného milióny nestvůr...40%! ()

Rrena

Náhodou mě se tento díl hodně líbil, nevím co kdo od toho stále čeká. Milla Jovovich jako vždy super, příběh u takového typu filmu ani moc čekat nemůžete, ale cosik tam byla a zase to skončilo tak, že se strašně těším na další díl. Je fakt, že to střílení bylo trošku přehnané, ale to k tomu patří. Jediné co mi celkem dost vadilo, že bylo málo zombie...ale jinak naprosto spokojena, určitě lepší než afterlife. ()

Truelove265 odpad!

Slátanina bez děje!!! Jediné obstojné bylo z filmu pár záběrů, ale opravdu jen pár a hudba tak špatná nebyla, ale jinak to bylo děsný! ()

majo2060

Takže podľa komentárov ktoré som tu čítal som čakal niečo omnoho horšie aké to nakoniec celé bolo ano je pravda bola to jedna akčná scéna za druhou ale skvele do seba zapadalo dej to malo dobrý a scenár sa v celku dal aj ked nerozprávalo sa tam veľa len tie doležité fakty aj ked tých spomalovačiek by mohlo byť menej ale každopádne lepšie než štvorka a dovoľujem si tvrdiť že lepšie než trojka pri ktorých som sa nehorázne nudil a nebolo v nich az tak vela zaujímavého pri tomto filme mi ubehol čas ani neviem ako aj ked može to byť vec len čisto mojho osobného názoru :) ()

vojacek

Akce, akce a zase akce. Nečekal jsem nic jiného než akci a tu jsem dostal. Děj v podstatě žádný a videoherní zpracování mi až tak nevadilo. Nezbývá než doufat, že poslední díl série bude lepší a snad také opravdu poslední :-) ()

pomada

Tak ako aj v predošlých dieloch, je tu striedanie slušnej "filmárčiny" s niekedy až prostou ... (a hlavne nudnou), ale ako doteraz každý diel aj tento priniesol niečo nové a možno aj originálne z pohľadu akcie - ak by sa z každého dielu vybrala top akcia tak by to už bolo vcelku slušné cca 1/2 hod. pozeranie..... Kino 3D ()

metrixmetrix

Jedna dobrá scéna film zachránit nemohla. Chaotická, slátanina, prakticky bez nápadu. Kdyby film začal koncem mohla to být lepší podívaná. Navíc film využívá prvky již známe odjinud. ()

mistrq

Já jsem se na další díl těšila a nezklamal. Já miluju všechny díly Resident Evilu, takže já jsem byla spokojená. Milla Jovovich jako vždy skvělá, role v Residentu šitá na míru. ()

Kstew4ever

Haters gonna hate....:P Nejsem hráč her takže nevím jak to bylo ve hrách ale film je skvělej....Efekty byli bombasitcký. Milla je prostě HOT jako nikdy. V cinestáru těch cca 100 minut uteklo jako voda, mohlo to být delší. Hurá a těším se na další díl!:) ()

Marelos odpad!

Strasný odporný odpad somarina blbosť to su slová ktoré vystihujú tento film.Musel som upraviť svoj komentár ked som film zhliadol druhý krát pri začiatočnom pocite dúfam že to bol iba šok zo soundtracku a ja som si upravil film na horší ako vyzerá no žial zmýlil som sa.Dej je ešte odpornejší ako prvý krát dej ešte primitívnejší herecké "javy" ktoré som vydel boli absolútne strašné.Tento hlúpy film Nezachráni ani bujný dekolt blonďavej Jill Valentine.Myslím si že resident evil sa zmenil na film terminátor kde zlý skynet chce vyhladiť ľudstvo.... Skvelá recenzia ktorá narozdiel od niektorých týchto "kritikov" je pravdivá (http://www.kinema.sk/recenzia/36275/resident-evil-5-retribution-3d-resident-evil-retribution.htm) ()

Foltin

S prominutím jen blázen může říci, že to je dobrý film! Bohužel film je poskládán celý z efektů, který nejsou zas tak ani dobré, takže se na to dívat je utrpení a přehnanost akcí je taky na to si vzít kvér a rovnou v kině se odstřelit. No peníze do toho dát je asi šílenství, ale co už.. je to Resident Evil, takže nic "super" jsem čekat vážně nemohl. 2* ()

luukaas

Jednoduchá akční klasika, která si na nic nehraje a tak nečekejte nějaké hlubší zamyšlení. Co nabízí je spousta akce a olova, sem tam nějaká zmutovaná potvora.:)))) ()

corbi

Já jako fanoušek prvních filmů jsem byl docela zklamán. Je to hrozně přeplácaný a myslím, že autoři už zacházejí trochu daleko. Prvním filmům jsem ještě věřil, ale já se na to dívám a prostě tomu ději nevěřim, protože je tak pitomý. Občas jsou tam hezké záběry na Millu Jovovich a jen proto dám 2 hvězdy, ale když frajerka dostane ránu do hrudi, má frakturu hrudního koše a rozdrcený srdce a lehne si na sníh a dělá jak zhluboka dýchá a nakonec to opravdu rozdýchá... to je už prostě moc. já si nemůžu pomoct, ale jsou tam prostě i principielní chyby ve scénáři ()

Zkáza Pompejí bude sexy

Zkáza Pompejí bude sexy