lobo87

Mám rád Kevina Jamesa, i keď viac sa mi pozdáva ako vedľajšia postava. Jeho vlastné filmy majú rozdielnu kvalitu. Tento je však výborný. Jednoduchý humor, ktorý však neprekračuje hranice a drží si úroveň. James ako zápasník MMA výborný a jeho romantická línia so Salmou bola tiež príjemná. Potešila i popletená postava Henryho Winklera. V sumári je to príjemná, jednoduchá komédia, pri ktorej sa zaručene dobre zasmejete... 70% ()

vodkasesemte

Music takes us where word cannot - You are go to lose. And I go to help you lose - Should we train first? - Hehe, no. Trial by fire, baby - This place is unique - Looks like the civil war hospital - Intimidation - Genesis 32/24 - And when he saw he prevailed not against him - You have been eating clean for six weeks. You eat this crap and you will be lethargic - Octagon - Without music life would be a mistake - Protect yourself at all times - Superman punch - Prej vyhrajeme. Bude rád, když vyleze živej - Pure survival mode - Put him out of his misery - Skvělej film! - Asi jsem jinej, ale mně se to líbilo. Jak řikám, americký kultuře křivdíte, protože nikdo neumí dělat takový filmy jako Holywood a bez něj by svět filmu prakticky neexistoval. Někdy se to povede víc, někdy mín. Někdy je to skutečně na odpad, ale ne v tomto případě! Ten konec mě rozsekal. Mám smysl pro nadsázku a takhle nějak jsem si to představoval. Skoro tak dobrý jako Warrior. Nehrál tam z něj někdo? ()

diahexik

Rychlokvaška se scénářem, kterej nejspíš psalo desetiletý dítě. Strašně moc předvídatelný a humor to má fakt nucenej. Má to i světlý momenty, ale spíš je to blbost. ()

MorraEddie

Boom! Here comes the Boom! Ready or not, here comes the boys from the South Boom! Here comes the Boom! Ready or not, How you like me now? Takovou písničku bych si rozhodně taky vybral,abych zastrašil soupeře. Kevin James jako učitel biologie pro záchranu hudebního kroužku udělá opravdu mnoho. Rozhodně se jedná o velmi povedenou komedii okořeněnou o ultimátní zápasy. Samozřejmě jsou ve filmu určité klišé,ale s tím se u tohoto filmu tak nějak počítá. ()

suboss

Po dlhom čase vážne dobrá komédia. Tešil som sa na tento film dlhšiu dobu a som veľmi rád, že ma nesklamal. Síce mi film príde ako pozliepaný z viacerých predošlých snímkov, vôbec mi to ale nevadilo a dobre som sa pri ňom bavil. ()

Hookins86

Nebýt tam borce Base Ruttena, kterej filmu dával zápasnickou atmosféru a zase ta milfka Salma Hayek, tak bych dal nejspíš odpad. Jo ještě musím zmínit, že tam byla další legenda, ale tu nikde nevidím napsanou. Seděl na jednom z profesorových zápasů v hledišti (Wanderlei "The Axe Murderer" Silva) ()

eric88

jako oddychovka super :-) Pere se ale krev nestříká, takže jsem na to mohl koukat i s manželkou :P - ale zase se tam pěkně bojuje, takže jsem si i já přišel na své ()

MiniRecenze

Je sice fakt,že příběh je zase klišé,ale to Vám nebude vůbec vadit a nebo překážet v zábavě.Prakticky se u filmu nenudíte,někdy se stane,že některá z postav "zaváhá".Ale zase na druhou stranu to jde odpustit,protože se zde setkáme s příjemným hereckým obsazením.Samotná choreografie zápasů působí někdy komicky,ale jsou zde i úseky ,které si získají důvěryhodnost.Pokud nebudete hledat mouchy,tak si potom film užijete a co je důležité u tohoto žánru se i zasmějete. SRANDA!!! ()

MUNRO

Výborná komedie s prvky zápasů smíšených bojových umění UFC.Kevin James touto rolí překvapuje,protože ve většině dosavadních komediích působil spíše jako nemotorný obtloustlý tatík,kdežto zde se prezentuje jako slušný ranař.Konec je klišovitý až běda,zejména závěrečný zápas splńuje veškerá kritéria klasické americké klišovitosti.Ať je to Rocky,Warrior,nebo Profesor v ringu,závěr je vždy stejný.Po drtivé nakládačce přijde totální zvrat a uslzený závěr.Jenže pokud je předchozích 80 minut zručně a vtipně natočené jako je právě Profesor v ringu,pak ten závěr hravě odpustíte.Dokonce i český dabing je tentokrát nečekaně trefný a to je co říct.ŽádnÍ Brousek,Frej,Vízner,Vetchý,Švormová,nebo Vondráčková,ale opravdoví mistři dabingu v čele s Bohdanem Tůmou,Danou Černou,Bohuslavem Kalvou,Pavlem Šromem,atd. ()

Eldrazi

Když to budeme brát jako takovou parodii na všechny podobné filmy jako Warrior, Fighter, Rocky ..... tak dobrá, ale jako samotný film nic moc. Ale pákrát se i zasmějete, takže je to takový průměrný film. ()

zodiak217

Už dlhšie som nevidel tak vkusnú, dobre spracovanú, originálnu a vtipnú komédiu a ako túto. Tvári sa to síce ako tuctový film a má na to všetky predpoklady, avšak herecké obsadenie a hlavne hrdina snímky je pre mňa neopozeraná tvár a verím mu všetko, čo hrá. Je to príbeh ako sa z flákajúceho vyučujúceho, ktorý stratil motiváciu niečo zmeniť a vzdelanie stratilo pre neho hodnotu stal hrdina školy a motivácia pre deti napredovať, nevzdávať sa a ísť za svojim. Miestami som mal pocit, že to skĺzne k brutalite, keďže zápasy boli naozaj ostré, ale ostalo to v hraniciach únosnosti aj pre deti. Určite je to nadpriemer ešte som nevidel takúto komédiu i keď športových komédií už mám napozeraných viac. Rozhodne tento film patrí k tomu lepšiemu, čo komediálny žáner za posledné obdobie priniesol, aspoň teda pre mňa. ()

Fos4ity

Parádní oddychovka s minimálním množstvím fekálního humoru takže pro mě plus bojove sceny bylo hodně dobrý a furt to u mě vede víc něž ty nové komedie se sandlerem ()

ZG2013

Oddychová komedie s krásným poselstvím. Sice trochu nepravděpodobný děj, ale nic není nemožné. Skvěle jsem se pobavil. Navíc je tento film i motivační. "BEZ HUDBY BY ŽIVOT BYL OMYL" ()

belinko

Nie som extra fanúšik boxu, UFC (takmer som napísal KFC...), či iných športov takéhoto typu, ale Kevina Jamesa mám rád, zvykol som si na neho ako na sekundanta vo filmoch Adama Sandlera. Príjemný nápad, síce - klasická americká rodinná komédia, no pri niektorých scénach som sa vyslovene bavil. ()