BOURQUE

V každej škole by sme potrebovali aspoň jedného takého učiteľa, akým je K. James. Jeho oddanosť k priateľstvu a k dobrej veci (zachrániť hudbu, bez ktorej sa nedá žiť) by malo byť príkladom aj pre ostatných. Musím sa priznať, že v poslednej dobe si tento talentovaný komik začína podávať vyrovnané výkony, na rozdiel od jeho kolegu A. Sandlera. PS: S. Hayek je stále prekrásna! Osobné hodnotenie: 73% (***) ()

P.J.2

Tuctová komedie o looserovi který ke štěstí a lásce přišel, v hlavní roli velice sympatický Kevin James, kterému jsem fandil od začátku do konce a jen díky němu jsem se bavil :-) ()

hEROic

necekal bych, ze tento film doukam, natoz ze me bude bavit... ale stalo se :) nejen, ze jsem se parkrat opravdu zasmal, ale navic se na nektery souboje dalo i koukat... necelych 65% ()

Olík

Na první pohled určitě ne špatný nápad udělat z doté doby seriálové hvězdy hvězdu filmovou se zdá nedopadl tak úplně podle původních představ. Kevin James je bezesporu sympaťák s tím, že je to možná jenom vina špatné práce scénáristů, ale přece jenom mu více sluší role pikru provařenějších kolegů. A když se k tomu přidá snadno předvídatelná story o všechny Goliáše přemovším Davidovy nic nepomůže ani bohem obdařená mcbp Salma Hayek nebo s houslovým klíčem a počáteční senilitou bojující Henry Winkler. Na druhou stranu se nedá říct, že by Profesor v ringu jako poobědová oddechovka nefungoval a také je třeba ocenit jak na sobě Kevim James kvůli roli zapracoval. ()

Wallis3

No jo, no. Emerikáni a jejich americký sny. Zasmál jsem se dvakrát:poprvé, když se poblil s chválou na rtech a podruhé té trapnosti, když to vyhrál. Fakt vyhrál, v zápase s profi rekem, aneb kterak učitel biologie dětičkám štěstí přinesl... ()

Rathalos

Kevin James je moj oblubeny herec a v tejto sportovej komedii bol super,k tomu vsetkemu este sexica Salma Hayek,mne sa to pacilo...:-) ()

dakarin

... úvod filmu zaujal - trochu unavený (vyhořelý) učitel, dost těžkej pohodář, byl velmi zdařile načrtnut a když se omylem stal na poradě učitelů školy morálním hlasem, ochráncem utiskovaných a svědomím sboru, bylo zaděláno na slušnou komedii - tedy zaděláno bylo dobře, doděláno ovšem docela do prázdna, ale k tomu už hovoří ostatní komentáře dostatečně ... ()

Yancl

Ano..ano..na tenhle typ snímku mé filmové ucho slyší velmi dobře. Čekal jsem uťaplou komedii s obtloustlým K. Jamesem a místo toho jsem dostal vydařený kousek z prostředí UFC, s kopou známých bojovníků a výrazně hubenějším komikem v hlavní roli. Kolik podobných filmů je na scéně ? Opravdu jen hrstka. O to více potěší, když je film natočen kvalitním způsobem a bojové sekvence jsou znázorněny působivě a reálně. A i když je v hloubi cítit komediální klišé, film jako celek se vydařil na výbornou .. super fighty, super hudba, reálné UFC ikony, Joe Rogan, sexy S. Hayek a parádní K. James. [80%] ()

ortoncz

Průměrný film o odvaze , odhodlání a vytrvalosti. Film mě přijde spíše jako propagace UFC , než cokoli jiného. Ale ujde to. 60% ()

Kingjiri

Kevin James kvůli roli dost zhubnul a určitě strávil nějakej čas v posilce. Jenom je škoda, že stejně se stejně zarputile nepodílal na spoluvytváření scénáře. Příběh byl totiž vážně hrozně tupej (a to teď nemám na mysli jeho očekávanou klišovitost) bez větší koncentrace vtipnejch momentů (pořádně jsem se zasmál asi jednou). Škoda promarněný šance, mohla vzniknout zase nějaká povedená akční komedie, kterejch je jak šafránu. Bohužel však vznikla pouze nepovedená komedie s povedeně natočenou akční složkou, tři slabší hvězdy. ()

Hpatrik

Kevin James se opravdu vytáhl, protože to co předvádí v ringu je neskutečná paráda! Zápasy mají i díky dynamické kameře neuvěřitelný drive, a je radost se na to dívat. Navíc je to i docela vtipné, u některých gagů jsem nemohl. Dobře, je to pohádka, ale o to přece nejde - já jsem se bavil výborně a při závěrečném souboji nadšeně fandil. Lepší ****. ()

cerbygerby

Kevin James mě v tomto filmu velmi překvapil, vůbec jsem nečekal, že ty scény z ringu budou koukatelný... ale myslím že to zvládl až překvapivě dobře. A poslední zápas byl fakt '' masakr'' V celku tedy docela překvapení, takže hodnotím 4* a 70% ()

Torgal

A máme tu ďalší príbeh "from zero to hero", opäť vo svojej archetypálnej forme a bez akýchkoľvek prekvapení. Špekatý Kevin James sa z pochybných dôvodov vrhá proti pästiam skúsených borcov a rovnako nepochopiteľne sa z apatického ignoranta mení na cituplného frajera. Tento film je len zbierka klišé, humoru je menej ako som čakal, ale aspoň tie bitky sú podané celkom napínavým spôsobom. 5-/10 ()

ludva10

Ač dějově blbina, tak jako komedie slušně koukatelné. Jamesovi role podle mne sedla, moc se mě líbil. A Salma Hayek je ve svém věku stále kočka. ()