PatrikP4

Slušný film s velmi slušným obsazením v čele se Salmou a Kevinem... Celkem se mi to líbilo, zasmál jsem se, celkově ten film za to rozhodně stál kouknout na něj a nebyla to taková ztráta času, jak by se zdálo... ()

notozjano

Naprostá oddechovka, pár známých tváří ze světa bojových umění a Salma Hayek. Příběh je až dojímavý a je vidět, že Kevin James se na roli připravoval nejen ve fitku. Pěkný film a názorný příklad toho, jak může jeden člověk změnit smyšlení všech a jít příkladem. Věřím tomu, že pár takových by se našlo i u nás ve školství, kdyby politici nebyli takové nenažrané hovada. ()

Teachman

Námět a zápletka: 7/10 ... Vizuální stránka: 7/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 6/10 ... Celkový dojem: 6/10 ()

Luciaaas2

Parádní, povedená komedie, která příjemně sedla Jamesovi. Po nepříznivých komentářích sem filmu moc nevěřil a musím uznat, byl sem mile překvapen. Salma Hayk, je čím dál větší kočka ()

tixi

Pre niekoho môže byť tento film nudný a blbý a pre niekoho veľmi zábavný a vtipný ja osobne patrím do tej druhej skupiny.Skvelá a jednoduchá komédia (ktorej sa dá veľa vecí vytknúť)ale ja na ne z vysoká ser..m lebo som veľmi dobre bavil a mne to stačí 75%. ()

Bogeyman

Kevin James a takýto film - to mi k sebe ale vôbec nešlo dokopy, takýto macko v MMA? Sám trénujem MMA a pristupoval som k tomuto filmu viac než skepticky. Pár úvodných minút ukázalo akým smerom sa bude celý film uberať a veľa vecí bolo jasne predvídateľných. No aj tak som sa dosť zabavil. Myslím že pri tejto komédií sa dá pekne odreagovať ak veľmi nepremýšľate a necháte sa unášať šľachetným príbehom. Kevin dávam ti 4 hviezdičky. ()

Kubikos

Po dlouhé době zase komedie u které jsem se opravdu pobavil. Co na to že to je ohrané klišé a že děj se dal odhadnout během prvních par minut. Herecké obsazení na výbornou. Já se bavil královsky. ()

Djflash

U komedie Profesor v ringu s Kevinem Jamesem, v hlavní roli je hodně patrný rukopis Adama sandlera, (aby také ne, když se ujal produkce).A jak to u většiny filmů, na kterých se Adam Sandler podílí bývá nejde o nic co by překypovalo přílišnou originalitou. Spíše je to především snaha o jednorázové pobavení s velmi předvídatelným dějem a se všemi klíše, na který si divák při sledování amerických komedii už jistě zvykl . A ani tato komedie není vyjímkou. Nicméně musím říct, že příběh o postarším učiteli Biologie,který je ochoten pro zachranu školy vstoupit do nemilosrdného ringu a dát tak svou kůží na trh je i přes všechny negativa zábavný. A to je to hlavní o co tu šlo. Snímek nechce nijak experimentovat, ale snaží se jet po předem vyzkoušené trase a vyloudit na divákovi třeba jen lehký náznak úsměvu. Jinak řečeno sázka na jistotu , která ovšem vždy nevychází. Zde se to však povedlo. A pokud se člověk povznese nad tu předem danou linii celého snímku bude se vcelku příjemně bavit. I když chápu, že určitá skupina lidí čeká od komedie přeci jen něco více. Na druhou stranu je nutno podotknout, že poslední dobou trpí komediální žánr v Americe určitým stereotypem a bohužel ani tato komedie to nezmění Není, ale od věci se čas od času odreagovat nějakou tou komediální filmovou jednohubkou, za kterou se může považovat pravě tento snímek. ()

Mark1983

Pohodová komedie,u které jsem se nenudil a párkrát jsem se i zasmál,což se jedná o film,u kterého mě tentokrát nezaujala víc ukázka jako pak film samotný. ()

joker211

Filmy so športovou tematikou mám rád. Pár vtipných scénok, dobré herecké obsadenie a celkom dobrý príbeh s veľmi ľahko odhaliteľným záverom a happyendom. Avšak vo filmoch takéhoto typu to proste inak nejde. ()

Maarty86

Příjemná komedie se sympaťákem Jamesem a krásnou a nestárnoucí Selmou Hayek. Taky mě potěšila přítomnost mého oblíbeného trenéra z Vodonoše, Henryho Winklera. Dostatek funny scének, kde jsem se upřímně zasmál, filmek uběhl ani nevím jak. Bohužel se ani zde nevyhnuli spoustě stokrát omletých klišé, takže nakonec za lepší 3* - 70% ()

agent00074

Už by se ty dobře oblečený rusáci (američani) mohli na ty svoje happy-endy vys*at... poměrně příjemná komedie je totálně zmršená koncem (hlavně třetím kolem).. námět možná ještě ušel (tipuju) ale scénář musel psát totální magor nebo zaschlej puberťák. U sci-fi čekám, že se dostaví nemožné věci.. u komedie bych se bez toho povětšinou obešel... no nic předvídatelné, nevtipné, toporné, misty až ubohé... 2* ()

fabregas1

Moc příjemná, místy vtipná oddychovka. Film neoslní, ale ani neurazí a navíc bonus - rajcovní mamina Hayek na kterou se opravdu hezky kouká ( mňamka ). ()

hiroito

Nevím jestli to byl záměr parodovat Warriora, ale asi musel být, když se tam objevil feedback na Joela Edgertona. Jinak Kevin James opět pobavil. Doporučuji na odreagování všem co se neberou moc vážně:-) ()

Kodiak75

Milionkrát zpracované téma. Přesto tento film potěší. Nemusím ho vidět dvakrát, ale zasmál jsem se a to je důležité a v něčem jednoduchém stále nesl poselství. Bez hudby nelze žit a nelze se vzdát. Kevin James je jako zápasník vcelku přesvědčivý :-))) ()

Viiny

Dala jsem 4* a nestydím se :) Ano, je to plné klišé a ano, může to někomu připadat trapné - ALE! já se výborně bavila a má společnost též. Skvělé obsazení, vtipné hlášky a Kevin mě opravdu překvapil svým bojem. Mě se to líbilo :) ()

zeromen

Docela vydařená komedie, taková obyč. Svůj účel splnila, co se týče pobavení. I dobré obsazení. Tak trošku trapný Rocky.:-) ()