Je závěrečný večer v posledním drive-in kině v USA a promítač Cecil B. Kaufman (Richard Riehle) plánuje maratón toho nejlepšího pro oddané cinefily. V plánu jsou čtyři filmy, tak vzácné, že nikdy nebyly uveřejněny na americké půdě až do této noci. S názvy jako Wadzilla, I was a Teenage Werebear, The Diary of Anne Frankenstein a Zom-B-Movie oslavuje Chillerama nejen zlatý věk drive-in béčkových hororů, ale také zahrnuje více než čtyřicet let filmového nevkusu. (Goldbeater)

Facerr

E.T je prej gay a tvůrci tohohle bijáku taky. Chápu snahu o nanicsinehrající srandu za každou cenu, ale tohle oceňuju snad jen za odvahu, s jakou se tyhle tvůrci (pravděpodobně po vyhulení pytle marihuány:) do Chillerama pustili. Sice močím hodně proti větru, ale tohle fakt ne. Pojďme používat hovno místo rtěnky, vyhoňme tu největší spermii, aby se ukojila na soše svobody a protáhněme anál teplýmu medvědodlakovi jsou sice príma nápady, ale rozmazávat to dvě hodiny se stane velkou nudou. Když k tomu přidáte ještě "hudební vložky", pár okousanejch penisů a pokus o karikaturu Hitlera, máte představu o tomhle filmu. Mám pocit, že "vyjímečnost" Chillerama dovedla tvůrce k představě, že čím větší trapárnu udělaj, tím to bude lepší. Evidentně to zabírá. Za mě hvězda pro stylový provedení v tom nejzvrácenějším slova smyslu a pár fórů, na který hned tak nezapomenu. Na lepší "hovnocení" bych musel bejt po pytlu marihuany taky:). ()

Brodequin

Tohel je opravdu pro totální fanoušku. Mě stačilo asi 20 minut a tak nějak jsem nechápal, jak nějakou takovou zhovadilost může někdo vůbec natočit. A ještě více, že na to někdo dá peníze! ()

spawnxp

Dobrá legrace, třetí kousek opravdu píše... Čiší z toho radost z tvorby, Béčkovej hold všem béčkům. Skoro bez chyby. ()

Dacsus

Uff uff... Jacksonovmu Braindead to nesiaha ani po nechty na nohach, a to aj keby ich mal ohnute sta vlkodlacie pazure az k zemi. Segment s Hitlerom bol sice vcelku, ba az vcelku dost vtipny, no na cely film je to naozaj malo. Pri Braindead som sa doslova valal po zemi v krcoch, ba sem tam som aj videorekorder (jo, videne v roku 1995 vdaka recenzii v casaku Score) musel stopnut a vydychat to. Tu, okrem uz spomenuteho Hitlera, absolutne nic. Myslim si ze zaznam Breznevovho pohrebu musi byt oproti tomuto absolutna bomba. ()

HrabeKrvesaj

Docela šokující že v dnešní době může ještě něco takového vzniknout. A samozřejmě jako fanoušek parodií, absurdit, zvrhlosti a zvrácenosti to myslím v nejlepším slova smyslu. Nápady na filmy jsou hodny síně slávy výzkumného ústavu duševních nemocí. Po shlédnutí (medvědodlaky jsem proklikal, na takový level wtf nemám ani já) si říkám, nestálo by za to, vrhnout se na filmařinu a filtrovat svou nenávist vůči prosté normální společnosti právě těmito skvostnými díly, které jim pravděpodobně způsobí násilnou defekaci? (trochu mě mrzí krátká stopáž vsuvky před finální zombie fuckalypsou, tvůrci doodie.com by se radostí spokojeně proměnili v hromadu exkrementů) Na tenhle film prostě musí mít člověk povahu a řádnou dávku nadhledu. Já osobně se u toho řehnil jako idiot...a to, že triky jsou jak ze zlámaných pařátů retardované pětiprdelé opice mě vážně nikterak nevadí, však to přeci jen vyzdvihuje to, čím film je - parodií na laciné klasiky. ()

MiniRecenze

Ze začátku jsem měl jasno:je to úchylárna.Která se drží pár okamžiků průměrného hodnocení.U muzikálové části jsem usnul a tady to už šlo dolů.Plno nechutností,laciných triků,fekálního humoru a dalších výtržností.Varuji,tento snímek není opravdu pro každého.Pokud jste divák,který je morálně založený a má slabý žaludek,tak ruce pryč od tohoto snímku.Já slabý žaludek nemám a u konce filmu jsem nadšený výraz v obličeji neměl. ČEHO JE MOC TOHO JE PŘÍLIŠ!!! ()

Radussee

Totální trhák pro ty , kdo miluje undergraundovou tvorbu! Film o několika příbězích nemá nic společného s hororem, scifi, komedií nebo čímkoliv jiným a přesto má nádech snad všech žánrů. Nejdříve jsem nechápal, že je možné něco takového v této době ještě natočit, ale pánové - klobouk dolů, jsem ohromen! Chillerama není jistě pro každého smrtelníka, ale ty největší vyznavatelé opravdové tvorby si zde musí přijít na své! ()

Hrobař

Chápu kam tím tvůrci mířili, ale celkovej look toho všeho je dost otřesnej, je to celý takový moc nový nebo jak to říct, hodně digitálu je vidět, a je to celý až příliš komedie. Nápad a všechno okolo hrozně fajn, celkově ale bylo fakt těžký to dokoukat. 2 hodiny je až příliš. Epizoda s Hitlerem a následný zombie peklo na parkovišti mi zůstane v paměti jinak asi nic. Zklamání ()

Vonter

Křečovitá snaha o vtipnost se tu až na pár vyjímek vůbec nedaří a to je u hororové komedie asi problém. Půl hvězdy za Ádu a půl za hlášku z Duka Nukema ke konci filmu. Zbytek je ubohost. ()

Firebull

Klenot pro náročného diváka. pocta všem Béčkům co kdo kdy natočil. Už jen něco takovýho vymyslet muselo dát zabrat. ()

BigJohn02

Zábava v Tromáckém stylu. Jediná část, na kterou se fakt nedá koukat, je druhá povídka - z medvědodlačích buzerantů se mi zvedá kufr. ()