Jurassic Shark

• Kanada Attack of the Jurassic Shark (více)

Ropná společnost během těžby nechtěně vypustí na svobodu prehistorické monstrum, které bylo tisíce let uvězněné v ledu. Jurský žralok zastihne nesourodou skupinu lidí na opuštěném ostrově, kde rozpoutá krvavý masakr. (topr harley)

beso74 odpad!

Film so svojskými (nielen) fyzikálnymi zákonitosťami. Obrovský prehistorický žralok musí niekoľko krát naraziť do malého člna, aby sa ten prevrátil. Ak sa posádka člna dostane do vody, žralok si zásadne vyberie len jedného, ostatní sa dostanú na breh živí, zdraví a dokonca aj suchí!!! ( V jednom prípade dokonca si chlapík pri plavbe na breh dokáže vymeniť aj tričko. Osobitnou kapitolou je žralok, niekoľko desiatok ton vážiace monštrum sa dokáže úspešne skrývať v plytkej vode (takmer po kolená) a pri približovaní sa ani len nerozčerí vodnú hladinu. A navyše dokáže meniť svoju veľkosť! Raz je menší, raz väčší a inokedy obrovský... Jednoznačne najhorší film o vraždiacej rybe, aký som kedy videl... ()

Godhaj

,,You watch too many movies, you know.“ Tento kousek už skutečně balancuje na hraně, jestli je, nebo už není film. Všechno, co mě jen napadne, je ve filmu amatérské. Kamera se neumí trefit ani na dvě postavy zároveň a ,,usekává“ lidem hlavy nebo je bere od pasu dolů, což při dialogu vyznívá nechtěně komicky. Herci se opravdu snaží a tím myslím, že brutálně přehrávají. Nejvíce jsem si oblíbil ultra drsné záporáky, kteří se snažili být tak moc drsní, že jsem z toho chytal záchvaty smíchu. Na děj se nějak nemůžu rozpomenout, ale je to ekologická klasika: těžíš přes limity, vypustí to žraloka. Nejšílenější scéna byla asi 5 minutové putování postav kamsi bez jediného slova, načež se vrátili na stejné místo odkud vyšli a vůbec se tomu nedivili. Prostě tenhle film mě rozesmával natolik, že ho nemůžu poslat svým hodnocením na dno. Prostě mě bavil. ()

u.mojitko odpad!

"What do we do now?" Well, take that bikini off and make some hot girly love, mi běží hlavou, ale klasika: scéna, kterou by to vytáhli aspoň na * se nekoná. ()

Destoroyah odpad!

Megalodon v jazere bol na mňa už naozaj veľa. Herci hrozný, vizuál žraloka vtipný a scenár, a dej sú katastrofa. (Ne) teším sa na pokračovania :) HODNOTENIE: 0/10 ()

Pollini odpad!

Nic srandovně trapnějšího jsem snad neviděla, snad jenom patetického Arachnida, kde je chrastící pavouk připevněný k tyčce. Holka přijde o sestru a na konci se ty krávy tlemí, jako by to byla opilecká párty. Ach, zapomněla jsem na ubohé efekty, žralok je v jednom záběru obrovský, pak malý, ten velký bouchač přijde o bratra a celý film má blbé hlášky a stejný pitomý výraz. A to jeho škubání při leknutí byla ovšem zábava. A teď k patetické záporačce, co si hraje na drsňačku - labilní baba padlá hlavu, co máchá s pistolí a hned je to profesionální zločinec? Ha ha... Jinak je to nuda, samé spaní a chození po lese. ()

Aceboris

Z tých žraločích filmov čo som videl je toto no.1, čo sa týka všetkého , na čo si len človek spomenie. Inak ako komédia fajn , veď to nemalo hlavu ani pätu , zlatanina , ktorá aj na SiFi je už pod hranicou sledovanosti . Inak scenárista musel byť dobre natahany inak toto nemôže dať triezvou hlavou, to proste nie je možné . Našťastie tento film trval niečo vyše hodinky takže sa to dalo vydržať . Nakoľko som už toho videl o zralokoch pozehnane neberiem to ako nejakú tragédiu a keď zatvoríme obe oči a odmyslíme si nejaké absurdity tak 2/10 by to mohlo mať . Čo je však zaujímavé tak vždy do takýchto filmov dajú pekne baby , neviem asi to je podmienka toho žraloka :-) Za pozretie stojí sranda musí byť . ()

Smidka odpad!

Jakožto milovník Čelistí - co dodat? Tohle nejsou Čelisti!!! Mám ráda filmy, které jsou jiné, něčím zvláštní, ale na tohle asi nemám kolonku... Kromě očividných chyb se skákáním šipky do vody, když jim voda jemně oblizuje kotníky :-D Nemohu vyzdvihnout ani efekty... Škoda ()