Reklama

Reklama

Jurassic Shark

  • Kanada Attack of the Jurassic Shark (více)
Trailer

Obsahy(1)

Ropná společnost během těžby nechtěně vypustí na svobodu prehistorické monstrum, které bylo tisíce let uvězněné v ledu. Jurský žralok zastihne nesourodou skupinu lidí na opuštěném ostrově, kde rozpoutá krvavý masakr. (topr harley)

Videa (1)

Trailer

Recenze (34)

hladass odpad!

všechny recenze uživatele

Další z řady ultralevných, žraločích zklamání... Režie, scénář, herci, triky, všechno špatně... Nejedná se tedy o kus, který je tak špatný, až je dobrý, ale o kus, který je prostě jen a jen špatný... Jediné, co je na tomhle fimu dobré je, že zítra nebudu vědět, o čem byl a do dvou dnů nejspíše zapomenu, že jsem jej vůbec viděl... Ano, až tak špatné to je... ()

SeBig odpad!

všechny recenze uživatele

Támhle nějakej Jarda od vedle se rozhodl jednou takhle ve čtvrtek nad ránem když sral sepsat scénář..po hodině nad kávou to měl sepsaný vzal kameru a šel si k jezeru ANO K JEZERU natočit v poledne s kamarádama parádní žraločí velkofilm.. odpoledne to měli dotočený a do půlnoci to měl jistě sestřihaný...takhle si myslím, že to nějak určitě bylo. Snad nejhorší a nejhloupější"film" se žralokem co jsem kdy viděl. Fakt nedoporučuju jedině pod vlivem asi pro tu prdel.. já byl střízlivej a myslel jsem, že se nechám zavřít do vypolštářovaný místnosti. Ruce pryč ()

Reklama

coscarelli odpad!

všechny recenze uživatele

Niekedy je zdrave skocit si na jedno amaterske home v. a zaroven hodit do kosa. Takuto hru hraje vela ludi a ja som sa pokusil tiez zahrat . Spravodlivo. Tento pokus ostane este hlboko pod zemou v babickinej zahradke ako hnojivo, pre "co ked nieco vyrastie". BK je spatny sortiment, ktory neni ani smiesny..dooteraz este patram po "tom" Sharkovi...a Jurskom .. kazdopadne to co som ocakaval, natieram hnedym odpadom. ()

Asia_Power odpad!

všechny recenze uživatele

Neuvěřitelně podhodnocenej film...Tohle rozhodně není 170. nejhorší film na CSFD. Tohle patří do TOP 10 největších sraček. Špatně je úplně všechno. 30 metrů velkej DIGI žralok žere místní osazenstvo v jezeře a je zcela ponořen v hloubce, která je obětem po kotníky. Holky skáčou šipku když maj vodu do půlky lejtek, aby se potopily X metrů pod hladinu, kde už čeká žralok. Holky se vynořej a utečou z vody. Jedna tam ale zůstane, vodu má po pás, takže si nemůže stoupnout a odejít. Ne-e...začne plavat na místě a topit se v tom cca metru hloubky a půl metru od břehu. V tu chvíli jí sežere žralok kterej se opět dokáže v tý metrový hloubce potopit. Pak vyskočí z jezera na břeh, ve vzduchu sežere píču a dopadne do jezera, jelikož se během skoku asi otočil a vrátil se zpátky. Holka mu hodí bombu do huby když je metr od její kámošky a žralok se rozprskne, tlaková vlna až na druhej konec jezera, kámošce se ale nic nestane a běží svý zachránkyni vylízat mušli...ani nemám sílu nadávat. Brett Kelly by měl dostat zákaz vlastnit kameru... ()

kaylin odpad!

všechny recenze uživatele

Název snímku „Jurassic Shark“ by mohl slibovat i nějaké to hezké béčko, ale to by opravdu chtělo jiné tvůrce a přece jen víc peněz. Ale ono i s malým rozpočtem by se dal vymyslet nějaký ten dobrý vtip, ale proč, když takhle je to mnohem jednodušší, že? Bez snahy a bez touhy točit dobré filmy vznikají podobné paskvily, na kterých prostě není moc co ocenit, ani to, že to vůbec někdo natočil. ()

Galerie (14)

Zajímavosti (2)

  • Závěrečné titulky trvají 13 minut, což při stopáži 75 minut představuje zhruba 17 % celkové délky filmu. (L_O_U_S)
  • Keď sú zlodeji na člnu a pokúša sa ich napadnúť žralok, je to odkaz na obraz ''Watson and the Shark'', ktorý práve zlodeji ukradli. (EvilMatus)

Reklama

Reklama