poster

Jurassic Shark

 • Kanada

  Attack of the Jurassic Shark

 • USA

  Jurassic Shark

 • Velká Británie

  Jurassic Shark

 • USA

  Attack of the Jurassic Shark

Akční / Horor / Sci-Fi

Kanada, 2012, 75 min

Režie:

Brett Kelly

Scénář:

David A. Lloyd
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Asia_Power
  odpad!

  Neuvěřitelně podhodnocenej film...Tohle rozhodně není 170. nejhorší film na CSFD. Tohle patří do TOP 10 největších sraček. Špatně je úplně všechno. 30 metrů velkej DIGI žralok žere místní osazenstvo v jezeře a je zcela ponořen v hloubce, která je obětem po kotníky. Holky skáčou šipku když maj vodu do půlky lejtek, aby se potopily X metrů pod hladinu, kde už čeká žralok. Holky se vynořej a utečou z vody. Jedna tam ale zůstane, vodu má po pás, takže si nemůže stoupnout a odejít. Ne-e...začne plavat na místě a topit se v tom cca metru hloubky a půl metru od břehu. V tu chvíli jí sežere žralok kterej se opět dokáže v tý metrový hloubce potopit. Pak vyskočí z jezera na břeh, ve vzduchu sežere píču a dopadne do jezera, jelikož se během skoku asi otočil a vrátil se zpátky. Holka mu hodí bombu do huby když je metr od její kámošky a žralok se rozprskne, tlaková vlna až na druhej konec jezera, kámošce se ale nic nestane a běží svý zachránkyni vylízat mušli...ani nemám sílu nadávat. Brett Kelly by měl dostat zákaz vlastnit kameru...(12.7.2017)

 • kaylin
  odpad!

  Název snímku „Jurassic Shark“ by mohl slibovat i nějaké to hezké béčko, ale to by opravdu chtělo jiné tvůrce a přece jen víc peněz. Ale ono i s malým rozpočtem by se dal vymyslet nějaký ten dobrý vtip, ale proč, když takhle je to mnohem jednodušší, že? Bez snahy a bez touhy točit dobré filmy vznikají podobné paskvily, na kterých prostě není moc co ocenit, ani to, že to vůbec někdo natočil.(3.4.2016)

 • Matli
  odpad!

  Tak tohle bylo moc i na mě a že podobné filmy neodsuzuju. Nejdřív jsem si myslel že se koukám na péčko, dle hereckých výkonů, ale ve finále tam ani jedno prso vidět nebylo. Film absolutně o ničem s dvouma záběrama na obrázek žraloka, který jakoby někoho sežral. Vše se nejspíš natáčelo u jezera v Sadský. Nejhorší film z nejhorších je právě tento a nakonec mě dorazily 13ti minutové titulky, takže film má asi 62minut, díky za vtipné hlášky autora titulků:) 1%(15.2.2015)

 • SeBig
  odpad!

  Támhle nějakej Jarda od vedle se rozhodl jednou takhle ve čtvrtek nad ránem když sral sepsat scénář..po hodině nad kávou to měl sepsaný vzal kameru a šel si k jezeru ANO K JEZERU natočit v poledne s kamarádama parádní žraločí velkofilm.. odpoledne to měli dotočený a do půlnoci to měl jistě sestřihaný...takhle si myslím, že to nějak určitě bylo. Snad nejhorší a nejhloupější"film" se žralokem co jsem kdy viděl. Fakt nedoporučuju jedině pod vlivem asi pro tu prdel.. já byl střízlivej a myslel jsem, že se nechám zavřít do vypolštářovaný místnosti. Ruce pryč(4.8.2018)

 • drankeryth
  odpad!

  Tak takuto chujovinu som uz davno nevidel. Hlavne tie nekonecne titulky na zaver akoze filmu ma uz fakt dorazili. Celkovo film ma 60 minut a tato extremne kratka stopaz pre film, bola pre mna osobne ubijajuca a kurevsky som sa nudil. Dementne postavy vo filme sa ako tak dali este zvladnut, ale ked sa to tocilo akoze okolo vrazdenia zo strany zraloka, to uz fakt bolo peklo. Ruky prec od toho, varujem Vas, kto sa chce pokusit pozriet tento film. Ak si chce niekto pokazit naladu, nech kludne siahne po tomto filmovom klenote :)(13.5.2015)

 • - Keď sú zlodeji na člnu a pokúša sa ich napadnúť žralok, je to odkaz na obraz ''Watson and the Shark'', ktorý práve zlodeji ukradli. (EvilMatus)

 • - Závěrečné titulky trvají 13 minut, což při stopáži 75 minut představuje zhruba 17 % celkové délky filmu. (L_O_U_S)