Reklama

Reklama

Jurassic Shark

  • Kanada Attack of the Jurassic Shark (více)
Trailer

Obsahy(1)

Ropná společnost během těžby nechtěně vypustí na svobodu prehistorické monstrum, které bylo tisíce let uvězněné v ledu. Jurský žralok zastihne nesourodou skupinu lidí na opuštěném ostrově, kde rozpoutá krvavý masakr. (topr harley)

Videa (1)

Trailer

Recenze (33)

bobstock odpad!

všechny recenze uživatele

Urážka brakovejch filmů, ostuda, která měla zůstat zapomenuta někde v zaprášené krabici na půdě. Už i ostuda filmovejch serverů. Tohle by se tam snad objevovat v seznamu nemělo...sebralo mi to 20minut života, kterej mi už nikdo nevrátí, a co se fakt asi nikde nevidí?!! 13minutový titulky po téhle hrůze!!! :D :D ()

Asia_Power odpad!

všechny recenze uživatele

Neuvěřitelně podhodnocenej film...Tohle rozhodně není 170. nejhorší film na CSFD. Tohle patří do TOP 10 největších sraček. Špatně je úplně všechno. 30 metrů velkej DIGI žralok žere místní osazenstvo v jezeře a je zcela ponořen v hloubce, která je obětem po kotníky. Holky skáčou šipku když maj vodu do půlky lejtek, aby se potopily X metrů pod hladinu, kde už čeká žralok. Holky se vynořej a utečou z vody. Jedna tam ale zůstane, vodu má po pás, takže si nemůže stoupnout a odejít. Ne-e...začne plavat na místě a topit se v tom cca metru hloubky a půl metru od břehu. V tu chvíli jí sežere žralok kterej se opět dokáže v tý metrový hloubce potopit. Pak vyskočí z jezera na břeh, ve vzduchu sežere píču a dopadne do jezera, jelikož se během skoku asi otočil a vrátil se zpátky. Holka mu hodí bombu do huby když je metr od její kámošky a žralok se rozprskne, tlaková vlna až na druhej konec jezera, kámošce se ale nic nestane a běží svý zachránkyni vylízat mušli...ani nemám sílu nadávat. Brett Kelly by měl dostat zákaz vlastnit kameru... ()

Reklama

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

„Jak ho zabijeme? Po vidlácku…“ Myslel jsem si, že už jsem toho co se filmů se žraloky viděl dost a už mě nic nedokáže překvapit, ale tento kanadský amatérský film je zdárným příkladem toho, že to jde. Digitální žralok by mi ještě tolik nevadil, ale proto co jsem byl nucen asi hodinu sledovat (zbylých 14 minut byly závěrečné titulky, což je taky pěkná rarita) nemám moc slov. Vlastně ani pořádně nevím odkud začít, protože skoro všechno tu bylo špatně. Tedy až na výběr pěkných holek, ale to je tak jediné, co se tu dá pochválit. Oba scénáristé (David A. Lloyd, Trevor Payer) a režisér Brett Kelly museli být zřejmě po celou dobu své „práce“ pořádně zhulení, protože to co dokázali zplodit, nesahá Asylákům a Nu Image ani po kotníky. Kvalita kamery a střihu byla tak prachbídná, že jsem měl chuť to už po první polovině vypnout. To už domácí videa mají lepší kvalitu a to ještě nemluvím o samotném scénáři a dialozích. O LOGIKU tu absolutně nezavadíte – spíše bych to označil za přehlídku zmaru a soutěži hereckých antitalentů. Na druhou stranu jsem zjistil, že pomalu 15-20 metrový žralok rád loví ve vodě po kolena a má „problémy“ převrhnout vratkou lodičku. Navíc ho zezačátku ani nebylo vidět stejně jako krev z jeho obětí, tak jsem měl strach, že zůstal uvězněný někde v mělčině a já budu muset strávit zbytek filmu jen s onou bandou blbečků pobíhajících po ostrově. Asi nejvíce mě pobavila závěrečná hláška „No jak se říká: i příšera má svoje mláďata…“ ()

kaylin odpad!

všechny recenze uživatele

Název snímku „Jurassic Shark“ by mohl slibovat i nějaké to hezké béčko, ale to by opravdu chtělo jiné tvůrce a přece jen víc peněz. Ale ono i s malým rozpočtem by se dal vymyslet nějaký ten dobrý vtip, ale proč, když takhle je to mnohem jednodušší, že? Bez snahy a bez touhy točit dobré filmy vznikají podobné paskvily, na kterých prostě není moc co ocenit, ani to, že to vůbec někdo natočil. ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Tak tohle byl fakt šit. Čekal jsem kravinu protože už nevěřím že se objevý nějaký lepší žraločí snímek ale tohle bylo i na mě moc. V tomhle filmu hrajou herci kteří byly vybrání asi v pornech. Jo jsou tu pěkný holky už na začátku ale ten dialog byl neuvěřitelnej. Sice to bylo klišé jako "pojď si zaplavat" ale takovým způsobem jakým to řekly....Proboha... Co po mě chcete? Všechno tu je špatné od efektů po příběh. ()

Galerie (14)

Zajímavosti (2)

  • Závěrečné titulky trvají 13 minut, což při stopáži 75 minut představuje zhruba 17 % celkové délky filmu. (L_O_U_S)
  • Keď sú zlodeji na člnu a pokúša sa ich napadnúť žralok, je to odkaz na obraz ''Watson and the Shark'', ktorý práve zlodeji ukradli. (EvilMatus)

Reklama

Reklama