poster

Jantarová komnata (TV film)

 • Německo

  Die Jagd nach dem Bernsteinzimmer

 • Slovensko

  Honba za Jantárovou komnatou

Dobrodružný / Akční

Německo, 2012, 109 min

 • Slartibarkfast
  odpad!

  Sledovat dobrovolně tenhle nesmysl bych přirovnal k jízdě se staženými kalhotami na vlastním pytlu po posolené asfaltové cestě za mohutného povzbuzování televizního štábu, který tento počin přenáší rovnou na mezistátní televizní stanici. Nikdy jsem takovou jízdu neabsolvoval, ale řekl bych, že přesně takhle nějak by se mohl člověk cítit. Pokud toužíte po takto dobrodružném a sebezničujícím zážitku, směle do toho. 5%(27.1.2019)

 • Acrobat
  odpad!

  V zásade na rozlúsknutie môjho názoru je potrebné pohľadať comment k Nibelungovcov. Všetko je však oproti tomu trošičku lepšie, hoci stále platí, že rekreačný čas, medzi obdivovaním nemeckých pamiatok a akože strachovaním sa o osud klišovito zvolených hrdinov, je vyplnený terapiou čumenia na „kozičky“ v snahe navrátiť si pamäť. Nech teda žije E=mc2 a ja idem hľadať a žuvať sylfium od Wrigley´s ?? (videné 19.06.2013, STV1)(28.6.2013)

 • Fary
  *

  Tohle se mohlo v klidu jmenovat "Jak Jouda a Jouda nemohli trefit slona z 5 metru". Padousi maji high-tech vybaveni, pusky s laserovym zamerovanim, snipersky pusky, AKTcka, helikopteru, ale z 5 metru nezabijou cloveka. Vypali barak, rozstrili mrte nabytku a nikde neni jedinej mrtvej - teda nevim, ale kdybych si najmul nekoho na spinavou praci, tak bych nejdriv zjistil, jestli umi strilet... Jo a pribehove? No - kombinace Doktora z hor a Indiana Jonese 5 (protoze ty predchozi za neco stali).(29.3.2015)

 • MickeyStuma
  ***

  Třetí dobrodružství německého archeologa Eika Meierse a nejslabší. Akce, dramatické hledání artefaktů a luštění hádanek trestuhodně ubylo. Děj sice jakš takš ujde, ale dramatizace takřka žádná. Značná konverzace vyvolává dojem umělého natahování stopáže. Padouch je sice zajímavý, ale má strašně málo prostoru. Ne, tohle se nepovedlo.(23.7.2014)

 • Pitryx
  ***

  Německý Indy jede jak rus hihihi. Opět jsem se královsky bavil a opět mne iritovala jen zbytečná mezihra s Ikeovou dcerou a babkou. Velmi dobrá hudba, herci toho zas tolik nehráli, věděli, že jde o lidovou zábavu a tak to i celé vyznělo. Určitě se někdy podívám znovu. Třeba i proto, abych konečně přišel na to, jakýmže to lepidlem slepili v balónu ten klíč.(3.4.2015)

 • - Při honičcce u pobřeží moře prchá Eik (Kai Wiesinger) s kolegyní na koni a z vrtulníku, který letí za nimi, je ostřelují. Po zásahu do hlavy padá Aik z koně. Jenže zásah přišel zepředu zleva, což je nesmysl. Zásah mohl dostat jedině zezadu. (pjotri)