Žena, ktorá riskuje všetko pre záchranu mladej dievčiny, ktorú držia v zajatí žoldnieri vysoko v horách. Film je inšpirovaný hrou Tomb Raider z roku 2013. (Carol Pifková)

Plechpetr

Fanouškovský film o Laře je celkem super. Sice ten konec trošku podle mého názoru shazuje celkovou věrohodnost filmu. Pokud se dobře pamatuji, tak o matce Lary není nikde zmínka a pouze její otec je slavný archeolog. Ale nevím to jistě, takže z toho nehodlám dělat vědu. Pro fanoušky téhle šukézní slečny z her je to prostě parádní šou. Jen škoda, že nás autor ochudil o nějakou super archeologickou památku či nález. ()

Acrobat

Machy, lišajníky, ihličnany, obloha, húšťava, skaly. Rýchly bežec s adrenalínom prekliato vysoko. Presne to je štýl hôr, presne to je moja myseľ v horáh. Nikto nekričí o záchranu, nemôžete bežať mimo turistický chodník. Ja neviem, ale to je jednoducho amatérsky fan film pre milovníkov TR. Riešiť čo je zle nasnímané alebo nereálne je pokrytecké. Ja som spokojný. Ďakujem za linky. ()

BUBO26

Všetky klišé akčných filmov napchaté do krátkeho filmu - nezraniteľný hlavný hrdina, totálne neschopní nepriatelia, stupídne dialógy, žiadna logika, nebolo ani len vysvetlené, o čo tam ide. Plusy: celkom pekná kamera a krásna príroda. ()

DaveSmith

Jakože super, má to velkej potenciál. Jen těch mrtvejch mohlo bejt trochu menší množství a mohlo to bejt uvěřitelnější. Žhavý výstřely hadr. Ale jinak to má skvělou kameru, obsazení a některý bojový sekvence nemaj chybu. Možná na muzice bych malinko zapracoval. ()

baltik

Srovnání s Larou Croft jako přímo se samotnou hrou je mimo mísu. Kromě toho, že počítačová Lara pixelově dokonalá si troufne všechno včetně smrti a ani se neoklepe. Jenže zde bych viděl spíše inspiraci v postavě a akčních scén z hry. Právě tyto akční scény jsou náplní filmu, příběh okolo je jako berlička. Hlavní věc za což dávám vysoké hodnocení je způsob jakým vznikly tyto scény. Nejedná se o dnes klasické "cut/cut/cut.." ale jsou zde i opravdové střihy, které skvěle dokreslují atmosféru. Chválím a snad si z tohoto mikrofilmu vezmou něco tvůrci budoucí hollywoodské Lary Croft a taky tvůrci i jiných akčních filmů. ()

ClapTrap

Těch mrtvých bylo opravdu hodně, není-liž pravda, ale kaskadérské kousky, na poměry fan-filmu byly opravdu dechberoucí a perfektní. Ať se to vezme jakkoliv, jako kraťas je to úctyhodné a já se vážně hodně slušně bavil. Akce a kaskadérství dohromady strčí do kapsy kdejaký akční film z Hollywoodské tvorby. No a hlavní záporák vypadající jako Jiří Ovčáček někde v džungli? To se setsakra povedlo! 75% https://www.youtube.com/watch?v=bnQTW9V61jo ()

JackBurda

Akční stránka je výborná, kamera, střih, vše úžasný, ale ti herci (až na hlavní hrdinku) byli hrozní. Vždyť záporák vypadá, jak Cinema Snob. ()

predator.1

Tak nějak má vypadat fanouškovský počin!! Velice kvalitně odvedená práce a ne jak ten náš Max Payne :D. Jako fanoušek herní série Tomb Raider jsem byl překvapený co se dá za 19 minut natočit. I když mi možná nesedla do oka představitelka super ženy Cassandra Ebner ( nevím, proč tady je napsána Anna Tyrie ) opravdu se mi to líbilo. Můžete se na to mrknout na YT, stačí do vyhledávače zadat " Croft - Fan Film " nebo je to i na zingu. EDIT: Herečka opravena, děkujeme ;) ()

m.xFuck

Po technické stránce v pohodě, ale té nesmrtelné buchtě jem to nevěřil ani omylem a od začátku fandil zlejm.... :D ()

Rezet

Super kaskadárskej nářez, ale to je tak vše. Za to jsou i ty dvě hvězdy, takže vlastně za Laru. Zbytek je spláchnutej mizerným, rádoby drsným scénářem a naprosto příšerným, "herectvím" (to fakt leda ve špatným snu) tlustý kačeny. ()

blondboss

Tak tomuto sa povie krátkometrážny akčný výplach, ako sa patrí. Tento kraťas mal asi ozaj všetko, čo by správny akčný film mal mať - napätie, atmosféru, skvelé akčné scény a zaujímavú hlavnú hrdinku. Jediný zádrhel bol v tom neskutočnom klišé niektorých scén, kedy zo 40-tich chlapov Lara spravila bandu debilov, ktorí strieľajú asi tak presne, ako naši hokejisti v základnej skupine majstrovstiev sveta. Každopádne ale najlepší krátkometrážny snímok, aký som doteraz videl. To je isté. 80 % ()

Roxeet

Aneb jak udělat z viditelně křehké slečny terminátora s kozama :)) Je pravdou, že drsní žoldáci jsou v tomhle filmu likvidováni víc jak drůbež v KFC a milovníci logiky určitě hořce zapláčou, na druhou stranu...kdo má rád akci, jednoduše vypne a bude sledovat pořádně nadupaných dvacet minut, bude určitě spokojenej :) ()

Alfonso198

Kdyby narovinu hned na začátku filmu řekli, že tam bude bojovat téměř nesmrtelná Lara s armádou polointeligentních dětí ze školky, tak bych to snad i rozdejchal... Ale nic takovýho tam neříkali, fakt ne. Za snahu slabé 2*, ale i Raye Charlese by to hodnocení bilo do očí. ()

mr.twizta

Za praci kaskaderu pet, ale za reziserskou sesli jednu - cili tak trosku fanouskovsky-aritmeticka trojecka. Rejzovi bych odpustil hudenbi hluch, ale rytmus akce az na vyjimky nezvlada a schovava se misto toho za sympatickou hrdinku. KDO BY SE NA TO NEMEL DIVAT? Lidi, co nevi, kdo je Lara Croft. Lidi co nemaji internet. A moje byvala zena. ()

ElVory

Nejprve je nutné podotknout známou myšlenku, že to, co se objevuje ve hrách a skvěle to do her zapadá, se zřídkakdy povede přesunout na filmové plátno v "koukatelné podobě". Akce a kaskadérské kousky zde vyšly na jedničku. Jelikož je tohle fan made video, dá se to považovat za velký úspěch. Počty nepřátel atd. už raději ani nechci komentovat ,nemělo by se to přeci přehánět... Jak už jsem psal, ne vždy to stačí na to, aby se z úspěšné hry stal úspěšný film, ale jako fan-made tady není o čem přemýšlet...povedený kousek. 70% ()

Caspian

Na krátky FanFilm je to slušné, v inom prípade by behanie po lese, minimálny dej a prestrelky diváka znudili (hra s takýmto scenárom by ale bola dobrá). Inšpirovali sa rebootom Tomb Raideru, nie klasikou, čo je zaujímavé (a asi aj lacnejšie). Vybrali peknú lokalitu, efeky boli na amatérsky film tiež obstojné. Postavy tam boli v podstate iba tri - tá maĺá, ten britský záporák (ako sa patrí na každý akčný film) a Lara, ktorá dokopy prehovorila dve vety. Hercov pre ne vybrali dobre, aj keď sa mi niečo nepáčilo na Lare, asi to, že nebola Jolie, ale tú by ťažko zohnali. Koniec u mňa minul predpokladaného dojmu, zdal sa mi prehnaný. Dávam 4*, s ohľadom na to, že je to hlavne fanmade film. ()

Nereida18

Snímek je natočen tak na 3-4 hvězdičky. Velké plus je za akci, která je ve snímku až až. Krásné detaily, hudba, napětí. Trochu drsné, nicméně nádherně to podtrhuje atmosféru, kterou vytvořila stejnojmenná hra v roce 2013. Na rozdíl od vysoce finančně zásobených filmů, které se snaží rádoby napodobit Laru, tento snímek je opravdu velmi realistický. Na druhou stranu akce si vybrala svou daň. Herecké výkony jsou otřesné. Ale nejde o hlubokomyslný snímek na vrcholcích tibetských hor. Jde o akční snímek, kdy mladá žena musí porazit cca 30 chlapů ozbrojených od hlavy až k patě. Tudíž ječící holku, udýchanou Laru, či podlého záporáka můžeme vypustit z hlavy. Bavila jsem se, ale znám i lepší... ()