Žena, ktorá riskuje všetko pre záchranu mladej dievčiny, ktorú držia v zajatí žoldnieri vysoko v horách. Film je inšpirovaný hrou Tomb Raider z roku 2013. (Carol Pifková)

Helo

Hlavní postava mi byla xichtem a hlasovým projevem vcelku nesympatická, ale jinak je to lepší než kdejaký velkofilm. ()

Moena

Trochu nepadnoucí hudba, ale ta akce, to byl nářez. Takhle propracovaná choreografie se u amatérského počinu jen tak nevidí. I ten hlavní záporák měl docela hlavu a patu. K pointě se radši nevyjadřuju. ()

easaque

-4* sice je to herecky totálně nepřesvědčivé, ale má to výtečnou atmosféru, který by jí záviděl kdejaký akční film. Z tohoto hlediska to taky hodnotím a jako fanouškovský počin ... klobouk dolů. Viděl jsem to s českými titulky tady [ PŘÍBĚH: 0 /// ATMOSFÉRA: 3 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 1 /// ART: 0 /// STYL: 3 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

Larushka

Ach, jako bych znovu hrála hru. Skvělej počin, a ty vzdechy, ty mě asi budou ve spánku pronásledovat. A ten moment, kdy tasí obě dvě pistole....ach., "every woman is a lesbian at heart". ()

Nivenx

Velice povedené. Akce dobré, zpomalovačky taky se docela hodily a hlavní představitelka odvedla docela solidní herecký výkon. 70% ()

SeanLSD

Vysoko v horách s vysokým tlakom zlikviduje holka asi 50-členné komando špecialistov, V tejto pekne špinavej, kaskadérskej verzií bez pokladov a hrobiek dokazujú nadšenci, ako dokážu za pár šupov strčiť do kapsy dva drahé hollywoodske bijáky. A urobili to teda poriadne našlapane! ()

Saraph

10x za celý film do ní střílí z 5 metrů samopaly a nikdy se do ní netrefí... Ne prostě. A ta zajatá holka, to měla být Samantha? Mohli alespoň sehnat nějakou pěknou Asiatku. :-/ ()

kinghome

Lepší než celej film Lara Croft. Nemůžu souhlasit s Momo, protože hlavní hrdinka se do role Croft hodila a dalo se na ní koukat. Jinak naprostá akční pecka, ve který hrajou herci líp než ve většině filmů, který dnes vychází. Od těchto maníků bych si dokázal představit i celý film, né jen 20 minutovou scénu. K tomu všemu ještě mindfuckovej konec s jménem a já jsem naprosto spokojenej. ()

VanTom

Poloprofesionální kraťas inspirovaný herním Tomb Raiderem (2013), jehož stylu se velmi věrně drží (včetně přepáleného body countu, kterým hlavní hrdinka rozpráší grupu záporáků s hodně mizernou UI a muškou :-); a samozřejmě jejího výrazného hekání). Po akční a kaskadérské stránce jde pak o úžasnou záležitost zcela se vymykající kategorii "fan-filmů", s dynamickou kamerou a skvělou hudbou, až mi z intenzity zoufalého boje o přežití naskakovala husina. ()

Chipsonator

Víte jak natočit akční nářez? Najděte si fajn les, vezměte bandu kámošů, jednu bad-sex-ass a točte. Croft je velice solidní fan počin, jen škoda že to nebylo víc survivar ale spíš o tom jak sexy holka vybíjí bandu hňupů...ale i tak to bylo velice fajn nářez. ()

Gogo333

Pořád jsem četl jak to vyhrává na různých festivalech a jak je to dobrý, takže jsem byl plný očekávání. Bohužel velké zklamání. Příběh žádný, prostě jste vhozeni do děje a koukáte jak dívka likviduje jednoho chlápka za druhým. Herecké výkony slabé, zvuky hlavní hrdinky by pomalu mohli patřit do jiného žánru, opět desítky vojáků se nedokážou trefit do dobře viditelný holky, ale ona je sejme jednou ranou pomalu i za rohem, všichni v zimních bundách ona jen v tílku, borec vážící tak dvakrát co ona s ní hází po zemi, několikrát ji dá hlavou do skály, kope do ní a škrtí ji a ona v pořádku. Nechápu, co na tom všichni vidí. 50% S tituly k vidění zde. ()

ondrula

Poloprofesionální akční jízda, která pokořuje svoje větší filmové protějšky. Silně motivováno poslední herní Larou. Z choreografického hlediska dokonalé, Cassnadra Ebner herecky taky výtečná, jen mi přišlo poměrně neuvěřitelný, že by za takovou chvilku zmastila snad stovku žoldnéřů (kteří působili dost naivně a amatérsky), ale to už je holt Lara. ()

orkadimenza

Velmi dobrý kraťas inspirovaný počítačovou hrou. Jde sice zřetelně vidět, jak jsou v některých akčních scénách až příliš přidané efekty, ale snímek se dokáže zalíbit hlavně díky skvělé hudbě a výborným zvukovým efektům. Plus závěrečná věta mi byla odpovědí, proč mělo smysl tento filmík sledovat. ()

Echelon1

Otázka kto a prečo tu nie je zodpovedaná, ale ide len o akciu a tú spĺňa na amatérsku produkciu výborne. Samozrejme, je to s tým zabíjaním ako na páse prepísknuté. Správanie žoldnierov bolo solídne blbé, inak by bola Lara mŕtva každú minútu. Pekné, že všade už jej vzhľad dávajú podľa najnovšieho dielu (Tomb Raider z 2013), kde vypadá nádherne - ak je to teda ona, vzhľadom na posledné slovo tej "ne-návnady". Keďže celé to vystihujú slová beh po lese a radová likvidácia desiatok nepriateľov, nič mystické, temné ani záhadné, čiže žiadna prechádzka v jaskyni s fakľou ani niečo podobné sa nekoná...Na hercov som si musel trochu zvyknúť :-) Niektoré hlášky boli fakt komické. Zvažoval som 5*, pretože to naozaj muselo dať neskutočne veľa prostriedkov, nadšenia a práce, lenže keď si zoberiete taký film Lov na Gluma... ()

HonzyR

Pokud by takhle měla vypadat nová Lara, nemám problém! Jen o něco lepší ústřední herečka a méně hysterické vedlejší osoby :)) __80%__ ()

Luk Skywalker

Je dobré, že vznikají fan filmy, ale na bohužel začali až moc přebírat zvyklosti blocbusterových filmů a pak to vypadá takto nereálně. V tomto případě to vadí hodně, bo na akci je tento snímek postavený, kdyby ne ledacos by se dalo odpustit. Dialogy jsou hrozné, akce je dobrá (ale nereálná), natočeno je dobře (dali si záležet) a konec má pointu. Skoro jsem čekal, že "Lara" přežije všechno. Se hrou to má pramálo společného, jen název a pobíhání v lese. ()

Hapretor

Uniká mi smysl tohoto výtvoru, nicméně můj neskonalý obdiv má ta slečna/žena v roli Croft. To, co předvádí je úctyhodný fyzický výkon. Akce lepší než v Seagalových nejnovějších filmech !!! ()

Torgal

Kaskadérsky je to špička, režijne priemer (dobre natočené scény sa striedajú s do očí bijúcimi failami), herecky hlboký podpriemer (tá ufňukaná slečna je na päsť, záporák tiež nič moc) a scenár ani nestojí za reč. Tá akcia je ale skutočne dobre natočená, hlavne súboj telo na telo. Celé je to ale totálne mimo realitu - aj Rambo by Lare (alebo kto to vlastne je, viď záver) závidel jej bodycount. 6-/10 ()