Thor: Ragnarok

• USA Thor: Ragnarok (více)

Thor je uvězněn na opačném konci vesmíru bez svého mocného kladiva a je nucen pustit se do závodu s časem, aby se vrátil včas do Asgardu a zastavil Ragnarok - zkázu svého domova a konec asgardské civilizace - který se snaží rozpoutat mocný nový nepřítel, nemilosrdná Hela. Předtím ale musí přežít smrtící gladiátorskou soutěž, v níž se ocitá tváří v tvář svému bývalému spojenci z řad Avengers - neuvěřitelnému Hulkovi. (Falcon)

TheHofi

Začnu tím, že hned první trailer se mi líbil. Za mě, jakož to za rockera byl výběr hudby od Led Zeppelin naprosto perfektní a ukazovalo to, že film půjde trochu šílenou cestou. A nemýlil jsem se, film je nabití akcí, barviček ve stylu 80 let, humorem a skvěle vybrané hudby, díky které měla každá akční scéna grady. Humor byl skvělý, asi každý vtip fungoval a celé kino se smálo a jako poslední tu jsou postavy. Thor zahraný Chrisem Hemsworthem nebo Loki zahraný Tomem Hiddlestonem a Hulk byli skvělí hlavní postavy. Z těch vedlejších bych vypíchl Korga, který je na první pohled drsný, ale nakonec to byl takový roztomilý mamlásek. Ze záporáků tu byla Hela, kterou zahrála Cate Blanchett naprosto skvěle a jako takový vedlejší záporák tu byl Velmistr, kterého hrál Jeff Goldblum. Nakonec film doporučuji. Pro mě osobně je to jeden z nelepší filmů od Marvelu, který se díky tomu vydal naprosto šílenou, ale úžasnou cestou. A tak to fungovalo. Já prostě musím dát 100%. ()

sirien

Reálně 3* - 4* dávám protože má očekávání byla po předchozích dvou Thorech takřka doslova na nule a výsledek byl lepší, takže sem se vlastně dobře bavil. Je to takovej gag-real ve stylu Guardians of the Galaxy, rychlý, zábavný... jinak příběh relativně tuctovej, chudák Cate Blanchett (i její postava) totálně nevyužitá, Thesa Thompson (Valkýra) a dost dalších v podstatě taky, závěr "trišičku" ustřelenej (resp. vůči průběhu a náladě toho filmu trochu dost), ale tak... ()

Chundys

Tohle byla jízda od začátku do konce.... Všichni, všechny postavy super. Nemam prostě co vytknout! Že by konečně měl Thor pořádný koule? YES YES YES!!! ()

fisus

Jestli budou všechny filmy o Avengerech takovéhle,tak to bude super.Thor:Ragnarok je vtipný,akční,prostě super!!!!! ()

barteca

No, kdeže loňské sněhy jsou, tak verzi pro teenage jsem fakt nečekala. Mělo by se zavést nějaké upozornění, že se jedná o parodii, třeba - Pozor Thor aka Bláznivá střela ! ()

Lukin413

Marvel si je sebou natolik jistý, že si dovolí parodovat sám sebe. Pro diváka je důležité, že to umí udělat zábavně bez zbytečného patosu. Nenáročná oddychovka v kladném slova smyslu. ()

rexino

Po mizernom spidermanovi som ani nedúfal. Ale Marvel po dvoch či troch rokoch natočil PECKU. Už od prvej scény so Zeppelinom som vedel, že toto bude pecka. A ta posledná scéna so Zeppelinom..... sakra takú epickú scénku ešte Marvel nemal. Film mal šmrnc od začiatku do konca. Perfektná zábava. Taika Waititi chápe, že keď spraví trailer s hitovkou a tú potom vloží aj do najepickejšej scénky tak to FUNGUJE!!!!! Chápte to aj iný rejžovia pls. ()

warrenur

Vtipna a predvidatelna blbinka. Najlepsie hlasky pustal ten kamenny golem s adolescentnym hlaskom, tie fakt stali za to. Napriek tomu, ze to bolo preplnene subojmi, vybuchmi a slusnym vizualom a obcas podarenymi gagmi, vnimal som dlhsiu stopaz. Ale to je mozno len moj osobny problem s komixom ako takym. :) Cielovka si pride na svoje kazdopadne. ()

Saur.us

Standardní marvelovský spektátl s hutnou dávkou humoru, přidanou hodnotou T. Waititiho. A navíc nezvyklý ale dobrý osmdesátkový feeling ať už ve vizuálu nebo v hudbě M. Mothersbaugha. ()

TaanStari

Komedie MCU sluší. Škoda těch klasických nešvarů, jako one-off záporák (tady hned dva) nebo armáda bez ksichtu. Taky škoda, že už serou na "magic is just science we dont understand yet", jen aby se Thor měl kam hýbat. ()

Rathalos

Thor je jeden z Avengerov,ktory ma fakt bavi a aj toto pokracovanie ma potesilo,akcne,vtipne a vizualne podarene divadlo,na ktore sa dobre pozeralo a objavil sa aj zeleny muzik Hulk...:-) ()

chrispe

To, kolik jsem viděla Marvelovek, se dá spočítat na prstech jedné ruky. To předesílám, moc s čím srovnávat nemám a stále je to tak pro mě "něco novýho". Mně se to líbilo moc. Sice to mělo fakt extra nepovedený místa, kdy jsem si říkala - To jako vážně? Například scény s Hopkinsem, který byly důležitý a přitom herecky naprosto o ničem. Chápu, člověk si nezašel do národního, ale jedná se se loučící/umírací/následně nakopávací scény a herecky to snad mrtvý být nemuselo. Taky jsem to viděla s dabingem, který byl místy fakt příšerný (například to kamený stvoření) a to byla chyba. Jinak jsem si to užívala. Mé pubertální já si užívalo pohled na Lokiho dle mého gusta stvárněného Tomem Hiddlestonem - na tohohle fešáka si budu muse posvítit, byla jsem ráda ta Cumbertbachta, Cate Blanchett (speciálně u té mě ten dabing mrzí), v masce ne tak sexy Elbu, a Ruffala (jsem asi jedna z mála, která byla fakt zvědavá, jaký herec bude nakonec Hulk :D. Tessa Thompson byla valkýra jak má být. Je to vtipné, i když občas tlačí na pilu a má to spád, je pořád na co koukat, dá se u toho krásně vypnout a nehledat logiku ve fantasy světě. Je to evidentně film do kina, věřím, že při domácím promítání to zrácí pořádný kus svého kouzla, ale i tak hodnotím pořád vysoko. ()

Pidzey

Ano bylo to obrovsky vtipný, hlášky lítali stejnou kadencí jako pěsti nebo stíhačky, ale mnohem víc by to fungovali, kdyby před tím nebylo natočeno asi trilion filmů ve kterých, se hlavní hrdina nějak představil a choval. Ano, postavy by se měli vyvíjet, jenže takovéto chování jak občas předváděl Thor, bych čekal spíše u Deadpoola. Je tu několik milých a vtipných odkazů na staré filmy (Hulk omlátí Thora o zem a Loky zvolá něco ve smyslu. „Teď vidíš jaký to je.“). Thor se jen tak mezi řeči zmíní, že se rozešel s Jane. Přitom kolem ní a jeho lásky k ní se točili oba předchozí filmy. Jsem z toho zmatený. Na jednu stranu se jedná o skvěle fungující komedii a přitom na dost špatného Thora. Přitom tu jsou pasáže, které svou atmosférou i chováním hrdinů připomínají předchozí filmy. Já se na to asi budu muset podívat ještě jednou, abych si byl jistý, že to co jsem viděl, byla skutečně pravda a že to opravdu natočili, protože já tomu nevěřím. Já nemám nic proti vtipům ve vážněji branných filmech(ovšem komiksové filmy nelze brát moc vážně). Co mě vadí nejvíc je, že oni úplně změnili charakter hlavní postavy. Doufám, že v Avengerech bude Thor zase ten vážňák a šaškování nechá na někom jiném. Adepti tam jsou. ()

molcan2

Strašne spracovaná produkcia pre škôlky. Nudné a predvidateľné. PLné hlupých vtipov, ktoré nie sú vtipné. Herecke zdôrazňovanie z toho robí ešte väčšiu absurdnosť. Dekorácie a papundeklove rekvizity boli slabé aj na komédiu. Monty Python a Armáda temnôt mlai lepších desingerov, to je neuveriteľné. Sme vo svete papierových zbraní, polystirenových stien a plastových pancierov rovno od Dráčika. Neviem z ktorej comicsovej predlohy film vychádza, ale som šokovaný ako pozitývne bol tento odpad prijatý. ()

ink flo

Takhle to dopadne, když režisérovi "What we do in shadows" svěří comics velkofilm - konečně něco, co se netváří jako antické drama, kde banda týpků v barevných elasťákách při záchraně lidstva hází existenciální moudra (třeba Justice League jsem musel po půl hodině vypnout, to se fakt nedalo vydržet, jak to bylo k posrání vážný, nudný, vyčpělý a nechtěně směšný/smutný. Batman VS Superman taky o ničem, Snyder šel po Man Of Steel do prdele). Ale něco, co si ze sebe dělá srandu (Loki dá Odina do domova důchodců atd.), je to přiznaná pohádka, která si na nic nehraje. A právě proto je to tak hravá psychedelická pestrobarevná non-stop jízda, přesně takhle si představuju comicsovej film...prostě to má šťávu, jiskru v oku/rozpustilost, která většině comics filmů chybí, v rámci žánru absolutní top. ()

chelsea17

Absolutní nechutnost srovnatelná se Strážci Galaxie. Další ze série stupidního humoru a absolutního propadu oproti 2.pokračování. Nechápu, jak mohl nastat takový propad. Zřejmě jiný režisér, jiná nálada a schopnosti. O to víc mě ještě udivuje tak vysoké hodnocení a vážně už plno věcí nechápu. Kdyby mi někdo řekl, že tohle je parodie na Thora, tak mu to zblajznu a budu to tak brát. Nejhorší na tom je ten fakt, že se to opravdu bere vážně. Počet hodnocení: 27 636 ()

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

24.11.2022

Od té doby, co bylo Chrisu Hemsworthovi (Thor, Vyproštění) v dokumentárním seriálu Tělo nezná hranic s Chrisem Hemsworthem na Disney+ naznačeno, že má předpoklady k vážné formě Alzheimerovy choroby,… (více)

Je Thor 4 úspěch nebo ne?

Je Thor 4 úspěch nebo ne?

17.07.2022

Uběhl první týden od uvedení novinky Marvelu Thor: Láska jako hrom, což znamená zhodnocování jeho trvanlivosti u publika. A to není vůbec jednoznačné. Lord (tedy bůh) hromu za první víkend… (více)

Taika Waititi natočí Star Wars

Taika Waititi natočí Star Wars

04.05.2020

Taika Waititi dostal nabídku na Star Wars

Taika Waititi dostal nabídku na Star Wars

17.01.2020

Zpráva, která nejspíš nikoho, kdo sleduje dění okolo Lucasfilmu, Star Wars i režiséra Taiki Waititiho, nepřekvapí. Disney teď totiž talentovanému filmaři nabídlo možnost natočit si vlastní Star Wars… (více)