DVTV

(pořad)
Publicistický / Talk-show
Česko, 2014, 215x10-30 min

Účinkují:

Daniela Drtinová (moderátor), Martin Veselovský (moderátor), Emma Smetana (moderátor), Filip Horký (moderátor), Daniela Písařovicová (moderátor) (více)

Internetový publicistický pořad DVTV je video-projekt moderátorů Martina Veselovského a Daniely Drtinové. Každý den přináší nové rozhovory nebo komentáře na nejrůznější témata ať už z politického, kulturního či společenského dění. (xrubesd)

Kothy

Kvalitní publicistický pořad, který se zabývá aktuálními problémy. Moderátoři jsou taky dobří a profesionální. Někdy to se svými hosty nemají vážně jednoduché. Dostaly mě hlavně rozhovory s Andrejem Babišem a Jaroslavem Faltýnkem. "Filipe, vy tomu nerozumíte!" :D ()

FTP

Velice kvalitní zpravodajský kanál nezávislý jak čtvrtý červenec. Veselovský je absolutní špička, za kterou podle mě Drtinová stále lehce zaostává. Asertivní jsou oba naprosto ukázkově, ale trošku mi vadí, jak Daniela občas tak jakože arogantně pokrčí nosík a škubne hlavou, když pokládá rýpavou otázku. Angažování školáčka Horkého, který nedokáže klidnit své vášně a hormony byla podle mě obrovský chyba a dobře, že ho (zatím?) nepouští do studia a nechají ho toulat se se selfie tyčí a dělat pětiminutové tendenční outdoorové reportáže. Nemůžu ho vystát, a tak ho do hodnocení nezahrnu a budu pořád uvažovat o čísle 2 coby o počtu "tvůrců". Oba dva jsou vždy perfektně připravení, nastudovaní a tvrdě (někdy až moc) si jdou za svými odpověďmi. Krása koukat. Přílišná snaha odklonit se od mainstreamu někdy možná trošku škodí a neatraktivita hostů je až tristní, ale jednou týdně si každý přijde na své. ()

honajz

Viděl jsem pár dílů a nijak extra mi to nepřišlo. Moderátoři si hrají na držitele pravdy, a pokud jim host nesedí, dokážou se točit pořád dokolečka na nějaké pitomosti, která evidentně pro hosta důležitá není, ale pro moderátora ano. A tak se pár minut plácá o ničem, protože dotyčný nechce být někam vmanipulován, nebo některé se i někam podaří vmanipulovat, ale protože tam nechtěli, není to jejich parketa, tak je řeč zas o ničem. Místo, aby se rozvíjely názory dotyčného a jemně se polemizovalo, tak nositelé pravdy dávají najevo, jak všechno vědí a znají a jsou arbitry na rozum. Což často nejsou a jen se ztrapňují svou hloupostí. ()

Pítrs85

Veselovský je nejlepší moderátor v Čechách, Moravě a Slezku, který i tou nejjednodušší otázkou dokáže odstřelit kdejakého "myslitele". A v ČT jsou retardi, že se takového člověka zbavili. Amen. ()

BoPo

Nesledujem časti venované politike, politikom, pretože mi príde ako strata času sledovať márnu snahu dopracovať sa k užitočnej, pravdivej, politicky nekorektnej odpovedi. A čo sa týka ostatných rozhovorov, tak keď vidím, že bol rozhovor s niekým pre mňa extra zaujímavým, tak si vždy v duchu poviem, že nech ten rozhovor robil Veselovský a nie Drtinová. Ona mi nejako nesedí. Vadí mi jej ľútostivý pohľad. Vadí mi akým smerom vedie rozhovory. Vadí mi ten jej celkový vlezlý dojem, ktorý z nej sála. Takže nepolitické Veselovského rozhovory za 4*, ale za DVTV ako celok, kde je veľa častí úplne mimo mňa a skrz nesympatiu k Drtinovej, dávam 3*. ()

Marek1991

Ono sú to ozaj otázky ako sa vraví na telo, ale je to taký pohľad ľudí z tej strany hlavného prúdu na veci. Je to dynamické, občas by si to zaslúžilo aj dlhšiu stopáž, no nie je to úplná katastrofa v porovnaní s tým, čo dáva divákom česká verejnoprávna v súčasnosti. ()

Pierre

Vynikajcí projekt, kterému fandím. Ale přece jenom bych nestrkal všechno do jednoho pytle. Je potřeba odlišit rozhovory Veselovského a Drtinové. Veselovský je neuvěřitelně inteligentní a charismatický. Vždy ví co říct, nikdy se neztrapní. O tématu a hostu vždy toho dost ví. Jde z něho respekt a vlastně i trochu strach. Grázly (Novotný, Krajčo, Ovčáček) šetřel tak brutálně, že museli po natáčení zkolabovat. Je to ale i sympatický člověk, z mnoha stránek. Drtinové podle mě trochu dělá problém improvizace. A především empatie a pochopení. Mnohdy mi připadá, že si klade ty svoje odborné otázky, ale hosta ve skutečnosti vůbec neposlouchá. Neví, na jakou osobnost se hodí tyto tipy otázek atd. Ale taky si její rozhovory pouštím a tolik mi nevadí. Jako člověk (sama za sebe) mi připadá trochu zvláštní. Takový ten prdlý intelektuál, nrbo jak to definovat. Mladý Horký je příjemný benjamínek a jeho DVTV forum je vskutku atraktivní. celkově za Veselovského a celkovou úroveň serveru Aktuálně, nemohu jít pod 5. ()

filmsim

Bravurní publicistický pořad, který v našich končinách nemá obdoby. Profesionální moderátoři, skvělé nestranné rozhovory a jako bonus rozhovory Emmy Smetany v cizím jazyce, čímž se DVTV na dobro odlišila od konkurence a zprostředkovala pro diváky jedinečné a jinde neviděné rozhovory se zajímavými mezinárodními osobnostmi. Ne vždy se rozhovory nebo duely vyvedou na jedničku, avšak většinově k nim nemám výhrad. 8.5/10 ()

Helo

Rozhodně přináší zajímavý rozhovory i přesto, že se hosti svými názory občas nehodí do krámu "mainstreamu" a tý "jediný správný pravdě". ()

easaque

5* jeden z posledních svobodných publicistických mediálních kanálů a za to si 5 hvězdiček zaslouží a hlavně podporu pro další činnost. ()

Martin741

Co to zas Karlos80 mele, ze podla ich zeleniny ich poznam. Nuz Karle, tak kedze sii veriaci, tak to zti ostava pekne po krestansky nastavit druhu polku prdele. Taxom si myslel, ze Karel Chrocht zjebe nielen CT ale aj DVTV a pletie tu Oupn Sosajety Foundejsn a Dzordza Seresa. Perfektny dialog tu bol s popularnym spevakom Danom Landom, pozeral som si rozhovory s mnoho ludmi /Hannig..../ ale jaxa hore spomina, sledujem aj politicke, kulturne ci spolocenske dianie. Udelim Maximum, a nech sa Karel Chrocht ten konspiracny picus  od zlosti rovno zosere, dosti a aj doryha - aby to mal komplet 90 % ()

Attta

Tak jo, upřímně pokud s tímhle nejste spokojení, tak se na to jednoduše nedívejte a zapněte si hlavní zpravodajskou relaci televize Hovna, vypňěte mozek, zanádávejte si u politiky a nebo se udivte nad příběhem paní která uvízla v kořenech stromu na dovolené. Je jasné, že ve světě zpravodajské publicistiky není nic objektivnějšího než právě rozhovor, takže k tomu ani není co dodávat. Těm dvou velice tleskám. ()

PROCESOR

Vážení uživatelé, co mě znáte tak Víte , že bytostně nesnáším politiku, ale proč musel odejít pan Veselovský z Události-komentáře je nabíledni. Přesto, že to je s panem Moravcem, stejný formát a v živém vstupu si "nakrájí" pana ministra X, Y, tak stejně hladce si povídá s občanem. Ty tlaky politiků na "nezávislý" zpravodajství a jsou placeni z našich kapes tak ať se tak blbě neptá, jsou do nebe volající. Jsme veřejnoprávní.., leda HOVNO! Smutný konec jednoho z nejlepších moderátorů na oltář opravdu profesionálního zpravodajství, kde se nehodí mocným. Nyní (seznam otázek, prosím předem, jinak nepřijdu) tak to bohužel vypadá... ()