Epizody(34)
-
Kočka nebo miminko (S02E01)
-
Konec sněhové královny (S02E02)
-
Nabídka, která se neodmítá (S02E03)
-
Prázdninová nálada (S02E04)
-
Divadelní představení (S02E05)
-
Rodinné hodnoty (S02E06)
-
Únos (S02E07)
-
Velká intrika (S02E08)
-
Exit, Exil, Exodus (S02E09)
-
Je čas skončit (S02E10)
-
Unavené štěstí (S02E11)
-
Všechno je jinak (S02E12)
-
Omyl, otec spokojenosti (S02E13)
-
Lež má krátké nohy (S02E14)
-
Kohoutí zápasy (S02E15)
-
Hříchy minulosti (S02E16)
-
Nové perspektivy (S02E17)
-
Pokusy a omyly (S02E18)
-
Sex, láska a krutosti (S02E19)
-
Nečekaná přiznání (S02E20)
-
Nové auto (S02E21)
-
Televizní láska (S02E22)
-
První společná noc (S02E23)
-
Nová síla (S02E24)
-
Rozchod (S02E25)
-
Malá vítězství (S02E26)
-
Slepé střevo (S02E27)
-
Mike v ohrožení (S02E28)
-
Pády a pády (S02E29)
-
Mikův blbej den (S02E30)
Hrají
Zdeněk Mahdal
Československo
Nejlepší seriály:
Tři králové (1998) (seriál) - vypravěč
Přísahám a slibuji (1990) (seriál)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (seriál)
Kateřina Jačková
Československo
Nejlepší seriály:
Černá sanitka (2008) (seriál)
Ohnivý kuře (2016) (seriál)
Svatby v Benátkách (2014) (seriál)
Anežka Rusevová
Československo
Nejlepší seriály:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Vzteklina (2018) (seriál)
Nevinné lži (2013) (seriál)
Norbert Lichý
Československo
Josef Carda
Československo
Nejlepší seriály:
Ochránce (2021) (seriál)
Tři králové (1998) (seriál)
Sex O'Clock (2023) (seriál)
Jan Jankovský
Československo
Nejlepší seriály:
Pustina (2016) (seriál)
Devadesátky (2022) (seriál)
MOST! (2019) (seriál)
Milada Bednářová
Československo
Nejlepší seriály:
Ohnivý kuře (2016) (seriál)
Slunečná (2020) (seriál)
Modrý kód (2017) (seriál)
Richard Tesařík
Československo
Nejlepší seriály:
Až po uši (2014) (seriál)
Ohnivý kuře (2016) (seriál)
Krejzovi (2018) (seriál)
Josef Vrána
Československo
Nejlepší seriály:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Rapl (2016) (seriál)
Naděžda Husáková
Nejlepší seriály:
Doktor Martin (2015) (seriál)
Místo zločinu České Budějovice (2023) (seriál)
Ohnivý kuře (2016) (seriál)
Jaromír Nosek
Československo
Nejlepší seriály:
Četnické humoresky (2001) (seriál)
České století (2013) (seriál)
Vyšehrad (2016) (seriál)
Dominik Zakl
Česko
Nejlepší seriály:
Pustina (2016) (seriál)
Ohnivý kuře (2016) (seriál)
Modrý kód (2017) (seriál)
Pavel Juřica
Československo
Nejlepší seriály:
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Vyprávěj (2009) (seriál)
Policie Modrava (2011) (seriál)
Libuše Švormová
Československo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Byl jednou jeden dům (1974) (seriál)
Kukačky (2021) (seriál)
Slávek Bílský
Československo
Nejlepší seriály:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Dobré ráno, Brno! (2023) (seriál)
Marie Terezie (2017) (seriál)
Martin Matejka
Československo
Nejlepší seriály:
Smysl pro tumor (2024) (seriál)
Rapl (2016) (seriál)
Matematika zločinu (2023) (seriál)
Tereza Vodochodská
Nejlepší seriály:
Ohnivý kuře (2016) (seriál)
Krejzovi (2018) (seriál)
Slunečná (2020) (seriál)
Radim Novák
Československo
Nejlepší seriály:
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Svět pod hlavou (2017) (seriál)
Labyrint (2015) (seriál)
Petr Motloch
Československo
Nejlepší seriály:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Mamon (2015) (seriál)
Vzteklina (2018) (seriál)