sharky

70% (zucker je mému srdci moc blízký na to, abych to mohl zaokrouhlit dolů) žádný z jeho příznivců by si SM3 neměl nechat ujít, ale kvality bláznivě střely to přecejen nedosahuje. u úvodu s pamelou a u architekta v majáku jsem smíchy padal z postele, president nielsen a umírající denise richards jsou taky za 5*, zbytek už se bohužel tolik nepovedl, ale ve kterém jiném filmu uvidíte společně nielsena a sheena. navíc scény parodující kruh a znamení jsou natočeny monohem strašidelněji než většina dnešních hororů;) ()

anais

Zvažoval jsem dokonce i čytři. Takhle dobrá parodie se dlouho neobjevila. Starý dobrý Zucker dokázal přebít moderní demenci předchozích dílů demencí poněkud oldschoolovou, a rozhodně mu to vyšlo. Pohled na Charlieho Sheena v podobném typu filmu je naprosto neodolatelný, mimozemšťani s kůží, která vypadá jako zelený neopren jakbysmet. není tak dobré jako Žhavé výstřely nebo některé "střely", ale kdo má tenhle žánr rád, určitě se mu to bude líbit. ()

MM11

David Zucker byl královská volba... Jak se ukázalo Wayans stěží vypotí jednu slušnou parodii a pak zahájí útok na diváka. Scary Movie 3 je jednoznačně nejlepší z celé série, právě díky odlišnému směru režie a omezení všelijakých prasečinek (ty totiž Wayansové celkem hojně využívaly). S mnoha známých tváří potěší hlavně Leslie Nielsen, který se (k mému údivu) ještě jednou vybičoval k dobrému výkonu. Stojí za to vidět. ()

Ivoshek

Jasně, je to trochu odvar, ale pořád ještě mi to přišlo velmi zábavné - třeba setkání prezidenta s mimozemšťany. Lesslie Nielsen je tentokrát vtipný, a to se mu už hezkých pár let nestalo. UPDATE PROSINEC 2014: Ta baterie vtipů je neuvěřitelná. Jasně, některý jsou slabší, ale v jedné scéně jich je běžně i šest a z toho už si člověk něco vybere. Třeba momenty s Michaelem Jacksonem, co se chce přitulit ("a nemusíš si brát pyžamo") nebo s Nielsenem, co předává ceny matky Terezy s houpací hlavou ("a mají kovové zuby! Jako naše postižené deti!"), u toho jsem řval smíchy. K tomu si jde přičíst i to, že tvůrci totálně kašlou na nějakou politickou korektnost, což ctilo i černé (!) bratry Wyensovy, kteří dělali první dva díly. Fóry na indiány, na černochy, na bělochy, na mimozemšťany.... ()

HellFire odpad!

Priserna, priserna parodie. Z tech vtipnych situaci by se dalo vybrat tak malo, ze by to stacilo na 30 vterin. Byt ja reziserem tohohle pocinu, rozhodne se s tim nechlubim. ()

eraserhead666

Fakt sranda. Wayans Brothers by už asi s ničím zajímavým v tomhle tématu nepřišli, nové krev jen svědčí. A to i v herecké oblasti. Sheenovi prostě parodie sedí, Queen Latifah mě skoro zabila a Anthony Anderson je můj oblíbenec. Rozsekala mě scéna v hip hop klubu a ve stodole ("Moje koule, Ježíš"). ()

SOLOM.

„Vidím, jak klečíš v psím hovínku…“ Ano tak přesně v takovém duchu se ponese většina děje ve Scary Movie 3. Cindy už není tou „prdlou“ studentkou, ale teď je ještě hloupější novinářkou. Navíc musí dávat pozor na malého synovce (popis jeho porodu stál za to), kterého jsem nesnášel již od první minuty. Ale musím uznat, že některé jeho vidiny stojí za pousmání (viz na pohřbu). Takže já bych tuto parodii rozdělil na dvě části: ta o obrazcích a UFU stála za hovno, Charlie Sheen to zachránit nemohl, proto si Zucker vzal na pomoc Nielsena (ten coby president úžasně předával ceny Matky Terezy), ale jinak trapárna. Za to čas určený Kruhu a dívce ze studny – tak tady jsem se nasmál mnohem více. „Cindy, teče z televize“…Pamela s Jenny sexy jako vždy a navíc v rajcovních šatech – takový začátek nažhaví – no a samotná kazeta byla prostě skvostná. Tentokrát je to už jen velmi průměrná parodie, která podle mě radši ani natočená být neměla. nejhorší pro mě není, protože čtyřka je ještě větší sračka a to jsem neviděl pětku. ()

Bauer

Je vidět jiná režie jinak to bylo slušný a celkem v pohodě , hodně jsem se i smál ( ne nějak moc ale smál ) a nechápu jak někdo může napsat že to nebylo vtipné..... ()

becki_tu

Začátek téhle úsměvné šílenosti byl trochu krkolomný, ale nakonec jsem se dočkal celkem slušné, občas drsnější zábavy v čele s trefně parodovanými Znameními, kultovním Kruhem a třeba 8 mílí, kterou jsem sice neviděl, ale i tak jsem pochopil většinu narážek. Samotný příběh sice nemá hlavu ani patu, ale to už bych chtěl asi moc. Pozitiva z filmu převládají a tak jsem byl ochoten odpustit i několik slabších a někdy i trapných momentů a scének. Nejvíc mě však dostaly exkluzivní a "znepokojující" záběry mimozemšťana - to nemělo chybu. ()

duklak2

Konečně, konečně pořádná parodie. Už vím jak to nakonec dopadlo s Kruhem :-). Tento film je mnohem lepší než předchozí dva díly. Velice se mi líbil Charlie Sheen a Pamela Anderson. Jo a abych nezapoměl, ještě byl taky dobrý ten týpek jak parodoval Michaela Jacksona. Jsem zvědav na 4. díl. ()

prome

Trojka je asi o neco lepsi jak dvojka a reziser si vzal na pomoc par vynikajicich hercu typu Charlie Sheen kteri tento film drzi na prumeru a zakdyvaji spatny scenar ()

Handle

Jak já miluju Scary Movie ! Parodie na Kruh se podle mě prostě opět povedla. Jak si na kazetě ta ženská češe vlasy a najednou si češe v podpaží, to je prostě bezkonkurenční... :D Krom toho, podle mě je tohle lepší než dvojka... Já se zase řezal smíchy a zrovna u Scary Movie jsou mi negativní názory úplně jedno, já to vidím na plný počet, tečka. ()

Lacike

Dvojka bola síce často nechutná, ale občas bola aj zábavná. Trojka ubrala na nechutnostiach, ale vtipne to prakticky vôbec nie je. Pousmial som sa asi dvakrát. Dejová línia je mixom Kruhu a Znamení, čo sú filmy, ktoré mám rád, ale väčšinou sa zmohli len na kopírku jednotlivých scén. Okrem nevydarených paródií na Matrix ma najviac sklamalo to, že sa tu stretli tri herecké legendy z paródií. Anna Farrisová, Charlie Sheen a dokonca aj Leslie Nielsen a prd z toho. Síce sa celkom snažia, ale ich scény proste nie sú vtipné. 90% humorných scén je založených na tom, že niekto niekam spadne alebo sa o niečo potkne. Fakt trapas. Nudnejší ako výsledný film je už len alternatívny koniec v Matrixe alebo kopa vystrihnutých scén. Takže čo pochváliť? Snáď len to, že Anna tu má už svoje blond vlasy. 3/10. ()

Lak na vlasy podruhé

Lak na vlasy podruhé