Všechno úplně všechno

• USA Everything, Everything (více)

Madeline je sedmnáct a hodně čte. Nic jiného totiž dělat nemůže. Její imunita nedokáže bojovat s venkovním světem, a proto je stále zavřená doma ve svém sterilním pokoji. Společnost jí dělá jen matka a ošetřovatelka. Všechno se ale změní v okamžiku, kdy se do sousedního domu nastěhuje nová rodina a s ní i kluk Olly. Jelikož se nemůže se záhadným sousedem setkat, začnou si psát emaily. Madeline si tak během krátkého času uvědomí, že její život není skutečný, a proto nabere odvahu všechno risknout... (Forum Film CZ)

jasanka

Tenhle film ma jeden zasadni problem - hlucha mista. Jo, ta k prvni stydlive lasce teenageru patri, ale tady to nebylo uplne povedene. Pak taky obcas zmatene skoky mezi skutecnosti a predstavami. Taky herecka Maddy mi prisla na tuto roli moc... vyspela? Cetla jsem v zime knihu, tak jsem asi mela moc velka ocekavani, protoze kniha byla moc povedena. ()

BOURQUE

Mal by to dopadnúť oveľa lepšie, pretože v scenári bol potenciál. Nie je to celkom využitý a ešte k tomu to „náhle odhalenie pravdy“ nie je dostatočne zakomponované do filmu – dostalo to pomerne malý priestor. Za normálne okolnosti „za takú chybu“ by som dal 2 hviezdičky, ale kvôli presvedčivej hry hlavnej dvojici to zvyšujem na tri. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

Rathalos

Nemozem si pomoct,ale romanticke dramy zboznujem a tato nie je vymimkou,sympaticke herecke duo,pekny pribeh i hudba a clovek sa mnohokrat zamysli na zivotom,ze aky vie byt niekedy kruty,ale zaroven aj krasny,mna to chytilo za srdce...:-) ()

grosek

Na film jsme se rozhodli jít jen kvůli názvu, který nás zaujal a s vědomím, že je to o dívce, která je na všechno alergická. Neviděli jsme trailer, nevěděli jsme, kdo v tom hraje, jaký je to žánr, ani že je natočen podle knihy. Film je od začátku hodně předvídatelný, je poznat, že je natočený pro teenage oblast a je třeba to místy zkousnout. ALE neuvěřitelně hezky jsou zobrazeny takové ty jedinečné začátky vztahu - zamilovanost, která nezná mezí, riskování, nějaké to zastírání, překvapování a neukojitelná touha propadnout jeden druhému, protože OBA VZÁJEMNĚ chcete, víte, doufáte, potřebujete, sníte, hledáte cesty. Film Všechno, úplně všechno nás donutil nostalgicky se ohlédnout na naše začátky s notnou dávkou sentimentu. Takže to bylo fajn. :)) Myslím, že pro puboše by to na čas mohl být vévodící film... byly tam takové ty maličkosti, nad kterými dospělý člověk koulí očima, ale zároveň to nebylo nepříjemné (jako ve stylu Stmívání - Kristen Steward a ty její grimasy...). * jinak souhlasím s komentářem od novoten ()

chrispe

No... to bylo tak sladký, až to na jednoho člověka bylo moc. Možná, že náctileté slečny... ne oprava... náctleté slečny URČITĚ příběh ocení, taky usměv Nicka Robinsona a krásu Amandly Stenberg, ale já už jsem na to stará vykopávka. Asi. (Ne, nejsem. Když mě dokázala naprosto odrovnat kniha Elenor a Park, tak určitě nejsem :D) Konec byl celkem překvapivý, ale zároveň děsně divný a vezl se na té podivné vlně, co šla celým filmem. Suma sumárum. Měla jsem si vybrat jinej film! Skvělý komentář: Hellstruck... napsala to tak, jak bych chtěla já, ale místo toho jsem tu splodila tento blábol ()

Cinematrix

Asi takhle: holka nemůže vyjít z baráku, protože nemá úplně pintlich imunitu. K ní do baráku chodí pečovatelka, která si umeje ruce, aby ta holka něco nechytla. Ptám se, bakterie jsou jen na rukou? Máma tý holky chodí do práce a každý den se vrací domů a dceru normálně objímá, aby divák měl jasno, že se maj rádi. Divák jako já ale jasno nemá. Co to má ta holka za nemoc, když matka jezdí do práce mastnou tyčí, objímá ji a lepí se na ni přitom svým outfitem, dcera nic nechytne, ale když matka koupí dceři svetr, nechá ho vydezinfikovat? Pusťte si raději Bubliňáka, kterýho ty ženský, který tohle spáchaly do vážný noty, evidentně vykradly. ()

Karp

3,5* za roztomilý kukuč obou hlavních představitelů, kosmonauta, design a sympatickou první polovinu filmu. Snad mi jen chybělo více jiskrnějších dialogů a vtipu. ()

Trixinka

Romanťárna s "šokujícím" odhalením na konec. Nejvíc se mi líbila část, kdy se hlavní dvojice přesunula na Hawai, scény v moři byly fajn. Jen mi trochu hlava nebrala, proč mohla k hlavní hrdince jen ošetřovatelka a její dcera a nikdo jiný. To jako ony dvě nemohly mít třebas rýmu, chřipku či tak?? Nechápu. Jinak celkově spíš průměrný romantický film, který zkouknete jednou, chvilku pamatujete a za nějakou dobu už nevíte o čem vlastně byl. ()

Allka

Všechno úplně všechno asi nejlépe charakterizuje slovo "příjemný". Film se ničím neodklani od knižní předlohy, kterou jsem četla, tudíž mě nic nepřekvapilo, ale zároveň ani nezklamalo, dostala jsem přesně takovou nenáročnou romantiku s ozvláštněním v podobě nemoci, jakou jsem očekávala. Navíc Amandla je rozkošná a Nick Robinson je moje láska, takže já jsem naprosto spokojená :) ()

liberita

Nudný a zdĺhavý film s absurdnými dialógmi a nič nehovoriacim názvom, ktorého zásadný zvrat je značne predvídateľný minimálne od polovice. Nick Robinson je vo filme očividne iba pre svoju peknú tvár, keďže herecky toho veľmi čo predviesť nemá. Amandla Stenberg podáva o niečo presvedčivejší výkon, ktorému venujem moju prvú hviezdičku, zatiaľčo druhá putuje za tropickú ostrovnú scenériu. Uznávam, že nepatrím k fanúšikom žánru "romantická dráma", aj v ňom sa však dajú nájsť oveľa lepšie kúsky než Everything Everything, ako napríklad Me before you s Emiliou Clarke a Samom Claflinom. ()

TaNya_

Moc často na tyhle teenage romantiky nemám, ale tenhle film mě zastihl ve správným rozpoložení. Moc milá ústřední dvojička v sice trochu předvídatelným, ale hezky vystavěným příběhu. Zbožňovala sem ten barák, tak naleštěný okna se jenom tak nevidí. ()

Talina

Myslela jsem, že to bude něco jako Midnight sun, a svým způsobem i jo, ale s trošku jiným dějem a hlavně koncem. I když mi přijde to Midnight sun asi lepší, tohle špatné taky nebylo. A ta Amandla je fakt pěkná baba! ()

elimS

65% - komentář 20ti slovy: Celkem fajná romanťárna, zpestřená "záhadnou" nemocí a lítostí ve stylu: "To bych fakt nechtěl". Závěr a nečekaná pointa tomu přidala na kvalitě. ()

IvonaK

On by to nemusel být špatný film. Námět byl zajímavý a začlo to být hodně napínavé. Ale pak se to zvrtlo v příliš primitivní konec. Zajímavější by určitě bylo kdyby si na konci filmu dívka našla jiného kluka. Když se nakonec ukázalo že je zdravá a má více možností. Ale faktem je že u půvabu Nicka Robinsona by asi setrvala každá. :D ()

Don82

Příjemný film s jasnou romantickou linkou, která se v druhé polovině rozvine i v něco víc. Asi bude hodně záležet, na tom, jak se více, či méně vcítíte do pocitů Madeline a popřemýšlíte si, jak co byste dělali vy na jejím místě. Pěkný výběr scén, dobře zahráno, jednohubka. ()

wege

"In one final scream of love, who couldn't climb this high, she looks beautiful, like a child" .. zpívá Karl Hyde na jednom z nejlepších elektronických alb všech dob. Je to Everything, Everything od Underworld. Film stejného názvu rozhodně nedosahuje kvalit tohoto skvostu taneční hudby, ale pořád to není špatná podívaná. Filmů s podobnou tématikou je spousta, většinou v nich ten nemocný, po tom co prožije životní lásku, umře. Tady to k tomu směřuje celou dobu, člověk čeká, čeká a dočká se trochu něčeho jiného, co ten film udělá trochu netradičním. ()