Futurama

• USA Futurama (více)
USA, (1999–2024), 59 h 40 min (Minutáž: 22–30 min)

Série(9) / Epizody(160)

wendelin9

Seriál povedený, ale něco tomu chybí, abych mohla dát 5*... Jak je tu několikrýt zmíněnu, opravdu dobrých vtipů a gagů se člověk dočká jen zřídka, tak možná proto... Ale i tak byste si ho neměli nechat ujít :) ()

DannyJ

Hodně lidí srovnává Futuramu se Simpsnama. To je podle mě ale chyba.. Jasně, že pro každýho je lepší něco jinýho (třeba já osobně preferuju Simpsny) ale řikat, že Futurama je sračka a Simpsni sou 1000x lepší je podle mě fakt kravina. Futurama už od prvního dílu válí! Prvních 5 serií naprostá dokonalost! Nenašel se díl, kterej by mě nebavil. Potom přišly filmy a s těma už to bylo horší. První film se ovšem poved na jedničku :) No a další serie jsou zase pecka za peckou (ikdyž to pro mě není už to co prvních 5 serií) Je to prostě AWESOME! AWESOME TO THE MAX! ()

TomStall

Nejlepší animovaný seriál neboli Simpsonovi, kteří se nikdy nezačali opakovat.. Partička geniálních postav, které sypou jeden gag za druhým.. A proto se na Futuramu dá koukat znova a znova a znova.. Bender: "Listen, buddy, I'm in a hurry here. Let's try for a twofer. Hehe." Suicide Booth: "Please select mode of death. Quick and painless or slow and horrible." Fry: "Yeah, I'd like to place a collect call?" Suicide Booth: "You have selected slow and horrible." Bender: "Great choice!" Suicide Booth: "You are now dead. Thank you for using Stop'n'Drop. America's favorite suicide booth since 2008." ()

drexik

Škoda se rozepisovat, prostě nemá chybu. Nejoblíbenější díl (který si můžu pouštět pořád dokola) – Amazonky to chtěj taky (S3E5). Kdo by si neoblíbil velkého Zeppa či Dr. Zoidberga. ()

Doudis19

Stejně jako Simpsonovi i Futurama svou satirou, na vše možné a parodováním těch nejznámějších filmových děj patří mezi nejzábavnější seriáli současnosti. Na rozdíl o svých žlutých kolege se, ale neujali pokusy o celovečerní zpracování, což lehce sráží pohled širší veřejnosti na tenhle sci-fi seriál. A i když Futurama leckdy svou originalitou a bizarností předčí svého staršího sourozence, zřejmě se nikdy takové slávy a uznání nedočká. ()

cocrHeLL

Zezačátku jsem k tomuto seriálu přistupoval skepticky avšak po pár dílech jsem se smál a prokázalo se, že Futurama je opravdu solidní porce zábavy. Spousta lidí ji odsuzuje, jako kopii simpsonů, přitom se jedná o zcela jiný námět a nápad (to už spíš Family Guy je kopírkou, ale zcela jiného ražení a humoru). 90% ()

mr.kliky

v mnoha ohledech možná na stejné úrovni jako simpsonovi, jenže futurama oproti nim postrádá jednu zásadní věc- vubec mi nepřirůstá k srdci. ()

Magneto

Mna to ako veeeelkeeeeeho fanusika Simpsonovcov chytilo strasne,tvorcovia konecne mohli popustit uzdu svojej fantazie a dopadlo to skvele...Len skoda ze sa to neujalo u obmedzenych amikov ()

senor

No ze začátku jsem si nemohl zvyknout na trochu odlišné pojetí humoru a postav jako u Simpsonových, ale to byly jen mé předsudky. Nyní jsem již naprosto závislý na této cool pitoreskní vizi budoucnosti, jako Bender na alkoholu. ()

LordSnape

Po shlédnutí všech epizod musím své původní hodnocení zvýšit. Futurama mi totiž přijde lepší jak Simpsonovi a to hlavně tím, že má ve svém repertoáru daleko zajímavější míru strašně dobrých nápadů a zajímavější vedlejší postavy. Třeba Zepp Brenigen, Kif nebo manželé Wongovi. Navíc Futurama je kreslené sci-fi a tak se zde vyskytují úplně libové věci jako smrtibudky, Roboďábel nebo Robomafie!!! Futurama jednoznačně rules! ()

Shetland

Oproti Simpsonům lehce odlišný přístup, ale také nechybí humor,ale tentokrát je často mnohem drsnější (což vůbec není na škodu, ba přímo naopak) a je vidět, že tvůrci do toho mohli dát více a bez cenzury. Spousta lidí má raději Simpsonovi, jelikož ti jsou "více ze života",ale tohle je v mnoha ohledech vytříbenější a dospělejší. ()

Zemřel představitel Batmana Adam West

Zemřel představitel Batmana Adam West

11.06.2017

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

24.06.2006