Futurama

• USA Futurama (více)
USA, (1999–2024), 59 h 40 min (Minutáž: 22–30 min)

Série(9) / Epizody(160)

Dado

Ako obrovský fanúšik Simpsonovcov, ktorý na tento animovaný seriál nikdy nepovedal krivého slova, som sa dosť dlho vyhýbal iným, vizuálne a tematicky podobným seriálom. Keď som však zhliadol drvivú väčšinu častí žltej rodinky, rozhodol som sa siahnuť po ďalšom podobnom diele. A ktorý podobný seriál by bol vhodnejší, ako ten, čo vyšiel z ceruzky toho istého autora, geniálneho Matta Groeninga? Na začiatku som bol skeptický, no všetky moje pochybnosti okamžite opadli po zhliadnutí prvého dielu. Bizarné postavičky tohto skvelými fórami preplneného seriálu zasadeného do 31. storočia na čele so smoliarom Fryom, sexy kiklopkou Leelou a robotom Benderom s nutnými sklonmi k alkoholizmu mi rýchlo prirástli k srdcu. K tomu ešte pridávam skvelé vizuálne spracovania a samozrejme úžasne chytľavú úvodnú zvučku. Nad hodnotením 5* teda nemusím dlho premýšľať a každému, kto má nejaké výhrady, odkazujem: "Bite my shiny metal ass!" (95%) ()

Mr.Bulanek

co k Futurame dodat? Ano ma slabsi dily ale jako celek proste skvela a BENDER B. Rodriguez je muj BUH :-) zadna postava neni vylozete nesympaticka z posledni (6 serie) se mi zatim nejvice libil dil s EyePhonama ale vybrat nejlepsi dil asi nejde ale urcite by se dalo vybrat top10 nej dilu :-) PS mam doma plysoveho Bendera dr John. Fucking Zoidberga ()

kinghome

Jeden z nejnudnějších animáků co jsem kdy viděl. Rozhodně horší, než konkurenční Family guy nebo American dad. Animace dobrá ale opravdu málo dobrých hlášek a nesympatické postavy. Jediný Bender je skvělý. Za něho také ty dvě hvězdy. Jináč opravdu celkem nepovedený animák. ()

kozina

Nekonečný vesmír, připadá ti nekonečný, ale najednou doletíš na konec a gorila na tebe začne házet sudy! ()

kurcatovium

Lepší než Simpsonovi? Z mého pohledu ano! Nevím proč, ale je to tak... Pravděpodobně je to díky mému kladnému vztahu ke sci-fi a humoru. Vynikající animovaný seriál... ()

Chasm

Simpsonovi jsou překonaní... Futurama má jednu skvělou výhodu a to, že s každým opakovaným shlédnutím jakéhokoliv dílu si člověk všíma dalších a dalších skrytých vtipů... Charaktery postav jsou nádherně vykreslené a anglický dabing naprosto úžasný... 100% ()

Nutrička

U prvního dílu jsem si říkala: "Jó, není to zlé... ale Simpsni jsou Simpsni," u druhého se to dostalo k: "Dobře, líbí se mi oboje tak nastejno..." a po shlédnutí dalších tří jsem dospěla až k nápisu "Bite my shiny metal ass" na tričku vedle vlastnoručně nakresleného Bendera. S postavami jsem se skutečně sžila a u Futuramy jsem proseděla hezkých pár dní v kuse. ()

wer4

Hodnotenie zatiaľ iba po druhej sérii .. ale o to silnejší pocit nadšenia. Bez arogancie a bezcitného humoru Bendera by však tento počin nemohol siahať na úroveň Simpsonovcov, ale ten robot to jednoducho vyhral .. a to na plnej čiare .. a ostatným ukázal iba "svoj vyleštený kovový zadok" :) ()

gjjm

Rozdíl mezi Simpsony a Futuramou je, neuvažuji-li prostředí, v podstatě tenhle - v Simpsonech je řekněme deset dobrých vtipů na díl, ve Futuramě jsou tři. Nemám holt vkus...:) ()

LadyDevil

Jedna z velikých vyjimek v mém diváckém vkusu:-D Všechny postavy ve Futuramě jsou tak dokonalý (Bender je prostě okouzlující) a zažívají neuvěřitelný příběhy, při kterých dostává bránice pořádně zabrat, takže jsem ochotná překousnout, že je to animovaný..tady je to navíc plus, jelikož jsou díky tomu postavičky ještě humornější..:-) ()

BS

"Bite my shine metal ass!", Futurama má před ostatními seriály jednu velkou výhodu a tou je Bender! ()

T-pack

Předem říkám, že na Simpsony to skutečně nemá. Je to absurdní, ale Simpsoni, ač vypadají seriózněji, jsou absurdnější a rozesmějí mě víc. A přeci jen je vidět, že na tom pracují lidi ze století dvacátého/dvacátého prvního - budoucnost není tak oslnivá a polovina vtipů by bez zasazení do budoucnosti fungovala stejně. Mohlo to z roku 3000 vytěžit víc. Ale tato kritika nemění nic na mém hvězdičkovém ohodnocení. Prostě se jen nedokážu vyhnout srovnání se Simpsony. Jinak Zoidberg je jednička! ()

Sabiana

Mladší brácha Simpsonů, ale podle mně lepší. Na téma budoucnost, roboti a jedno oko se dá vymyslet asi víc fórků, přesto svého tvůrce nezapře. Matt má pořád co nabídnout! ()

Zemřel představitel Batmana Adam West

Zemřel představitel Batmana Adam West

11.06.2017

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

24.06.2006