Futurama

• USA Futurama (více)
USA, (1999–2024), 59 h 40 min (Minutáž: 22–30 min)

Série(9) / Epizody(160)

Martrix

Kdo měl, nebo má rád Simpsonovi, bude mít rád i Futuramu. Žluťáci začínají nudit, čemuž se po 20-ti letech téměř nevyvíjejících postav nedá divit. Nejspíš si to uvědomili i jejich tvůrci, takže tadááá, je tady nástupce jménem Futurama!!! Hned od prvních dílů si uděláte vztah ke všem postavám a při zprávě o tom, že vzniklo i několik celovečeráků neváháte a pátráte a hledáte... . Futurama mi vždycky zvedne náladu a téměř vždy překvapí. Zatímco v Simpsonech si Big Matt vzal na paškál průměrnou americkou rodinu v průměrném americkém městě s průměrnými americkými sousedy a udělal z nich blbce, ve Futuramě si vypůjčil celý vesmír a jako průvodce nám vybral ty nejsympatičtější loosery, jaké jen mohl vymyslet. Nevím jak to dělá, ale i když je to placaté, strakaté a divně namalované, je to milé, ukrutně zábavné a ... a co víc by jste sakra chtěli!!! ()

kvasiva

Je to výborný seriál. Bender je moje nejoblíbenější postava :D ale například k hodněkrát srovnávaným Simpsnům to má stále daleko. Není tu tolik propracovaných postav a seriál je pro užší skupinu lidí. Každopádně to nic nemění na tom, že vtipných momentů i momentů hlubších tu je dostatek. Ale na plný počet to u mne bohužel není. Lepšími 4* hodnotím ()

fars

Sakra to je parada, neveril bych ze neco muze byt lepsi nez Simpsonovi, a dlouho jsem odolaval, ale Futurama me nakonec stejne dostala :-) Totalni narez, 100% zabava = 100% hodnoceni! ()

Mol

BUT I DON'T GUESS ANYTHING I COULD DO WILL EVER MAKE YOU FEEL THE SAME WAY ABOUT ME THAT I DO ABOUT YOU! Futurama je pro mě už srdcovka. Fry je totiž stejnej loser, jako já. ()

DominikV

Pokus navázat na Simpsonovi ne tak úplně vyšel. Seriál je zábavný a pokaždé když ho vidím mě baví, ale Homer je hold Homer a s tím nikdo nic nenadělá. ()

Šimpy

Futuram naštěstí využívá veškerý potenciál, který se nápadem a námětem nabízí a to beze zbytku a proto 5 hvězd. ()

forsythia

Já se vždycky ráda podívala na Simpsonovy, ale Futurama šla nějak mimo mě. Když jsem se pak konečně jednou podívala na úvodní díl, dostala moje bránice zabrat a já se zamilovala. Přesně ten typ humoru, který mi sedne. Většinou. ()

KajusaK

Nemůžu si pomoct, je to prostě nehorázná blbost :D) Nevím naco Groening myslel při tvoření, ale Simpsonům to nesahá ani po malíčky na nohou. Ocenuji jen animaci. Forky stályza houby.. ()

WolfR

Ono je to vtipné a dobře udělané a jde vidět ta tvůrčí stopa tvůrců Simpsnových. Ale přece jen, Simpsni jsou Simpsni, stejné hodnocení nepřichází v úvahu, 4 hvězdy. ()

Aquarius

Nedokázal som si predstaviť, že môže vzniknúť lepší animovaný humorný seriál ako sú The Simpsons. Mýlil som sa. ()

Baker

To samé jako Simpsoni, jen pro ´dospělejší´ publikum. A zatim jsem neviděl ani jeden horší díl... Takže za čistých pět. ()

AdaMM

nebo spíš čtyři a půl... co to, že jsem už dávno neohvězdičkoval? :) bender rulz. (a nejlepší jsou kamarádi, kteří některé hlášky zmutovali do nové podoby :) ()

tomeek

"Svatý bonga koupený od čonga!" Šestá sezona je spíš opravdu už jen poslední výdech vyčerpaného tématu. Proti prvním sériím slabé kafe. ()

sir-dave

Good news everyone. Když tohle slyším, tak vím, že na ně profesor chystá nějakou kulišárnu :D Pro mně nejlepší animovaný seriál jaký jsem zatím viděl. Simpsonovi klasika ale tomuto se asi nemůžou rovnat. Každý díl je nabouchaný vtípkama. Postavy dopodrobna vykresleny. Bender ala bez citový robot nejlepší postava :)) nad jeho poznámkama se musím neustále usmívat. doktor Zoidberg, který vlastně ani neni pořádný doktor taky skvělý. Když běží nebo vrtí svýma "ustníma ocáskama" nedokážu se nesmát :D. Sluha Kif je nej sluha :D na jeho vzdechnutí při skoro každé poznámce Zapa Brannigana nic nemá! hh..:)) Ve jménu všeho dobrého a logického, děkujeme ti za energii, kterou vstřebávati budeme. Jak řekl prorok Jerematik: "1-0-0-0-1-0-1-0-1-0.... 1-0-1-0-0-1-2". Amen. (hodnocení za 1. - 6. sérii) ()

Noviik

Vynikající seriál na styl Simpsonových, na které však nedosáhl. Na jednu stranu škoda, na druhou je to dobře. Takhle alespoň může zůstat svým a jet si svou vlastní lajnu. A ještě jedna věc - vivat Coolu, protože sem dostal už za tu chvíli dost seriálů, na které si nikdo jiný netroufl. ()

Zemřel představitel Batmana Adam West

Zemřel představitel Batmana Adam West

11.06.2017

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

24.06.2006