Boxer Rocky Balboa si užívá bohatství, které jako mistr světa získal. Bojuje pouze proti snadným protivníkům. Pak je ale vyzván arogantním Clubberem Langem. Rocky výzvu přijímá, aby ještě jednou dokázal, že je jen jeden mistr. Jenže se stane nečekané: Lang vyhraje a stane se novým mistrem. V Rockyho už nikdo nevěří, kromě jednoho člověka: někdejšího mistra světa Apollo Creeda. A právě on se pokusí povzbudit Rockyho bojovného ducha a dostat jej zpět do vrcholné formy… (TV Prima)

smajki

Trojka, podle hodnocení hodně slabý díl oproti předchozím, ne tak pro mě. Trojka patří k mým vůbec nejoblíbenějším dílům. Z Rockyho je zpohodlnělý boháč, který mlátí v ringu druhořadé boxery a udržuje si titul mistra světa. V tomhle díle čeká Rockyho souboj se zběsilou rozjetou mlátičkou Clubberem. První setkání odnese Rocky těžkou nakládačkou a knockoutem ve druhém kole, ale po skvělém tréninku s Apollem se vrátí se znovunalezeným pohledem tygra a všem dokáže, že on je jednička. BTW: exibiční souboj s Hoganem výborný. 4,5 ()

jakub.bystra

Podle mě zbytečný díl. Kdyby díky němu nevznikl fantastický čtvrtý díl, nedal bych ty 3*. Pozitivum je, že se z Apolla stal "hrdina" než záporák, protože si myslím, že Weathers se do role záporáka zas tolik nehodí. Dále Stalloneho výkon, zajímavé hlášky Mr.T. Ale závěrečný boj na mě (nepočítám-li samozřejmě pátý díl) na mě působil nejslaběji ze všech. Mráz v zádech při tréninkovém sestřihu za doprovodu Contiho hudby jsem tentokrát neměl. Snad jen při osudu, který potkal Mickeyho, jsem na poprvé brečel. Ne doslova, ale zasklely se mi oči. Hned po pětce nejslabší díl. ()

Kpitbull

Ale no tak,66% jste se asi zbláznili ne? Nebo jste si byli vyzkoušet trénink a dostali moc do hlavy. Oči tygra chlape,oči tygra. 99% ()

Zbygniev

Třetím dílem kvalita filmu ustupuje do průměru a dává víc prostor boxu. Exibice s Hulk Hoganem sice hodně pobaví a hláška 'Tak pojď ty masový knedlíčku', zvedne oči od piva v hospodě každému, ale jakoby tato scénka měla zaplnit čas v délce filmu. Mr.T ukazuje, že boxovat skutečně umí, ale jeho chování a oba zápasy nejsou tak atraktivní. Adriana tady vystupuje jako správná manželka, které ji na muži skutečně záleží a namotivuje ho i za cenu 'typické' manželské hádky se slovy, že vítězství musí chtít hlavně pro sebe a ne kvůli ničemu jinému, jsou skutečně pravdivá. ()

Drslw

Ale jo, celkom slušná trojka... Niečo ako ďalšia časť kriminálneho seriálu - v podstate dopredu vieme, ako to dopadne, ale zaujímajú nás konkrétne okolnosti a nové tváre. 50%. ()

Maza2222

O něco slabší, než předchozí 2 díly. Souboje sou zde horší, než v 1 a 2. Pár blbejch dialogů, ale to vůbec nevadí, protože je tam víc zajímavých:D. Rocky soupeři jsou dobří. V tomto díle jsem si vsak oblíbil Apolla. 80% ()

andydufrsn

Další z boxerské série, už je jen o těch ranách do hlavy, tvrdém tréninku a vyrýsovaných bicepsech. Z původní myšlenky nezbylo zhola nic. ()

jozorazak

Žiaden film mi skoro nedal tak emotívny, zdrvujúci a zaroveň krásny zážitok,aký som zažil pri tomto filme,vlastne pri každom filme s rockym. A za to ďakujem Sylvestrovi, že v živote som mal možnosť vidieť niečo také ako je tento film...ďakujem. ()

Vassa91

Původně jsem chtěl dát o hvězdu méně. Ale po zamyšlení musím dát o hvězdu více. Protože když se na sérii Rocky 1-5 podíváte v řadě, tak zjistíte, že tenhle díl je vlastně klíčový pro další vývoje série, jelikož spoilerRocky obhájí v několika zápasech titul, objeví se velmi tvrdý vyzyvatel, Rocky ztratí umře Mickey, z rivala se Creed stane přítelem a trenérem aby ho dovedl zpátky na vrchol konec spoileru. Je fajn, že je tu docela málo hluchých míst a třeba píseň Eye of the Tiger se vlastně stala kultovní. Mr. T je skvěle vybraný záporák, zbytek hereckého týmu to zvládl opět skvěle. ()

SNCIS

"Mohl byste nám něco říci o chystaném boji s Balboou? Jakou použijete techniku?" - "Žádná technika! Balboa je tak průhlednej a hloupej, že na něj nepotřebuji žádné finty. Bude to pro mě hračka. Dostane nakládačku!" - 90%. ()

Foltest

Rocky III je důstojným nástupcem prvních dvou snímků. Přesto se však od nich poměrně odlišuje. Řekl bych, že v dobrém. Na rozdíl od utahané dvojky plyne Rocky III plynuleji a tempo je rychlejší. Hudební doprovod je jako vždy takřka dokonalý. Navíc se divákovi dostává více samotného boxování, než byl zvyklý. Část, kdy je utrápený Rocky na dně už sice začíná být monotónní, díky tomu, že byla do snímku zapracována zajímavě provedená změna Rockyho taktiky, musím ale říct, že snímek nenudil. Rocky III je tak rozhodně snímek, jenž doporučuji ke zhlédnutí. ()

kaladze77

Iba mne to prišlo že po 1. a 2. časti z veľa úderov je Rocky inteligentný, sčítaná hviezda, borec.. V druhej časti ešte koktal, nevedel sa naučiť ani jednu vetu do reklamy, a teraz bez koktania účinkuje v reklamách. Aj Adriana už nie je tá okuliarnatá bojazlivá malá predavačka. Po 1-2 je to pokles avšak stále milujem tieto časti až po 4ku. Len ako keby John Rambo boxoval miesto Rockyho. ()

Karel_Kuhn

Do třetice všeho dobrého se Stallonem... Vesměs se opakující scénky z předchozích dvou dílů, akorát s jiným záporákem. Holt stejně jako ve dvojce si Balboa nedal říct a opět ho čeká jeho „poslední“ zápas. Obměna záporáka byla zapotřebí, jenže Mr. T je celou dobu jak utrženej ze řetězu a jeho postava se nedá brát jinak než komicky. Ostatně film působí celkově strojeně, z průmeru ho tahá kratší stopáž a víc akčních scén z ringu. Plusový bodík za ikonickou Eye of the Tiger. 60%. ()

K1K0

Rocky na vrchole sa chytá ďalšieho súboja v ringu tu ma to moc nenadchlo úprimne táto časť z celej série je asi najslabšia, ale ako film Rocky stále vrcholí. ()

Zemřel Carl Weathers

Zemřel Carl Weathers