Zázraky přírody

Adam Rezek

Kamera:

Jan Matiášek

Účinkují:

Vladimír Kořen (moderátor), Maroš Kramár (moderátor), Marcela Augustová, Iva Pazderková, Vojtěch Kotek, Yvonne Přenosilová, Zdeněk Izer, Bohumil Klepl (více)

Moderátoři Maroš Kramár a Vladimír Kořen vás provedou pořadem, u kterého se budete divit, žasnout a samozřejmě se bavit. Naším tématem je genialita matky přírody a to, jak lidé dokáží využít jejích obrovských "vynálezů". Těšit se můžete na Petra Fejka, Vojtu Kotka, Marcelu Augustovou, Ivu Pazderkovou a živého geparda. Dozvíte se, jak fascinující jsou lidské svaly. Odhalíme tajemství žraločí kůže nebo vám ukážeme, jakým způsobem pomáhá slavná rybička Nemo nám lidem. A jako vždy nebude chybět unikátní pokus moderátora, který tentokrát vystaví své tělo výboji o síle milion voltů. (oficiální text distributora)

filmmovier

Jeden z nejlepších současných pořadů ČT 1. Má sympatické moderátory Kramára a Kořena, zajímavé reportáže a pokusy, velmi slušně se pobavíte a navíc se douvíte spoustu opravdu hodně zajímavých a netušených věcí ze života přírody a jejich obyvatel. Luxus... ()

Master19

Pořadů popularizujících vědu je jako hub po dešti, ale nutno uznat, že Vláďa Kořen je borec. V jednom díle se nechal zašmodrchat pouze do středověkého brnění a rubnout do sebe obrovský elektrický výboj, spoléhaje se jen na faradayovu klec (a resuscitační jednotku v rohu místnosti). V kontextu těchto zajímavých prvků lze s přimhouřením oka přehlédnout i ubohoučké moderování Maroše Kramára. ()

morena.jea odpad!

Hnusí sa mi každý slovák, ktorý v záujme vopchania sa do niečieho zadku zaprie svoj rodný jazyk a robí zo seba debila. Maroš, je mi z teba na zvracanie. ()

Prekarkar

Tak po posledních zázracích přírody (4. 4. 2015) bych asi dal fakt pět hvězd. když jsem viděl, jak umí naši sportovní komentátoři komentovat, tak bych nejraději zvednul hodnocení o tu jednu hvězdu. Ale zůstanu u čtyř, protože jiné díly jsou na ty čtyři ;-) Ale dneska to bylo fakt suprskvělé!!! ()

Kosmik 1

Příjemný pořad a občas i dobře vybraní hosté, potažmo soutěžící. Vadil mi snad jen Mádl s jeho totálními antipatiemi k přírodě a zvířatům. Vadí mi i jako člověk, takže toho jsem nevystál. Jinak není co vytknout. Pokusy byly fajn, stejně tak výběr otázek. 70% ()

MichelSmith

Podla mňa Maroš by to mal uvádzat v anglištine hostia by sa necítili tak trapne a český diváci by určite rozumeli viac ako navrhovanej slovenčine... ()

Čtec

Hecnul jsem se a taky si v duchu zasoutěžil. Zjistil jsem, že jsem stejně chytrý jako Šteindler. A oba jsme (o prsa) porazili Maurera. Dostalo se mi po čem jsem toužil - opojného pocitu vítězství. Pročež pořad hodnotím jako úspěšný a jsem navnazen rozdat si to za týden s dalšími celebritami. O vývoji mého skóre vás neopomenu informovat. ()

Zemi11 odpad!

To si inteligentní český chlapec myslí, že ČT už vyčerpala zásobárnu exkluzivních nápadů. O poklad Anežky české už se dobojovalo, soutěž blbečků o maďarsko-tatarské slovníky běží dál (dokonce dvakrát denně - dopoledne repríza, to kdyby divák propásl...), ale ČT to nestačí. Tihle mástři jsou prostě k nezastavení a já už napjatě čekám s čím přijdou příště. ()

lskala

Myšlenka dobrá - realizace tragická! Kramár neumí pořádně Česky (nic proti Slovákům) a už ho cpou do moderování. Ten tomu nasadil korunu. 25% - 1* ()

Lukoboss

Jak tady zaznělo, Maroš nic moc. Ale pořad jako celek působí dobře, dozvíte se nemálo zajímavostí, které jsou vám ještě ke všemu názorně předvedeny a vysvětleny. ()

klúčik

Zábavna relácia, ktorá nieje zábavná. V niečom je poučná to uznám, ale je umelá a neprirodzená. A osobne, tá Kramárová čeština musí píliť uši nielen čechom, ale aj slovákom. V relácii boli dvaja slováci Nagy a Kramár, jeden hovoril slovensky , druhý sa snažil po česky. Myslím si , že Nagyovi rozumeli, alebo nie??? Ale späť k relácii - dávam 25%. ()