Zázraky přírody

Adam Rezek

Kamera:

Jan Matiášek

Účinkují:

Vladimír Kořen (moderátor), Maroš Kramár (moderátor), Marcela Augustová, Iva Pazderková, Vojtěch Kotek, Yvonne Přenosilová, Zdeněk Izer, Bohumil Klepl (více)

Moderátoři Maroš Kramár a Vladimír Kořen vás provedou pořadem, u kterého se budete divit, žasnout a samozřejmě se bavit. Naším tématem je genialita matky přírody a to, jak lidé dokáží využít jejích obrovských "vynálezů". Těšit se můžete na Petra Fejka, Vojtu Kotka, Marcelu Augustovou, Ivu Pazderkovou a živého geparda. Dozvíte se, jak fascinující jsou lidské svaly. Odhalíme tajemství žraločí kůže nebo vám ukážeme, jakým způsobem pomáhá slavná rybička Nemo nám lidem. A jako vždy nebude chybět unikátní pokus moderátora, který tentokrát vystaví své tělo výboji o síle milion voltů. (oficiální text distributora)

santa331

Zábavný pořad, který oslavuje matku přírodu. Jeden z mála koukatelných zábavných pořadů na českých televizích a přesto mám jednu výtku k moderátorům - Kořen mi nevadí ale Kramár se na to nehodí. On se snaží být zábavný ale není jim. ()

Ruda.neck

Občas zajímavý pořad s jedním problémem, kterým je moderátor-poseroutka Maroš Kramár, který dokáže být spolehlivě trapný v každé situaci, ať již zpovídá často nudné hosty, soutěží s Kořenem v nějakém úkolu či jen přijde a pozdraví... to opravdu nemá ČT nikoho jiného, kdo by mohl pořad moderovat? ()

DžejPý

Nenadchne, ale neurazí a když není v telce nic koukatelného, je možné Zázraky bez problému skouknout. Naštěstí :) ()

uruguay

o přírodě se toho člověk moc nedozví, to se spíš dozví, který pozvaný host měl problémy s matikou nebo se počůrával ve školce. ()

Jirka_H

Z počátku nový pořad vypadal velice kvalitně, seriózně, i vtipně. Kramár tomu dodal lehkost a vtip, Kořen zase odbornost. Postupem času logicky dochází nápady, témata, inspirace, a některé díly byly slabší, ale občas opět dokázali vytvořit poutavý a zajímavý díl. Bohužel v posledních dílech už vidím to vaření z vody, které není profi připravené, rádobyvtipné konverzace s hosty vázne, a stává se z toho takové komorní tragikomické představení. Bohužel po včerejším dílu už mne v hlavě probleskla myšlenka, a toto platíme z našich koncesionářských příspěvků? To už je prostě moc. Doporučil bych dvojici Kramár - Kořen vytvořit ještě pár dílů, ale pečlivých na profi úrovni a pak tuto kapitolu zcela uzavřít. ()