Zázraky přírody

Adam Rezek

Kamera:

Jan Matiášek

Účinkují:

Vladimír Kořen (moderátor), Maroš Kramár (moderátor), Marcela Augustová, Iva Pazderková, Vojtěch Kotek, Yvonne Přenosilová, Zdeněk Izer, Bohumil Klepl (více)

Moderátoři Maroš Kramár a Vladimír Kořen vás provedou pořadem, u kterého se budete divit, žasnout a samozřejmě se bavit. Naším tématem je genialita matky přírody a to, jak lidé dokáží využít jejích obrovských "vynálezů". Těšit se můžete na Petra Fejka, Vojtu Kotka, Marcelu Augustovou, Ivu Pazderkovou a živého geparda. Dozvíte se, jak fascinující jsou lidské svaly. Odhalíme tajemství žraločí kůže nebo vám ukážeme, jakým způsobem pomáhá slavná rybička Nemo nám lidem. A jako vždy nebude chybět unikátní pokus moderátora, který tentokrát vystaví své tělo výboji o síle milion voltů. (oficiální text distributora)

6thSun

Ty pokusy jsou asi poučný, ale zbytek je typicky veřejnoprávně sterilní, což zvlášť vynikne při porovnání s nedávno rozjetým pořadem Primy "QI - na vše máme odpověď". ()

pevico

Škoda Vladimíra Kořena..měl několik skvělých pořadů (Planeta věda, Živé srdce Evropy), ale tohle nestojí za nic!! ()

Lum3n

2* za některé zajímavosti a ty zvířata, jinak hosté a soutěžící jsou neskutečně nudní, celý pořad je příliš natahovaný, chtěl by tak o 20 min. zkrátit. Víc přírody, míň lidí. ()

blackrain

Se zajímavostmi z přírody by šlo zcela určitě naložit i jiným a já věřím, že i zajímavějším způsobem. Tohle, co nám předkládá ČT o sobotním večeru je strašně málo a bohužel je to i velmi nudné. To už by bylo asi lepší, kdyby se jednotlivé zajímavosti vybraly a používaly se jako krátká výplň mezi jednotlivými pořady. Moderátorská dvojice mohla být taky zvolená jiná. ()

gegina31

To je nejlepší pořad, co vůbec je. Nechápu to nízké hodnocení. Je to zábavné, moderují to dva sympaťáci a ještě se něco dozvím. Některé úkoly, které moderátoři plní jsou opravdu vtipné. ()

Joe321

Kramár vůbec netuší. Hosti většinou zaprdlí. To nemůže vylepšim ani ten Kořen s často zajímavými vstupy. ()

Martin741

Vyborny TV porad, nieco pre neustale rozsirovanie si vseobecneho rozhladu. Z minulosti sam si rozsirujem vseobecny rozhlad studiom starovekych zaniknutych civilizacii - Staroveky Egypt, Sumer, Asyria, Elam .... na vlastne naklady, bavi ma to. Toto je zo sucasnosti, ale jednoznacne beriem . 70 % ()

cariada

Po dlouhé době zábavný a zároveň naučný pořad. Kdy se dozvíme spousta zajímavého z přírody. A ještě nám je řada věcí názorně předvedeno. Hosté kteří soutěží kdo uhádne správnou odpověd. Byt tam to soutěžení je jen pro pobavení a nemá to žádný význam. Jen doufám, že pořad po čase neskončí jak je poslední dobou zvykem. ()

Sinn

Vypnuto po půl hodině a klepu si na rameno, jak jsem statečná, že jsem vydržela tak dlouho. Miloš Kramár je skvělý charismatický herec, ale moderování mu tedy jde jako psovi pastva. Tomu druhýmu jelitu, Vladimíroj Kořenoj, bych nejradši šlápla do toho jeho nechutně umělýho a nehynoucího úsměvu. Jako pardon, ale jsou Češi totální kreténi? Nebo jsem se spletla a v sobotu od osmi běží poučný pořad věnovaný dětem? Neříkám, že pořad o přírodě je něco špatnýho, já bych to jen uvítala, ale rozhodně v kvalitnější nebo alespoň zábavnější formě. Dnešní hosté, to byla tragédie vedle tragédie. Vyčpělá prasečí hlava Vojtek s dementním Novotným, který na ČT nezměnil jak svůj buranský novácky projev, tak ani pak ty jeho stokrát omletý a předvídatelný historky. Jestli on měl vést dnešní večer komiku, to potěš koště! Klárka Vytisková by měla raději jen zpívat. A Táborský hrát, i když ten zas tak špatný host nebyl, aspoň má něco v hlavě. MARNOST NAD MARNOST! ()

ic

Většinu času pořadu je věnováno debatám rádoby celebrit které jsou většinou únavné a vtipné jen tak z jednoho %. No a to je právě škoda a prvek který celý pořad velmi degraduje... nějaký sestřih, respektive výstřih (těch trapných rozhovoru) by u mě zabodoval o jeden až dva řády lépe. ()

Charms

Hosté dílem zábavní, dílem méně, Kramár povětšinou trapný, ale Vladimír Kořen a celkové zaměření pořadu podle mě skvělé. Za mě rozhodně ano. ()

otík

Až se divím, že se to už tolik let vysílá. Osobně mě tento pořad moc nebere, ale na druhou stranu jako kulisa je to to pravé. Kořen je však opravdu kořen, ten zvládne spoustu nebezpečných věcí. Průměrná zábava závislá na hostech a vybraných pokusech. ()