Zázraky přírody

Adam Rezek

Kamera:

Jan Matiášek

Účinkují:

Vladimír Kořen (moderátor), Maroš Kramár (moderátor), Marcela Augustová, Iva Pazderková, Vojtěch Kotek, Yvonne Přenosilová, Zdeněk Izer, Bohumil Klepl (více)

Moderátoři Maroš Kramár a Vladimír Kořen vás provedou pořadem, u kterého se budete divit, žasnout a samozřejmě se bavit. Naším tématem je genialita matky přírody a to, jak lidé dokáží využít jejích obrovských "vynálezů". Těšit se můžete na Petra Fejka, Vojtu Kotka, Marcelu Augustovou, Ivu Pazderkovou a živého geparda. Dozvíte se, jak fascinující jsou lidské svaly. Odhalíme tajemství žraločí kůže nebo vám ukážeme, jakým způsobem pomáhá slavná rybička Nemo nám lidem. A jako vždy nebude chybět unikátní pokus moderátora, který tentokrát vystaví své tělo výboji o síle milion voltů. (oficiální text distributora)

Lennie

Moderování je sice opravdu ubohé, ale u některých pokudů jde hlava kolem a člověk nevěří, že ně něco takového opravdu možné. ()

Budisovie

Neviem čo proti tomu niekto má, na Slovensku už dávno vymizli zábavné programy, lebo sú náročné a nikto ich nevie robiť. Proste na Slovensku nemáme už kvalitnú zábavu čo bývala, ale samé sračky typu pláž 33, Vyhulení, Majster Džefo a podobné pixoviny. Fakt v Sobotu ak je čas tak si túto zábavu aj na Českom programe+ bonus relácia o prírode :) and without fucking advertising! ()

pekas

Oproti davu kritiků zde si myslím, že tohle je velice povedený pořad, celá rodina na to rádi a pravidelně koukáme. Někteří hosti pobaví výborně, někteří jsou slabší, ale většinou je to spíš dobrá zábava. Některé pokusy jsou naprosto excelentní. Dlouhodobě ale pořad zaslouží spíš chválu. 85% ()

Beskydka

A jedna dávám za to, že ten pořád má příšerný scénář a výpravu... Jinak zvířátka jsou samozřejmě super:) ()

Hruskovice

Vladimír Kořen je výbornej ten to tak nějak drží, Kramár je občas dost trapnej a také to dost závisí na vybraných hostech někdy to je katastrofa jindy docela dobré. Takže střed 2,5/5 ()

koza3

Občas jsem donucen se na to dívat při rodinném vysílání a vždycky se mi dělá mdlo z toho slováka co to komentuje. Jeho vedení pořadu je tristní, hosté povídají historky ze života, za mě těžká nuda a zbytečný počin, který určitě na sobotní večerní vysílání nemá. ()

blekekeke

Dobře uvádění pořad, jen ty nudné historky z natáčení jsou už fakt vopruz .... To nejde pro jednou, bavit lidi v reálném čase s reálným humorem? V tomhle pořadu je na to tolik prostoru .... ()

blezg

Pokud by v kategoriích pro udílen cen Zlaté maliny byl tupovtip (což ani není slovo), Maroš Klamár by byl žhavým kandátem na zisk téhle trofeje i v celosvětovém měřítku. Zvídavý člověk by rád věděl, jestli by se našel ještě jeden levnější česky/slovensky mluvící moderátor. Tipovací soutěž hostů je samoúčelná až zbytečná. Některé informace jsou opravdu zajímavé a i reportáže a vstupy s tym kořeňom ucházející.(**) Bohužel jsou informace občas chrleny druhou kosmickou rychlostí a člověk je rozhodně neudrží déle než moč po 18 pivech. Hosti jsou vtipní nebo ne, každopídně za hit Luďka Sobota Z Opavy, z Opavy, jede rychlík do Prahy, nikdo nemá obavy... online jednu rozskotačenou * navrch. ()

brasek

Kvalita jednotlivých dielov spočíva v kvalite pozvaných súťažiacich hostí. Niekedy mi však ide rozum zastaviť, keď niekto nepozná základy fyziky zo základnej školy a čuduje sa... otázne je či to hrajú, alebo niektorí herci sú fakt blbí. ()

kolly13

Kriste, co je to za pořad? Maroš Kramár a Vladimíř Kořen, viděl někdo více nesourodou a méně vtipnou dvojici? Ještě že se člověk něco dozví, jinak odpad. ()

v.indruchova

Zajímavé otázky alespoň se člověk něco přiučí. Některé díly jsou slabší, ale vždy si pořad drží svoji úroveň. Pěkný díl s Radimem Uzlem. Moc pěkné záběry zpomalený čas.. tříštící se sklo padající voda a podobně. Chybí by to, více těchto vzdělávacích pořadů. Pořady stojí peníze, tak radši nakoupí levné filmy a pořady z ameriky a je vymalované. Bohužel na úkor vzdělanosti národa. Škoda, že hrubá zábava má ještě přednost. ()

easer07

Toto mě též pobavilo. Vědomostní film, učel to splnilo. Super, nemám slov. Už by ale mohli natočit další materiál, ty díly už opakují asi po čtvrtý.. ()

VLADEK

K těmto typům pořadů se obecně vyjadřuji a hlasuji výjimečně, zejména když je ani nevyhledávám a sleduji jen z donucení při nějaké návštěvě. A protože jsem letos viděl už asi 4 díly, tak musím. Pan Vladimír Kořen se chová jako sexista a misogyn, prase, šokující zjištění. Kdo to nevidí tak musí být slepý. Pan Maroš Kramár se snaží a jen za něj dávám jednu hvězdičku. ()