Soubor třech povídek - o mumii, která zabíjí, o černé kočce jako poslu trestu a o kamenném monstru toužícím po lásce - je spojen postavou chlapce, který má být upečen a snězen. (oficiální text distributora)

Han22

Tradiční povídkový horor k seriálu, který jsem ještě bohužel neviděl, ale stál by nejspíše za to. Spojující příběh je o moderní čarodějnici, která se chystá upéct moderního Jeníčka. Ten ji vypráví příběhy, aby přežil, přičemž pointa je velice tradiční - 3/5. Jednotlivé povídky: 1. Lot 249 - Naštvaný student (Buscemi) oživí mumii, aby se pomstila těm, co ho podrazili. Jedna z obětí (Slater) se ale ukáže jako připravený soupeř. Mumie vraždí stylově a stejně stylově je zlikvidována, závěrečný twist mě ale docela zklamal. Nicméně solidní horor s mumií - 3/5. 2. Cat from Hell - Starý boháč si najme zabijáka, aby ho zbavil kočky, která pobila všechny jeho přátele. Jednoduchá záležitost se mění v psycho a ve finále v pořádně brutální souboj. Krásně stylové vzpomínky a také temný, krvavý a nechutný příběh se solidním zakonečním - 5/5. 3. Lover´s Vow - Neúspěšný umělec je svědkem toho, jak monstrum zabije jeho barmana a téže noci začíná jeho spokojený rodinný život i kariéra. Velice předvídatelná pointa a celkem nudný děj s pěknou příšerou - 2/5. Celkově solidní záležitost a silné 3*. ()

iXtr3m3

Klasické osemdesiatkové spracovanie na prelome desaťročí priviedlo relatívne úspešný hororový poviedkový seriál na filmové plátna. Žiaľ, očakával by som lepšie príbehy, pritom efekty boli na svoju dobu slušné. ()

Corpsegrinder

Solidní povídkovej horor s víceméně hvězdným obsazením. První povídka kde Steve Buscemi oživí mumii a donutí jí zabíjet je taková správně odlehčená jako by jí někdo vytáhl z Creepshow. Druhá povídka o kočce je však o dost slabší a prakticky nemá co nabídnout. Třetí povídka o chrliči je ze všech nejtemnější a moc hezkej konec teda nemá. Mezi 3 a 4 hvězdama. ()

Raziel_cz

Luxusní antologie, která mě bavila víc než Creepshow (a kdyby opravdu byla jejím třetím dílem, hodně by sérii pozvedla). Sice není, s výjimkou Lot 249, tak ironická, ale všechny příběhy jsou jinak kvalitativně vyrovnané. A King tu je taky. Tedy jako autor předlohy pro Cat From Hell, jež podstatně přidala na akci a sedne jí to. Mimochodem William Hickey po Tales from the Crypt opět jako milionář nad hrobem s podivnými tužbami? Vsaďte boty. Největšími hvězdami jsou tu však Steve Buscemi jako pomstychtivý student se sarkofágem v koutě a charismatický James Remar jako umělec s tajemstvím ze segmentu Lover's Vow. Potěší předbotoxový Christian Slater, Julianne Moore a Rae Dawn Chong (znáte z Komanda). Navrch solidní (v případě proměny v gargoylu velmi solidní) FX a slušná hudba. Neprávem opomíjený film. ()

Hapretor

Puštěno hlavně trojici Moore, Slater, Buscemi ... povídka o kočičce debilní - jinak zábava slušná ... nápad také ... ()

moviefan4

Fajn poviedkový horor. Presne takéto filmy mám rád. A hlavne keď sú staršie tak sú lepšie. Za prvú poviedku o múmii dávam 5*. Atmoška bola fajn, múmia vyzerala dobre, kills boli super a mňa náramne bavila. Druhá poviedka o mačke bola pre mňa nezaujímavá a nudná. Dej o ničom,herci tiež nič moc ale kills a gore boli super takže 1*. Tretia poviedka o chrličovi bola zo všetkých najlepšia. Či už herci,masky, kills a gore. Neskutčne ma bavil príbeh a konic bol naozaj mega dobrý. A hlavná poviedka o chlapcovi bola nič moc, hlavne jej koniec takže 1*. Ako celkové hodnotenie dávam 4* lebo to je lepšie ako priemer. ()

Zupan_

Ako u vetšiny poviedkových filmov, čím viac poviedok tym vyššia šanca na zlyhanie... Zaujímavé nápady, ale prevedenie občas až skoro pod priemerné. Ani známy herci to nezachránia ale povetšine kvalitné efekty áno, nebyť ich tak to je pod priemer. ()

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis