Animatrix: Poslední let Osirise

• USA The Animatrix: Final Flight of the Osiris (více)

Jedna z povstaleckých lodí, križujúca posapokalyptický skutočný svet, je napadnutá strojmi. Jeden z jej členov sa musí čo najrýchlejšie napojiť do Matrixu a varovať posledné ľudské mesto - Sion... (Avathar)

Tyler

Technicky nejdokonalejší epizoda "Animatrixu", která navíc velmi těsně souvisí s druhým dílem "Matrixu". Prožijte deset minut na palubě Osirise, bez jehož mise by měl Sion skutečně velké problémy...Akce se na vás valí od začátku do samého konce, dočkáte se neuvěřitelného šermířského souboje, útoku nepředstavitelného množství Sentinelů, i velmi citlivého a přitom krásného vyznání...A pak už přijde nevyhnutelné...P.S.: Jue je jednou z nejerotičtějších postav, které se kdy objevily na plátně. ()

castor

Trošku se předvádíme, než abychom si pohráli s obsahem, ale příliš to nevadí. Patrně nejznámější část, protože pronikla do kinodistribuce. Stejná technologie jako u Final Fantasy, mohutný útok strojů, kouzelný svlékající souboj. Graficky nejlíbivější, animace dokonalá. ()

ripo

Neskutočne krásna animácia s úžasnými zábermi !!! Príbeh krátky, zaujme skôr bojovou scénou na začiatku. ()

kinej

Super. Tu scénu, kdy ta buchta skočí a dopadne na zem, jsem si musel pustit několikrát, tak moc je dobrá. ()

Jhershaw

Tak tohle je hlavně o formě. Vypadá to moc hezky, ale nebýt propojení s Matrix Reloaded, bylo by to úplně zbytečné. ()

petaspur

Svlékací šerm je jednou z pro mne nejkoukatelnějších pasáží Animatrixu, ačkoli pro příběh samotný nemá valného významu. Z hlediska matrixovských hraných filmů je jim tento kousek nejpodobnější. ()

k212

Opravdu skvělé, ale jsem samozřejmě ovlivněna svým top-50 filmem Final Fantasy. Všeobecně: dítka Animatrix překonala svého otce o mnoho sáhů... ()

Legas

Má to jiskru, ale škoda jen té krátké stopáže. A ještě něco: Takhle bych si představoval Reloaded. ()

Frajer42

Spoilery! Dost mě mrzí, že vzájemné katanové vysvlékání utnuli tvůrci u spodního prádla. Animace byla opravdu luxusní a klidně bych se na animované intimní partie koukl. Velice příjemný úvod do animatrixu. Jen byl obsahově zcela o ničem. ()

AllShallFall

Tak to je přesně to co jsem čekal že přijde. Vymaštěnost. Po kvalitním japonském rozjezdu se zase ocitáme ve virtuálním světě, kde to nemá ani hlavu ani patu. Mě měl jako na prdel posadit tenhle trapnej, ubohej kovbojskej soubojíček? To má být sci-fi a ukazujou tam jak hlavní hrdinové ve virtuálním světě, ničím nepokoření z jedoho procenta udělají chybu, kde i milimetry unikají čepelím katan. A vzápětí se ukáže holá prdel. To je to co všichni na Matrixu obdivují? To připitomělé supermanství ve virtuální realitě? Nebo jak se dá tahle hovězina nazvat?..Dost trapný. Dám tomu dvě hvězdy a to za pozdější akci. Mělo to zůstat na japoncích. Protože tohle byla nehorázná trpárna. Matrix má dobrou pointu. I když pro mě totálně vykradenou od Terminátora. Ale tu pointu dokázali ve skvělé zformovat pouze japonci. ()

klerik

Efektné s veľmi dobrou animáciou a dobrým "scenárom". Vzhľadom na to, že ide o 9 minutový príbeh 100%... ()

Yardak

Začátek je výborně zvládnutý tréninkovým soubojem, který navnadí na pokračování mini-příběhu...honička před sentinely, hrdinský konec...90 %. ()

Ištván87

Je to krásně naanimovaný a propojený s filmem Matrix Reloaded, ale příběhově patří k těm mírně slabším. Ale nic proti. I tak je tenhle kraťas o 100% lepší, než druhý a třetí díl Matrixovské filmové trilogie. ()