poster

Lovec žraloků

 • USA

  Shark Hunter

 • Slovensko

  Lovec žralokov

Akční / Dobrodružný / Horor / Sci-Fi

USA, 2001, 90 min

Režie:

Matt Codd

Scénář:

Sam Wells

Kamera:

Todd Barron

Střih:

Ken Peters

Scénografie:

Kes Bonnet
(další profese)
 • Yardie
  odpad!

  Mám rád tydle filmy se žraloky. Takže jsem se podíval na začátek a ihned pochopil, že toto není správná volba. Už první záběr žraloka, který potopil loď byl tak trikově otřesný, že dále jsem to jen měl jako zvukovou clonu a jen sem tam jsem na to kouknul jedním okem. Ale co vím, tak dialogy byly naprosto stupidní, herci v podstatě žádní a celkově to byla jedna velká nuda. Námět to nemusí být špatný, ale zpracování by muselo být několikanásobně lepší, aby se to dostalo alespoň na průměr. Howgh!(19.9.2009)

 • Prochy38
  **

  "Tolik" hvězdiček dávám z jediného důvodu. Podobných filmů jsem viděl už mraky, nevím, co mě k nim táhne, a tento byl určitě o třídu výš, než většina! Nebyla tam hromada nelogických věcí. Originální prostředí pod vodou (celý film) tomu přidalo trochu na atmosféře. Žraloci, kdyby se netvářili, že je sere celý svět, byli vytvořeni dobře. Příběh tupý, protože Megalodon opravdu už vyhynul... Hloupé flashbacky, zbytečně emotivní, ale ten černoch byl vtipnej. Jak jsem řekl, klasické B-čko, ale už jsem viděl více než desítku mnohem stupidnějších....(7.11.2012)

 • Campbell
  *

  Tak tohle byl film se žralokem který mi neuvěřitelně dlouho unikal, což je divné že tohle je zrovna film který není těžké sehnat a při tom jsem viděl plno těžko sehnatelnejch béček. Na tohle jsem se těšil abych byl na konci.....Nasranej. Tohle je neuvěřitelně laciná záležitost která není ani vtipná svojí blbostí. Žralok je hrozně špatný a aby to zakrily tak ho hodí do co největší tmy. Sabato jako vždy špatnej a jediný co mi vlastně utkvělo v paměti je konec který je v takovýhlech filmech poměrně raritní a proto se slituji a dám tu 1*. Ale jinak ruce pryč.(4.4.2015)

 • Korbitch
  *

  Tenhle snímek jsem si vybral na Prima Cool opět s jediným cílem. V poklidu u něj usnout. I když zpočátku mě film zaujal hlavně hudbou, která byla nad očekávání povedená, a také tím, že nebyl točen levnou technikou, ale celkem profesionální kamerou. No, v ten moment jsem si říkal, že těch 10% není možná. Bohužel film napsal nějakej nudař v důchodu, jehož největším vzrušením během psaní scénáře byl teleshopping s Horstem Fuchsem. Celkově vzato nejedná se o bůhvíjakou vizuální příšernost, ale je to tak děsivě nudný, že teď už to hodnocení chápu.(4.9.2012)

 • Haymar
  ***

  Neprávem bezmilosti odstřelenej film. Žádný kinematografický skvost to určitě není ale v rámci svého (sub)žánru a vzhledem k záplavě podobných opravdových mega-sraček (typickým příkladem budiž série Shark Attack) jde rozhodně o lehce nadprůměrnou věc. Jasně! Má to debilní scénář! Má to debilní herce (zejména metrosexuál Antonio Sabato Jr. tam vážně nesedl)! Ale taky to má celkem napětí, ne nezajímavýho "záporáka", překvapivý konec a hlavně fakt hutně temnou atmosféru... A to se počítá!(14.9.2009)

 • - Vo filme sa spomína, že Megalodon vyhynul pred 40 miliónmi rokmi. V skutočnosti sa predpokladá, že tento druh žraloka pravdepodobne žil ešte pred 1,5 miliónom rokov. Podľa niektorých hypotéz nevyhynul, ale môže ešte žiť v hlbinách oceánov. (AxelWers)