Lovec žraloků

Ken Peters

Scénografie:

Kes Bonnet
  • Korbitch

Tenhle snímek jsem si vybral na Prima Cool opět s jediným cílem. V poklidu u něj usnout. I když zpočátku mě film zaujal hlavně hudbou, která byla nad očekávání povedená, a také tím, že nebyl točen levnou technikou, ale celkem profesionální kamerou. No, v ten moment jsem si říkal, že těch 10% není možná. Bohužel film napsal nějakej nudař v důchodu, jehož největším vzrušením během psaní scénáře byl teleshopping s Horstem Fuchsem. Celkově vzato nejedná se o bůhvíjakou vizuální příšernost, ale je to tak děsivě nudný, že teď už to hodnocení chápu.(4.9.2012)

• Jazzzz

Myslím, že dát odpad tomuto filmu by bylo příliš přísné... Přesto bych však změnil popis žánru, protože dle mého názoru šlo spíš o parodii a komedii. Vše co na tomto filmu bylo špatné již bylo zmíněno, tak snad zkusím najít něco pozitivního - ano myslím že je třeba ocenit to, že tetno film dokáže (pokud ho berete z nadhledu - z HODNĚ velkého nadhledu) pobavit mnohem víc než nějaké špatné komedie! :-)(13.12.2008)

Neprávem bezmilosti odstřelenej film. Žádný kinematografický skvost to určitě není ale v rámci svého (sub)žánru a vzhledem k záplavě podobných opravdových mega-sraček (typickým příkladem budiž série Shark Attack) jde rozhodně o lehce nadprůměrnou věc. Jasně! Má to debilní scénář! Má to debilní herce (zejména metrosexuál Antonio Sabato Jr. tam vážně nesedl)! Ale taky to má celkem napětí, ne nezajímavýho "záporáka", překvapivý konec a hlavně fakt hutně temnou atmosféru... A to se počítá!(14.9.2009)

• Wishkah

Docela mě pobavil vcelku originální konec filmu. U podobných snímků vždycky přežije buď hrdina anebo příšera a nebo oba. Tady prostě umřeli všichni. I ten chudák žralok, který v tom byl úplně nevině, protože si jen bránil svoje teritorium....stejně furt nechápu co chtěi vyřešit tím, že toho žraloka zabijí. Jak říkali ve filmu: "Máme dvě možnosti. Buď se necháme zachránit a nebo zabijeme žraloka." Myslím si že tato věta svědčí o inteligenci scénáristy(13.12.2008)

• Bachy

Existují špatné filmy a extra špatné filmy. Druhou kategorii sám občas vyhledám, abych si odpočinul od kvalitních věcí, které lezou ze scénáristů poměrně často. Navíc se u té druhé kategorie člověk opravdu pobaví, kam až stupidita snímku sahá. A právě Lovec žraloků sliboval hodně. Výsledek byla, ale jen jedna dlouhá nuda. Takhle tedy ne, nejen, že je to blbé, ale ještě to je blbé a nevtipné. Z herců se o herectví nepokusil ani jediný. Na velmi nudné snímky používám skleničky vína. Čím více skleniček použijete, tím se zábavnost snímku zvětšuje. Zde nepomohlo. Hudební skladatelé se mě celý snímek snažili přesvědčit, že všechny scény jsou napínavé. Nedovedu si jinak vysvětlit, proč i ve scéně, kdy jeden z hrdinů ťuká do počítače hraje hudba jak před obrovskou lekačkou z hororu. Nevím, viděl jsem rozhodně i horší filmy, kde stupidita sršila všude kolem, jenže při nich jsem alespoň občas zasmál.(16.9.2009)

• - Vo filme sa spomína, že Megalodon vyhynul pred 40 miliónmi rokmi. V skutočnosti sa predpokladá, že tento druh žraloka pravdepodobne žil ešte pred 1,5 miliónom rokov. Podľa niektorých hypotéz nevyhynul, ale môže ešte žiť v hlbinách oceánov. (AxelWers)