Náhradníci stávkujících hvězd prvního mužstva amerického fotbalu na cestě za možným postupem do play-off. Vtipný dobře obsazený film pro pobavení velmi dobře funguje na diváka. Mohu doporučit i těm co o americkém fotbalu neví vůbec nic :) - Po opakovaném shlédnutí dokonce musím hvězdičku přidat (tak 90%) a zařadit "Náhradníky" mezi své nejoblíbenější sportovní komedie :)(13.4.2003)

Slušná sportovní komedie s několika špičkovými scénkami, alespoň co do pobavení diváka. Sice jim většinou vévodí Brooke Langtonová a její svěřenkyně, ale takový už je život;) Originalitu nečekejte, přesto tu alespoň nějaký závan svěžesti je. Ultrasympoš a polyglot Gene Hackman a jeho partička skutečných "individualit" si ode mě vyslouží 70%.(7.10.2006)

„Jdeme do toho!“ Lehká sportovní strava, po víkendu stráveném ve společnosti asijských filmů zcela ideální. Příběh čitelný jako text na reklamním billboardu rozumně dávkuje scény dravé (zápasy), hravé (muzikální výstup!) a dojemné (romantika musí být). Film neztrácí dech a předkládá očekávanou porci decentní zábavy pro všechny, kteří rádi dobré konce. U herců vám nemusí být líto, jak ploché charaktery hrají (včetně „light verze“ Genea Hackmana). Dobrá, nekomplikovaná zábava, o ní zde běží a pro toho, komu by to náhodou nebylo jasné, tvůrci do scénáře zakomponovali výmluvnou hlášku „Rád bych vám řekl něco duchaplného, ale to není náš styl“. 75%(8.5.2008)

Snímek, který nepokrytě čerpá z mnoha předchozích filmů na téma sportovních outsiderů a jeich zázračného zmrtvýchvstání. Diváka, znalého situace, již Náhradníci nemohou ničím novým překvapit, ale pokud si odmyslíte spoustu snad povinně používaných klišé, nezbytný rádobymentorský prvek a poměrně jednodušší scénář, zbyde docela koukatelná podívaná s pár humornými prvky a příjemným pohledem na ne zrovna běžné taneční kreace roztleskávaček. Ale morální poselství od tohoto filmu nečekejte.(15.10.2003)

Slušná zábava, která je však od začátku lehce prhlédnutelná a do předu až moc jednoduchá. Což je velká škoda. Nějaké to překvápko navíc by neuškodilo.(10.7.2004)

Rozpočet $50miliónovTržby USA $44,737,059Tržby Celosvetovo $50,054,511/60%/(9.7.2005)

rozpocet $50 million trzby celosvetovo $50,054,511(17.11.2006)

Soundtrack John Debney: 1. The Replacements Remix (with dialogue) - John Debney [5:48] ,2. I Don't Want to Be Your Girlfriend - Kelli Owens [3:29] ,3. Second Chance - Bret Domrose [4:10] ,4. Bust a Move - Young MC [4:25] ,5. I Will Survive - Gloria Gaynor [7:54] ,6. The Dallas Game - John Debney [2:00] ,7. Falco - John Debney [2:50] ,8. Strikebreakers/Let's Play Football - John Debney/Font 48 [6:12] ,9. Wild Yam/The Look In Your Eyes - John Debney/Font 48 [4:19] ,10. R.O.W.D.I.E./Sample Play - John Debney/Font 48 [1:38] ,11. Chics Dig Scars - John Debney [2:11] ,12. Falco Drops the Ball/Training Camp - Font 48/John Debney [1:35] ,13. Football Replacement Style - John Debney [3:50] ,14. Rock and Roll Part 2 - Gary Glitter [3:00] ,15. Falco Changes the Play - John Debney [2:30] ,16. Martel Crossed - John Debney [4:02],(16.5.2011)

• tron

Nemôžem si nespomenúť na PRVÚ LIGU so Sheenom, Berengerom a Wesleym Snipesom. Ako vtedy, aj teraz je to strašná nuda.(19.12.2004)

Výborná podívaná, která mě i po několika opakováních maximalně pobavila! Takhle by měla vypadat správná sportovní komedie! A Gloria Gaynor rulez!(1.9.2002)

"Ve sportu platí pravidlo: V ničem nevynikej, když nesnášíš gratulace." Jsem vděčný za každý sportovní snímek, který v sobě najde sílu kombinovat hru se srandou. A Náhradníci takoví jsou, protože trenér McGinty při rychlosestavování týmu projevil tak skvělý smysl pro humor, že jsem ochoten snímku leccos odpustit. Mé bránici totiž hrozně nakládal policejní buldok s alergií na červenou barvu Bateman, ale skvělí byli i prohuleně vychrtlý čutálista Gruff, pohublý sumista Fumiko, dva nepřevratitelní bratři Jacksonové či v sebe sama nevěřící quarterback Falco. Tahle parta určitě stojí za zhlédnutí a roztleskávačky ze sptriptýzového klubu jim rozhodně hru nekazí. Kdo však nemá rád prostou sportovní zábavu, tak ať si raději dál ukájí své intelektuální libido při náročnější filmové potravě a neplete se mezi nás, kteří si pro trochu smíchu nechají s radostí ukopnout hlavu od negramotného černého zadáka.(13.6.2012)

Je to plný klišé a po celou dobu to jede jak podle notiček, ale na to já, s dovolením, z vysoka seru, když mě to dokáže tak neskutečně bavit jako Replacements. První půle je spíš komedie - zábavný sestavování mužstva náhradníků a spousta povedenejch fórů, v druhý je zase spousta skvělých zápasů a i přes fakt, že asi málokdo bude váhat nad tim, jak to dopadne, tak to rozhodně je i hodně napínavý a řek bych dokonce až strhující. Skvělý(31.7.2009)

Naozaj som už myslel, že filmy podobného žánru, s podobnou tematikou a pointou sú dávno staro obohrané, no tentp film ukázal, že to tak nie je. Veľmi vtipné, milé, svižné, nenáročné, dokonalé na zlepšenie nálady, športové zábery navyše zručne natočené, čo prispieva k zážitku a pôžitku. 80%.(23.3.2006)

Nevím, nevím, moc vtipný mi to nepřišlo. A originální už vůbec ne: vždyť kolik filmů o americkém fotbalu jsem už viděla? Tenhle film navíc kromě Keanu Reevese a Gena Hackmana nenabízí nic, čím by byl nějak zapamatovatelný. Od začátku víte, o co tam jde, kdo je dobrý a kdo zlý, jak to celé skončí. A i když miluju americký fotbal... tak musím říct, že ještě ani jeden zápas nevypadal tak "stylově" a "promakaně" jako ten poslední v Náhradnících. A to ani ve finále Super Bowlu. Což ve filmu sice působí hezky, ale u mě to sráží hodnocení o něco dolu a staví to Náhradníky do řady dalších filmů o footballu.(22.1.2007)

Sice je to o sportu, který zrovna dvakrát nemusim, ale tady jsem to v klidu překousnul a dobře se bavil. Herecké obsazení je skvělé a je vidět, že se při natáčení všichni moc dobře bavili. Pohodová oddechovka, kterou mile rád zkouknu někdy ještě jednou.(7.4.2003)

• D.Moore

Náhradníky můžu bez problému rozdělit na dvě poloviny. První je nadějná, svěží a vtipná a skvělý Gene Hackman v ní dává dohromady tým podivných existencí, mezi nimiž normálního člověka nenajdete. Druhá je zoufale obyčejná, nudná, prázdná, nezajímavá, předvídatelná a já nevím, jaká ještě. A navíc v ní je málo Gena Hackmana. Škoda. Pokud měli být Náhradníci jakousi komediální odpovědí na o rok mladší Vítěze a poražené, tak u mě tedy rozhodně nezvítězili.(9.2.2014)

Velice dobrý film o americkém fotbalu, který má srdce jak by řekl Gene Hackman v tomto filmu. Keanu Reeves hraje jak na poli tak na plátně přesvědčivě. Film je o tom, že když člověk dostane v životě druhou velkou šanci, musí se jí uchopit naplno, aby se mu konečně splnil dávný sen, jinak bude litovat do konce života, že nevyužil příležitost, i když je to v tomto filmu jen na krátkou dobu. Zajímavej nápad, zajímavej film. Jeden z nejlepších o americkým fotbalu.(19.2.2007)

Když je něco přímočaré, dynamické, nápadité a ještě ke všemu zábavné, je radost se dívat; ať už jde o sport nebo o film. Povolání takových náhradníků radím i pánům Hadamczikovi a Bílkovi. (Filmfest Hurghada 2012, 15/67)(29.12.2012)

• kingik

NFL u nás není vůbec populární, a tento film, i kdyby se nakrásně přetrhnul, tak je to pořád film o americkém fotbalu. Silně pochybuji, že mezi diváky je nějaký, který by dovedl jmenovat dva hráče tohoto sportu. Film naplnuje typické schéma sportovních filmů, jak ho každý dobře zná, kdo viděl nějaký film ze sportovního prostředí. Plusem mohlo být herecké obsazení, ale to hraje tak uboze, až se divím, že je na place někdo na to neupozornil. Zvláštní kapitolou je pak příšerné herectví Gena Hackmana, který v poslední době hraje vše s rutinou. I méně zkušený divák hodně dopředu s určitostí ví, jak film skončí. Dobrý výběr hudby to nespasí, protože když si uvědomím, jak nepravděpodobnou cestou se film ubírá a jak snadno outsideři zvítězí, je to děs. Ve sportu to takhle opravdu nefunguje, ale ono to nefunguje ani v tomto filmu. Proč taková kravina o ničem je v červených číslech, zůstává záhadou. Mé hodnocení: 20%(23.2.2011)

Americkému futbalu vôbec nerozumiem, je pre mňa španielskou dedinou a to aj napriek tomu, že s touto tématikou mám už niečo napozerané. Naviac ako správneho Európana ma to ani nebaví, priznávam. Ani dejová linka tu nie je extra pútavá, osudy všetkých zúčastnených ma výraznejšie nezaujali, no nemôžem ani tvrdiť, že by som sa nudil. Vlastne to bol celkom príjemne strávený filmový čas. Z veľkej časti to má na svedomí úžasná atmosféra a slušné herecké výkony. Športové scénky zo zápasu boli tiež celkom napínavé a divácky atraktívne. Na slabší nadpriemer to preto stačí. 70/100(16.12.2017)

veľmi príjemna oddychovka, ale preboha nič viac nečakajte(19.7.2012)

Tak trochu jiný sportovní film, základní premisa, že podceňovaný vyhraje, je zde zachována, ale boj probíhá mezi opravdovými sportovci a přeplácenými hvězdami.(23.12.2018)

Športová komédia so super hláškami a slušnými hercami.(26.5.2007)

Jistě, je to stále stejná písnička, ale tentokrát skvěle podaná. Zábavná i napínavá, dobře obsazená. Vtipná nejen v tradiční první části formování nesourodého týmu svérázných outsiderů, ale i v části druhé, neméně tradiční, která je i přes jasný a přímočarý tah k předem danému závěru, nečekaně napínavá. Rozesmály roztleskávačky naverbované ze striptýzového baru i terminátor vysazený na červenou barvu, Gene Hackman má stále své kouzlo a dokonce jsem i pochopil o co vlastně na hřišti při tom americkém fotbale jde.(6.2.2011)

"Jsem hrana!" ..Výborná komedie o americkém fotbalu. U ničeho ze sportovního prostředí se tak nezasměji, jako u téhle slátaniny. Parádní nápad s náhradníky, kteří mají zastoupit profesionály. A že to jsou náhradníci jak se patří. Vydařený snímek se skvělými herci, hudbou a hlavně promyšleným příběhem, který vás dostane na lopatky. Možná nemá na 5*, ale já mu přidám už jen proto, že se na něj dá podívat dvakrát po sobě a vadit vám to nebude. 90%(3.11.2010)

Čakal som neoriginálnu nudu. Príbeh samozreme neprekvapí, ale samotná hra má naozaj gule. Skvelý športový zážitok, slušne vygradované emócie. Film stojaci len a len na zápase - a tak to pri športovom filme má byť...(25.6.2011)

Tento film si zaslouží přívlastek příjemný společník. Excelentní Gene, maxisexy Keanu, krásná Brooke a parta různých (po)řízků všech odrůd a velikostí, co společně jdou za jedním cílem. Vydolovat ze sebe vše, vyhrát životní zápas, získat druhou a další šanci. Perfektní režie, dobře vybraná hudba, výborná kamera a téma sportu čistě o sportu, jenž nikdy neomrzí. V tom řada vtipných, silných a chytlavých scén, kdy jednou stříká pot až skrz kameru, testosteron je cítit až ve Slezsku a jindy stupňující jiskření leze zásuvkou v mém obýváku, shrnuto opět je můj prožitek silný a opravdový, jak to mám ráda a jak si představuji čistou zábavu.(9.2.2014)

• Ivoshek

Tentokrát budu přísný. Filmů o loserech, co dostanou šanci, nejdřív jim to nejde a nakonec "zaberou jako tým a dovedou to do vítězného konce" je zbytečně moc. Ano, Reeves, Hackman i Jones hrajou dobře. Ale co je to platný, když ten film je PLNÝ klišé.... Není tam v podstatě nic, co by mě nějak výrazněji překvapilo nebo pobavilo. 45 %(26.10.2007)

Standardní sportovní snímek o skupince outsiderů, kterým nikdo nevěří a nakonec všem vytřou zrak. Pohodové, nenáročné, slušně zahrané.(25.6.2013)

Hodnotíce rozumem bych nešla nad 4, tento film "pouze" naplňuje škatulku sportovního filmu, ale vzhledem k tomu, že tady se hraje srdcem, i já se podřídím. Super sportovní komedie, správně nervácký střih a soundtrack. Velmi neotřelé vtipy, taneční čísla a naplněná klišé. Navíc jsem se už dlouho u komedie upřímně nezasmála. Na první zhlédnutí za plný počet bodů.(7.10.2007)

No dobrá, pohádku o Popelce taky můžeme vidět stokrát, takže proč ne stále dokola opakovaný střet outsiderů a favoritů při sportovním utkání? Tahle verze plyne hladce, je svižně natočená a má hvězdné herecké obsazení. Nápadité byly aspoň ty tanečky roztleskávaček. /2. 5. 13./(2.5.2013)

Slušná,lehounce nadprůměrná sportovní komedie,která sází na sympaťactví Keanu Reevse.Americkej fotbal mě i celkem baví,takže jako mile strávené nedělní odpoledne.Jen je trochu úsměvné sledovat třicetileté roztleskávačky,ale spád je dobrej a Rhys Ifans perlí jako vždycky.Taková šedivá myška tenhle filmek,možná až zbytečně zapomenutá.(18.2.2011)

• BoPo

Dalo by sa povedať nenáročná pohodovka. No na to tomu niečo chýbalo. Takýchto pokusov v Amerike za rok vypotia strašne veľa.(18.3.2010)

Řekl bych, poměrně slušných 70%. Keanu Reeves je dostatečně přesvědčivý a sympatický, což platí i o většině dalších herců. Začátek nic moc, druhá polovina se však nese v o moc lepším švihu.(5.6.2004)

• ARI50

Náhradníci na tenhle film se už hledají, i když to nebylo úplně špatně přesto to je dost normální. Tenhle sportovní okamžik se moc nepředvedl.(11.11.2018)

Veľmi pekný film. Hlavne pre tých pár šťastlivcov, ktorí vedia, že fotbal nie je iba bezhlavé vrážanie sa jeden do druhého. I keď si väčšinu robili "prdel" z môjho miláčka ANY GIVEN SUNDAY (rovnaká hudba, niektoré scény) a v úlohách trenérov boli dokonca offensive koordinátory z ANY GIVEN SUNDAY, táto pohodová komédia s perfektnými hercami a s veľa vtipnými scénami sa naozaj oplatí pozrieť. Geniálne charaktery so super hláškami. Prekvapením bola účasť slávneho fotbalového komentátora Johna Maddena.(4.4.2004)

Ona je to vlastně parodie - nebo alespoň částečně. A díky svému nadhledu i poměrně zábavná.(15.9.2015)

Pohodová oddychovka, skvělej Orlando Jones.(11.7.2007)

Typická športová komédia s jednoduchým, predvídateľným dejom, jasne rozdelenými kladnými a zápornými postavami a nejakým tým morálnym posolstvom. Aj napriek neskutočne gýčovému záveru som sa väčšinou celkom dobre bavil. Takže keď si chcete pozrieť niečo, pri čom by ste mohli vypnúť mozog a trochu sa zasmiať, je toto ten správny film.(19.12.2003)

"Vždyť vypadám, jako bych vyhonil slona !!" ;) Ačkoli honit bycha většinou nemá příliš smyslu, Náhradníci platí za komedii dosti smysluplnou, která vypráví o druhých šancích, které život sice často příliš nedává, o to je však třeba se spíš zbavit strachu a vytahat je pořádně za pačesy.. Opravdu výtečný biják pana sinusoida Deutche - Ne, tohle vážně není žádná disneyovská žánrovka !! - který potvrzuje, že sport by měl být především o srdci.. Ostatně jako vlastně všecko.. To ví i geniální Olie Stone a jeho Vítězní poražení.. Velmi vhodné se mi jeví převážně obsazení, ačkoli to tak na první pohled nevypadá, Jon Favreau platí za srdcaře mezi režiséry navzdory své další bizarní roli a minimalista Keanu Reeves je zkrátka fenomén..(14.1.2017)

Jistě mnohokrát zpracované téma sportovních outsiderů, ale díky několika známým hercům a poměrně sice jednoduchého, ale zato svižného scénáře, film jede na příjemné vlně, po které se rádi svezete a přitom se také zasměje te. JO a abych nezapomenul Jon Favreau je borec!!!!! :)(29.12.2006)

Komedie - sportovní. Tak jsem k tomuto filmu přistupovala, bez zbytečného přemítání co je a není možné. Vůbec nevadí, že víme jak to dopadne, o to tady nejde. Vtipné dialogy, svižné tempo a výborní herci, to je oč tu běží. Já jsem se bavila náramně.(15.2.2013)

Zajímalo by mě, jestli by i ty naše fotbalové primadony nešly někým jiným nahradit. Třeba by ten fotbal byl lepší a koukatelnější. Ale to se asi může stát pouze ve filmu.(11.10.2008)

Film sice asi nepatří k tomu nejlepšímu, co se amerického fotbalu týče, přesto se nemá vůbec za co stydět. Zábava, napětí, trochu té lásky a spoustu bolestivých záběrů + dobré herecké obsazení. PS: mám podobný názor jako Rockerman - už jsem se chystal na odpad - příp. jednu hvězdičku za Cheerleader Tryouts, ale film dostal potom potřebné grády.(18.1.2013)

Na sportovní filmy moc nejsem, ale občas se najde jeden, ze kterého mám pocit, že by se mi mohl líbit. Zde byl ten pocit Keanu Reeves a komediální námět. Vše vyšlo vlastně lépe než jsem si myslel a Náhradníci jsou skutečně příjemnou komedií, se skvělými postavami, hudbou a hlavně perfektní hrou v závěru! Bavil jsem se!(8.12.2013)

Sportovní komedie přecpaná klišé až k prasknutí o po basebalu druhém nejtrapnějším kolektivním sportu. Hloupé, předvídatelné, ale s (kromě B. Langton) bezva partičkou herců, takže se na to dalo koukat, nepřemýšlet a vypnout.(8.5.2014)

Tak tohle je opravdu zábava! A to jsem sportovní antitalent a o fotbalu, natož americkém nevím zhola nic! Jedna z nejlepších "sportovních" komedií, co znám a ještě k tomu parádně obsazená! Pobaví a nenudí!(27.9.2008)

Pohodičková a nenáročná komedie pro nerušené letní večery.(28.7.2003)

Pro mě vynikající komedie u který se bavim pokaždý když ji vidim a že to bylo dostkrát. Keana v tomhle prostě žeru, romanticka část mě tak nevzala, ale jinak bez chybičky.(20.7.2008)

• Maq

Podle šablony a nic navíc.(19.11.2016)

Herecký světoběžník Keanu Reeves je samotným zosobněním všestranosti herectví, neznám nic co by neuměl zahrát a quaterbacka zvládl naprosto skvěle. Nechybělo zde napětí, milostný románek, vtip a šarm a také opravdovost amerického fotbalu, který se mi zalíbil více, než kdy jindy. Zkrátka velmi dobře udělaný snímek s vyváženou konstancí hereckosti a neokoukanosti.(10.7.2009)

Na Náhradnících byste toho mohli najít hrozně moc, čeho se mohli chytnout, abyste je posadili zpátky na lavičku - přímočarej scénář ždímající sportovní klišé až na dřeň, postavy plochý jak japonská plavkyně... ale to, že byste se u nich nebavili a po zhlédnutí neměli chuť také s někým vytřít hřiště, to opravdu ne. Perfektní biják na večer před důležitým zápasem.(11.2.2010)

• pakobylka

Kvůli Keanu Reevesovi jsem byla ochotná neutralizovat mírnou averzi vůči americkému fotbalu, ale moc to nepomohlo. Zkrátka mi nedělá dobře, pokud se cítím trapně za scénáristu, za režiséra ... a v neposlední řadě za všechny, kdo přijali účast v rádoby komediálním projektu, jehož křečovité pokusy o vtipné scénky se opakovaně míjejí účinkem, neboť násilím humor do filmu nenacpete. Prakticky jediný světlý bod představuje Keanu Reeves jako Shane Falco - a sexy roztleskávačky, neboť jejich nečekaně smyslné vystoupení je jedním z mála opravdu zábavných momentů. Milý Keanu, vždycky Tě ráda vidím - za každých okolností, ale ani Tvoje přítomnost mě nepřiměje k tomu, abych zvedla hodnocení. 1* ... víc ani ťuk. Ber to tak, že ji máš jenom pro sebe, což není zase až tak špatný výsledek. P.S.: Silné rozčarování mě navíc přimělo k rozboru podstaty zápletky. ----- !!! MOŽNÝ SPOILER !!! ----- Opravdu nevím, jestli se dá považovat za "druhou šanci": 1) Zaskočit na pár zápasů za stávkující profesionály; 2) Zařídit jim účast v play-off; 3) Nechat se opět vyřadit ze hry, neboť hvězdy klubu jsou díky aktuální situaci přístupnější dohodě a ukončení svého protestu; 4) Pěkně v ústraní čekat na případnou - ovšem zároveň dosti nepravděpodobnou nabídku dalšího angažmá. Nevím, jak vy, ale já tomu říkám být za vola - a pranic pozitivního na tom nevidím. A co se týká slávy - prosím, za jistých specifických podmínek může být věčná. Ale znám ještě jedno úsloví: Všechna sláva polní tráva. Můžete si vybrat.(20.1.2013)

Možná už okoukané a ohrané téma sporotvních smolařů, kteří jdou za svým snem a dosáhnou svého cíle, ikdyž v případě tohoto snímku je ten cíl jen poloviční... Ikdyž je ve filmu pár hluchých míst, cca je to povedený snímek, který každého pobaví (obvzlášť některé hlášky)....(21.3.2008)

Tenhle film už jsem viděl hodněkrát a pořád si v něm nacházím nové vtípky nebo si opakuju ty staré dobře známé: "Vždyť vypadám jako bych vyhonil slona!" Romantická linka je plytká, ale neurazí díky charismatu obou představitelů. Herecky je to našlapané a velice mě těší klasik Rhys "Hrana" Ifans. Americký fotbal je tu velice dynamický a přístupný i pro člověka, který se v tom ani trochu neorientuje (jinak je tento sport v reálu docela dost zdlouhavý).(24.3.2013)

Dost vtipná slátanina, kde v každým záběru, kde se objeví Rhys Ifans, se musíte chlámat. Hráči americkýho fotbalu sou většinou debilní hovada nebo idioti, což se zde potvrzuje - na štěstí bráno vtipem. Jak to dopadne, je každýmu jasný hned ze začátku, ale není to obyčejnej sportovní film. Jde tam hlavně o ty vtipné situace. Když ve třech ze tří vět použiju slovo "vtip", tak je jasný, že to bude asi trochu zavánět vtipností. Ale zase né tak, že bych se u toho smíchy až za kozy popadal...(9.7.2011)

Měla jsem obavu, že to bude jen jeden z filmů, kde si nějaký trenér chce vyhnat ego a zapojí do hry úplné nuly, se kterými nakonec zázračně zvítězí. Jsem ráda, že tomu tak nebylo a já jsem si mohla vychutnat nejen filmový zážitek, ale především sportovní. Vůbec nejde o to, že americký fotbal je pro mě nepochopitelný sport, ale především o snahu si sport užít a dát do toho srdce, bez ohledu na to kolik peněz a jakou slávu mi to přinese. Příjemný film s pěkným poselstvím.(3.5.2015)

Náhradníci bavili před dvaceti lety a jde jim to pořád. Tenkrát jsem navíc neznal několik herců ve vedlejších rolích a o to víc jsem si nyní film užil. Vtipu je opravdu nemálo a drží si úroveň od začátku do konce. Povedené jsou navíc překvapivě i sportovní scény.(4.2.2019)

Kvalitních sportovních komedií zas až tolik není. Sportovních dramat to ano, ale komedie, která funguje a je ze sportovního prostředí, tak ta tu nebyla celkem dlouho, tedy v mých očích. Tady nešlo ani tak o výsledky a hru, jelikož od začátku víte, co se bude dít dál nebo také jak vše skončí. To tady není těžké pochopit, ale opakuji o tohle tu nejde. Tady jde o zábavu a nesmírnou pohodovost během snímku. Až na dva hlavní protagonisty (Reeves a Hackman) jsem zde nespozoroval pro mě nějaké další známé tváře a byl sem příjemně překvapen jejich výkony. Náhradníci sice nejsou tak vtipní a kultovní jako trestná lavice, ale zábava to byla a dokonce sem se nechal unést k nadprůměrnému hodnocení.(22.5.2011)

Velmi příjemný film pevně držící v rámci žánru. Komedia, Emoce a Fotbal. Na lehký večer určitě neurazí. :)(22.9.2018)

Rozhodně můj nejoblíbenější film o sportu. Opravdu vydařený herecký výběr už jen podtrhuje soubor vypečených gagů, které jim lítají z úst. "Radši si sednu k tomu hluchýmu!"(23.5.2007)

Velice dobře poskládaná mozaika vykreslující příběh party amatérů tahnoucí skomírající Washington Sentinels do Play-off a to vše pod taktovkou charismatického Gena Hackmana. The Replacements je tak trochu mojí srdcovkou a zároveň nejoblíbenější sportovní komedií. Mužstvo postavené z charatkerů, drsňáků, mafiánů, blbců a jednoho irského individua (Rhys Ifans) vám zaručeně přiroste k srdci a 118 minut vás bude bavit. Vše je podpořeno libovým soundtrackem.(23.2.2011)

Koukat se na americký fotbal by mě asi určitě nebavilo, filmy o něm mne však většinou baví. Tady není pochyb o tom, jak boje náhradníků celkověto dopadnou a jestli zadák Keanu uloví krásnou roztleskávačku (a kolikrát jste už Gena Hackmana viděli v roli sportovního kouče?), takže si v klidu můžete užívat vedlejší postavy a těšit se jejich castingem a gagy. Já si to docela užila.(1.1.2018)

Profesionální hráči amerického fotbalu se rozhodnou stávkovat za zvýšení svých platů, tak je trenér (Gene Hackman) najmout tým náhradníků (Shane Falco (Keanu Reeves) - hráč, který kdysi dávno zkazil Sugar Bowl a od té doby je vyřízenej), hluchého útočníka, kněze, bojovníka sumo, osobní gorily jednoho zpěváka, a v neposlední řadě mého oblíbeného Rhyse Ifanse). I když jsou ze začátku jen k smíchu, později se této bandě začne i dařit - zvlášť když jsou podporováni roztleskávačkami z blízkého erotického klubu... A nechybí spousta humorných okamžiků, velké vítězství i velká láska, skvělé herecké výkony ...(11.3.2004)

Neviem, či by som to nemal jednoducho nazvať guilty preasure, dať do komentu milión bodiek, smajlíka a nechať tam spokojných plných 5. "Asi bych měl říct něco duchaplnýho... ale to není náš styl!" Táto veta myslím dáva najavo všetko, o čo filmu ide.. Ja len dodám, že obsadenie bolo megachrumkavé! Ani večne mdlý Keanu a večne afektovaný Jones mi tu kupodivu vôbec neprekážali. Ale tri víťazné stupienky patria samozrejme trojici: utrhnutý Favreau, neustále húliaci Ifans a netradične taťkovský Hackman. Nie, toto nie je asi umenie, ale je to rozhodne zábava. A hlavne so srdcom(!).(3.1.2015)

Tento film jsem naprosto miloval!!! Viděno nemalinkrát :) 80%.(27.9.2018)

Je to o debilním americkém fotbalu, jede to podle stokrát ohrané šablony a vlastně to nenabízí nic, co bych už někde neviděl. Ale. Byla to celkem sranda, nic jiného jsem od tohohle filmu ani nečekal a slušně to uteklo, takže si to ty čtyři hvězdičky ještě zaslouží. 70%(3.8.2019)

"Hrát se srdcem..."(14.1.2017)

Určitě to lepší z podobných filmů. Reeves opět hraje jedním unylým výrazem, ale skladba podřadných hráčů je celkem vtipná a obsazení je slušný.(4.8.2019)

Jeden z nejpříjemnějších sportovních filmových zážitků vůbec, tuto tématiku jsem nevyhledával ve filmu snad nikdy, tady mi ovšem téma sedlo, navíc je tu i příjemně a přirozeně vykresleno "jiskření" mezi ústřední dvojicí hrdinů - dávám palec jednoznačně nahoru.................... moje hodnocení = 8 z 10.(20.11.2014)

Jako dítě jsem měl tenhle film fakt rád. Na chatě jsme na to koukali pořád dokola a věřím, že by se mi líbil i dneska.(5.12.2014)

Představování postav na začátku filmu je úplně stejné jako v Aramgeddonu. Nedopadalo to absolutním happy-endem, přestože váleli jako profíci. Celou dobu o nich říkají, že to jsou třetiligoví amatérští hráči, vypadají však (při tom představování), jako by si je trenér den před tím vyhlídl na ulici. Jinak celkem slušný.(15.6.2004)

priemerná športová komédia so žiadnymi prekvapeniami a solídnymi výkonmi(10.3.2008)

Příjemná sportovní komedie pro celou rodinu a nejen pro fanoušky amerického fotbalu. Příběh je sice schématický a předvídatelný, ale to nic nemění na tom, že se filmu daří bavit a to i díky dobře napsaným vedlejším postavám. Z herců zaujme především charismatický Gene Hackman. - 70%(5.1.2011)

:D :D 15 let jsem tomu odolávala :) A to šlo opravdu velice těžce, když v době vydání filmu jsem měla kolem sebe svoji potrhlou kámošku, která Reevese milovala nadevše :D :D Je to slušná zábava s plno vtipnýma scénkama :) Bavila jsem se od začátku, ale nelze čekat nic extra překvapujícího...Je to právě až moc snadno prokouknutelné, což mi trochu vadí, jelikož pár překvápek by tomu neškodilo....Ohromně jsem se těšila hlavně na Favreau a Ifanse, kteří mě nezklamali a užívala jsem si je naplno :) Vynikající různorodost postav, kdy ani spolu nedokázali vydržet u jídla :D Taneček ve vězení, červená barva a zvracení vajec :) To jsou nejlepší scény, které si pamatuji :) Je to svižné, snaží se to o nějaký doják, ale není to extrasuperúžasně americké, ale tak přeci jen - jde o americký fotbal - to je samoosobě propagující ameriku až až :) Ráda si to pustím za pár let znovu :)(18.8.2015)

Ze začátku nic moc, od bitky v baru skvělá zábava. Jen mě překvapil nepříliš nápaditý styl snímání fotbalu, což u těchto filmů začínám považovat za základ a vzhledem k tomu, že fotbal zabírá cca polovinu stopáže je to negativum velké. Pokud by se tvůrci více věnovali týmu, dialogům a příběhu mohl to být velmi dobrý (a tak trochu jiný) film o fotbalu. Takhle se jedná o velmi zábavný, ale přesto průměrný snímek.(20.6.2008)

• Meijin

Předvídatelný film z prostředí amerického fotbalu. Copak opravdu nejde vymyslet něco nového a aspoň trochu originálního? Outsideři prohrávají, tak dostanou nůž na krk a druhou šanci. Najednou vyhrávají nad jasně lepšími týmy, dotáhnou to do play-off a jsou odměněni vlasteneckými projevy trenéra a médií. Jako komedie to navíc vůbec nebylo vtipné. Jediné, co stálo zato, byly vnadné roztleskávačky.(23.1.2011)

parádní odpočinkový film a sympatická dvojice Keanu+Brooke vám nedovolo kritizovat tradiční klišé. o stupen lepší než "nejdelší yard"(31.7.2012)

Připomenulo mi to skoro atmosféru něčeho takového jako Lovci jelenů, ani nevím proč, ale prostě ta dělnická sorta lidí, existenční starosti....(7.2.2013)

• VanTom

Dle šablony nalinkovaná sportovní komedie sestavuje fotbalový mančaft z nepravděpodobných lůzrů, existencí jak z 'Policejní akademie' (náhradníků, protože profesionální primadony stávkují pro přidání dalších miliónů ke svým miliónovým platům), kteří tak dostávají jedinečnou šanci si zahrát několik zápasů nejvyšší ligy. Avšak trapnými, prvoplánovými vtípky (včetně zvracení na trávníku), instantní romancí, ani řemeslně slušně nasnímanými výkony (s přečastým prostříháváním na vilné kreace roztleskávaček) si mě nezískala, přestože stmeleným týmovým spiritem s vylepšením dojmu mocně zafinišovala.(7.11.2018)

Moc fajn sportovní komedie. Tým náhradníků v čele s Reevesem nemá chybu, jeden kokot vedle druhýho, ale jako tým jsou špička.(2.12.2018)

Zase jeden z filmů, kdy si všechno do sebe skvěle sedlo. Skvěle vybraní herci, atmosféra, vtipné situace a skvělé finále. Nezpapomenutelné postavy ztvárnili Jon Favreau a Rhys Ifans. Velká spokojenost. 90 % Pain Heals. Chicks dig scars. Glory lasts forever.(25.10.2010)

Odlehčená sportovní komedie, která skvěle funguje a nabízí dobrou pohodu, navíc se tu najde i trocha té romantiky mezi Reevesem a Brooke Langton. Gene Hackman je fajn kouč, což nám ukázal např už v basketu. Takové sportovní filmy mám rád a nemohu je ohodnotit jinak než nadprůměrně. Ještě k tomu je to americký fotbal a já miluju zfilmování tohoto sportu. PS: Z těch hráčů mě nejvíc pobavil ten bláznivý policista, s kterým se ve sportu trochu ztotožňuji :D(9.4.2014)

• Hanys_

Komedie plná klišé a navíc ne zrovna extra zábavná. Takhle velké hodnocení je mi fakt záhadou.(19.5.2015)

Celkem ohraný příběh o outsiderech, kterým se podařilo zazářit. Je ale dobře natočený, svižný a občas i celkem vtipný. Navíc trénuje Gene Hackman a roztleskávačky taky mají něco do sebe:-)(7.11.2015)

Klasický příběh ze sportovního prostředí, který jsme v různých obměnách už mohli vidět mnohokrát. Tento nepřináší nic nového a objevného. Sem tam se něčemu zasmějete, vše kolem je tak na pohodu a směřuje k očekávanému finále. Je to film na jedno kouknutí, který nenudí, ale ani něčím neuchvátí. Na zabití času v pohodě. Howgh!(23.1.2011)

viem jak to skončí, viem o čom to bude ale aj tak ma to bavííí. Veľmi dobre zahrané :)(11.3.2013)

Já mam taky ráda dobře natočené sportovní komedie, a tato do mého šuplíku určitě patří..The Replacements jsem viděla ne jednou a stále sdílím názor, že něco takového vás jen tak nepřestane bavit. Výborný K. Reeves, výborně zahraná týmová spolupráce a skvěle je zde ukázaný průběh amerického fotbalu. Neměla bych problém tento film ohodnotit ještě jednou hvězdou navíc, ale konkurence těchto žánrů je tak veliká, že jsou podle ještě o něco lépe natočené snímky v tomto oboru. 7/10.(9.2.2014)

Úžasná komedie plná výborného humoru! Už od začátku jsem se skvěle bavila ... Od filmu jsem zas až tak nic moc nečekala, podívala jsem se na něj jen kvůli Rhysovi ... A po shlédnutí mě čekalo opravdu příjemné překvapení! I přes to, že se konec dá odhadnout hned na začátku je film opravdu napínavý, zábavný a akční ... Keanu byl opravdu skvělý, a to nemluvím o Rhysovi! Rhysovy vstupy byly naprosto úžasné a neuvěřitelně vtipné ... Opravdu úžasná komedie, na kterou se dá dívat i několikrát za měsíc! Nemůžu hodnotit jinak, než plným počtem! :)(4.12.2013)

Tenhle film mě pokaždé když ho vidim naprosto odrovná. Parádní podívaná. Jeden z nejlepších filmů na odreagování. Po boku Vítězů a poražených a Světel páteční noci je to můj nejoblíbenější fotbalový film. Jo a málem jsem zapoměl! Je to výborná komedie!!(10.6.2004)

Sportovní komedie sice skoro vždycky spadá do klišé ve stylu - Parta looserů se spojí ve skvělý tým. Pak se rozhádají ale nakonec se usmíří, dají všechno do pořádku a poslední zápas vyhrají (nejlépe v poslední vteřině jen těsným rozdílem)....no ani tenhle film se tomuhle neubránil ale jinak na něm nevidím nic špatného. Skvělá komedie s partou fakt divných týpků proti kterým bych snad nehrál ani člověče nezlob se. U téhle komedie sem se královsky bavil a vřele doporučuju všem, kdo mají rádi sportovní filmy.(9.12.2008)

Nejsem si jistej, ale myslím, že u tohoto snímku mají v americe napsaný "Sledovat jen na vlastní nebezpečí! Hrozí poškození zdraví!". Já jsem od něj odcházel téměř po dbouhodinové salvě smíchu s namoženou bránicí.. Ta partička předvedla na hřišti i mimo něj hodně dobrý výkon(10.4.2011)

Další z řady sportovních komedií o nýmandech, kteří všem nakopou zadek. Potěší slušné obsazení a tempo, pár fórků a dobrá hudba. Nic objevného, ale slušně koukatelné. Lepší 3.(19.1.2013)

Gene si opět zahrál trenéra tentokrát kouče týmu NFL(7.1.2007)

Výborná sportovní komedie s parádním obsazením. Hodnocení se z největší části odvozuje na množství a kvalitě vyprodukovaného smíchu...Nuže, bylo ho opravdu hodně, proto si snímek rozhodně 4 hvězdičky zaslouží, navíc nemůžu nezmínit skvělý sountrack plný úryvků všem známých melodií.(18.7.2010)

Ďalší film so športovou tématikou. Síce dosť nereálny (z pozberancov sa za týždeň ozaj nedá postaviť prvoligový mančaft) ale myšlienka je pekná a ukazuje o čom šport vlastne má byť.(28.4.2003)

Pohodová komedie nejen pro fandy amerického fotbalu.(12.10.2003)

Možná to není zas tak kvalitní film... ale mám ho strašně rád a je mou nejoblíbenější sportovní komedií, která opravdu dokáže pobavit i ty, co se vůbec nezajímají o americký fotbal.(19.3.2009)

Nadprůměrná americká komedie, zdůrazňuju americká, protože jsem snad ještě neviděl jinou komedii kde by ty americký filmografický prvky tak vyčnívaly, to je taky ten důvod, proč nedávám plné hodnocení.(8.3.2010)

Miestami sa to snažilo byť nasilu vtipné a pri tom to nie je vôbec potreba, tento film má čo ponúknuť, Keanu Reeves trošku nevýrazný, ale veď presne o tom bola jeho rola. Takže zas jeden americký film, ktorý nikam nevybočuje, či do plusu, alebo do mínusu.. 70%(3.9.2010)

Dobří herci a hudba. Jinak klasický sportovní film.(30.7.2012)

Celkem obstojný sportovní kousek. Za zmínku stojí taky dobrý výběr hudebních kousků, které tu zazní...(24.3.2013)

• Arsenal83

Málo originálne, ešte menej vtipné+ americký futbal. To nemohlo inak dopadnúť.(15.2.2016)

Láska, kterou mohu vidět kdykoliv, protože neomrzí a vždycky zvedne náladu!(17.1.2017)

Pro mne jednoznačně jeden z nejlepších snímků se sportovní tématikou vůbec. Otřepaná outsiderská klišé, humor, nám stále nepříliš známý americký fotbal....já to miluju! Nečekejte od pofiderní bandy ztracených existencí žádné veletoče nebo stoje na hlavě. Jde jenom o takový zeleninový salátek v jídelníčku sportovcově.....ale ani nedokážu přesně říci proč, ale salátek zatraceně zábavný. ps: nebudeme si hrát na hrdiny - vždycky, když začnou ten svůj taneček tak mám najednou nějak vlhčí zornice.(9.2.2017)

Příjemně romanticko-komediální snímek. Nejlepší jsou v něm tanečky fotbalistů na píseň I will survive. A taky ty dvě blonďaté roztleskávačky. Ne vážně, ten tanec je opravdu super.(29.9.2003)

super oddychovka se super postavickama kery vas zabavej na celejch 118 minut :)(29.12.2006)

Tento film je opravdu úžasný, skvěle zvolení herci, např, Keanu Reeves v hlavní roli září. Gene Hackam v roli kouče prostě nemá chybu.A nádherná Brooke Langton ve své asi životní roli. Myslím si, že film je vynikající komedií pro všechny. Líbí se mi i příběh, který má určitě něco do sebe. Tento film vřele doporučuji.(16.5.2007)

Jeden z těch lepších filmů ze sportovního prostředí se sympatickými postavami v čele s Hackmanem a Reevesem a ani trocha tej romantiky v tom nevadi.(4.11.2007)

"Bolest přejde. Ženský obdivujou jizvy. Sláva je věčná!"(19.9.2008)

Tak takto má vypadat sportovní komedie...příběh a výtečně promyšlené osoby, které to samozřejmě táhnou i díky svým představitelům...chlapci nemají o co přijít a nemají ani budoucnost, ale rozjedou takovou show, že na tento film již nelze zapomenout...(19.2.2011)

Přiznám se že na to že je film starý už 12 let, bych nikdy nečekal že najdu pana Reevese v takové roli, a že se ji ujal velmi zodpovědně, filmu jako sportovní komedii nemůžu nic vytknout, ano nějaké to klišé se tu najde, ostatně to v každém filmu, předvídatelnost filmu se zde nedá řešit to si prostě a zkrátka zkazíte názor a film celý, jde o to jak je prostě příběh natočen, herecké výkony a obsazenstvo na které si v tomto případě nemůžu ztěžovat jakožto ani na obsazenstvo v Trestné lavici, mne osobně se asi nejvíce líbil z vedlejších rolí pan 56 alias Beatman, jinak pochopitelně všechny role byly skvělé, také pan Orlando Jones zde hodně potěší :-)(20.12.2011)

Kvalitní snímek, jeden z těch lepších ze sportovního prostředí(5.3.2012)

Lehká a příjemná sportovní komedie v hlavní roli skvělý Keanu Reeves! Dávám 6/10(15.3.2012)

Solidně emotivní filmek s DJ Bulvou :). Jenom mě zarazila klasická koncepce vyhodíme srdcaře, ale najednou to bez něj nejde a hned se objevuje v kabině a najednou to s ním jde, přece jenom je to cápek z Matrixu ten je jinde.(6.9.2015)

z těhle klišé filmů jeden z těch lepších..o dost..nicméně mi pocit opět zklamal nově udělanej dabing..což teda nehodnotím, i když věřím že v původním znění by...co to kecám..zůstanu u toho že z těhle klišé filmů je to jeden z těch lepšíc..o dost(24.3.2016)

Náhradníky už jsem viděl hodněkrát a vždy když není nic po ruce, tak po nich sáhnu znova. Pokaždé totiž vím, že mi Náhradníci zvednou náladu a dobře se pobavím. Nevím přesně čím si mě tato sportovní komedie získala a s každým dalším shlédnutím se bavím stejně. Ano, ve filmu je dost klišé( vlastně je to hrozná kravina) - všechno je ale v rozumných mezích a je jasné, že se nemá brát příliš vážně. Příjemné herecké obsazení, kvalitní hudba, super hlášky a velmi dobré natočení samotných zápasů- kvůli tomu považuji Náhradníky za nejlepší sportovní komedii a zřejmě i za nejlepší sportovní film.(26.7.2005)

A pak že sportovní filmy jsou nuda. Ani nápad. Navíc když je výborné herecké obsazení, super soundtrack a pořádná dávka hlášek... Btw: Ta znaková řeč u baru, nářez:-D. Jen ty roztleskávačky mě moc nebraly. Sorry, guys;p...Jinak kdo viděl Super Bowl 09 (vlastně i 08), tak mu už nemůže přijít tenhle film tak nevěrohodný!(2.2.2009)

Dost dobra a kvalitna sportova komedia, skupina okolo Falca je teda ozaj epicka. Nemozem tomu stale uverit, ze som sa o tomto filme dopocul az teraz po 12ich rokoch od vyroby. Americky futbal, o ktorom som nic nevedel, je pre mna spanielska dedina aj nadalej. Vobec som sa nesustredil na hru, ale len na vtipy vo filme.(30.7.2012)

Kolikrát už tohle tady bylo - začínám už mít na tenhle žánru trochu averzi - banda looserů, kterým se takřka povede zázrak :-) Na Nea by neměli jít detailní záběry při běhu, ten kluk nevěřitelně šmatlá ... Nakonec z celého filmu jsou nejlepší roztleskávačky a jejich kreace. Průměr a nic jiného Falco - 60 %(3.11.2014)

Už jsem zraněnej?(22.7.2010)

Téměř do poloviny jsem se nudil a už jsem viděl komentář, který sem napíšu: "Málo vtipu, nuda a stokrát viděné - odpad". Naštěstí se to po půlce rozjelo, humoru přibylo a tak mohli "Náhradníci" svůj pohádkový příběh dotáhnout do šťastného a pro mě přijatelného konce.(21.9.2012)

Miluju tenhle film! Mladej Neo se prohání po fotbalovým hřišti a má to pořádný koule! Opravdu vtipná komedie, kterou si vždycky rád pustím! Gene Hackman je opět na pána, tedy spíš na pana trenéra. Sbírka individuí v týmu je skvěle fungující a soundtrack má vážně šťávu. 80%(12.1.2017)

Ďalší skvelý film o americkom futbale ( tento šport sa mi vážne začína páčiť ) aj keď to na ANY GIVEN SUNDAY nemá, ale myslím že ***** si zaslúži ( aj keď je to dosť veľa, ale **** zas málo:-)! Konečne som videl Reevesa aj niekde inde ako v Matrixe:-( a bolo to celkom dobré. Dosť mi to pripomínalo 1.Ligu, tam tiež z "bandy pozbierancov" spravili super tým!(27.1.2004)

Ja som sa bavil! *:-)))(16.9.2009)

Nemecky nazov: Helden aus der zweiten Reihe(17.6.2010)

Je to síce jeden z mnohých športových filmov čerpajúcih námet z témy - outsider(-i) a znovuvzkriesenie, avšak je to nadpriemerná snímka a nielen zásluhou hereckej charizmy Keenu Reevesa ako i Geneho Hackmena, ale i samotným scénarom, vtipnosťou dialógov, a nejako mi to celé pripadalo, že i celý tým okolo filmu si počas nakrúcania doprial takú istú pohodovú atmosféru, akú mi ponúkol i tento film. Nie je to žiaden film na hlboké zamyslenie, nemá žiadne hlboké myšlienky, ktoré chce tlmočiť, len chce dopriať všetkým divákom oddych a zábavu. A to sa mu podľa mňa aj 100% podarilo.(7.7.2011)

Parádní sportovní komedie se skvělým obsazením. Kupodivu ani o něco delší stopáž filmu vůbec nevadí. To už značí o určité kvalitě :). Rozhodně nenudí a zaručeně pobaví. 74%(23.9.2012)

Môj najobľúbenejší!! Dôkaz toho, že aj to čo nieje prvotriedne môže byť tak dobré ako to kvalitnejšie! Vcítil som sa úplne dokonale do roly Falca a vyhrával zápasy sním :) ! Niektoré scény viem už naspamäť a najviac ma dostala scéna z väzenia, kde sa s partie rozdielních ľudí stal jeden tým s jedným srdcom.. u mňa 100% nič tomu nechýbalo, akcia, láska, šport, humor!(2.1.2013)

Tady šetřit hodnocením nebudu. To by byla škoda, tahle komedie je paráda. Americkej fotbal nesleduju, ale filmy o něm mě bavěj. A tahle komedie asi nejvíc. Dobře obsazený, sympatický herci. Taková hezká pohádka. 85%(9.2.2014)

Jeden z mých nejoblíbenějších "sportovních" filmů :) Velmi povedená příjemná komedie. Sice to není nijak extrémně originální, ale zejména díky skvělému obsazení a perfektně načasovaným vtipům to působí velmi kompaktně. Gene Hackman je vynikající, mám ho stále raději, Keanu není nijak otravný ba naopak. Celá partička zkrátka šlape, tohle prostě můžu. Pěkné 4*, 78%(16.3.2014)

Staci na vecer pri TV v strede tyzdna, celkom zaujimavo poskladana sympaticka particka ... skoda len toho obcasneho zbytocneho fekalneho a trapneho humoru(6.1.2015)

• Brano

Klasický americký scénar, kedy outsideri dokážu vyhrávať aj napriek tomu, že im nikto neverí. Vyhrajú a získajú si srdcia fanúšikov. V tomto prípade postúpia do play-off. Dejové klíše by som už nejako zvládol, pretože športové filmy mám rád, ale toto bola naozaj nuda. Už len to, že sa jedná o americký futbal je pre mňa dosť nezaujímavé a zábery z ihriska ma vyslovene nebavili. Keby to bolo aspoň lepšie spracované, ako je napríklad výborný film " Remember the Titans". Taktiež ani herci ma veľmi nepresvedčili. A ku komédii to ma veľmi ďaleko. Pre mňa podpriemerný film, podobných je kopa.(22.2.2015)

hmm... před lety jsem tomu dal dvě hvězdy... to jsem tehdy musel mít hodně mizernou náladu... protože jsem to dnes viděl znovu a je to fakt skvělá sportovní komedie! a to americký fotbal fakt nemusím... zvedám to po letech na 82% !!(11.10.2017)

Film ze sportovního prostředí a ještě v takovým obsazení. Musím říct, že chemie mezi Hackmanem a Reevesem funguje parádně a film náramně utíká. Bavil jsem se maximálně a dostal jsem to co jsem očekával.(24.5.2018)

Velmi podobný koncept jako u "Major league". Náhradníci jsou stejně jednoduší, stejně předvídatelní a hlavně - stejně zábavní. Tomuhle říkám stereotyp na úrovni!(22.11.2005)

Skvělá sportovní komedie. Prostředí amerického fotbalu přímo vybýzí ke spoustě příběhů. Tentokrát se jedná o stávku profesionálních fotbalistů, za které musí nastoupit "náhradníci". Komedie plná humoru, která nepostrádá akci a trošku napětí. Už jen ty charaktery hráčů (do jejichž rolí byli vybráni velmi zábavní herci) pobaví. S pohodovou hudbou pohodová komedie se zajímavým příběhěm.(28.2.2007)

Americký fotbal nemusím vím oněm kulový ale Náhradníci jsou výborná komedie se spoustou skvělých herců, opravdu zábavný sportovní film.(18.11.2010)

• exoomer

Boze kto taketo sracky vobec nataca? Po prvych 10 sekundach filmu kazdy aspon trosku inteligentny clovek dokaze presne uhadnut, o com film bude a ako bude co nasledovat. A dokonca je ten film aj "vtipny". Asi tak ako Geriho hra. HAHA. Ani neviem preco som tomu nedal odpad.(31.1.2011)

Jedno klišé střídá druhé, to se nadá popřít. Já osobně jsem se po dlouhé době zasmála tam, kde to autoři filmu zamýšleli.(2.1.2012)

Tak trochu to pripomína paródiu na ANY GIVEN SUNDAY, ako povedal už kolega fishki niektoré scény a hudba sú až príliš podobné. Ale to tomuto filmu vôbec neuberá na kvalite. Práve naopak. Scenár je vážne vtipný a herci podávajú slušné výkony. I keď koniec bol celkom plný klišé, pre mňa jasných 80%.(19.8.2004)

Tento film je poněkud jiný, než ty, na které jsem z prostředí amerického fotbalu zvyklý. Zde jde všechno moc rychle a než se nadějete, už jste uprostřed děje. Líbí se mi, že film je realistický. Ne že začnou hned vyhrávat, nebo tak, a taky, že na konci nedostanou např. nějaké nabídky, či tak podobně. Přišli, zabodovali, odešli. Film (je to možná tím, že filmy kolem amer. fotbalu mám rád) se mi hodně líbil.(24.12.2006)

Fajn, sice to opravdu připomíná vtipnou variantu Any Given Sunday, tady to ale navíc hodně sluší B. Langton.(10.9.2007)

"Every athlete dreams of a second chance, these men lived it."...Jedna z těch lepších sportovních komedií. Fajn obsazení, které se ve filmu i co se dialogů týče neztratí. Film díváka vyloženě vtáhne do děje a ten pak jen napjatě sleduje jak to s náhradníky dopadne. K závěru film dosává i slušné grády, takže určitě doporučuju. I nesportovně založeným diváků. Já jsem více než jen spokojen takže pěkných 80%(18.8.2012)

Bolest přejde, ženských je plno, ale sláva je věčná. Nedá se nic dělat, takhle pohodový film umí natočit jen Amíci.(22.1.2013)

Musím uznat že film se mi líbí především díky Keanuovi. Nejlepší je scéna tance na http://www.youtube.com/watch?v=HX39oey7sa0 :D Jinak typicky americký film o hráčích am.fotbalu.....s pěkným, ač typickým příběhem....pětihvězda jen díky jemu..(18.3.2013)

Určitě mnozí z vás budou tvrdit,že tento film čerpá z mnoha jiných filmů a že tento žánr se neustále dokola opakuje.Je to sice pravda,ale i tak jsem se docela u tohoto filmu docela bavil,tak proč mu nedat 4 :)(1.12.2005)

Náhradníky jsem viděl (zatím) 3x. A musím konstatovat, že ačkoli nemám zas až tak moc sportovní filmy rád, tento miluji a řadím ho mezi své nejoblíbenější filmy. A okamžik prvního polibku, při kterém hrají The Police, je značně romantický ;-) . Výborná komedie, která mi připomíná heslo No future!(30.9.2007)

Dobrý námět pro komedii a dobrá komedie. Co více dodat?(22.1.2011)

Film s hodně předvídatelným scénářem plným klišé se dvěma kvalitními herci, kteří zde ale nepředvádí nic světoborného. Scénář jim toho moc neumožnil. Bylo to ale relativně zábavné a nenudilo to. 74%(22.1.2011)

• Psokocka

Otřepané neoriginální téma v kombinaci s předvídatelným příběhem. Přidáme pár hezkých holek, vtipných obézních černochů, trenéra srdcaře, kouřící trosku se zázračným kopem, známý ksicht do hlavní role, šíleného vojáka a hurá, dobro v podobě zašlých hvězd porazilo zlo představované současnými hráči.(1.2.2011)

Mně to fakt bavilo, svižný, vtipný výborná komedie.(4.2.2011)

Môj najobľúbenejší film z prostredia amerického futbalu (a športu vôbec). Veľmi vtipný aj po druhom, tretom opakovaní :-)) Nápad nabrať hŕstku 'nobodies' a hrať 'professional football' asi nieje originálny ale tento film originálny rozhodne je. Kopec vtipných scén, zopár hlášok a hlavne dojem z tohto filmu hneď nevyprchá. Ozaj dobré a odporúčam na zdvihnutie nálady.(26.9.2011)

Když Vás film pohltí a dokáže Vás vtáhnout do děje, probudí ve Vás emoce a v případě komedie i dosti úsměvů a smíchu tak Vám nezbyde nic jiného než se na něj podívat vícekrát. No a za sebe můžu říci, že i po několikerém shlédnutí mám stále stejný pocity. Pokaždé mi film vyloudí úsměv na tváři a vyvolá ve mně emoce a souznění s hrdiny.(2.4.2012)

Sice jde jen o samá klišé - jak outsideři k vítězství přijdou, ale tak svěže natočené, že dvě hodiny této (opravdu) zábavy utečou, ani nebudete vědět jak.(22.1.2013)

Nahradnici - partia beckovych sportovcov vytiahnuta zovsade len preto aby vyhrali snobom zapasy ? a Preco nie ? Sak maju motivaciu, maju odhodlanie, maju samych seba, a situacie v ktorych nechyba humor, laska, napatie, a hlavne kuriozni hraci sami o sebe. Kamera jazdila s hracmi fajn, herecke obsadenie je top, ale hlavne KOMEDIA jak sa patri, samozrejme aj paradne ozvucena.. vyzdvihujem akcent Rhysa Ifansa, i ked CZ dabing stoji za to tiez.(26.1.2013)

Výborná sportovní komedie se skvělým obsazením která pobaví nejen fanoušky amerického fotbalu. A pro jeho fanoušky povinnost!(9.11.2013)

Nemám nějak extra v oblibě sportovní filmy, kde naprostí amatéři a loseři zvládají z fleku vyhrávat, výjimkou je jen Trestná lavice a První liga, ale na druhou stranu mám rád filmy o americkém fotbalu. Takže tady se to ve mně bilo a na kladnou stranu převážilo výtečné obsazení, jak herecky, tak i typologicky na hřišti a hromada skvělých fórů. K tomuhle se klidně kdykoliv vrátím.(11.3.2018)

Když profesionální hráči amerického fotbalu stávkují, najme trenér jejich náhradníky. Po prvním prohraném zápasu se sblíží, ačkoli jsou každý úplně jiný. Film je prošpikovaný komickými momenty s takovou lehkostí, že se člověk opravdu pobaví. Nesmělá láska hlavního zadáka Falca (K. Reeves) nesmí chybět. Opravdové vítězství zadáků nad všemi a nad vším také ne. Komedie je vhodná na sobotní nebo nedělní odpoledne. Člověk si při ní odpočine a odreaguje se od všedních povinností.(6.6.2004)

Je to milé, je to vtipné a je to o športe. Pre mňa dostačujúca kombinácia. Úroveň filmu naviac zvyšujú dobre napísané postavy a krásna Brooke Langton. Nadpriemerná oddychovka.(12.1.2008)

Čistič lodí, prodavač, vězeň, majitel hospody, dva vyhazovači, sumo zápasník a člen SWAT. Gene Hackman jako kouč a směsice lehkých holek coby roztleskávaček. Zní to nemožně na hru amerického fotbalu? No, když je čistič lodí bývalý hráč Shane Falco a na starost si ho vzal Keanu Reeves, je těžké uvěřit, že tahle kombinace bude nejlepším sportovním komediálním filmem všech dob. A taky že jo!(30.1.2008)

Čo sa dá vytknúť tomuto filmu? Super komédia, ktorá rozosmeje, pobaví a nechá diváka uvoľnene sedieť a vychutnávať si veľmi podarené obsadenie. Rhys Ifans v tomto filme je najväčší frajer. V každej scénke som ho žral, úplne žral.(31.10.2011)

Očekával jsem něco na způsob novější Trestné lavice a jiných podobných ztřeštěností, ale opak byl pravdou a vcelku dívatelnou.(23.7.2012)

• Jameich

Tenhle film je tak strašně předvídatelný, až to bolí. Zápletka je stejná jako skoro u všech sportovních filmů. Outsideři se dostanou k elitě, zprvu jim to vůbec nejde a pak jako mávnutím kouzelného proutku získají úžasné schopnosti a v "dramatickém" závěru všem nakopou prdel...A na rozdíl třeba od Kokosů na sněhu tu chyběl téměř veškerý humor. Navíc každý druhý záběr směřoval na roztleskávačky, což bylo po první hodině mírně unavující.(18.1.2013)

Super film na deštivé sobotní odpoledne, kdy na přemýšlení nezbývá prostor a chceme si užít chvíli u pohodového filmu. Film je křišťálově průhledný, ale to mě zdaleka nemohlo odradit. Stávkující profesionálové jsou nahrazeny "náhradníky" a tak je o zábavu postaráno. Pro mě jedna z mích oblíbených komedií.(23.6.2013)

Není to lehké skočit do rozjetého rychlíku a to ještě s "autsajdrama", ale to by nebyl spravnej kouč aby to s nima nezkusil a nevyhrál. Výborný film s výborným obsazením na pozadí užasného sportu. "Je potřeba srdce" aby ten film měl člověk rád.(1.2.2019)

Na tuhle oddechovku jsem se rozhodla podívat zejména kvůli Keanu Reevesovi a nic moc jsem od ní nečekala, protože sportovní komedie nejsou moje srdcovka. Tento film měl svěží tempo, ale někdy jsem neudržela pozornost a nevím, jestli vinou filmu či mojí. Možná by to chtělo film vidět ještě jednou, pro lepší pochopení. Takhle je to zatím tak Na 60%.(27.7.2019)