Kdybych měl film hodnotit jen na základě vizuálu a příběhu, nejspíš by dostal tak maximálně dvě hvězdičky.. Zobrazení hackerů je zde opravdu úsměvné, avšak s ohledem na dobu, kdy snímek vznikal, musí brát běžný smrtelník toto s patřičným nadhledem.. Hvězdičku navíc však dávám za moji oblíbenou Angelinu Jolie a čtvrtou za naprosto výborný výběr hudby.. Prodigy, Stereo MCs, Alanis Morissette.. Prostě pohodička :))(21.12.2009)

Geek movie z počítačové doby kamenné. Provedení je poplatné době vzniku, párkrát jsem si vzpomněl na diskopříběh. ANgleina mi ze začátku připadala jak chlap, a věřte-nevěřte, kvůli ní jsem si to nepustil. Jendoduchý příběh o hackeech z 90. let, kteří se dostali do maléru a společnými silami bojovali proti jendomu parchantovi. Pro koho je film určen? Pro nostalgické geeky a zvědavce, které zajímají Angelininy začátky. # příběh 5 | hudba 5 (často chyběla) | humor 2 | akce 2 | napětí 1 | pustil bych si znovu 5(4.5.2012)

• Phos4rus

Pokud to mam brat s nadsazkou-je to blbost. Pokud to mam brat realne, je to totalni blbost. Vse co se ve filmu ukazuje jako hack je nesmirne smesny. !Ti co nevideli, nectete dal! To co me dokazalo opravdu rozesmat je jen to, jak pikolik prinesl panu senatorovi kreditku{zlatou American Express] a v klidu mu ji rozstrihl.(29.8.2003)

Je to dobry pokus o priblizeni elektronickeho sveta PC a hackeru, sice naprosto nerealny, ale urcite zaujme. Nektere casti filmu jsou dost nudne, ale nektere zase stoji za to videt vic nez jen jednou. Obzvlast se mi libly pohledy, ktere A.Jolie vrhala, vazne jako kdyby chtela vrazdit :-) Zaver filmu je vyborny, napinavy, strhujici. Skvela hudba. Davam pet, jeden z mych nejoblibenejsich filmu.(6.2.2004)

• Specs

Hlášky: Kate Libby: - " 'Bůh dal chlapům větší mozek než psům, aby neolizovali ženskejm nohy při zahradní slavnosti.' - Ruth Libby." učitel: - "Nevím, jestli je tvá matka významný autor 20. století." Kate Libby: - "Prodalo se 2 miliony výtisků její poslední knihy." & Kate Libby: - "Doufám, že nehackuješ tak, jako píšeš." & Kate Libby: - "Nikdy neposílej ženskou udělat chlapskou práci."(11.1.2008)

• - V rámci propagace filmu byly založeny reklamní a zábavné internetové stránky z názvem "Internet Liberation Front". (Terva)

• - Fráze "Ze všech věcí, které jsem ztratil, mi nejvíce schází vlastní duch" je citátem Ozzyho Osbourna. (Terva)

• - Scenárista filmu, režisér a někteří herci navštívili setkání The New York City 2600 Meeting new-yorkské společnosti hackerů, kde pozorovali reálné hackery a mluvili s nimi. (Aelita)