3:15 zemřeš

• Česko Horor v Amityville (více)

14. listopadu 1974 dovedl policii zoufalý telefonát do domu DeFeových, kde nalezla šest těl obyvatel domu, zastřelených ve spánku. K vraždě rodičů a čtyř sourozenců se přiznal Ronald DeFeo, který tvrdil, že mu to přikázaly hlasy. O rok později, 18. prosince 1975, se do domu přistěhovali George a Kathy Luzovi se svými třemi dětmi. Mysleli si, že to bude dům jejich snů. Mohl být, pokud by to byly noční můry... Rodina Lutzových v domě vydržela pouhých dvacet osm dní, během nichž byli terorizováni démonickými silami. Film 3:15 zemřeš, natočený podle skutečné události, zachycuje jeden z nejděsivějších příběhů o strašidelných domech, které kdy byly vyprávěny - protože se skutečně stal. (SPI Film)

cerva82

Docela fajn horror, docela dost krve, docela fajn podivana. Kdyz nastal cas 3:15, tak proste zemres. Takze se daly predvidat hruzne ciny a nasili. Proc byl ten dum asi tak levny? Ze by se v nem minulosti zabijelo? :D ()

ES13

Nevim proč, ale tenhle film se mě drží už pět let a pořád se mi líbí stejně. Snad díky úžasnýmu Ryanovi :), nebo skvělými výkony vlastně všech herců okolo. Film je super, natočen podle skutečných událostí a dům sám o sobě je strašidelný, takže ikdyž se tam v jednom záběr nic neděje, stejně netrpělivě očekáváte další leknutí. Námět trošku stejný jako ,,Hrůza v Connecticatu", ale super, fakt dokonalost! ()

kamilao

Konečně kvalitní horor! Celý film jsem se bála tak, že když jsme šli z kina, tak jsem myslela, že v těch garážích umřu strachy :-). Hudba v tomto hororu je skvělá a děj perfektní. Výkon Ryana Reynoldse je velmi věrohodný. Doporučuji fanouškům tohoto žánru. ()

Gattolino

Docela příjemný a přehledný strašidelňák, ale nějaká bomba to není, a je zjevně poučený na řadě už natočených horrorů. Trochu vadí nelogičnosti, které snižují věrohodnost, především touha otce bydlet sám v "divném" sklepě, nepochopitelná, ale bohužel v obdobných žánrech často frekventovaná neschopnost členů rodiny, rodičů především, všechno si otevřeně říci a udělat společný závěr, absurdní vychovatelka jako z bordelu, nelogický útěk členů rodiny na střechu, apod. Ale není to zas tak tragické, jsou zde dobré strašidelné momenty (např. démonická změna obličeje ve zlomku vteřiny na promítaném filmu). Nápad s Indiány je dobrý. Dá se to docela vidět, i když existuje více lepších strašidelňáků. ()

andydufrsn

Ne úplně povedený remake Kubrickovy klasiky. První polovina je klasický moderní „horor“ , u kterého se nebojíte, ale lekáte a druhá polovina se rozplývá v jakési nic…… ()

Swanny

Na tento film jsem se koukal v 1 ráno. A musím říct když skončil opravdu jsem se koukal na hodinky kdy bude 3:15. Několikrát jsem se lekl a myslím že film se trefil do mé slabiny-duchové,děti po strachu 95%. Pokud se více děsíte filmů kde někdo někomu řeže nohy,ruce a nevím co všechno tak vás tenhle horror nepobaví a asi ani moc nevyděsí. Jde o to kdo se čeho bojí já si u fyzického masakru můžu dát guláš. Ale jak přijde na psycho tak jsem schopný vypnout film v polovině. 8/10 nadprůměrný horror-pokud jde o psycho ()

leo_kure

Kurva, tak toto byl bezkonkurenční horror... Takhle jsem se dlouho nebál... Luxusní atmosféra a jumpscary! :) doporučuji zhlédnout protože to stojí za to... ()

Dagmiczka

Čtyři hvězdy za to, jak moc na mě film zapůsobil... byla jsem na něm v kině když mi bylo cca 14. Od poloviny filmu jsem si zakrývala oči a celé kino vřískalo hrůzou. Herci jsou na můj vkus až příliš věrohodně namaskovaní, hlavně tedy ta zastřelená holčička a pak mrtvola v koupelně. I teď - když si na film vzpomenu mám husí kůži a bojím se v koupelně podívat do zrcadla... Ve 3:15 mi ještě dnes leze mráz po zádech a sleduju hodiny, kdy už bude 3:16. Rozhodně na to nenechejte koukat děti!!! ()

tompolicky

Tento horor ničím nepřekvapí, mnohé scény jsme již mohli milionkrát vidět jinde. Tím však neříkám, že je špatný, obsahuje naopak i řadu "jiných" a nových scén, situací a hlavně je natočen podle pravdivých základů, což mu dodává trochu jiný rozměr. Já se vcelku příjemně bavil i když bez některých scén bych se obešel. Za mě, lepší průměr. ()

DeRoyce

Ucházející horor, který sice nenadchne, ale ani neurazí.. Taková oddychovka, sem tam bezduchá lekačka, což je v dnešní době in, lineárně u diváka nepěstovat napětí, ale rovnou děsit, nejlépe v nesmyslných momentech (...). Přesto za mě takový příjemný střed.., protože jsem večer před viděl originál z roku 1979, který je atmosférou o něco dál než tento remake (i přes "starobilost" zpracování snímku), nemůžu jinak než za dvě, ale zcela zasloužených. ()

Wiceman

Nečekal jsem moc a ani jsem moc nedostal. Celkově ten horor má sice dobrou atmosféru, ale ten bubák mi nějak neštymuje. ()

Yossaretix

Zpočátku to bylo zajímavé, postupně se stupňovalo napětí, ale místo hrozivé hrůzy to spadlo na podprůměr a já se místy i usmíval, Melissa George zahrála výborně, zaujala i malá Chloë Grace Moretz, Ryan Reynolds postupně temněl ale nakonec zůstal jen na šedivo, čímž hezky zapadl do celého filmu. ()

Phereni

Tak tohle byl vážně film který stojí zato. V podstatě to byl první horor, který jsem viděla. Trošku mě překvapilo, že ačkoliv je to film podle skutečných událostí, postavy dětí tam byli pozměněné (co se týče věku).Film se mi líbil, ale možná bych tam přidala víc prvků ze skutečných věcí, které se v Amityville děly. ()

Rathe

Páni, tenhle snímek měl docela solidní atmosféru. Celá rodinka byla herecky sympatická a přesvědčivá. ()

Jirkacek

Také se vám stává, že se v noci vzbudíte a chce se vám na záchod ? Od té doby, co jsem viděl snímek 3:15 zemřeš, se snažím to raději vydržet, nebo kontroluji hodiny, abych se náhodou netrefil zrovna do onoho času, člověk nikdy neví. Film 3:15 zemřeš byl totiž natočen podle skutečných událostí, které se staly roku 1974 a které nám doma režisér nabídl hned na začátku. S hrůzou v očích jsme sledovali, jak se mladík Ronald DeFeo v noci procházel po domě s puškou v ruce a postupně zabil své rodiče a čtyři sourozence včetně malých dětí. Prý ho k tomu po 28 dnech od nastěhování navedly podivné hlasy, ozývající se starým domem ze 17.století. Hlavní děj pak začal o rok později, kdy se do tohoto velkého domu nastěhovali George a Kathy Lutzovi s dětmi. Měl to být jejich vysněný domov, pro dospělé hnízdečko lásky, pro děti místo, kde si mohli nerušeně hrát. Zlo se v domě ovšem usadilo již pár stovek let před nimi a po pár dnech začalo otravovat život i novým majitelům. Napětí, podrážděnost a zloba se stále více a více zvyšovalo, manželé se několikrát pohádali a dcerka si našla novou kamarádku v podobě mrtvé holčičky, předchozí obyvatelky domu. Nastal 28. den po nastěhování a vše směřovalo k děsivému konci....Popis děje napovídá, že snímek 3:15 zemřeš nepřinesl do světa hororů nic nového a byl snadno čitelný. Líbilo se mi právě ono stupňované napětí a scény s duchy, i když jsem místy párkrát nudil. Co se mi naopak nelíbilo, byl čůrky krve, jako když se řezník řízne do prstu, ke konci pak stříkaly litry červené tekutiny, což mi vzhledem k duchařskému tématu připadlo naprosto zbytečné až trapné. A ještě jedna věc by se mohl vyškrtnout - pes v loděnici. Přesto bych film úplně neodsuzoval, i když jsem se lekl jen dvakrát - podruhé to bylo když mi vypadlo dálkové ovládání z ruky na dřevěnou podlahu. Horor 3:15 zemřeš tedy neudělal žádnou díru do světa, nicméně ani nezklamal, takže moje hodnocení bude lehce průměrné a film ode mne získal tři hvězdy ve čtvrt na čtyři ***. ()

kleishani

Pre mňa to bola iba hodina a pol nudy a totálne strateného času. Raz ma trhlo a to bolo vtedy keď mi zazvonila donáška pizze. Pozerala som sa na to o 11-tej večer a potom som do 10-tích minút zaspala. ()

Ptačí zob

16.02.2006

A další předělávka

A další předělávka

11.02.2005

Specialista na filmovou akci Michael Bay nasměroval svou produkční společnost na konkurenční žánr. Po předělávce Texaského masakru a vedle jeho připravovaného prequelu, si pod svou záštitu vzal také… (více)