Pach krve 5: Krvavý masakr

Declan O'Brien

Declan O'Brien

Emil Topuzov

Claude Foisy

"Welcome home Lita" Doug Bradley je prostě borec a v tomhle filmu jasně kraloval. Brutální nářez nejvyššího kalibru a teď bacha SPOILER! Že zemřou všechny hlavní postavy (až na Litu, která skončí ještě hůř) a jediní vrahouni zůstanou v plném počtu jsem opravdu nečekal a udělalo mi to nemalou radost :) Už se těším na šestku.(5.11.2012)

• Hrabka

Moc jsem do toho chuť neměl, ale přemohl jsem se a dokoukal tuto hororovou sérii. Poslední dva díly se kvalitativně zařadily ke trojce a čtyřce, přičemž trojka a pětka jsou pro mě největší dno, čtyřka a šestka potom jakýsi průměr a první dva díly solidní nadprůměr. Tento díl mě skoro vůběc nebavil, spousta blbých situací a dialogů, nudný děj a nezajímavé útoky staré známé partičky. Člověk se občas musí zamyslet nad tím, jestli to autorům ještě stojí za to, vytvářet taková ničím zajímavá pokračování... 25% Musel bych to zkouknout naráz, abych díly spravedlivě seřadil podle (ne)kvality. K tomu se ale zřejmě nikdy nedostanu, takže to zkusím aspoň od oka: I, II, VI, IV, V, III.(16.11.2015)

Docela milý film o plešárdovi a jeho třech retardovaných a zdeformovaných synech, kteří nadeše milují krev a zabíjení, a to už po páté. A protože se objevujeme v horroru, nebo alespoň v pokusu o něj, tak se veškeré kladné postavy chovají jako superdebilové. Všem kraluje půvabná, leč úplně blbá šerifka. Jediné, za co se snad tvůrci dají pochválit je obrovská orginalita ve způsobech usmrcování hloupých vysokoškoláků, šerifky a místního opilce. Jistě musejí být naprostí magoři a sexuální devianti, aby něco takového vůbec vymysleli. Chválit už nelze za samotné ztvárnění těchto úmrtí. Pan režisér zřejmě neviděl nikdy v reálném životě usmrcování lidí a cucá si vše z prstu. Od horroru se tato série odklonila samozřejmě hned v první dílu. Špatná zatáčka 5: Vedení krve však opět kráčí v minimálně stejně vtipných stopách. Kdo žádá zábavu, bude spokojen. Těch procent napravo si vůbec nevšímejte, to je kec. Já to vidím alespoň na 50 % a vzhledem k podcenění filmu mu mírně přidám. 3*(13.1.2013)

Podľa viacerých hodnotení som čakal nejaký lacný hnus v štýle otrasnej trojky, no na počudovanie som sa nakoniec pri Bloodbathe dosť bavil. Súrodenecké mutantské trio sa tu opäť vyblázni do sýtosti a preukáže svoju neskonalú krutosť, zvrátenosť ale aj krajne morbídny zmysel pre humor, vraždy sú originálne a gore efekty na slušnej úrovni, takže od tohto piateho pokračovania nízkorozpočtovej hororovej série som reálne sotva mohol chcieť viac...(29.10.2012)

• Doudis19

Musím říct, že pětka přes veškerou svou lacinost, na mě od prvního dílu působí nejsnaživějším dojmem. Vraždy jsou pěkně vynalézavé a konečně většinou nedigitálně dělané. Tleskám především za sekání hřiště a mlácení palicemi. Co naopak chybí je větší množství obnažených hereček-začátečnic :-). Haló, vždyť se to celé točí okolo hudebního festivalu!(23.11.2015)

• - Když je skupinka studentů v pokoji motelu a chystají se jít na Mountain Man Festival, Julian (Oliver Hoare) říká, že jeden lístek stojí 90 amerických dolarů, tudíž dohromady 260 dolarů, což je špatně. Správná částka je 360 dolarů. (Mrs.Blue)

• - Jedná se o druhý hororový film, ve kterém hraje Doug Bradley a má podtitul "Bloodline". Tím prvním byl Hellraiser IV: Bloodline (1996), v českém názvu Hellraiser 4: Pekelný jezdec (1996). (hladass)