Pach krve 5: Krvavý masakr

Declan O'Brien

Emil Topuzov

Claude Foisy
  • Doudis19

Musím říct, že pětka přes veškerou svou lacinost, na mě od prvního dílu působí nejsnaživějším dojmem. Vraždy jsou pěkně vynalézavé a konečně většinou nedigitálně dělané. Tleskám především za sekání hřiště a mlácení palicemi. Co naopak chybí je větší množství obnažených hereček-začátečnic :-). Haló, vždyť se to celé točí okolo hudebního festivalu!(23.11.2015)

• SOLOM.

„Jupí“ po roce zde máme další pokračování a v pořadí již druhý prequel původního Pachu krve. Pomalu jsem nemohl dospat, abych shlédnul další krvavý nášup, který nám připravil můj velký „oblíbenec“ Declan O'Brien. I přes vlnu nevole, kterou zpustila čtverka (ani nevím proč, ale mě osobně se líbila) se tenhle chlapík pustil do dalšího dílu a že to byla zase jízda, vám povím. Teď konec ironie a pojďme se bavit vážně. Tenhle televizní film nám sice nabídnul vítanou změnu prostředí, ale jinak je plný nelogičností, podprůměrných gore efektů a ani ty erotické scény už nezabíraly. Kvalitou bych ho skutečně přirovnal k trojce akorát s tím rozdílem, že tady už i masky mutantů vypadaly hrozně. Tvůrci nepřišli absolutně s ničím novým (co by už nebylo vidět jinde), takže hodně slabých 40%(24.10.2012)

Druhý prequel k sérii Wrong Turn voľne pokračuje tam kde skončil posledný, 4. diel a obľúbenú mutantskú rodinku umiestňuje do amerického malomesta, kde sa pohrajú so skupinkou študentov, ktorí sa sem prišli zabaviť na Halloween. Obstojné pokračovanie, ktoré síce ničím neohromí, ale ponúkne kúsok hororovej zábavy, ktorý by aspoň fanúšikovia tejto série mohli oceniť. Kto sa sťažoval už pri 3. a 4. časti, bude sa bez pochýb aj tu, no mne je to jedno, rovnako ako môže byť jedno Declanovi O´Brienovi, že tu nejakí CZ/SK blbečkovia budú písať aký je zlý režisér. Osobne mi nevadí ako sa postavil k tejto sérii a takisto mi nebude vadiť ak sa chopí aj ďalších pokračovaní.(17.10.2012)

|70%| Pátý díl této komediálně laděné hororové série. No, oficiálně bych to takto nenazýval, ale já si nemůžu pomoct. První díl byl vážnější, hororovější, druhý děsně ujetý, třetí - tam se ujetou trochu umírnila, ale byla tam zas zábavná a skvělá atmosféra mezi trestanci. Čtvrtý byl slabší, ale furt zábavný. Pětka přinesla opět ujetost – spíš bych to bral jako hororovou komedii. Úmrtí bylo drsné, šťavnaté, ale hlavní bylo, že jsem se pobavil – pojato to bylo nadlehčeně. „Hejkalové z lesa“ byli opět vtipní – zde snad asi nejvtipnější ze všech dílů. Není co dodávat. Hit to není, ale při špatné náladě mi toto určitě zvedne náladu.(3.3.2017)

• civrss

Vždyť tohle není ani horor. To je prostě jen peace of shit. Pokračovat tahle otřesná série ještě asi chvíli bude, ale pokaždé z toho vznikne něco, co ani nestojí za řeč. Declan O'Brien jen bere prachy za natočení totální sračky a další spousta idiotů jako jsem já se mu na to dívá. Ale tady je fakt pokles i od té čtyřky, tohle už nemá vůbec nic záživného. Nebojíte se, ale občas alespoň maličko usmějete: "Na holka, dej si trošku vlastních vnitřností". Nadával jsem, když se děj přesunul z lesa do nemocnice, ale tady už jsou dokonce ve městě.. Ale kreativní ty hovádka jsou... Jinak tragédie, jednoznačně nejhorší díl.(29.10.2012)

• - Film byl natočen za 19 dní. (rafix)

• - Když je skupinka studentů v pokoji motelu a chystají se jít na Mountain Man Festival, Julian (Oliver Hoare) říká, že jeden lístek stojí 90 amerických dolarů, tudíž dohromady 260 dolarů, což je špatně. Správná částka je 360 dolarů. (Mrs.Blue)

• - Jedná se o druhý hororový film, ve kterém hraje Doug Bradley a má podtitul "Bloodline". Tím prvním byl Hellraiser IV: Bloodline (1996), v českém názvu Hellraiser 4: Pekelný jezdec (1996). (hladass)