Pach krve 5: Krvavý masakr

Declan O'Brien

Emil Topuzov

Claude Foisy
  • EvilPhoEniX

Bože! Ten film nemá ani Hlavu ani Patu! Totální Chaos, Rejža sám nevěděl, co chce vlastně natočit! Chválím Kanibala s bílýma vlasma, který na mně působil jako SWAGGER!! A jedna scéna s tím Kombajnem, celkem Ušla.. Ten chlapík ve vězení.. Parodie na Haniballa, or What! Čtyřka, byla Super, aspon co se týče Gore, tady nefungovalo NIC! Zbytečný Dííl!(20.10.2012)

• darkrobyk

Asi nemá cenu od těhle filmů čekat cosi mimořádného. Vpodstatě mě nakonec zajímá, jak jsou udělané gore efekty a zda se někomu podaří přežít, či ne. Škoda, že tvůrci tentokrát předvádí nejen dementní kanibaly, ale i jejich oběti. Vlastně to vypadá, že kreténi jsou úplně všichni. Pak si jen stále říkáte, proč proboha dělá postava přesný opak toho, co by udělal normální člověk. Když se řítí sekačka na hlavu nebohého mladíka zahrabaného po krk do země, vytane vám na mysli mimoděk Caligula. Asi pocta jeho žacímu stroji. Jinak jsou smrti debilní a bez nápadu stejně, jako je celý film...(15.12.2012)

Docela milý film o plešárdovi a jeho třech retardovaných a zdeformovaných synech, kteří nadeše milují krev a zabíjení, a to už po páté. A protože se objevujeme v horroru, nebo alespoň v pokusu o něj, tak se veškeré kladné postavy chovají jako superdebilové. Všem kraluje půvabná, leč úplně blbá šerifka. Jediné, za co se snad tvůrci dají pochválit je obrovská orginalita ve způsobech usmrcování hloupých vysokoškoláků, šerifky a místního opilce. Jistě musejí být naprostí magoři a sexuální devianti, aby něco takového vůbec vymysleli. Chválit už nelze za samotné ztvárnění těchto úmrtí. Pan režisér zřejmě neviděl nikdy v reálném životě usmrcování lidí a cucá si vše z prstu. Od horroru se tato série odklonila samozřejmě hned v první dílu. Špatná zatáčka 5: Vedení krve však opět kráčí v minimálně stejně vtipných stopách. Kdo žádá zábavu, bude spokojen. Těch procent napravo si vůbec nevšímejte, to je kec. Já to vidím alespoň na 50 % a vzhledem k podcenění filmu mu mírně přidám. 3*(13.1.2013)

"Welcome home Lita" Doug Bradley je prostě borec a v tomhle filmu jasně kraloval. Brutální nářez nejvyššího kalibru a teď bacha SPOILER! Že zemřou všechny hlavní postavy (až na Litu, která skončí ještě hůř) a jediní vrahouni zůstanou v plném počtu jsem opravdu nečekal a udělalo mi to nemalou radost :) Už se těším na šestku.(5.11.2012)

• lioncel

Klasická eliminace nadbytečného počtu nepříliš inteligentních studentů v poměrně povedené ´komedii´ /já se tedy místy bavil/ odehrávající se kdesi v zapadákově při nějakém hudebním festivalu, který vyčistil téměř dokonale celé městečko od všech jeho obyvatel tak, že zůstali pouze někteří přespolní určení na porážku, dále čtyři sympatičtí domorodí vykonavatelé a to vše samozřejmě za aktivní účasti místního policejního sboru, kterému velí odhodlaný sheriff - Angela .. výborný je krom některých delikátních porcovacích scének především samotný závěr, nejen, že je velké plus, že už je konečně té stupidnosti konec .. stojí tu ještě určitě za připomínku hlavně ta skvělá a moc povedená finální scéna se slečnou - jedinou přeživší - se stopařkou Litou /ta nemá chybu!/ …(2.2.2013)

• - Jedná se o druhý hororový film, ve kterém hraje Doug Bradley a má podtitul "Bloodline". Tím prvním byl Hellraiser IV: Bloodline (1996), v českém názvu Hellraiser 4: Pekelný jezdec (1996). (hladass)

• - Když je skupinka studentů v pokoji motelu a chystají se jít na Mountain Man Festival, Julian (Oliver Hoare) říká, že jeden lístek stojí 90 amerických dolarů, tudíž dohromady 260 dolarů, což je špatně. Správná částka je 360 dolarů. (Mrs.Blue)