Reklama

Reklama

Pach krve 5: Krvavý masakr

  • USA Wrong Turn 5: Bloodlines (více)
Ukázka z filmu 5

Skupina studentů se vydala do městečka Fairlake na slavný halloweenský hudební festival. Cestou je ale přepadla skupina kanibalů, kteří dostali chuť na krvavou hostinu... Pětice studentů – Billy, Cuz, Lita, Gus a Julian – vyráží o Halloweenu na hudební festival ve Fairlake v Západní Virginii. Ve městě vrcholí přípravy na festival a celou akci sleduje televize. Televizní reportérka Kaleen si jde zaběhat, ale je přepadena a ubodána trojicí kanibalských zabijáků, které vede sériový vrah Maynard. Pětice studentů pokračuje autem na festival a cestou omylem srazí po silnici jdoucího Maynarda. Ten na ně zaútočí nožem. Mladíci začnou Maynarda kopat, když vtom na místo přijede šerifka Carterová, která zatkne Maynarda i Billyho, který vezme vinu na sebe. Ostatní studenti odjíždějí do motelu. Vše sledovala trojice kanibalů, kteří po odjezdu šerifky zabijí jejího zástupce...
Na policejní stanici se Maynard a Billy ocitnou za mřížemi spolu s místním opilcem Mosem. Maynard začne všem vyhrožovat, že pokud se nedostane na svobodu, jeho kanibalové všechny vyvraždí. Šerifka však zjistí, že se jedná o neodsouzeného sériového vraha, a hodlá čekat na příjezd policejní eskorty druhý den ráno. Kanibalové ale mezitím odpojí město od telefonního signálu a elektřiny... (TV Prima)

(více)

Videa (10)

Ukázka z filmu 5

Recenze (245)

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Ok, tak si to poďme rozobrať. Aj ja som zarytým fanúšikom tejto série a len z úcty k nej sa neuchýlim k ešte nižšiemu hodnoteniu. Ale toto bola vážne katastrofa. Ja od lacných videohororov veľa nečakám, ale toto fakt nie. Po priemernej, predigitalizovanej trojke, ktorá napriek všetkým mínusom aspoň nenudila, prišla dokonalá krvavá štvorka, pri ktorej som skákal od radosti po strop, takže Declanovi som veril, že sa jej táto časť minimálne vyrovná. A odrazu prišlo nepríjemné prebudenie. Že sa dej presunul z lesov a zasneženej kliniky do väznice v nezaujímavom mestečku, nebol chytrý ťah, ale to je to najmenej. Lenže čo fanda ako ja v tomto type hororov najviac vyhľadáva? No predovšetkým gore! Jedna dobrá gorescénka počas celej prvej hodiny? To je naozaj trochu málo, občas som sa potešil, keď mutanti priviazali chlapíka lanom k autu, lebo som čakal, že ho pekne pretrhne napoly a vypadnú vnútornosti. Ale oni mu akurát dolámali nohy a zrazili autom. Fakt suché, jeden mord horší ako druhý. Spoliehal som sa aspoň na záverečnú polhodinu, ale aj tam bola vlastne len jedna podarená gorescénka (s kombajnom, ako sa už nižšie spomína). Takže dokopy vlastne len dve chuťovky za 90 minút. Pre mňa šok, lebo doteraz som sa nezvykol pri Pachu krvi takto nudiť. Suma sumárum: Najhorší diel celej série a pre mňa najväčšie sklamanie celého tohto roka. ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

A já už se nebudu ani rozčilovat, Wrong Turn mi za to nestojí. Tady se ani nikdo nesnažil, aby vzniknul dobrý film. Nechť si O'Brien jede klidně dál co rok to jeden díl, aspoň tím pádem nedostane šanci zmrvit nějakou další sérii. Jediné, co mě překvapuje, je fakt, že tentokrát jsou nespokojení i mnozí fanoušci čtvrtého dílu. Mně pětka, čtyřka i trojka přijdou nepovedené velmi podobně intenzivním způsobem. ()

Reklama

LIVINGDEAD 

všechny recenze uživatele

Pusťte si 10 horrorů, které vyšly tento týden (samé shity!) a pak Vám bude Wrong Turn připadat jako skvělý film. Já jsem fanda Wrong turn. Neslintal jsem blahem, ale také jsem nenudil, nezaspal jsem, nemusel jsem si prohlížet reklamní letáky a nemusel jsem film pouštět zrychleně nebo ho po 40 minutách vypínat.....Prostě jsem se bavil. ()

POMO 

všechny recenze uživatele

Prudko dementný, ale stále relatívne zábavný B-slasher, v ktorom si najiritujúcejšiu postavu strihol Doug "Pinhead" Bradley z Hellraisera. Vraždy sa uberajú "vynaliezavejším" smerom (a lá Saw), čo isto poteší nekritických fanúšikov žánru, a opäť sú odporne sadistické (čo ich poteší ešte viac). Čím ale padá séria do čoraz vačších sračko-hlbín, je chovanie obetí a absolútna neohrozenosť trojice vidláckych kanibalov, ktorá by si s lopatou, vidlami a retardovaným chechotom poradila cakom-prásk aj s vyzbrojenou americkou armádou. Už je to skôr sebaparódia než horor. Za druhú hviezdu cítim trochu guiltu, ale holt, má to neoddiskutovateľný guilty-pleasure náboj. ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Šou retardovaných kanibalů pro retardované sadisty se dále zdárně ubírá zvoleným směrem, tedy k prdeli. Devadesát jedna minut semiamatérského kuchání, párání, bodání, sekání a trhání bez čehokoliv kolem je dozajista hutným materiálem pro dalších nejmíň pět pokračování a nezbývá, než se modlit, ať jim v osmičce dojdou Downi nebo alespoň ti postižení školáci, kteří se jim na to pořád ještě nadšeně dívají. ()

Galerie (34)

Zajímavosti (7)

  • Jedná se o druhý hororový film, ve kterém hraje Doug Bradley a má podtitul "Bloodline". Tím prvním byl Hellraiser IV: Bloodline (1996), v českém názvu Hellraiser 4: Pekelný jezdec (1996). (hladass)
  • Většina filmu se natáčela v UFO Film & Television Studios v Dolna Malina, vesnici u Sofie v Bulharsku. Natáčelo se 19 dní. (LUKICKK)
  • Když je skupinka studentů v pokoji motelu a chystají se jít na Mountain Man Festival, Julian (Oliver Hoare) říká, že jeden lístek stojí 90 amerických dolarů, tudíž dohromady 260 dolarů, což je špatně. Správná částka je 360 dolarů. (Mrs.Blue)

Reklama

Reklama