Pach krve 5: Krvavý masakr

• USA Wrong Turn 5: Bloodlines (více)
Ukázka z filmu 5

Skupina studentů se vydala do městečka Fairlake na slavný halloweenský hudební festival. Cestou je ale přepadla skupina kanibalů, kteří dostali chuť na krvavou hostinu... Pětice studentů – Billy, Cuz, Lita, Gus a Julian – vyráží o Halloweenu na hudební festival ve Fairlake v Západní Virginii. Ve městě vrcholí přípravy na festival a celou akci sleduje televize. Televizní reportérka Kaleen si jde zaběhat, ale je přepadena a ubodána trojicí kanibalských zabijáků, které vede sériový vrah Maynard. Pětice studentů pokračuje autem na festival a cestou omylem srazí po silnici jdoucího Maynarda. Ten na ně zaútočí nožem. Mladíci začnou Maynarda kopat, když vtom na místo přijede šerifka Carterová, která zatkne Maynarda i Billyho, který vezme vinu na sebe. Ostatní studenti odjíždějí do motelu. Vše sledovala trojice kanibalů, kteří po odjezdu šerifky zabijí jejího zástupce...
Na policejní stanici se Maynard a Billy ocitnou za mřížemi spolu s místním opilcem Mosem. Maynard začne všem vyhrožovat, že pokud se nedostane na svobodu, jeho kanibalové všechny vyvraždí. Šerifka však zjistí, že se jedná o neodsouzeného sériového vraha, a hodlá čekat na příjezd policejní eskorty druhý den ráno. Kanibalové ale mezitím odpojí město od telefonního signálu a elektřiny... (TV Prima)

SimonShot

Klidně si na to nadávejte jak nadávate ale to, že to je moderní classica tomu nevemete, je to ukázka horrorové dílny dněšní dílny, tento díl je vzkutku zajímavý přitom ze začátku jsem si myslel že to de od 10 k 5 ale ten průběh mě přisvědčil k 5* docela pěkný film uzavřel zatím 5 dilnou sérii doufám že bude 6 mam chut....... ()

Wann

Já tyhle filmy prostě žeru. Nekvalitní, laciné, příšerně ohrané, ne moc dobře zahrané ale přece jenom zábavné. Já mám velice rád celou sérii Wrong Turn a řeknu to takhle... princip stejný jako všechny předešlé filmy, akorát jiní lidé a jiné prostředí. U Wrong Turn 5 jsem se bavil stejně dobře jako u ostatních dílů a myslim že to je tak jediný účel tohoto filmu, kdybych to měl odborně rozebírat jako někteří uživatelé tady, tak by to moc dobře nedopadlo. ()

zberatel

Rozmyslal som o odpade, ale dokazal som to dopozerat az do konca.. :D POMOve slova perfektne sedia - prudko dementny, relativne zabavny... Asi to bolo tym ze som si to pustil o druhej rano, hold na niektore veci treba spravny cas ;-) ()

Hashirama odpad!

V každé sérii dojde k momentu, kdy se z ní stane parodie (Saw 4, Twilight 1, Piráti z Karibiku 4), ačkoliv v tomto konkrétním případě by se dalo mluvit o parodii už od jedničky. Člověk se musí za šulina popadat, když z ulic zničehožnic mizí desítky lidí, v interiérech nejde vidět přes okna a ty tři pytle přes hlavu opět nesmrtelně čurákují po kulisovém údolí za doprovodu hromady jahodového kompotu. Trochu se zlobím, jelikož jsem si odpad schovával na něco výživnějšího, kde to hovno na monitoru není na první pohled tolik zřetelné, ale co. Ale nehledejte v mé kritice zášť, já mám rád slasher. Tyto Krvečáry jsou však pouze neumětelskou parodií sebe sama, která se dozajista zaplatila, koukneme-li se na počet úchylů se sado-maso koníčky jenom na tomto webu. ()

Hellknight12

Pokračovanie, ktoré sa dá pozrieť ale nejako mi nedošlo kam to je zaradené. To je dejovo po Počiatku alebo po ukončení trilógie? Atmosféra filmu išla úplne dole. V predchádzajúcom filme ešte sa ako tak držala atmosféra ale túto vôbec. Celkové hodnotenie za mňa je 45%. ()

dannyd14 odpad!

Po 4.dieli som pevne dúfal,že tento diel prinesie niečo nové-dobré,ale akonáhle som uvidel niekoľko hodnotení,moje nádeje o niečo klesli.I tak som ešte stále dúfal,že by ten film aj mal niečo do seba a silou mocou som si ho rád chcel včera večer pozrieť.Prvé momenty ušli,prostredie mi sedelo,jednoducho všetko bolo spočiatku v naprostom poriadku,lenže v ďalších chvíľach som mal pocit,že ten film stráca spád a moje (negatívne) pocity sa každou minútou ďalej napĺňali.Čo ma prekvapilo bolo napríklad,že kanibali boli tentokrát veľmi bystrí a rozvážni na rozdiel od kladných postáv,ktorí vo mne vzbudzovali negatívny pocit,akoby mali reumu viď napríklad pri scénke s kombajnom,kde boli 2 postavy,ktoré som si celkom aj obľúbil a držal im aj palce nech to dotiahnu do víťazného konca,ale miesto toho to museli byť 2 muchy jednou ranou,čo spôsobila 2.postava,ktorá bola menej obmedzená a mohla pokojne vymyslieť niečo chytré,aby sa vyhla svojej smrti,miesto toho poležkávania si na ihrisku ako simulujúci futbalista.Nehovoriac o konci,ktorý nemal ani hlavu ani pätu,čo ma veľmi ale veľmi sklamalo na plnej čiare.Štyria ozbrojení ľudia,z toho 1 policajtka,čo si nevedia poradiť s tromi trápnymi srá*mi.Tak im aj treba,keby mali trochu iq,nemusel by som sa hnevať na ten sprostý,presprostý záver a zároveň aj na O´Briana,ktorého by mohol nahradiť aj 18.ročný školák a lepšie by to natočil než on.Už aj samotný názov filmu hovorí za všetko.Hanba všetkým,ktorí sa na tomto lacnom gýče podieľali. ()

masekjc

Hrdě se hlásím k fanouškům této série hororů a mám tedy celkem dobrý přehled jak na tom byly ostatní díly. A i nezávislý divák vám jasně řekne že tento díl byl zdaleka nejhorší. Mutanti kteří se snaží vypadat jako ti z předešlých dílů působí zatraceně komicky. A ostatně i to celé zpracovaní je tak smutně vtipné až to bolí. Logiku v těchto filmech nemá smysl hledat, ale zde to bylo vskutku do očí bijící co se vůbec mohlo a vlastně jak se to mohlo takhle stát. Jedna hvězda za celkem dobré porcování obětí (v některých málo případech) a druhá za to že to je prostě Wrong Turn....a nebo není? Tak či tak, mám hodně zlé tušení že tohle nebyl poslední díl této "posledním dílem zabité" série... ()

ANTYCHRYST

Tak tuhle kanibalskou rodinku mám od prvního dílu rád. Ale bohužel po dobrém čtvrtém dílu je toto pokračování rozhodně nejslabší. Hlavně ty masky jsou dost odfláklé a lokace natáčení, tam se taky hodně šetřilo. Škoda...každopádně čekám na další díl snad se polepší a uvidíme starou dobrou kanibalskou show :) plnou useklejch částí těl a střev. ()

Alouette

Opět další románek třech zmutovaných kanibálků. Tentokrát se z opuštěného ústavu přestěhují do lesíka poblíž malého městečka, ve kterém probíhá halloweenská slavnost plná chlastu, masek a lehkých drog. Tři výtečníci tam nesmí chybět. Už čtyřka mi nepřišla nijak zvláštní a tohle, až na způsob vraždění bylo hodně slabé. ()

Bube1

Jakožto velký fanda gore hororů a vůbec celého Pachu krve musím vyjádřit velké zklamání z pátého dílu. Předchozí čtyřka naznačovala zvednutí této série o pár úrovní výš, ale tento díl celou sérii spíše pohřbil. S podprůměrnou inteligencí postav se v gore hororech počítá, tady už je to ovšem i pro skalního fandu nesnesitelné. Ani s maskami mutantů si nikdo nevyhrál. Zkrátka celý film působí tak nějak odflákle a jestli by měl šestý díl jít ještě níž, tak ať ho radši ani netočí. Dávám jednu hvězdu, protože jsem se u některých scén i zasmál. ()

beso74

Declan O'Brien sa zaprisahal, že sériu Wrong Turn pochová tak, či tak. A pomocnú ruku mu podal samotný Pinhead Doug Bradley. Zopár kúskov čierneho humoru, 2-3 vydarenejšie scény a to všetko obalené v tonách tých najprevarenejších hororových klišé, aké ste kedy videli. Samozrejme, aby sme nezabudli, obrovskú kopu nelogickosti. Mestečko, v uliciach ktorého sa prechádzalo tisícky mladých ľudí sa náhle úplne vyprázdnilo, tínedžeri konajú na úrovni jednobunkových organizmov a trojica kanibalov je do slova a do písmena všade. ()

chlebo

Masárčina prvého stupňa a neskutočná brutalita, ale to je asi tak všetko. Tak inteligentnú skupinu mladých narkomanov som totiž už dávno nezažil a keď sa mi konečne nejaká scénka začala páčiť, okamžite to ešte vylepšili dokonale zvládnutým správaním v krízových situáciách. A aby bolo všetko na poriadku, najdlhšie besnenie troch mentálov, ktorí by hádam nemali problém vymrdať s celým Mossadom, BOPE alebo Navy Seals , prežije top jebka, aká len môže existovať. Ale nakolko patrím k demenciou postihnutej časti populácie, tak udeľujem vskutku zhovievavé a krásne hodnotenie. ()

Najt

V celku překvapení. Rozhodně lepší než 4 díl. Pětku bych přirovnal někde ke trojce. Sice je trio zrůd čím dál tím směšnější, ale tady si to dávali celkem dobře. Vraždy byly slušné, občas jsem přivíral i oči, třeba ve scéně lámání nohou kladivem, z toho byla husí kůže a celkem se vyvedlo i gore. Oproti předchozímu dílu zde byly mnohem lepší postavy. I když to byl stále festival stupidity, někdy to ušlo. Jen škoda, že ta policejní stanice nebyla líp využitá. Takové zabarikádování se uvnitř s brokovnicemi v obléhání zrůd, které venku číhají, to mi trošku připomnělo hru Resident Evil. Zkrátka na policejní stanici byly části filmu nejlepší. Lepší 2* ()

Romeroo

Horor co začíná mrdem ve stanu, nevěstí nic dobrého....tahle série už neví kudy kam a tak se snaží obohatit o záběry ne hezký kozy a nově přišla s kapitánem tříčlenného týmu....no fákt bezva cool nápad pro idioty...ale abych jen nehanil jedna až dvě vraždy v doprovodu hudby se mi opravdu moc líbily...za ně jsem schopný nenazvat toto vele inteligentí dílo odpadem! ()