Max (Josh Holloway) a jeho přítelkyně Roxanne zoufale potřebují sehnat peníze. Nenapadne je nic lepšího, než unést malého chlapce Davida a požadovat za něj výkupné. Jenže David není obyčejné dítě... Ovládá totiž temné síly, se kterými není radno se zahrávat! (oficiální text distributora)

Emperor1

Téma "ďáblův spratek" je velmi vděčné a já už od snímku Omen vítám každý pokus navázat ... tady se to celkem povedlo, člověk sice téměř od začátku věděl, co je David zač a jak to asi bude probíhat, ale pokud přistoupí na hru a nečeká od toho víc, tak jej Šepot může uspokojit, tak jako uspokojil mě. Jediné větší výtky bych se dopustil - chtělo to vybrat charismatičtější dítě s větším hereckým nadáním, tohle se mohlo mračit, šklebit, zlověstně usmívat sebevíc, stejně působil spíš jako otravnej harant než démon či ďábel. Ale závěr to zachránil (čekal jsem jiný konec) + pěkná hudba k tomu, na čtyřku to není, ale slušná tříhvězdičková podívaná. ()

blade23mc

Milé překvapující pokoukání na které jsem náhodně narazil při noční nudě. Atmosféru to mělo pěknou, občasná lekačka tam seděla, možná až moc tam malej Lucifer používal divoké psi či vlky, ale naopak dosti povedené psychické nahlodávání všech zúčastněných kriminálníků. Klidně bych film nechal zakončit výhrou Zla, ale holt amíci a happyending patří až zarytě k sobě. 60% ()

brasek

Myšlienka prevziať Damiena z Omena a spraviť nejaký ten horor nie je zlá, ale celková realizácia sa nepodarila príliš dobre. Príbeh je plytký, rýchlo začne nudiť, Damien (v tomto prípade Daniel) nemá svoje čaro, hudba je nevýrazná a nevie navodiť atmosféru. Celkovo podpriemerná záležitosť s nulovým potenciálom. ()

Mangano

Zajímavý náměť, scénář ale doplácí na krátkou stopáž. Tempo filmu je pak moc rychlé, a děj je tak vyprávěn příliš povrchně. Divák je tedy svědkem pouze nudné sekvence rádoby gradujícího děje, ale to naprosto bez zájmu o něj. Na druhou stranu, režie taky není nic moc. Což znamená, že by bez výměny režiséra v tomto případě bylo prodloužení filmu jen prodloužením nudného nic neříkajícího bláta. Toto se prostě moc nepovedlo. ()

Johnner

Tento film je vcelku podivným úkazem. Na jednu stranu kdosi projevil značnou drzost, když se tak (ne)okatě rozhodl zkopírovat klasickou omenovku. Někoho však napadlo, že aby se ušetřilo, mohly by se role obsadit herci ze seriálové produkce. Zatímco první nápad páchne, druhý byl šťastnou volbou, neboť herci, kteří si odskočili ze seriálů byli tím nejlepším, co seriálový trh nabízí. I když Holloway ani náznakem nehraje nikoho jiného než Sawyera, vůbec to nevadí, neboť je jím v situaci, do které by se Sawyer jistě nedostal. Je tedy značně zajímavé ho sledovat. Malý zlodušský chlapeček předvádí jednu klišovitou situaci za druhou, ovšem v poměrně neklišovitém příběhu plném nejezdnoznačných postav. Přestože pointa je značně nenápaditá a upocená, celkově přívětivé hodnocení příběhu i filmu, shodit nemůže. ()

Adoshek odpad!

Nehorázná blbost. Josh Holloway by se měl držet ztracených a reklamy na Davidoff. Jejich vůně mi voní víc, než tento film. ()

morbido odpad!

Hrúza!Nie je nič strašidelné,mysteriózne alebo horrorové na nejakom "temnom" bastardovi.Decka nie sú strašidelné a zvlášt nie podla kastróla strihaný idiot ktorý čumí jak vyhulený.Ubohé.Nuda.0% totálna sračka. ()

Martens14

Josh Holloway (Lost) a Sarah Wayne Callies (Prison Break), dva velice známí a mnou uznávaní herci. Již jen pro tyto dva seriály kde hráli, a ve kterých byli výborní. Proto jsem ze zájmem sledoval tento horor ve kterém je obsadil neznámý režisér Stewart Hendler. Opravdu mě udivili všichni, jak svým hereckým výkonem tak zpracováním. Přiznám, že jsem očekával nudnou psychologickou, mysteriózní kravinu, kterým nejsem moc nakloněn. Šeredně jsem se spletl. Dal bych za pět hvězd, kdyby ale režisér sehnal pro dětskou roli Davida přesvědčivějšího kluka. Ten jediný mě moc nenadchnul. ()

Snakefinger

Vynikající variace na The Omen překvapující ve všech aspektech. Naprosté doporučení a hlavního představitele jenom tak rychle nezapomenete.... ()

Unrealik

Sawyer s partou unese Damiena. A Damien si hraje... Dobrý nápad i zpracování.:) Mi se tedy film rozhodně líbil, místy je na 5 hvězdiček. Celkově ale za 4 silné hvězdičky. ()

UrsusDom

Mile mě překvapil. Whisper. Půjdu rovnou k věci. Ještě nikdy nebylo zlo vtělené do malého chlapce takový zmrd, jako v tomto snímku! Ačkoliv žádná z hlavních postav neměla mé sympatie ni soucit, zlo bylo v tomto případě jasně definováno. Neplete li mě má chatrná paměť, Damien (The Omen) byl proti Davidovi jen pouhý čajíček. Plné hodnocení za ultrabadass evil! ()

AArrxen

Vynikající film, kam se na něj hrabe Omen. To malé děcko jsem si zamiloval od začátku a fandil jsem mu víc, než jakémukoliv z ostatních "hrdinů". Příjemně hororová atmosféra, pár celkem kvalitních lekaček a herecké výkony, za které se aktéři nemuseli stydět. Můj oblíbenec Michael Rooker opět v roli špatňáka. Jednoduché, nenáročné, a zábavné. Závěrečná scéna v chatě naprosto dokonalá, jen ten kousek se sekerou trochu odfláknutý. Pět hvězd***** ()

rodan21

Chvíľami ma na napadlo, že dám 5*, aby som "zlepšil" hodnotenia filmu (aspoň komentárom), no bolo by to proti môjmu presvedčeniu, takže nie... Ale každopádne ide o veľmi zaujímavý a dobrý film, takže zase raz napíšem--- "vrelo odporúčam"!!!!! Poriadne otáčky to nabralo v 2. polke filmu, dovtedy by som povedal že išlo skôr o thriller, nie horor, no aj to solídny thriller. Išlo viac menej podľa mňa o taký mysteriózny thriller, takže ak niekto čakal horor na štýl Exorcism of Emily Rose, tak chápem, že mohol byť trošku sklamaný, ale nemyslím si, že to by na kvalite filmu malo veľmi ubrať. Takže tak... Zaslúžil by si tento film lepšie hodnotenie si myslím :P ()

Z Vatikánu se šíří hrůza

Z Vatikánu se šíří hrůza

13.02.2013

Člověk musí obdivovat Hollywood, jak dokáže reagovat na aktuální dění. Produkční společnost Lakeshore, stojící třeba za sérií Underworld, si do momentálního mediálního rozruchu pospíšila se zprávou o… (více)