poster

Šepot

 • USA

  Whisper

 • Slovensko

  Šepot smrti

Drama / Horor / Thriller / Krimi

USA / Kanada, 2007, 91 min

 • milka
  ****

  Velice podařená televizní vykrádačka The Omen, která mě fakt překvapila. Bylo to napínavý, atmosféra byla vážně docela strašidelná a ten fracek byl fakt docela děsivej. A taky mě zajímalo, jak si zde povedou seriáloví herci Josh Holloway z Lostu a Sarah Wayne Callies z Prison breaku. A byli fakt dobří a svoje postavy zahráli fakt dost dobře, i když Holloway to měl trochu ulehčený tím, že jeho postava má se Sawyerem podobný rysy. Ale jak říkám, bylo to pro mě docela překvapení. Jestli chcete poctivej horrůrek s dobrou atmosférou, tak Whisper je něco pro vás.(27.7.2008)

 • Gilmour93
  **

  Kdo koho tady vlastně unesl, aneb Přichází fakan!.. Pořád jsem v hlavě slyšel hlasy: „Nevypínej to! Dodívej se na tu hovadinu!“ a nakonec jsem těm svodům užvaněného Damiánka, co to umí s voskovkama a na povel má smečku černých psisek, bohužel podlehl.. I když pominu skutečnost, že tato parta únosců by si neporadila ani s tříměsíčním kojencem, je stejně Šepot neutralizován absencí thrillerové atmosféry a nevýraznými hereckými výkony (viz. J.Holloway, co se zasekl na jedné poloze (nasranost) a pokud má předvést nějakou jinou, je LOST). Sarah Wayne Callies jako herečka taky žádný zázrak, nicméně postoupila do užšího finále mé soukromé soutěže MISS Sexy čelo..(5.7.2012)

 • SOLOM.
  ***

  Film Whisper mě bezesporu zaujal a nebyl pro mne ztrátou času, ale ani nebude patřit na seznam mých oblíbených filmů, které bych si musel pouštět častěji. Největší doménou zde byli samotné flashbacky a noční můry, která navodili místy příjemnou děsivou atmosféru. Určitě bych pochválil i herecké výkony většiny protagonistů, ale trochu mě otrávili používané nudné dialogy a několik nedůvěryhodných scén, které bych vystříhal. Jde o lepší průměr, který určitě stojí za shlédnutí.(28.1.2010)

 • Hrabka
  **

  Sawyer z Lostu a Sára z Prison Breaku bok po boku. Tak to už je bomba sama o sobě a já to můžu jako fanoušek obou seriálů jen ocenit. Jinak co se filmu týče, tak ten není nic moc. Největší problém jsem měl s ústřední postavou malého nevinného ďábla. Přišel mi naprosto marný a vůbec se do té role nehodil. Autoři měli vybrat určitě někoho jiného. Jinak samotné zpracování mohlo být taky určitě lepší a zajímavější. I poměrně zajímavá pointa či zjištění se v tomto snímku najde, ale nění to nic světaborného. Některé scény stojí za to, ovšem konec je dle mého názoru špatný. 40%(24.6.2010)

 • duklak2
  ***

  Ztraceni se u nás už nevysílají a mě se začlo stýskat po Hollowayovi. Zkusil jsem tedy tento snímek. A mé dojmy? Chladné, studené a mrazivé. Stejně takové, jaká je krajina ve filmu. Herecké výkony jsou slušné, i když v určitých situacích převládá chaos. Snímek působí televizně. Je to malý horůrek, kterému nelze upřít snahu.(31.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace