poster

Šepot

 • USA

  Whisper

 • Slovensko

  Šepot smrti

 • Belgie

  Whisper

Drama / Horor / Thriller / Krimi

USA / Kanada, 2007, 91 min

 • duklak2
  ***

  Ztraceni se u nás už nevysílají a mě se začlo stýskat po Hollowayovi. Zkusil jsem tedy tento snímek. A mé dojmy? Chladné, studené a mrazivé. Stejně takové, jaká je krajina ve filmu. Herecké výkony jsou slušné, i když v určitých situacích převládá chaos. Snímek působí televizně. Je to malý horůrek, kterému nelze upřít snahu.(31.1.2010)

 • MM_Ramone
  **

  Banda recidivistov unesie osem ročného Davida. Je to adoptovaný syn z bohatej rodiny. Chcú sa prostredníctvom neho dostať ku peniazom. Od jeho matky požadujú nemalé výkupné. Spolu s obeťou únosu sa ukryjú v opustenom turistickom kempe uprostred mainských hôr. Tam začínajú pomaly prichádzať na to, že David nie je obyčajné dieťa. Je v ňom niečo temné, niečo zlé, niečo démonické. Uvedomia si, že spravili obrovskú chybu. Lenže už je neskoro. Uniesli totiž malého Satana. **(20.5.2016)

 • kagemush
  ****

  Od chvíle kdy únosci s uneseným děťátkem vystoupí u chaty z auta, jsem jim začal, a děťátku přestal, fandit. Už to tak mám nastavený,že stejně jako v kolektivních sportech tak i ve filmu většinou fandím těm slabším. -Kdyby se to nakonec nezvrhlo v laciné vysvětlovánky a zůstala nějaká ta rouška tajemství ,bavilo by mě to mnohem víc. Ale znáte to,-KDYBY byly pod ledem ryby,nebo vzduchový kapsy ..............(26.4.2010)

 • SOLOM.
  ***

  Film Whisper mě bezesporu zaujal a nebyl pro mne ztrátou času, ale ani nebude patřit na seznam mých oblíbených filmů, které bych si musel pouštět častěji. Největší doménou zde byli samotné flashbacky a noční můry, která navodili místy příjemnou děsivou atmosféru. Určitě bych pochválil i herecké výkony většiny protagonistů, ale trochu mě otrávili používané nudné dialogy a několik nedůvěryhodných scén, které bych vystříhal. Jde o lepší průměr, který určitě stojí za shlédnutí.(28.1.2010)

 • fannah
  ****

  Skvělý zážitek. Dobře zvolené obsazení, propracovaná psychologie postav, krásné lokality a zejména střih finálních scén s hudebním motivem, to vše mě překvapilo. A jelikož jsem celý film přemýšlel nad skvělou kamerou, jméno oscarového Deana Cundeyho v titulkách bylo dostatečné vysvětlení. V dnešní době hodně nadprůměrná záležitost.(16.4.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace