Max (Josh Holloway) a jeho přítelkyně Roxanne zoufale potřebují sehnat peníze. Nenapadne je nic lepšího, než unést malého chlapce Davida a požadovat za něj výkupné. Jenže David není obyčejné dítě... Ovládá totiž temné síly, se kterými není radno se zahrávat! (oficiální text distributora)

hEROic

hmmm dost dobra atmoska :) libilo se mi to, ne ze ne... mrazive, lekave a dost dobre podane ;) skoda ze posledni ctvrtina uz byla prislis pritazena za vlasy... hranice mezi tremi a ctyrmi hvezdami... 65% PS: ten kluk dost dobre obsazenej ]:-p ()

hororwatch odpad!

Všechno mě tam sralo a ani jsem to nedokoukal.. protože mě z toho mozkovýho výplachu fakt bylo ještě zle. Ten spratek me nejvíc drásal nervy, to mělo bejt jako napodobení d´ábla? nebo ten nějakej šepot to mělo bejt strašidelný? ja bých mu prostě urval palici sráčovi malýmu od začátku co se objevil na scéně se choval jak zpomalenej dement, to jako chtěj říct že má bejt ďábel dementní nebo co? idiotskej vzhled , hereckej antitalent a navíc mu chudinkovi napíšou samý retardovaný dialogy. Asi to někdy dokoukám ale příště si dám větší pozor co si na večerní pohodku pouštim..... protože to už se radši vážně poohlídnu po jinym žánru, protože abych místo strachu a napětí dostal vztek to se mi ještě nestalo ani u béčka.nutno dodat že tomu moc nepřidával ani tentokrát velmi imbecilní dabing. ()

Hapretor

Ve srovnání s "Omen" slabota. Ve srovnání s jinými to ujde. Ta atmosféra není špatná, ale nemrazí jako v "Omen". ()

Heroine

Nevím o co teda přesně šlo, protože zápletka je trochu nedotažená, ale nic originálního to teda rozhodně nebylo. Omšelé hororové téma, prapodivné charaktery, předvídatelný konec... nic moc. A ve scéně, kdy v muzeu říkají "víte co inspirovalo Bosche? Smrt!", to jsem se musela trochu usmát :-) ()

Rockerman

Překvapivě velmi solidní horůrek! Malých satanášů jsem v hororech viděli už několik a nutno říci, že David patří jasně k těm lepším malým vyslancům pekla. Hodně se mi líbil film dějově. Řekl bych, že je to i poměrně originální nápad, unést takové "zvláštní" dítě. Takže mé srdce fanouška tohoto žánru je rozhodně spokojeno a dává nadprůměrné hodnocení. ()

MickeyStuma

Damien ze známé série 'The Omen' si odskočil, dal si jméno David a rozhodl se zatočit se svými únosci. Jeho podoba je neoddiskutovatelná. Mysteriózní thriller nevynechává odkazy ani na další zajímavé snímky. Např. scéna ze sprchy dává jasně najevo své sympatie s 'Vetřelcem'. Příběh začíná zcela poklidně a poklidně se i rozvíjí atmosféra plná temnoty a napětí. Závěr pak už nenechá vydechnout. Příznačné je, že se nic nepřepaluje a naopak se všemu nechává přirozený vývoj. Dramatizace tak nabírá na obrátkách dle dané situace. Nejedná se o špatný žánrový snímek. Dokáže zaujmout a to nejen dnes už známými hereckými tvářemi. ()

Wallis3

On to není špatný film, ale body mu ubírá to, že od začátku víte kdo za to může, že vlastně The Whisper nepřišel vůbec s ničím novým a všechno co zam je už tu bylo. Jediné překvapení, když Jones nebyl Jonesem ()

kkarx

Co si pamatuji, tak to byla slabší variace na The Omen, tedy typ filmu, kterej je skoro vždycky docela zábava sledovat, nicméně myslím, že všechny tři díly trilogie jsou lepší než tahle kopie. ()

FeiNike

V rámci žánru absolútne nič nové neprinášajúce a tým pádom úplne zbytočné hororové béčko, ktoré navyše nie je ani strašidelné ani zábavné, zato poriadne predvídateľné, nelogické a prepchaté samými klišé. ()

Torgal

Variácia na Omen, ktorá si ten nový síce dáva na raňajky, ale na starý ani omylom nemá. Chalan nie je vybraný zle, strach z neho aspoň trochu ide, ale tempo filmu mohlo byť svižnejšie, i keď vyslovene hluché miesta tu neboli a mohlo sa viac pritlačiť na pílu. Záver každopádne veľmi slušný a aj vcelku originálny (i keď o zvyšku filmu sa to nedá povedať ani omylom). 6+/10 ()

Ondr@932

Dost vydařený horor! Skvělé herecké výkony, krásné zimní a mrazivý prostředí, vlci, nadpřirozená síla a napětí od začátku až do konce co víc si přát! Film utekl jako voda a tak to má být! Takže dávám 8,5/10 ()

Nail

Jo tak todle fakt můžu. Po delší době nějaké horor, které měl šťávu a pořádné vzrušení. Moc se mi líbil David (trocha mi připomínal Damiena z Omen - Satan přichází)...rozhodně malířské nadání měl zmáklé:-) Taky se mi líbilo herecké obsazení, které do teho dalo vše. Jen mě mrzí trocha konec, kdy David jaksi nepředpověděl svůj konec a Max si trocha zahrál na Vinetua. Jinak ale supr. ()

Kingjiri

Kriminální zápletka s únoscema a výkupnym docela ozvláštnila tuhle variaci příběhu o "malym" satanovi. Režii ale občas chybí větší tah na branku a z námětu se nedaří vytěžit většinu potenciálu. Zkrátka jsem měl pocit, že se jede na půl plynu. Nicméně atmosféra je občas hodně slušná (výprava nebo Davidovi malůvky) a rozuzlení příběhu překvapující. S nápaditější režií, přesvědčivějšim hercem Davida a ještě hravějšim scénářem by šlo o hodně zajímavou žánrovku na víc projekcí. Takhle jde aspoň v rámci béčkovýho žánru o fajn jednohubku. ()

Gardenboy

OBSAHUJE SPOILERE !!! Jedna z nespočetných variácií na príbeh o Satanovi. Film má viaceré výhody - Temnú atmosféru ktorú vytvára filter, pomalé jazdy kamery, hudba a všetci zúčastnení herci, ďalej sa o pozitívach dá hovoriť už len v skladbe deja - pravý a kvalitný horor má mať na začiatok trochu psychológie, na konci nejaký ten survival a to tento film má aj keď to prvé šlape len na pol plynu. Záporov je ale tiež zopár. Klyšé a dopredu odhadnuteľné scény, úvodná scéna nemá zmysel v súvislosti s ostatným dejom (veď tá žena predsa na konci zomrela úplne ináč). A príšerná rozťahanosť. Ale aj tak som spokojný. Na jedno skúknutie doma pred PC je to ako stvorené. Kvalitných hororov (o originalite ani reči!!!) je dnes ako šafránu a tak budem zhovievavý. 3* a zopár veľkých (bezvýznamných) + k tomu, avšak na štyry to nestačí. ()

Werde

Šepot v sobě něco skrývá... určitý tajemno, který se bohužel úplně nedovařilo. Mladej našeptávající výrostek byl pro mě nemastenej, neslanej. Věřím, že by se našel lepší charismatickej vyvrhell. ()

psychoza

Neviem presne povedať čo konkrétne bolo na tomto filme také zlé, asi zo všetkého niečo... Dve hviezdičky za pár svetlých, teda pardon temných chvíľok a chlapca z ktorého očí vážne nepozeralo nič dobré. ()

markotter

Po delší době film, ve kterém hrají jednu z hlavních rolí nadpřirozené síly a já se tomu nemusel smát. Také díky hodně uvěřitelnému synkovi, který působil opravdu mrazivě a nechtěl bych se dostat do jeho blízkosti. I ostatní vesměs neznámí herci byli docela dobří a dokázali odehrát v ponurých kulisách starého skautského tábora přesně to, co je v tomto žánru potřeba. ()

danny_21

Hodně slabá variace na Omen jehož hlavní představitel má co se charisma týče, hóóóódně daleko do Damijána, ale prupovídek jako nachmelený Hopkins. Vůbec celý casting stojí za starou belou, iritují především seriálové "hvězdičky" Josh a Sára, nemluvě o nemohoucnosti tvůrci nasadit nějaké tempo - Upadne v zapomnění - 35 % ()

Z Vatikánu se šíří hrůza

Z Vatikánu se šíří hrůza

13.02.2013

Člověk musí obdivovat Hollywood, jak dokáže reagovat na aktuální dění. Produkční společnost Lakeshore, stojící třeba za sérií Underworld, si do momentálního mediálního rozruchu pospíšila se zprávou o… (více)