poster

Tajemství loňského léta 3

 • USA

  I'll Always Know What You Did Last Summer

 • Slovensko

  Tajomstvo minulého leta 3

 • Slovensko

  Viem, čo ste robili minulé leto 3

Horor / Mysteriózní

USA, 2006, 92 min

Režie:

Sylvain White

Scénář:

Michael D. Weiss

Kamera:

Stephen M. Katz

Producenti:

Neal H. Moritz

Střih:

David Checel

Scénografie:

Eric Weiler

Kostýmy:

Amy J. Roberts
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lykan9
  *

  V tomto případě se jedná už jen o nastavovanou kaši s nemastnými, neslanými postavami. Musím uznat, že závěr byl poněkud překvapivý, ale vůbec se mi nelíbil (nápad dobrý, zpracování hodně špatné). Nejsem sice proti tomu, aby někdo v tomto příběhu pokračoval, ale musí to do rukou dostat někdo talentovanější a hlavně obsadit charismatičtější herce.(9.4.2019)

 • JAn
  *

  Hloupá recyklace Gillespieho idylického léta, ve které nefunguje vůbec nic. Přijemná atmosféra a laciné klišé z prvního filmu ´sou ty tam, z přímořského městečka se stala pohorská vesnice a Jennifer Love Hewitt vystřídala banda tupých teenagerů, kteří jenom nelogicky pobíhají v téhle nudné břečce plné trapných lekaček a rádoby cool scén. A to nemluvím o samotném finále, kdy ´sem se už opravdu musel chytat za hlavu.(14.7.2007)

 • Andersis
  **

  WTF?!!!!!!!!!!! Horor který postraší max totální poseroutky. Klipovitý střih (nevím co to mělo znamenat, ale cool to určo nepůsobilo). Proč musela být v hlavní roli ta odporná koza a né krásná rockerka? Jinak klasika, zůstane kluk s holkou, kluk se zraní a holka všechno na poslední chvíli zachrání. Za zmínku stojí odkrytí vraha, což tvůrci zařídili tak, že se může natočit klidně dalších 814 dílů a pak od zabití poslední osoby (což se mi líbilo) až do akčního finále. Ale na jednu stranu to bylo i zábavné. Jo. Dokázalo to zabavit. Jako kulisa celkem ujde.(18.7.2010)

 • Bobik9
  ***

  Jednička byla parádní, dvojka naopak nestála za nic. Trojka má s předešlými filmy a příběhem pramálo společného. Nicméně se jednalo o docela povedou, nízkorozpočotvou vyvražďovačku. Víceméně neznámé herecké obsazení nezklamalo. Příjemná atmosféra očekávání, kdo je tedy vlastně rybářem. Konečné rozuzlení není pravda plně uspokojující, ovšem nedalo se asi čekat jiné. Sylvain White umí i líp, viz. Parchanti. Dalo se to jednou vidět a o hodně to předčilo dvojku, proto nechápu tak nízké hodnocení. Jako by někdo mohl od takového filmu čekat přelomový snímek.(28.12.2012)

 • Smileface
  *

  Tohle je tak "C" film s amaterými herci natočený "seriálovou" kamerou, který pouze těží ze známého názvu svých předchůdců. Děj je 100x provařený a i těch vražd je poskromnu, v prvních 60ti minutách se vpodstatě nic neděje a každá minuta nudy vás nutí přemýšlet o tom, zda jste neudělali špatně že se na tento paskvil koukáte.(27.8.2006)

 • - Film se měl natáčet již v roce 2000 s obsazením Jennifer Love Hewitt, Freddie Prinze Jr. a Brandy Norwood. Později se rozhodlo, že se film natáčet nebude, původní scénář byl zničen a časem se napsal nový scénář, ve kterém měla vystupovat i Jennifer Love Hewitt, ale Jennifer se k této nabídce nikdy nevyjádřila, čili se jedná o první díl, ve kterém nevystupuje nikdo z předchozích dílů. (newpage)

 • - Původně se film měl jmenovat The Hook, tedy v překladu „hák“. (beyli)