Tajemství loňského léta 3

Eric Weiler

Kostýmy:

Amy J. Roberts
  • eraserhead666

Tak tohle je vážně naprosto zbytečná blbost, která by stejně dobře mohla být remake původní jedničky (je to takřka to samé - teda horší). Postavy na prd, příběh na prd, napětí na prd, vraždy na prd, dialogy na prd, kameraman dost často na prd, rádobyakční střih na prd. Na filmu mě zaujaly jen dvě věci - prostředí, v němž se příběh odehrává a zjištění, kdo je vrahem, to mě docela i potěšilo. Ale jinak je to film zcela na prd.(28.6.2009)

• honajz2

Chtěl jsem dokoukat tuhle sérii do konce a tak jsem si z chutí stáhl trojku. Herecké výkony jsou strašně, kamera za moc nestojí a celý ten příběh už je neskutečně okopírovaný a blbý. Kažou smrt jsem předpověděl a dokonce jsem i viděl, kde se nesmrtelný rybář objeví. Postavy jsou neskutečně blbé a některé si za svou smrt mohli sami. Celkově to totálně vykrádá předchozí dva díly, které byli lepší. Hvězda za pár krátkých momentů a za to, že pistole zde neměly nekonečný počet nábojů.(4.7.2016)

• Claude Speed

Tenhle díl už totálně pohřbil celou sérii. Z docela povedeného prvního dílu se zrodil díl druhý, a následně třetí, do kterého museli tvůrci vložit nadpřirozeného démona. A když ve filmu nebyla Jennifer Love Hewitt, tím větší je to propadák. Tenhle film nemohl mít budoucnot. Nad tím ale jak vidno tvůrci neuvažovali. 30%.(13.6.2011)

• numi

První polovina je oddychovka, která se snaží spíše méně úspěšně nastolit hustou a strašidelnou atmosféru, druhá půlka je slasher s oslími mosty a chaotickým střihem, který ničí jakýkoli pokus o akční scénu. Příběh je jen kopie příběhu nulového a dávno propraného, takže nic zajímavého nečekejte a herecky to odpovídá cílovému publiku (teenage slasher jdoucí přímo na video). I když musím podotknout, že mě osobně docela zaujala mladičká Torrey DeVitto, která samozřejmě nepředvádí nějaký herecký výkon, ani nedává své vnady na obdiv, ale je typově výrazná mladá dáma a má zajímavý kukuč. Možná, že svou šanci v budoucnu dostane. Dvě hvězdičky s odřenýma ušima. PS: Pokud si taky myslíte, že je člověk schopný spáchat sebevraždu tak, že si půl metrovým hákem rozřízne krk pod bradou skrz na skrz a hák pak schová ve vedlejší místnosti do krabice pod postel a vrátí se umřít zpátky do místnosti původní, tak je Tajemství loňského léta 3 film právě pro vás a připočtěte si tři hvězdičky navrch. [srpen 2006](30.8.2006)

• Terva

Je zajímavé, že se zde hovoří o rybáři z hákem, který prý zabíjí teenagery ( puberťáky ) , ale ve druhém filmu bylo 80 % mrtvol starších třiceti let. Na Bahamách prostě mladí neumírali - tak kde se vzalo toto tvrzení. Jiný herci, jiné prostředí, děj se přesouvá do Coloreda. CITÁT - Sem by nepáchnul ani dementní vrah.......... Místo krásné Julie je tu krásná Zoe ( Torrey DeVitto ) nemá však hlavní roli. Tu má Amber, ale ta není tak přitažlivá. Zoe sice přinesla do filmu tvrdší hudbu ( Justin Burnett ) , ale dramatičnost filmu velice vyměkla. Jinak Zoe bude v 60 a 64 minutě zpívat se svou skupinou The Hooks - to je na filmu to nejhezčí. Jinak velká nuda.(4.6.2011)

• - Původně se film měl jmenovat The Hook, tedy v překladu „hák“. (beyli)