E-Ring (TV seriál)

E-Ring: Pentagón - krídlo E

Drama / Krimi

USA, 2005, 45 min

Benjamin Bratt, Kerr Smith, Dennis Hopper, Aunjanue Ellis, Kelly Rutherford, Andrew McCarthy, Sarah Clarke, Ankur Bhatt, Shauna Stoddart, Dylan Ramsey, Alan Dale, Joel David Moore, Brad Beyer, Max Arciniega, Ashley Williams, Matthew John Armstrong, Chris Gartin, Alain Uy, Kevin Alejandro, Lucila Solá, Jaime Ray Newman, Adair Tishler, Gary Carlos Cervantes, Bruce Thomas, Billy Brown, Matt Gerald, Eyal Podell, Robert Picardo, Alex Fernandez, Annie Wersching, Adam Kaufman, Byrne Offutt, Camille Saviola, Patrick Fischler, Fredric Lehne, Chad Everett, Deirdre Quinn, Ariana Delawari, Tom Wright, Oris Erhuero, Kirk B.R. Woller, Heather Stephens, Jonathan Penner, Dominic Rains, Evan Helmuth, Joe Morton, Richard Lawson, Delpaneaux Wills, Maurice Compte, Brittany Ishibashi, Steven Schub, Ron Bottitta, Christopher Stapleton, Paul Francis, Katrina Begin, Adam Leadbeater, Hrach Titizian, Henry Barrial, Cas Anvar, Mitch Morris, J. Downing, Christie Lynn Smith, John Brody, Bernard White, Spencer Garrett, Kelvin Han Yee, Evan Parke, Eric Ladin, Kristin Richardson, Elizabeth J. Martin, Chase Kim, Denyse Tontz, Michael Hyatt, Michael Grant Terry, James Huang, Tino Struckmann, Patrick Sabongui, Kristof Konrad, Jennifer Carta, John D. LeMay, Maz Jobrani, Larry Sullivan, Jack Kehler, Marco Khan, Elizabeth Sung, Rizwan Manji, Scott Atkinson, Eddie J. Fernandez, Jennifer Dorogi, William De Vital, Sam Hennings, Tony Perez, Henri Lubatti, Kavi Raz, Brian Silverman, Madison Mason, Kevin Sizemore, Susan Chuang, Michael Wiseman, Bruce Holman, Ajay Mehta, Kevin Will, Gonzalo Menendez, Rene Rivera, Matthew Glave, Haynes Brooke, Jesus Mayorga, Craig Nigh, Anil Kumar, Ivo Nandi, Stephen Mendillo, Laurie Fortier, Mark Derwin, Josh Clark
  • Arius

Americká hrdosť je snáď bezhraničná. Vlajky na každom kroku a hlášky akčných hrdinov ktorý nasadzujú životy pre svoju krajinu dokonale znechutia takto ľahkú a oddychovú záležitosť.(24.8.2008)

• artas

Videl som iba jeden diel a bol som dokonale znechutený. Patetické, afektované...(31.5.2009)

• Mihail123

Tomuto seriálu sa nedá uprieť určitá "vtipnosť", kde Benjamin Bratt recykluje stále dokolečka suché hlášky a snaží sa byť čím viacej cool. Z blata ho vyťahuje jedine Dennis Hopper. Srdcové ťažoby som mal pri pohľade na každú americkú vlajku ktorá sa objavila (a veruže ich nebolo málo). Určitý námet tu je ale je nedotiahnutý a pri záverečných titulkoch som bol prekvapený keď na mňa vybaflo meno Jerry Bruckheimer. Jerry čo to prosím ťa vyvádzaš? Nedostatok peňazí?(2.7.2008)

Nerozumiem názorom typu - "hlášky akčných hrdinov ktorý / má tam byť "í" / nasadzujú životy pre svoju krajinu..." a pre koho krajinu majú nasadzovať? Či pre Rumunsko? Si natočme vlastný seriál o našich vojakoch ako zachraňujú nás a môžeme porovnať, čo bude horšie. K seriálu - dávam 4* lebo mňa chytil, zo začiatku si bolo treba zvyknúť, ale tak od polovice keď sa Banjamin Bratt dostane do terénu to začne byť špičkový seriál.(19.7.2013)

• mysiak

Jerry Bruckheimer...to je záruka kvality...aj keď nie práve pri tomto seriáli...je síce super, že Benjamin Bratt "hláškuje" ostošesť, že Dennis Hooper, je ešte hercom, ale na tomto seriáli, nie sú moc vidieť peniaze, čo je škoda, pretože mal potenciál (v USA ukončený) byť stálicou na TV trhu...Pripomína mi to Špeciálne Komando...ale je to lepšie(7.7.2008)

• - V neodvysílané verzi pilotního dílu měl major James Tisnewski (Benjamin Bratt) dítě a manželku, bývalou agentku CIA, jež opustila své zaměstnání a stala se ženou v domácnosti. Ve verzi, která se nakonec dostala na obrazovky, byl svobodný a bezdětný. (deepspace101)

• - Úvodní znělka obsahuje záběry – družice a střechy domů –, které původně pocházejí z filmu Nepřítel státu (1998). (deepspace101)

• - Název seriálu odkazuje na kanceláře ve vnějším prstenci budovy Pentagonu. (deepspace101)