Byli odsouzeni k trestu smrti, teď však dostávají možnost vybojovat si svůj život. Džungle jednoho tichomořského ostrova se stane záhy krvavým bojištěm. Tato drsná vybíjená má být prostředkována celému světu pomocí internetu. Nikdo ale netuší, že jeden z aktérů této plánované show je vycvičený člen amerického námořnictva... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Hitman_47

Banda psychopatů odsouzených k trestu smrti na jednom ostrově, kde se mají vyvraždit.....člověk by čekal brutalitu jak cyp a ne PG-13 pyčovinu, která postrádá jakoukoliv logiku....a co se konce týče - to opravdu nehodlám komentovat (pro nedočkavce....happy end jak sviňa - shledání s rodinkou se koná.....Nickelback taktéž...omfg). ()

Le_Chuck

Retardovaná béčková MTV rutina. Keby bola zábavná fajn, ale za zmienku tu stojí akurát psycho kukuč Vinieho Jonesa (tradične). Úvod strašne skratkovitý, akcia je mldá, roztrasená pseudoautentická kamera ma vytáčala už pri Bournovi (a to to aspoň nebol lowendový digitál), ale hlavne hromada zbytočných kecov, ktoré film naťahújú k úmorným dvom hodinám. 30% ()

Kaka

Tématicky zábavné a pro fanoušky celkem přitažlivé. Akce bohužel lehce slabší (špatný střih). Troufám si řici, že více nápaditě už vyvražďovačka nemohla být postavena, tudíž v rámci žánru solidní průměr. Více přehlednější akce, méně slz a happyendovských scén a mohla z toho být solidní erková řežba pro hardcore fans. Takhle je to někde na půli cesty. Ale Steve Austin je celkem cool. To nelze upřít. ()

akisha

Ale jo, viděla jsem mnohem horší počiny, Vinnie Jones si slušně zařádil, zbytek osazenstva je vskutku dost matná sebranka, hlavního vazouna jsem viděla ve filmu poprvý, podle jména bych ho tipovala spíš na komika. Nejlepší zápich je na začátku se shazováním šašků z helikoptéry, pak už je to taková variace na arénu smrti s tím rozdílem, že tady jsou jen magoři, kterejm se nedá fandit. Ale čučet se na to dá, aspoň to nenudilo. ()

castor

„Internet je zlatý důl“, pronese jeden vůl. Ze slibného námětu nám nenabídne skoro nic, i když nudit jsem se mohl o poznání víc!! ()

Spooner

Takový docela slušný akční béčko, které sice je neskutečně debilní, ale jako taková menší akční jednohubka to neurazí. Navíc Vinnie Jones si to evidentně užívá, narozdíl od Stevea Austina, kterej je spíš k smíchu. ()

MMR

Zabij zabit mě velice rychle vlákalo do děje a až do konce mě napětí nepustilo. K velice "šokujícímu" konci bych jen dodal, že to tak opravdu skončit mělo, i když během filmu jsem si to nemyslel. ()

Mahalik

Kdybych při sledování neseděl na obrovským nafukovacím míči, neměl jsem chuť radši zavřít oči a spát, tak bych si film možná i užil. Pak je tu ještě jedna nepodstatná zálěžitost. Uklouznuvší věta mé spoluhledící: "Jo tenhle to přežije a zabije *** " totálně pohřbila veškerou napínavost a vlastně všechno to šlo do ostnatých keřů.... 45% ()

LiVentura odpad!

Něco neuvěřitelně tupého a zlého. Takovýto typ filmů by měli jednoznačně bez komentářů zakázat a myslím, že každý tady z nás, kdo komentoval, si toho musí být zvláště vůči dětem vědom.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-((( ()

Hrabka

Naprosto debilní nápad ze kterého je chvílemi na blití. Když ale opomenu to šílené motto, tak je to celkem solidní akčňák. 35% ()

juta

Překvapivě velmi slušná podívaná. Ani takový ten formát reality-show vůbec nevadí a chvílema moralizování postav přechází i na diváka, který si v tu chvíli uvědomuje, že by se na takovou show raději nedíval. Jinak výběr soupeřů byl velmi dobrý, jen je jakoby dopředu prozrazován děj a to hlavně díky přiblížení k jedné postavě, která hned od začátku dostává dost prostoru, ale jinak film baví a tak to má být. ()

DaliX

Desať väzňov bojujúcich v krásnom tropickom prostredí na život a na smrť a to všetko snímané online kamerami, ktoré to v priamom prenose servírujú na internete po celom svete. Stačí mať iba kreditku a zadať číslo účtu. Aj keď ide o béčko a to podotýkam brutálne a surové béčko predsa len je to lákavé.Ono je to v podstate celkom dobrá zábava ak teda pristúpite na fakt, že ide o akčnú jazdu, ktorá ponúka brutálne súboje, exotickú pastvu pre oči a celkom zaujímavý story, ktorý príjemne odsypáva (jednoducho od začiatku je jasné o čom to je a ako to asi aj dopadne). Steve Austin je charizmatický zabijak, ktorého by ste zrejme na pustom ostrove nechceli stretnúť a Vinnie Jones je mu plnohodným súperom. A keďže protiklady sa navzájom priťahujú, je radosť sledovať ako to medzi nimi iskrí. P.S.Niekedy som mal pocit, že je tej brutality v pästných súbojoch až príliš (o chaotickom zostrihaní nehovoriac). ()

Deimos

DVD/// Obsazení 7/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Efekty 8/10/// +dobrý výběr postav, plno adrenalinového napětí, hustých scén -přidal bych ještě více postav/// Zabij nebo budeš zabit je takové nenápadné Battle Royale po americku. Což mě velice příjemně překvapilo, protože jsem dlouho vyhlížel, jestli tento námět někdo znovu zpracuje. Jediný rozdíl ční v tom, že tady se spolu nestřetnou studenti z jedné třídy, ale prozměnu kriminálníci odsouzení na smrt. A přesto že je to béčko jak vyšité, jsem nadmíru spokojen. Dlouho jsem nezažil ve filmu takové napětí a adrenalin. Přitom vše, od výběru postav, přes zápletku až po samotné souboje patří k tomu lepšímu co v takovýchto filmech můžete vidět. Jediné výtky směřují na to, že některé postavy to celkem rychle zabalí (vzdají), přesto že by stále mohli mít šanci na výtězství. Navíc jich není mnoho (jen deset), takže tu není možnost z pozice filmařů se ještě více vyřádit a předvést ještě více situací a soubojů. Naštěstí konec tento nedostatek trochu napravuje, takže snad brzy bude něco dalšího, protože tento námět se ještě nevyčerpal./// Celkem 78%/// ()

Allien.9

Parádní kousek, který mi připomněl, proč mám tenhle žánr ráda. Nenáročný děj, lahůdkové akční sekvence, neohrožený hrdina a slizký záporák, který se bude smažit v pekle dřív, než začnou závěrečné titulky. "Zabij, nebo budeš zabit" má navíc skvělou kameru a trefný hudební doprovod, což výsledný zážitek ještě umocňuje. A že posledních pět minut ovládlo nechutné klišé? No a co - to je přece u tohohle druhu filmů normální.;-) ()

Javert

Pouštěli to v hospodě, zrovna když jsem si tam popíjel pivo. Vidět to doma, vypnul bych to po 20 minutách. Zbytečný film. Trapný scénář vykrádající Battle Royale. Toporní herci. Debilní hudba. ()

mzss1

Tak tahle Austinovka mi dlouho unikala. Takže jsem se na to vrhl a očekával jsem něco mezi průměrem a solidním nadprůměrem. Tak na hezké 3* minimálně. To se však bohužel nestalo. Nyní stručně rozepíši filmy se Stevem Austinem, aby bylo jasno, že se mi docela líbí, že nejsem proti Austinovi zaujatý. Protože tenhle film dopadl celkem bídně. Takže třeba Pouliřní rváč (2009) - zábavný, tak akorát nadprůměrný film, kde se Austin hodně pral. Takže spokojenost. Dále dcera jako rukojmí (2010) - zde se to místy už táhlo, některé scény dost béčkovité, ale jinač dobrý odschoolový béčkový akčnák, takže mírný, pohodový nadprůměr. Dále Agent bez jména (2010) - opět mírně nadprůměrný film, kde mi vadila kamera, prostředí a strašná až céčkovitost - myšleno po technické stránce. Dále Hangár (2011) - spíš takoá akční komedie s vydařenou technickou stránkou - lepší průměr už. Dále Recoil ... no a to už je lepší nadprůměr - oparvdu dost bitek, přestřelek atd. Film boxérský sen musím co nejdříve shlédnout. Dále Maximum conviction, kde hrál Austin se Seagalem. Právě v tomto slabším průměru to Austin svými hláškami vytáhl. A Package. Zatím nejlepší Austinův film - lepší jak nadprůměr bych to viděl. No, to jsem se rozepsal a ještě jsem ani nezačal pitvat tento snímek. Chtěl jsem jasně ukázat, že tento skvost se jasně liší od předchozích, obstojných filmů, které se dají sledovat i vícekrát. Takže nějak začnu pitvat toto nedobré dílo. Takže celkově příběh je docela zajímavý, dokáže zaujmout, ale nic velkého v tom rozhodně není. Úvod filmu nic extra - vidíme menší souboje věznů na život a na smrt. Po zhruba jedenácté minutě se na scéně objevuje Steve Austin - konečně světlá a dá se i říci nejsvětlejší stránka filmu. Má občas pár dobrých hlášek. A příběh a film se řítí dál. Na ostrov jsou dovezeni vězni i s Austinem, který hraje také vězně. Začíná jakási hra na život a na smrt, nebo li podle názvu: Zabij, nebo budeš zabit. Na ostrově se jeden vězen snaží zlikvidovat druhého. Padnu tu nějaký výbuch a souboj. Mezitím se mi některé smrti nelíbí - to do akčního žánru moc dobře nezapadá. Třeba znásilnění ženy, zmlácení a pak drastické zabití. To se mi nelíbilo teda. V první hodině se Austin moc neprojevuje. Vězni se zde zabíjejí navzájem. Poslední půlhodinovka je už akčnější, výbuchy, Austin se hezky pere proti hlavnímu záporákovi Vinnimu Jonesovi - ten se dost povedl. Ke konci Jones naprosto zečílí a nastane masakr. Jenomže úplný konec kdy záporák mohl Austina zabít a neudělal to mě naprosto dostal. Herecké obsazení krom Austina a Jonese moc nezaujal. Hudba celkem šla. No a to je asi tak vše podstatné. Nuda, jen trapné zabíjení a někdy až nechutné věznů, blbý konec, stupidní příběh. Akční žánr ? Možná ke konci. Takže solidní technická stránka, slušný fight Austin vs Jones a to je asi tak vše dobré. Odporoučím se některým, kteří dali filmu 3* nebo 4*, ale mě to moc nesedlo. Přesto filmu nějaké procenta nasčítám. 36% = ** ()

kingik

Multimilionář Breckel připravuje novou doposud nevídanou reality show, již chce vysílat živě po internetu. Je vybráno deset trestanců z celého světa odsouzených na smrt, kteří budou soutěžit. Budou mít třicet hodin na to, aby spolu bojovali, až zůstane naživu jenom jeden z nich. Ten získá svobodu a k tomu navíc pět milionů dolarů. Má to ale háček. Každý bude mít na kotníku náramek s bombou a zařízením, které za oněch třicet hodin exploduje. Mě tenhle dynamický a dobře natočený akční thriller velmi příjemně překvapil. Uměl si výborně poradit s hrozící neoriginalitou a pořád se v něm něco dělo. Když už se film jakoby ubíral odhadnutelnou cestou, tak vždycky zvolil úkrok a nečekané řešení, které mě jako diváka překvapilo. Pěkně drsný film ve kterém snad každý dostal pořádně hustou nakládačku a nějaké to překvapení si schoval až do samotného závěru. Pěkně bombastický a výbušný akční kousek. Mé hodnocení: 100% ()

Frajer42

Kdo zde čekal něco více než akční vyvražďovačku bez hlavy a paty, tak je truhlík. Steve Austina si pamatuji ještě ze sérií WWE. Nemá cenu rozebírat, jak je ten film dějově debilní, plný naprostých nesrovnalostí a nesmyslů, to musí vidět snad každý. Ale já jako divák co dokáže oddělit fikce od reality vidím ve filmu i druhou stránku, a to stránku zábavy. Film je stále hnán kupředu a pořád se něco děje. A upřímně řečeno, nic víc jsem ani nevyžadoval. Dětem to asi do rukou, či před oči nepatří, může to působit inspirativně. Film však nemá snad ani výrazně hluché místo. A to musím ocenit. Slabé * * *. ()

AppleCore odpad!

Bez napětí, bez atmosféry, bez krve, tehle film vlastně nemá vůbec nic co by stálo za řeč. Maximálně vypatlaná režie a člověk co dá víc než dvě hvězdičky je asi taky docela jasnej. ()

Jednooký králem... akce

Jednooký králem... akce

22.03.2008

Režisér příjemně tradičního westernu 3:10 Vlak do Yumy James Mangold se z Divokého západu přesune do blízké budoucnosti a kolty vymění za tu nejšpičkovější bojovou techniku. V adaptaci komiksu… (více)