Petoss1

Typický film s plánom "slzy na krajíčku". Na mňa ten plán nevyšiel i keď musím povedať že podívaná je to pekná. 75% ()

O´Neill

POMO řekl, že je to podle něj Jumper pro seniory. Já absolutně nesouhlasím. Tento film je velice skvěle natočený a perfektně zahraný. Atmosféra je opravdu skvělá, a hudba jí rovněž doprovází. Film je opravdu velice atmosférický a působí na mě skvělým dojmem a rovněž se zařazuje mezi mé TOP filmy, respektive dramata. Celý film ubíhá zatraceně rychle a zatraceně skvěle. Po shlédnutí musím konstatovat že by vůbec nevadilo kdyby to mělo o půl hodinku navíc, nicméně, nevím zda by to nebyla nudná půlhodinka, jelikož režisér z toho vymačkal maximum. A abych dopověděl mou původní myšlenku - srovnávát toto s Jumperem, je jak bych řekl ... urážkou, pro tento film. ()

Jino

Povedené drama, které je okořeněné černým humorem, komedií a dojemným koncem. Ústřední duo Freeman a Nicholson, tím že jsou každý z jiného soudku, se výborně doplňuje a dodává tak tomuto filmu tu pravou šťávu. Jiné herce si v jejich rolích nedokážu představit. 75% ()

Attta

Freeman a Nicholson je velmi silná dvojice a to taky znamená že po herecké stránce film nezaostává. Film je spíše taková oddechovka. Velice příjemně se to sleduje. ()

Aelita

"Hluboký můžeš být na prvním ročníku filosofie". Ve stáří nebo před smrti člověku možná dojde, že život se skládá ze základních potřeb a emocí namíchaných do někdy komplikovaných koktejlů. ___ Sdílená radost se násobí, sdílený smutek se krátí. Je však mylné se domnívat, že úplně každý člověk nutně potřebuje společnost pro intimní nebo niterní prožitky nebo rozjímání. ____ "Já nejsem každý. – Každý je každý." ____ Před tváří smrti si každý může dovolit být usmířený nebo rozhněvaný. Dokonalé je vše zároveň. ()

starbrejkr

Na tenhle film jsem se opravdu hodně těšil a nikdy bych neřekl, že dám tři hvězdy. Toto hodnocení je ale jen prozatimní, protože hlavním viníkem těch tří hvězd jsou troubové u nás v kině, kvůli jejichž blbosti jsme přišli o 20 minut filmu! Výborně rozjetý film tak ztratil tempo, já dostal blbou náladu a konec (hlavně tradiční usmíření s dcerou) míi přišel klíšovitý. Uvidíme tedy, jak se změní hodnocení po druhém shlédnutí.....každopádně se nemůžu už teď zbavit dojmu, že to šlo natočit s větší hloubkou a méně klišé. ()

Crawler-D

Jak byste se zachovali v čase, který zbývá? Dopřát si osobní potěší z prožití neuvěřitelných věcí, nebo být se svými blízkými? Ani jedno světu nijak nepomůže, ale jedno druhému pomáhá v uvědomění. Nicméně Freeman a Nicholson jsou povedená dvojka. ()

DruidKarel

874. hodnocený film: Dost jsem tenhle film prožíval a pořád nevěděl, jestli se mám na něj podívat taky se svojí přítelkyní. Nevím, jestli jsem udělal dobře nebo ne, ale rozhodně bych byl rád, kdyby se na něj podíval aspoň se mnou teď. Hodně povedený příběh s emotivním prožitkem, kterej mě vážně dostal. Moc se mi líbili dva hlavní protagonisté coby staří lidé bojující o každou minutu svého života. 5* je samozřejmých a už abych byl se svojí Bobulkou :-* 5* ()

Amroth666

Je to hodně specifický film. Každý tomu filmu nemusí přijít na chuť. Jak jsem to tak všechno pozoroval, všiml jsem si jedné věci, že Jack Nicholson a Morgan Freeman je nové Hollywoodské duo, které tu ještě nebylo. Tak po 15 minutách jsem si tuhle dvojici zamiloval. Nejde o to, kolik jim je, ale jde o to, jak hrají. Film zvýraznuje opravdový život Jacka Nicholsona a jeho milostné příhodičky(a že jich neměl málo). Vtipy někdy přiopomínaly mladé puberťáky, kteří si ze všeho dělají srandu. Po dozvědění, že oba mají rakovinu jsem si začal všímat jiné úrovně vtipu. Na vtipy byl rozhodně lepší Edward. K ději : hrozně originální, nekopírované, fantastické. Dobrodružná/ Komedie/Drama je zcela přesný stav tohoto filmu. No byla to skutečně jízda. Chvílemi mi to připomínalo seriál My name is Earl, který také proslul vším, co má tento film. Tento film je obyčejný, avšak je neokoukatelný. Co jejich plány na papíře? Skok padákem - nedal bych, jízda v kráskách(autech) - to už bych si nechal líbit, mít kamaráda Edwarda - hoďte ho sem a taky budu cestovat a užívat si. Byl jsem tak rozesmátý, že na konci filmu mně šel mráz po zádech z toho smutného, ale očištěného konce, který byl opravdu krutý. Nechci ale říkat škoda toho konce, když konec byl vlastně excelentní. ____ Vypadáš jak hovno Ray! __ Díky! ____ OST 5/5 ____ http://www.youtube.com/watch?v=onml9lBuxsg&feature=related ____ ()

Daveed

Příběh pojednávající o problému, který muže potkat všechny, ale jen málo kdo, si začne užívat dobrodružství jak je ukázano v tomto filmu. Film byl výborný, co se týče obsazení tak příběhu a zpracování. Mužu doporučit!!!!!!! ()

C0r0ner

Bohužel se tam nestalo nic, co by člověk neočekával, což dojem malinko kazí, ale zase to zvedá špičková ústřední dvojice, která si natáčení očividně užívala. Je to taková ta povinná dojička emocí, nicméně Reiner ji dokázal natočit tak citlivě, že to ani nevadí. Akorát to nebyla skoro vůbec sranda. 70% ()

Wormboy

Vyborni herci v priemernom filme o zaverecnych chvilach dvoch umierajucich ludi. Film neuskodi, ale hlbsie potesenie neprinasa. ()

Flynn

Pro mě jasných 5 hvězd, mí dva oblíbení pardálové se objevili v jednom filmu a bylo velmi příjemné na ně koukat. Někdy mi přišlo, že to snad ani není film, ale skutečně nějaké příjemné rozhovory dvou postarších pánů. Hodně příjemný film se hořkosladkým koncem. Mě osobně to nijak nevadilo a rád jsem uronil..... fakt pěkný film ()

Dannysek4U

Umyslne hrany na city, "divoky" co do prozitejch udalosti (divoky strihem i scenarem, asi fakt zbytecny, proste drobet nuda a sed), nijak extremne myslenkove slozity... ale presto krasny, lidsky a dost dobre zahrany, byt ani u Nicholsona, ani u Freemana rozhodne nejde o zivotni role. Proste takova mila drobnost, co ma po americkym klisackym zpusobu pohladit. A to ja rad ()

Andre3000

Ze začátku se tenhle popcorn rozehříval pomalu v nemocničním prostředí, poté už me zaujmul opravdu dost. Tihle dva staří mládenci jsou dobré protiklady a sedli si navzájem. ()

J0hny5

Nakonec dost dobré, čekal jsem spíš nějakou střelenou komedii, ale tohle bylo něco víc. Do dokonalosti to má daleko, ale aspoň se to snaží tvářit, že je to něco víc. Jack N. klasicky morous a Morgan F. inteligentní pohodář, dohromady to vypadá dobře. Já se stavim na stranu 5% lidí a myslim si, že mají na jednu stranu štěstí. Ne každý má tu možnost vědět, že už mu moc času nezbývá a tak se snažit napravit své omyly a snažit se dohnat to na co nebyl čas. 80% ()