HarveyDent

Totální perverze a nechutně nereálná vize budoucnosti. Svět, jehož obyvatelé se baví dvěma hrami: Society jako úchylná mutace Facebooku a Slayers jako Counter Strike s vostrejma, moderátoři Televizních novin s prasáckými řečmi o půl osmé večer a slizkej masturbující tlustoprd jako personifikace celé shnilé generace. Gerard Butler a Michael C. Hall to však kazili svými nesmírně chabými hereckými výkony, takže nedostaneme orgasmus z téhle čuňárny od psychicky labilní dovjky Neveldine/Taylor a dáme pouhých 75% :o) ()

Asdas

Gerard Butler hraje ďalšieho zlého muža v jeho kariére vo filme ,ktorého nápad je zaujímavý ale pri následnom prevedení na plátno to škrípe, či už scenáristicky alebo u samotného vyznenia filmu ,ktorý má síce efektné zábery len mu chýba nejaká duša aby sa človek s postavou dokázal stotožniť a tak ho aj sám hnal dopredu . Záverečné finále je potom tažké WTF . ()

jafuska

toto je naprostá ztráta času, kdo má rád počítačové hry, budiž, možná právě pro něho je tento film určený, ale u mě se tento film prostě minul vším, nedostala jsem se ani do půlky filmu, tento film je špatný od začátku a je mě jedno, jaký je vlastně konec, jediná světlá výjimka u tohoto filmu je, ta, že se zde objevuje hlavní představitel ze seriálu Dexter, a to je asi tak všechno co mě nějak mohlo překvapit. ()

Lyriq

Klidně mě kamenujte, ale mě tenhle film i přeze všechny chyby, co bych našel, děsně bavil. Má to prostě koule. :)) ()

Ajka1

Úchylná vyvražďovačka zaměřená pouze na efekt. Žádný hlubší smysl v tom nehledejte. Pokud nejste fanoušky Sims a PC stříleček (stejně jako já), zřejmě vás film příliš neosloví, koukatelné to ale je. Prostě Neveldine a Taylor. ()

mchlumak

Pravidelně od filmů s Gerardem Butlerem moc nečekám a nakonec jsem příjemně překvapen (viz třeba Law Abiding Citizen). Parádní scifi z dekadentní budoucnosti s prvky cyberpunku. ()

Veniss

Lehce stárnoucí Butler vs. slizký Hall (fanoušci prominou, ale i v seriálu Dexter působí odpudivě) v nic nového nepřinášejícím scifi příběhu, znám lepší i když pravda z knih, na filmové plátno se jich moc nedostalo. Vidím naprosto nevyužitý potenciál v postavě Lermana. Je to především akční film, takže horší průměr s třemi hvězdičkami. ()

vipeerr

Butler (Leonidas) Hall (Dexter) jsou podle mě výborní herci a zahráli zde precizně. Ovšem ať se snažili sebevíc, prázdný a nepropracovaný děj nezachránili. Čekal jsem nějaké větší rozuzlení a hloubku. Dokonce i většina akčních scén byla nepřehledná, a hloupá. 1* pro Gerarda , 2* pro Michaela a 3* za nápad. 55% ucházející film na který se nejspíš znovu nepodívám. ()

marek29

Překvapení, jak taky říkal Isherwood, to tedy rozhodně je.. Film je sice v mnoha prvcích nadprůměrný, ale svými "nejistými pasážemi" a místy překvapivou originalitou je strháván k těžkému průměru. Původně sem ho zamýšlel vytáhnout svými 4 hvězdami na výsluní, ale řeknu vám, proč dávám nakonec jen 3: Tak zaprvé - akční přestřelky obzvláště ze začátku zabírají hodně místa ději a pro mě byli dost chaotické a zdlouhavé :( Za druhé - je zde ukázka toho, jak to s námi může dopadnout po zvýšení vlivu Facebooku na obyvatele, ale to poslední co chci vidět, je jak tlustý americký prase ve spoďárech a tílku ovládá holku přes internet a nechá se znásilnit druhým prasetem ovládajícím přiteplenýho debílka :D jo originalita, ale za jakou cenu..? Za třetí - jsem rád aspoň za happy-end, na který si u filmů potrpím čas od času. Naproti tomu občasné vykukující ňadro mně do varu vážně nedostalo :) ()

kirmakX6on

dobrej nápad zprzněnej strašnou kamerou, která ničí zábavu ze všech akcí, a též zprzněnej některými klišé dovedenými do absurdity (tak např.: musel být ten Japonec nebo co to bylo, který ovládal manželku Kabela skutečně tak špinavej, slizkej a vážit cca 300kg? Nešla ta myšlenka, že za sexy kočkou z internetu se skrývá odpudivý perverzák, ztvárnit trochu...normálněji?). Pro mě nejlepší scéna z filmu byl v závěru krátký absolutně "offtopicový" (tj. nijak nesouvisející s ostatním dějem) tanec Michaela C. Halla (Dextera)...to jediné jsem si pouštěl několikrát po sobě... Celkově 35%. ()

Izi-Peťan

Námět není špatný, Butler a C. Hall taky ne, ale je to celé takové chaotické. Rozhodně mě bavilo prvních 30 minut filmu. Potom jako by tvůrci nevěděli, co mají ukázat divákovi dřív a všechny náznaky příběhu mě přišli nedotažené až pak vyšly na prázdno. Škoda. Čekal jsem od toho víc, ale co čekat od dvojice Taylor/Neveldine. 30% ()

wlk1

Nápad využitý tak na 20%. Samotný děj by šel shrnout tak do 20 minut, zbytek rádoby akční gore scény, kterým stejně chybí šmrnc. Celkově mi u tohoto žánru chyběla jakési temnota a špína undergroundu... ()

Guran

Gamer je film s přijatelným námětem do budoucnosti. S dobrým hereckým obsazením, včetně Michaela C. Halla, který mě ve své roli jako tvůrce "živých her" překvapil. Kromě Gerarda Butlera mě zde hodně bavil i Terry Crews, od kterého jsem nečekal takovouto roli! Snímek má také vynikající efekty, hlavu, patu, zvraty, ale docela tu škodí dojem béčkovosti, který na mě působil už i kvůli úchylným scénám, kde si jeden tlouštík šachá na své obrovské břicho erotickým stylem a další různé prasárny, které bych úplně vynechal. Kdyby se režie ujmul někdo lepší a trapné a úchylné scény by šly ztranou, šlo by o ještě lepší snímek. Ale i tak, spousta akce v čele s Butlerem a přijatelné brutality vás bude hodně bavit a bude vás zajímat konec. Jedná se tedy o povedený snímek. ()

Brano

Zvažoval som dať tomuto hodnotenie odpad, ale za nostalgickú pieseň "The Bad Touch", ktorú som si rád vypočul dám aspoň 1*. Inak potenciál to určite malo. Myšlienka o tom, že v budúcnosti by mohli byť ľudia ovládaný ako nejaké stroje nebol zlý. Ale to spracovanie bolo hrozne. Väčšina scén nemá hlavú ani pätu. Strašne nepriehľadné a bohužiaľ často aj nudné. V konečnom výsledku z toho vznikol nezmysel, ktorý si určite znovu nepozriem. Bez pretáčania by som to ani nedopozeral. ()

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize