MrPierc

Obrazově film nemá chybu, je to ostré, krvavé, brutální a to co hráči chtějí. Nemáme k tomuto obrazu daleko ! Virtuální realita se jednou ( jako v tomto filmu ) přeleje do rolí opravdových lidí. Internet totiž nabízí uspokojení všech zvrhlých potřeb a v tom je ta síla - ve filmu to bylo prezentováno trochu jako úchylní The Sims. Pro hráče povinnost ! ()

Petoss1

Gamer neobsahuje absolútne nič, čo by dokázalo zaujať. Šialená kamera so šialeným strihom pomôžu akurát k dobrej migréne. Nápad príbehu nebol najhorší, ale jeho prevedenie je strašné. Dej nemá žiadny spád, okrem Gerarda Butlera žiadnu zaujímavú postavu (i keď náznaky tam občas boli) a koniec, diváka nijako nezasiahne. Tvorcovia sa po sračkoidnom Cranku 2 nespamätali aj keď Gamer je lepší ako "fuck off Chelios", ale aj tak, žiadna sláva to nieje. 45% ()

WoWoW

Před pár lety bych si řekl, wow, to byl dost dobrej film, jenže to bych nesměl vidět Rallye smrti. Byl to prostě stejný styl, vězeň co by rád pryč z vězení a chybí mu už fakt jen dohrát pár kol. A bohužel nevím jestli byl Gamer inspirován i Náhradníky nebo to bylo naopak a nebo je ta podobnost jen čistě náhodná. Jenže když vypustím tyhle opakující se zápletky jsou ještě dvě věci, které mi opravdu vadily. První bylo Butlerovo herectví neherctví a druhá věc byla ta epileptická kamera v každé trochu akčnější scéně. Kdyby těch scén bylo víc a nebo by ten film byl delší, asi bych se epilepsii neubránil. Takže když tyhle tři věci odečtu, zbývají mi tak ty dvě hvězdy. ()

bourec

Musim přiznat, že vlastně nevím, proč tenhle film má 57%. Nervní, zběsilá blbost plná barev a trhavý kamery. A kdyby to vlastně pokračovalo až do konce v tom stylu ze začátku, ke kterýmu se skvěle hodila hudba Marylin Mansona, dal bych maximálně jednu. Konec to malinko vrátil do škatulky film. Jakž takž.30%. ()

Aelita

Matrix vytvořený lidmi je mnohem reálnější a proto i krutější a nebezpečnější, než Matrix vytvořený roboty. Lidé lépe než roboti vědí, jak ublížit lidem a jak je využit. Jen ta fantazie týkající se cílů je zas zoufale omezená - osobní moc a ukojení pudů, nic jiného. Gamer sice těží z trilogie Matrix včetně odbojového hnutí Humanz a dále z Blade Runner, Running Man, THX 1138 atd. atp., nabízí však zároveň aktualizaci těchto témat a hlavně úžasnou modernitu, která sice za pár let stane se retrem, neztratí však, jak doufám, nic ze své trefné stylovosti a historičnosti. Gamer stejně jako Tron: Legacy, Ostrov Baye, Ultraviolet je skoro sterilní, což je nutnost, aby divák přežil septický šok, který na něj hrne virtuální budoucnost, kde platí jiná pravidla - pro sex, pro násilí i pro city. Taneční scéna s Michaelem C. Hallem je dokonalá. Dexter se nezapře a ani na Odpočívej v pokoji se nezapomnělo. Hall asi navždy zůstane homosexuálním řezníkem toužícím po světovládě. ()

humanbeing

Jako stvořené pro fandy akčních filmů osmdesátých let. Akční sekvence jsou správně brutální, rychlé a zkrátka přesně takové, jaké být mají. Gamer je takový pěkný mix Running Mana a Death Race. Z Butlera by mohl být další legitimní "akční hrdina" pokud bude pokračovat v tomto typu filmů. ()

Amroth666

Takový průměrný film.Akce tam byla, ale to je málo.A co se týče herců, tak to byl špatný mix.Čekal jsem od toho trochu víc.Jediný, co se mi na tom líbilo byla atmosféra a pro tento film dobře vybraná kamera.To mi k tomu ladilo.Jinak také občas nepřehledné a chaotické.Nějaké filmy to potřebují, ale tenhle ilm potřeboval zachovat akorát chladnou hlavu a již zmiňovaný mix herců. ()

wohna

Pěkně udělaný, parádní Butler, parádní Michael C. Hall a jeho famozní tanec, možná jsem čekal víc. Ale co. Nevadí. ()

TomikZlesa

Mark Neveldine a Brian Taylor po třetí a hůř než Crank a líp než Crank 2. Jednohubkový akčnák s pár šílenostma a skvělou akcí, bohužel už pár minut po zkouknutí si nevybavuju jeden jediný silnější okamžik. Akční oddechovka jak má být. Svým způsobem zvláštní film s (ne)okoukanou zapletkou typu eXistenZ. ()

JohnRambo

Prvá polka za 5*. Druhá polka za 4*. Ale celkovo je to vynikajúci akciou nabitý film v ktorom je obrovské plus Gerard Butler. Veľmi nerozumiem tomuto hodnoteniu. Treba si to vychutnať a hlavne pekne nahlas! ()

C0r0ner

Nemám rád filmy, kde jedinec zničí systém tím, že se vzepře. Tak to totiž prostě nefunguje, i když se hadovi usekne hlava. Ale tady mi to kupodivu nevadilo, protože celý námět byl velmi originální a dost možná (snad ne) odrážel budoucnost lidstva. Jednoduchý film, který potěší a neurazí. 75% ()

Gabbo

Podle hodnocení jsem od filmu moc nečekal. ale nebylo to vyložně špatné. Trochu zběsilé, cyber-punkové a uchylné ale ne vyloženě špatné.. Škoda jen hrozné kamery, každou chvili jsem očekával epileptický záchvat a orientovat se v obraze byl místy problem.. Butler nezklamal a Michael C. Hall zahrál skvěle i když ta role byla hodně zvracená.. ()

agathon

Napadá mne v téhle souvislosti srovnání s Arnieho Running Manem.... a Gamer se v tomto světle ukazuje jako absolutní nula. Běžící muž byl zábavný svou hloupostí, tohle svou rádoby sofistikovanou "propracovaností" zábavné není. Spíš to ubíjí a i když Gamer nemá ani hodinu a půl, pořád mi to připadalo minimálně na dvě hodiny... Dvě hvězdičky za některá vizuální řešení a lahůdkového "Dextera" Halla. ()

Wormboy

Film ma skor zaujal svojou temou, ktorej vsak bol venovany na ukor roztrasenej a miestami mimoriadne neprehladnej videohernej akcii, nedostatocny priestor. No ak by sa tvorcovia chceli viac zamerat na obsah, zrejme by film nenatocili, pretoze by zistili, ze to je totalna sprostost :) Butler je riadny drsnak, ale Michael C.Hall ho prevysuje uplne vo vsetkom a teda aspon zaporaka ma film kvalitneho...inak nic moc. ()

Dannysek4U

Faktor coolovosti deset, formalne dobry, Dexter fajn, dokonce to ma potencial myslenky. Ale vysledek je tak prostinkej, az to boli. ()

necisty

Co se vám na tom jako nelíbilo? Pokud to mělo zobrazit svět za několik let, kdy budou všichni pomatení ze všech těch 'sociálních' sítí, tak říkám ano! Takhle velmi podobně si to představuji i já. Vy, co teď právě kritizujete tenhle film na vašem oblíbeném FB, tak si uvědomte jak už moc vám ta sračka rozežrala buňky v mozku teď a to bez nějakého nanoviru v rukávu. Nebudu hodnotit celkové zpracování, protože něco se mi líbilo, ale pravda něco ne, každopádně mě nadchla hlavní myšlenka. Budu tedy i přehlížet závěrečné myšlenkové přetahování, kterým si to vážně hodně pokazili. Každopádně audiovizuální stránka na jedničku. Soundtrack parádní a nechybí ani můj oblíbenec MM, takže maximální spokojenost. Jinak ta všudypřítomná zvrhlost je možná ukázkou šílených režisérů, ale není daleko od reality a přestože se mnohým z nás dělalo špatně ve scénkách s tlusťochem, tak mi nezbývá než souhlasit, že tohle tam bohužel patří. PS: Kable poslouchej tohle je poslední hra, tebe tu zabijou a já budu vypadat jako naprostá lama, jestli se nedáš okamžitě dohromady. ... Souhlasím s názorem arachneuss a tím od Shadwell radši neztrácejte čas:). ()

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize