Maark

...nechápu čemu se Gerard Butler upsal..Připadá mi to, jako by to někdo točil buď na tripu a nebo má hodně ujetý a divoký sny..Co se dialogů týká, tak mi to připadá, jako z c-čkovýho filmu...Akční scény tuhle zvláštnost opravdu nezachrání... ()

DavidS.

Autorské dvojici se nedá upřít drive, erkovou nesmlouvavost i opojení kinetikou...Osobně si myslím, že Gamer, i přes svůj nevyužitý potenciál, nebyl zase takový průser a netrpěl jsem u něj tak jako u Zastav a nepřežiješ 2...Stačilo jen ubrat na cyber chaosu, zvýraznit dějovou linku samotných zápasů a mohli jsme tu mít Běžícího muže pro nové milénium... ()

rozbris

Nápad vynikající, ale zpracování otřesné. Neveldine a Taylr usli a celé zpracování filmu prospali na režisérkých stoličkách??!!! Co se dá vypíchnout je "velmi dobře vypadající kameru" s velice dobrým tanečními kreacemi obsazeny konec. ()

Han22 odpad!

Děsivá sračka, která nechápu jak může projít a mít tak vysoký hodnocení. To opravdu nikomu nevadí deset střihů za vteřinu v každé scéně kde se něco děje? To se nikdo nediví těm desítkám WTF scén, které neměly žádný smysl? Nikomu nevadí absolutně debilní příběh? No mě teda jo a mám pocit, že v žánru sci-fi jsem našel odpad roku 2009. ()

chamba

Pre mňa osobne "Gamer" nebola až taká hlúposť ako tu mnohí píšu. V tomto filme som od začiatku videl slušný potenciál a pár skvelých nápadov, ktorých realizácia mohla byť ešte o chlp, dva lepšia. ()

darwin

Normální sci-fi akčňák se zajímavým námětem, charismatickým Gerardem Butlerem, zlobivým Terry Crewsem a celou řadou videoklipových orgií. ()

Seti

U Gamera jsem se přesvědčil, že režijní styl Neveldina s Taylorem začínám bytostně nesnášet. Naprosto totiž zabíjí ne zas tak nezajímavý příběh, který lze považovat za moderní variaci Běžícího muže. Co zbude přímočarému akčnímu filmu, když režisér zkurví akci? Ano správně, HOVNO! A že je akce téměř nekoukatelná naprosto nepřehledná slátanina, z které vám bude za chvíli na blití, na to se můžete spolehnout. Zrychlovačky, zpomalovačky, roztřesené a rozostřené záběry, nesmyslné veletoče s kamerou a katastrofálně přepálený střih člověka spolehlivě uvrhne do smyslového chaosu a agónie. To že nelze rozpoznat kdo je kdo, kdo střílí na koho, kdo jde kam je snad zcela jasné. Přitom z toho mála co člověk stihne postřehnout je patrné, že při lepším zpracování to vůbec nemuselo být marné. Nejsvětlejší momenty celého filmu rozhodně představují Gerard Butler, jemuž musí nasraného badass killera uvěřit snad každý a Michael C. Hall, jehož "Bill Gates" záporák je zajímavý a netradiční. Jak už jsem naznačil u Cranku 2, tak frknout si a snažit se natočit super-hyper-cool záležitost zas tak super být vůbec nemusí. Pánové, Gamera jste taky zkurvili, ale dám vám ještě šanci, poslední! ()

jondoe

Tentokrat som moc necakal a som z toho akcneho sci-fi filmu milo prekvapeny. Sice som bol z toho zaciatku chvilku zmateny, ale akonahle som sa dozvedel o co vlastne v tomto filme ide, tak som si ho uzil az do zaverecnych titulkov. Videoklipova rezia bola velmi slusna a styl akym to reziseri podali sa mi pacil. Je jasne, ze film ma aj vela nedostatkou, ale ked sa divakovy podari vypnut mozog tak sa to da hravo prehliadnut. Navyse ma rychli spad, takze ta primerana stopaz ubehne ako voda. V ulohe excentrickeho zloducha sa vyborne predviedol serialovy Dexter Michael C. Hall. A Gerard Butler zacina byt zarukov kvality. Zatial kazdy film ktory som s nim videl bol minimalne dobry. ()

ryoga

Na tento film som sa veľmi tešil už od jeho uvedenia do kín kvôli hercovi Michael C. Hall (Dexter) ktorý tu hrá zápornú úlohu čo vôbec nevadí, ale dostal som sa k nemu až teraz lebo ma odradzovalo nízke hodnotenie na csfd.. Takže po zhliadnutí som bol vcelku prekvapený z tohoto lacného béčka.Michaelov výkon výborný a Gerardov tiež aj keď to beriem skôr ako takú "hernú" jednohubku. Možno to je tým že som v minulosti ale aj teraz vo "veľkom" hrával PC hry a stále som tak trochu v inom svete...Takže skôr asi pre milovníkov hier...Mne sa to páčilo. ()

martinez.

Rallye smrti, akorát že bez aut, stylovější, rychlejší a asi milionkrát zlejší. Neveldine s Taylorem jsou šílenci, kteří nechají Kablea zachránit ženskou před sražením autem na to, aby tam mohla znova napochodovat a smetl jí nějaký odhrňovač pozůstatků lidských těl, všude létá kečup, pobíhají hořící lidi nebo lidi bez končetin a akce je opravdu na úrovni třeba i Transformerů, samozřejmě že v menší míře, protože to nestálo 150 mil. USD, ale jen 15 mil. USD. Hodně se mi líbíla třeba TPS (third-person-shooter) scéna nebo zpomalený záběr na letící auto, to jsou opravdu pamětihodné finesy, stylová je třeba i obdoba The Sims za hudebního doprovodu Bloodhound gang. Gerard Butler stejně drsný jako v 300, Alison Lohman neskutečná kost. Dejte těm režisérům větší rozpočet, dobrý scénář a producenta, který je v některých ohledech trochu umírní, a uvidíte co dokážou. I když mě už bohatě stačilo i tohle. ()

Benedygtus

Film utekl rychle, ale rekl bych, ze to spis bylo spis mym rozpolozenim, lehkou unavou a trochou alkoholu. Jedna z nejvetsich slatanin, co jsem videl + lehka inspirace Rallye smrti, ktera se ale vydarila o hodne vic. Stesti je, ze to trva (jen) 95 minut, nemam pocit ztraceneho casu. Tezko o tom neco psat, ta jedna hvezdicka je za G. Butlera a myslenku filmu. ()

cachina

Tvůrci adrenalinové jízdy Zastav a nepřežiješ přcházejí s dalším počinem, tentokrát z budoucnosti. Ve svém předešlém snímku nešlo o logiku, šlo pouze o to se bavit a nic neřešit. V Gamerovi se už snažili látku nebrat tak odlehčeně a pojmout jí ve vážnějším duchu. Jenže se jim to trestuhodně nepovedlo. Snímek má slibný potenciál a řadu dobrých nápdů, které se ale nepodařilo zúročit. Děj nás zavede do blízké budoucnosti, kde hlavní zábavou jsou reality počítačové hry, kdy hráči ovládají skutečné lidi. Společnost je zde vykreslena velmi perverzně a voyeursky. Tvůrci využívají klipový a videoherní styl. Akce se ale nijak nevyvíjí. Pořád sledujeme pouze Butlera, na kterého někdo vystřelí odněkud, netrefí se a Gerard ho sejme. Prostědí akčních scén je také pořád stejné - opuštěný sklad a jemu podobný. Akce je velmi chaotická, plná střihů, nepřehledná a monotónní. Možná nás tvůrci chtěli varovat před vyvíjící se technologií a možná taky ne. Film jaksi vyznívá do prázda. Např. linie s odpůrci her nikam nevede, vůbec by tu nemusela být. Snad žádná scéna vám neuvázne v paměti. Možná jen tancující a zpívající Dexter, který vytváří kulisu ke rvačce s hlavním hrdinou. Film je předvídatelný, už nazačátku víte, že Gerard prostě nemůže být bezcitný vrah. Film se tváří velmi vážně, ale já mu to prostě nevěřím. ()

Zagros

Je to pořád dokola. Sebezajímavější myšlenky a nápady spolehlivě zabíjí ambice tvůrců zalíbit se co nejširšímu publiku a k tomu pokud možno šokovat. Na akční film je to nudné, na přemýšlivý film moc jednoduché, na šokující film moc ... málo šokující. Vznikla z toho podobná vizuálně přeplácaná a hlavně nesladěná slátanina. Ale abych jenom nehaněl. Pár zajímavě rozvedených myšlenek tam bylo a několikrát mě dokonce tvůrci překvapili a donutili se zamyslet, jak to s naší stále větší závislosti na síti může dopadnout. Nicméně se těším, až někdo z tohoto tématu vydoluje mnohem více a že tady pořádný potenciál je. ()

Wally

Bylo to trhlé...sem tam až uchylné, ale byla to jizda od začátku až do konce a to mne moc bavilo. G. Butler byl v této roli skutečně dobrý a člověk mu nemohl nefandit. ()

Loki_Six

"I've got no strings, so I have fun. I'm not tied up to anyone. They got strings, but you can see, there are no strings on me." ()

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize