Král Škorpión: Vzestup Říše

Kráľ Škorpión 2: Návrat kráľa

Fantasy / Akční / Dobrodružný

USA / Jihoafrická republika / Německo, 2008, 109 min

• TeeAge

Ešte aj hra Heroes of Might and Magic 3 mala Minotaura s lepšiou grafikou :) A keď sa aj na efekty nepozeráme, stejne to bolo bez osobného čara (ktoré jednička ešte ako tak mala). Už na začiatku bolo vidieť s tým rallye šípom, že to nedopadne dobre :) V každom prípade hviezda za Deleted scenes, tie mali niečo do seba :D(25.11.2008)

• SNCIS

Obsahuje spoilery: "Tvoje matka byla kráva!" Bylo proneseno k Minotaurovi, což byla fakt sranda. Stejně jako závěrečný škorpion či vyobrazení podsvětí. Triky a kulisy jsou naprosto tragické! Další mínus je odpudivý hlavný hrdina, který jde do podsvětí, aby získal meč, kterým lze porazit zdejšího padoucha. Slečny se tady vyprsí a svedou pěkný souboj. Jen díky nim 2*. Film špiní jméno prvního dílu s Dwaynem Johnsonem. - 30%.(27.10.2019)

• maverick10

Nema cenu se vyjadrovat ke vsem nedostatkum, kterymi tento snimek kraluje. Vzdyt staci, kdyz se podivate jekym zpusobem zabil hlavni hrdina hlavniho padoucha. Staci nastavit mec a zly virtualni skorpion mu ochotne a poslusne na mec sam naskoci. To byla jedna z nejvtipnejsich pasazi teto proslunene letni blaznive komedie.(9.5.2010)

• Phobia

Tak jsme se zasmáli a teď se budeme snažit zapomenout, že tahle 3,14čovina vznikla a dokonce dorazila až na televizní obrazovky v středoevropském Banánistánu. Hezoučký juvenilní hermafrodit (pro potěchu očí pubertálních dívek a bukvic libovolného věku) zachraňuje svět před Zlem... už zase. Je to nejapně blbé, efekty jsou úsměvné (přinejlepším průměrné) a místo herců tam měly být loutky nebo maňásci, takový je můj neochvějný názor. Naštěstí konkurenční TV (k)anál nabízel kvalitnější zábavu a z téhle srandy jsem sledovala útržky fakt jen pro polechtání bránice, tak můžu být laskavá a radši vůbec nehodnotit.(23.8.2012)

• Vojťas

Král Škorpion s Dwaynem Johnsonem byl dobrý. I když byl o malinko (pro mě jen o půl hvězdy) horší, než předchozí dvě MUMIE a uživateli byl často zatracován, líbil se mi. Ovšem za tohle bych tvůrce nechal hodit do jámy plné škorpionů, polít olejem a zapálit! ... Herci špatní, dialogy uhozené, efekty směšné, ale hlavní nedostatek byl scénář, kde jsem jen kroutil hlavou nad "probíhajícím dějem"! ... Ta hvězdička je z lítosti snad jen za kostýmy a za obsazení hlavního padoucha. Jinak je to opravdu potupa pouštním dobrodružným filmům i starořeckým mýtum a v téhle podobě neměla být nikdy vypuštěna na světlo světa!(8.8.2008)

• - Rozpočet 60 mil. USD. (Čiban)

• - V roce 2008 byl uveden prequel Krále Škorpiona Král Škorpion: Vzestup Říše, kde Dwayna Johnsona v roli mladého Škorpiona nahradil Michael Copon. (Čiban)