Král Škorpión: Vzestup Říše

Scénografie:

Tom Hannam

Kostýmy:

Diana Cilliers

Já nemusím takový žánr, ale opět mne má sestra přinutila se dívat. Ta byla z toho filmu nadšená, několikrát i zařvala, že ji to baví..... no prostě byla ve svém transu. Nakonec chtěla ať filmu dám 5*, já jsem ji ale upozornil, že ten konečný boj se škorpiónem byl děsný - po grafické stránce katastrofické. Na druhé straně mne uchvátil obelisk a putování temným pralesem, plným mrtvol a příšer :-)(10.8.2008)

• lobo87

Od pokračovania zábavnej jednotky som čakal oveľa viac, hlavne kvôli režisérovi Mulcahymu, ktorý pre mňa znamenal prísľub kvalitnej fantasy báchorky. Zostala však len báchorka, ktorá na rozdiel od pôvodného Škorpións má nesympatické postavy a absolútne tu chýba vtip a nadhľad. Všetci sa tvária smrteľne vážne a to je na škodu. Niektoré efekty sa celkom podarili, iné boli úplne zlé (škorpión na záver). Najväčším pozítivom tak pre mňa zotáva sexi kočka po Mathayusovom boku... 30%(8.11.2012)

• Dragoni

První polovinu filmu se zdálo, že se bude jednat o skvělou akci, při níž se příběh bude rozvíjet, až do zdárného konce ... Ale ouha, druhá polovina se mi zdála jako úplná hovadina, začínající nymfomankou, královnou podsvětí cirkusového Číňana, až po zfetovaného škorpiona, který pobíhá po svém paláci. Je neviditelný a snaží se zabít hlavního hrdinu. Až na zpackanou druhou polovinu se to jevilo ještě dobře: 4 body z 10. 30 %(11.2.2009)

• Mauric

Když jsem viděl výrazový repertoár hlavního hrdiny obsahující pouze vztek,úsměv a tupý výraz(pro lásku a pro přemyšlení),tak jsem si myslel,že tohle bude krásná oddechovka ve stylu jejího předchůdce.Očekávání se mi splnilo,ale v o dvě třídy horší kvalitě.Coponovo charisma by se dalo uskladnit do mořské ústřice a jeho vtipy jsou mnohdy takové,že bych se jim nesmál ani po pátém pivě.Damoklův meč vypadá jako kdyby ho dělalo malé dítě s velmi omezenou fantazií a ten obří škorpion na konci... ...HAHAHA.Prostě spousta zabitých nadějných nápadů.A navíc jsem si bláhově myslel,že když se dělá k něčemu prequel,tak zde má být pevná návaznost - tak,kam se sakra schovali Mathayusovi bráchové??(19.8.2008)

• Patrik200s

Tento film obsahuje niekoľko otrasných skutočností. Príkladom je kráľ neznámeho kmeňa ovládajúci čiernu mágiu a wrestlingové chvaty ten voľný štýl by nebol ani taký divný keďže toho ,,kráľa,, lisia hlava hrá Randy Couture ktorý sa možno hodí do takéhoto žánru ale dej a zápletka tohto filmu to už nekorešponduje absolútne s ničím. Zvláštne efekty napríklad Minotaurus v bludisku boli podobné ako vo filme súboj titánov. Bohužiaľ ale nie remaku ale pôvodného zo 60 rokov čo je na film z roku 2008 doslova úbohé. Námet to bol zaujímavý a rozprávkovo pútavý ale čo sa odohráva po prvej štvrť hodine je čistá hrôza.(5.3.2011)

• - V roce 2008 byl uveden prequel Krále Škorpiona Král Škorpion: Vzestup Říše, kde Dwayna Johnsona v roli mladého Škorpiona nahradil Michael Copon. (Čiban)

• - Rozpočet 60 mil. USD. (Čiban)