Comeback

• Slovensko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Série(2) / Epizody(51)

honzik003

Super situovaný sitcom dopadl po shlédnutí pár dílů velmi dobře! Herecké obsazení je výborné, mají suprové charaktery.Iva je kusanec, matonoha je dobrej blázen, lexa tomu dodává korunku a Ozzák válí ... ()

sun.eagle odpad!

Tohle jde mimo mě. Nechápu humbuk kolem teto "výsledek velké potřeby." Češi neumějí sitcom, Červený trpaslík, MASH, It Crowd, How i met your mother aj. jsou skvosty žánru ale Comeback není nic. ()

ToddB

Jediný novodobý český seriál ( teda spíš sitcom ), který je opravdu povětšinou vtipný. Matonohovi sedí ta role otce, kterému definitivně jeblo z jeho vypečené rodinky , jak prdel na hrnec. A Ozzák ? Dejdara nemám moc rád, ale on snad byl v mládí opravdu metalista. :-)) ()

Arry odpad!

Šmarjamankote ... a to nadávam na teleodpady od Latincov ... kua ale mate good nas...é ak to zvládnete niekto viac ako raz pozriet, zaujímavé - ale šak u nás máme zase Panelák a toho huja Kutyla ... ()

schebman.m

Výborný původní sitcom, i když od Novy, ale tentokrát se opravdu povedl, hlavně tedy tak první polovina dílů. Ozzák je už teď kult a některé jeho hlášky zlidověly. "...bojím se, že až umřu, reinkarnuju se a narodím se jako něco vážně hnusnýho, třeba DJ Bobo". ()

limited

Jako sitcom to sice funguje, ale dávat tomu čtyři hvězdičky, že to je první český fungující sitcom je prostě mimo. Ty vtipy jsou většinou o ničem. ()

johny.duch

Tenhle počin se opravdu nově povedl. Je to první sitkom v ČR a stojí za vidění. Sice je stále výrazně pozadu za svými americkými či anglickými kolegy, ale je na dobré cetě vzhůru. ()

Maci

To nejlepší z produkce TV Nova. Táhne mě to ke čtyřem*, ale znam opravdu kvalitnější seriálky. Zůstanu u 3,5*. Pan Ozzák s Lexou, dokonalá dvojka. ()

potkys04

Když jsem viděl,že tam má hrát Dejdar ,tak jsem chystal odpad! nebo max. 1 * ,ale Ozzák překvapil a Nova po Novácích taky. Jsem zvědav jak to bude pokračovat,nejvíce se těším na Lexu se Sašou. ()

Elles

Málo který český seriál se mi líbí,ale tento musím opravdu pochválit ikdyž první serie se mi zdá trošku lepší přeci jenom témata se pomalu vyčerpávaj.Parádní sitcom kde se těšim na každý novej díl. ()

Carfi odpad!

Mně se z toho seriálu dělá až špatně, nemám nic proti chlastání, ani proti žádnýmu herci co tam hraje, ale už jenom ty dialogy jsou stupidně napsaný, na tenhle seriál jsem se prostě nevydržel dívat celej ani jeded díl. ()

pepavondry

jedinej kloudnej seriál kterej udělala nova a kupa lidí ho tady pomlouvá a používají tady odborný názvy, aby vypadali jako hrozně chytří a že to mu rozumí. Ale kritizovat umí každej. Tomáš Matonoha je dobrej herec a jestly má někdo něco proti tak ať ukáže svůj výkon. A ten kdo tam psal že by tam radši dal Romana Skamene tak to je pako největší. P.S. a nepamatuji že by v ordinaci v růžový zahradě byla hospoda. no hold některý lidi vidí bludy i v televizi a těm dám radu už to nehulte. ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý