Harlem třicátých let rozhodně není místem na procházky. V nelítostném souboji dvou soupeřících gangů o nadvládu nad hazardem teče krev proudem.

Ve 30. letech 20. století bojují v Harlemu 2 gangy o kontrolu nad nelegálním hazardem. Kmotrem jednoho je černý Bumpy Johnson (Laurence Fishburne) a druhému šéfuje bílý prchlivec Dutch Schultz (Tim Roth). Lucky Luciano (Andy Garcia), vyjednavač bílého syndikátu, nemá při jednáních ve zvyku měnit své představy nebo postupy a krev teče proudem. (oficiální text distributora)

Apofis28

Dle mého názoru zbytečně podceňovaný film, pravdou je, že první polovina filmu byla taková slabší, moc jsem Bumpymu nevěřil ten jeho nástup k moci, chtělo to dle mě lépe vykreslit, ale druhá polovina filmu to vykompenzovala a 4* naprosto zasloužené. ()

pornohavo

Dobrá gangsterka so skvelým hereckým obsadením. Trochu jej však chýba "šťava". Niektoré postavy boli skutočné a naozaj dobre stvárnené. Mám rád tú atmosféru starej doby a navyše príbeh Bumpiho je aj po tých rokoch stále zaujímavý. 3,5 *** ()