Reklama

Reklama

Zlatá mříž

(pořad)
Komedie
Česko, 1999, 85 min

Kamera:

Jozef Halász

Účinkují:

Roman Šmucler, Petr Novotný, Jana Švandová, Dalibor Gondík, Adéla Gondíková, Vítězslav Vávra, Tomáš Savka, Miloslav Švandrlík (více)

Obsahy(1)

Zábavná estráda s řadou českých zpěváků, herců a moderátorů. Hudební vystoupení a vtipné scénky jsou prokládány čtením vtipů, které do pořadu zasílají diváci. Z autorů zveřejněných vtipů je na závěr pořadu jeden vylosován a získává finanční odměnu. (misakurt)

Recenze (74)

cariada 

všechny recenze uživatele

Svého času oblíbený pořad na tv Nova (ne můj). Princip jednoduchý skupina umělců četla vtipy od diváků na dané téma pak následovala písnička a zase dokola dál. Někdy se na to koukat nachalo, ale stala se z toho nuda, bylo to v podstatě pořád dokola. Na druhou stranu proč by se scénáristi namáhali, když to diváci udělali za ně. Bylo to levné a lidi to žrali. ()

topi odpad!

všechny recenze uživatele

Zlatá mříž je plná zlatých hvězd, které se v době vysílání vyskytovali na obrazovkách hvězdné zlaté televize Novy. Zlaté hvězdy zde vystupují, zpívají a vypráví zlaté vtipy, které do televize zaslali zlatí diváci. Všemu přihlíží inteligentní zlaté publikum. Zlatá zábava a zlatý humor. Dohromady tento zlatý skvost tvoří jediné. Zlatou sračku a zlatý výblitek. ()

Reklama

MM_Ramone odpad!

všechny recenze uživatele

Vtip nie je nič viac ako len strojený humor. Niekto začne vykladať krátku, fiktívnu story s humornou pointou a samozrejme očakáva reakciu v podobe výbuchu smiechu. Príde mi to trapné. Nie som žiaden suchár. Smejem sa rád. Nezkazím žiadnu zábavu, ale s vtipmi na mňa nechoďte. Relácia komerčnej televízie Nova s názvom "Zlatá mreža" je ich plná. Tématicky zameraná vždy na iné prostredie. Vtipy o dokotoroch, o policajtoch, o zvieratách a čo ja vie o čom všetkom. Na pódium vypochoduje niektorí z upadajúcich hercov a prednesie pätoro frkov. No skutočne do popuku. Zhrniem to asi takto: Vtipov plno, sradny žiadnej! Odpad! ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Zavolejte Adamcovi. Ten zábavný pořad zvládne natočit s prstem v nose. Jestli divák zvládne dívat se na soutěžní přehlídku čtených vtipů, to už, prosím pěkně, záleží čistě na něm. Svého času zábavný pořad vtipů na různá témata, který se vracel na obrazovky tv Nova s Železnou pravidelností. Měl velkou sledovanost, dokázal vcelku pobavit národ a pak zanikl. Když to tak vezmu, dneska už se nedělají na Nově žádné zábavné estrády, tak proč si to na tv Telka nepřipomenout. Klady: kdo má rád vtipy, přijde si na své, bohatý výběr účinkujících, kvalitně odvedená režijní práce, široký výběr témat. Zápory: vtip se musí umět dobře podat, ale vždy to stoprocentně neplatí, postupně začal pořad vyznívat stereotypně, chabá scéna, slabší dramaturgie pořadu, řada účinkujících z řad neherců a nezpěváků se sem cpala, aniž by něco kloudného předvedli, to platilo hlavně o politicích, nepovedený playback. 50% ()

Karlos80 

všechny recenze uživatele

Ještě že tohleto už zrušili, kdykoliv jsem to zahlédl v tv programu, vždycky jsem se spolehlivě osypal..Ta jedna hvězda snad jen za počáteční novátorství za některé prvotní díly a občasné tématická vtipy. Typická novácká továrna na nejrůznější hvězdy a hvězdičky...Ještě že už Zlatá mříž sobotním večerům nekraluje:-) ()

Galerie (4)

Zajímavosti (1)

  • Pořad se natáčel v litoměřickém Domě kultury. (Halloween9)

Reklama

Reklama