Reklama

Reklama

Zlatá mříž

(pořad)
Česko, 1999, 85 min

Kamera:

Jozef Halász

Účinkují:

Roman Šmucler, Petr Novotný, Jana Švandová, Dalibor Gondík, Adéla Gondíková, Vítězslav Vávra, Tomáš Savka, Miloslav Švandrlík, Pavel Landovský (více)

VOD (1)

Obsahy(1)

Zábavná estráda s řadou českých zpěváků, herců a moderátorů. Hudební vystoupení a vtipné scénky jsou prokládány čtením vtipů, které do pořadu zasílají diváci. Z autorů zveřejněných vtipů je na závěr pořadu jeden vylosován a získává finanční odměnu. (misakurt)

Recenze (74)

brzozin odpad!

všechny recenze uživatele

Nemůžu si pomoct, ale nenacházím v tomto pořadu žádné herce, zpěváky ani moderátory. Naopak je tu plno pitvořících se a trapně se nakrucujících nýmandů, kteří deklamují nevtipné gagy a prokládají to čímsi, co vzdáleně připomíná zpěv. Zajímavé je, že všechny pořady, kde kdy zasmrděl Petr Novotný, dopadají katastrofálně. ()

topi odpad!

všechny recenze uživatele

Zlatá mříž je plná zlatých hvězd, které se v době vysílání vyskytovali na obrazovkách hvězdné zlaté televize Novy. Zlaté hvězdy zde vystupují, zpívají a vypráví zlaté vtipy, které do televize zaslali zlatí diváci. Všemu přihlíží inteligentní zlaté publikum. Zlatá zábava a zlatý humor. Dohromady tento zlatý skvost tvoří jediné. Zlatou sračku a zlatý výblitek. ()

Reklama

Karlos80 

všechny recenze uživatele

Ještě že tohleto už zrušili, kdykoliv jsem to zahlédl v tv programu, vždycky jsem se spolehlivě osypal..Ta jedna hvězda snad jen za počáteční novátorství za některé prvotní díly a občasné tématická vtipy. Typická novácká továrna na nejrůznější hvězdy a hvězdičky...Ještě že už Zlatá mříž sobotním večerům nekraluje:-) ()

cariada 

všechny recenze uživatele

Svého času oblíbený pořad na tv Nova (ne můj). Princip jednoduchý skupina umělců četla vtipy od diváků na dané téma pak následovala písnička a zase dokola dál. Někdy se na to koukat nachalo, ale stala se z toho nuda, bylo to v podstatě pořád dokola. Na druhou stranu proč by se scénáristi namáhali, když to diváci udělali za ně. Bylo to levné a lidi to žrali. ()

FireTight odpad!

všechny recenze uživatele

Ježiši, tak tenhle nováckej pořad si bohužel ještě pořád pamatuju, protože na něco tak neuvěřitelně stupidního se nedá zapomenout. Herci (herečky) čtou vtipy od diváků, které jsou na úrovni pětiletých dětí a pokud si dobře vzpomínám, můj rekord byl dvě zasmání na celý díl. Pět vtipů vždy oddělovala buď písnička (v tom lepším případě), nějaká hraná scénka (to byl zase horší případ, protože...!) nebo reklama. Zkrátka tohle bylo vždycky strašný a jsem velmi velmi rád, že už se nějakou dobu netočí nové díly nebo nereprízují ty staré. ()

Galerie (4)

Zajímavosti (1)

  • Pořad se natáčel v litoměřickém Domě kultury. (Halloween9)

Reklama

Reklama