Zlatá mříž (TV pořad)

Komedie

Česko, 1999, 85 min

Jozef Halász

Roman Šmucler, Petr Novotný, Jana Švandová, Dalibor Gondík, Adéla Gondíková, Vítězslav Vávra, Tomáš Savka, Miloslav Švandrlík, Pavel Landovský, Martin Zounar, Miroslav Paleček, Petr Rychlý, Dagmar Patrasová, Miroslav Plzák, Václav Postránecký, Michaela Jílková, Jiří Sovák, Ladislav Potměšil, Václav Faltus, Aleš Brichta, Rudolf Hrušínský ml., Milan Drobný, Jiří Krytinář, Lubomír Lipský st., Jan Ruml, Jana Synková, Helena Vondráčková, Iveta Bartošová, Michaela Kuklová, Lenka Hornová, Lucie Benešová, Gabriela Partyšová, Daniel Nekonečný, Josef Dvořák, Sabina Laurinová, Lucie Bártová-Zedníčková, Jiří Bruder, Pavel Vítek, Josef Alois Náhlovský, Josef Mladý, Jan Rosák, Jan Čenský, Stella Zázvorková, Jana Štefánková, Eva Pilarová, Lucie Vondráčková, Aleš Háma, Jakub Wehrenberg, Stanislav Wabi Daněk, Jaroslav Uhlíř, Petr Janda, Naďa Urbánková, Jiří Štědroň, Petr Vondráček, Pavel Trávníček, Otakar Brousek ml., Vladimír Čech ml., Dalibor Janda, Marie Rottrová, Ljuba Skořepová, Karel Štědrý, Jaroslava Obermaierová, Michaela Dolinová, Jana Adámková, Vlastimil Bedrna, Dana Bartůňková, Ivan Mládek, Petra Janů, Lešek Semelka, Peter Nagy, Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Jan Vančura, Šárka Kubelková-Volemanová, Karel Gott, Leoš Mareš, Patrik Hezucký, Jan Skopeček, Ladislav Trojan, Milan Pitkin, Marek Dobrodinský, Ivo Pešák, Václav Upír Krejčí, Kateřina Kaira Hrachovcová, Michal David, Karel Černoch, Václav Neckář, Roman Skamene, Věra Nerušilová, Petr Martinák, František Ringo Čech, Uršula Kluková, Jana Paulová, Josef Laufer, Zdeněk Troška, Marcel Vašinka, Jaroslav Sypal, Kateřina Kornová, Yveta Blanarovičová, Miroslav Noga, Štefan Skrúcaný, Markéta Hrubešová, Lenka Filipová, Mojmír Maděrič, Ivan Vodochodský, Leona Machálková, Iva Kubelková, Michal Gulyáš, Tomáš Lipský, Martin Kocián, Václav Jelínek, Aleš Lehký, David Škach, Karel Svoboda, Felix Slováček, Luděk Sobota, Karel Hála, Pavel Nový, Lumír Olšovský, Karel Voříšek, Miloš Pokorný, Roman Ondráček, Zdeněk Podhůrský, Ilona Csáková, Zuzana Stirská, Naďa Konvalinková, Pavla Charvátová, Pavel Soukup, Tereza Duchková, Jiří Korn, Hana Křížková, Petr Kolář, František Nedvěd, Dana Homolová, Jiří Helekal, Zuzana Slavíková, Monika Absolonová, Petr Kotvald, Stanislav Hložek, Richard Tesařík, Vladimír Tesařík, Ladislav Županič, Roman Horký, Vlasta Peterková, Jitka Zelenková, Andrea Verešová, Jana Nováková-Adamcová, Josef Carda, Waldemar Matuška, Martin Maxa, Michal Suchánek, Ivo Jahelka, Petr Rezek, Hana Zagorová, Sámer Issa, Petr Muk, Janek Ledecký, Martha Elefteriadu, Tena Elefteriadu, Tereza Bebarová, Josef Vojtek, Světlana Nálepková, Tereza Kostková, Roman Vojtek, Daniel Hůlka, Kateřina Brožová, Zdena Studenková, Anife Ismet Hassan-Vyskočilová, Ivan Vyskočil, Daniela Šinkorová, Heidi Janků, Jiřina Bohdalová, Miloň Čepelka, Vlastimil Harapes, Slávek Boura, Petr Spálený, Miloslav Šimek, Radek Tomášek, Jiří Veisser, Veronika Gajerová, Zora Jandová, Ester Ládová, Bohumil Klepl, Marek Vašut, Sagvan Tofi, Oldřich Navrátil, Helena Zeťová, Tomáš Krejčíř, Michael Foret, Zdeněk Maryška, Jakub Smolík, Jitka Lebišová, Pavel Kikinčuk, Ladislava Něrgešová, Věra Martinová, Ludmila Zábršová-Molínová, Michaela Maurerová, Michal Zelenka, Gabriela Goldová, Radoslav Brzobohatý, Petr Haničinec, Michael Janík, Miroslav Moravec, Josef Vinklář, Jindřich Vodička, Miroslav Černý, Milan Knížák, Jiří Weiser, Monika Žídková, Michaela Černá, Svatopluk Beneš, Václav Knop, Jiří Kvasnička, Petr Svoboda, Michal Penk, Zbyněk Fric, Michal Kozelka, Vlasta Korec, Vítek Pokorný, Marcela Holanová, Zlata Adamovská, Helena Růžičková, Pavel Bém, Ivan David, Rajko Doleček, Aťka Janoušková, Tereza Pergnerová, Jan Přeučil, Alena Šeredová, Radim Uzel, Imran Musa Zangi, Marcel Marek
  • cariada

Svého času oblíbený pořad na tv Nova (ne můj). Princip jednoduchý skupina umělců četla vtipy od diváků na dané téma pak následovala písnička a zase dokola dál. Někdy se na to koukat nachalo, ale stala se z toho nuda, bylo to v podstatě pořád dokola. Na druhou stranu proč by se scénáristi namáhali, když to diváci udělali za ně. Bylo to levné a lidi to žrali.(31.1.2010)

• Karlos80

Ještě že tohleto už zrušili, kdykoliv jsem to zahlédl v tv programu, vždycky jsem se spolehlivě osypal..Ta jedna hvězda snad jen za počáteční novátorství za některé prvotní díly a občasné tématická vtipy. Typická novácká továrna na nejrůznější hvězdy a hvězdičky...Ještě že už Zlatá mříž sobotním večerům nekraluje:-)(29.3.2009)

• FireTight

Ježiši, tak tenhle nováckej pořad si bohužel ještě pořád pamatuju, protože na něco tak neuvěřitelně stupidního se nedá zapomenout. Herci (herečky) čtou vtipy od diváků, které jsou na úrovni pětiletých dětí a pokud si dobře vzpomínám, můj rekord byl dvě zasmání na celý díl. Pět vtipů vždy oddělovala buď písnička (v tom lepším případě), nějaká hraná scénka (to byl zase horší případ, protože...!) nebo reklama. Zkrátka tohle bylo vždycky strašný a jsem velmi velmi rád, že už se nějakou dobu netočí nové díly nebo nereprízují ty staré.(14.9.2010)

• Eristt

Zlatá mříž reprezentuje všechno, co na Nově nesnáším. Prvoplánovité trapné vtipy. Ale Zlatá mříž je něčím výjimečná, předtím se to Nováci snažili pokaždé zamaskovat a alespoň vtípky vhodně podat - scénky v Novotách a tak vůbec. Ale právě v Mříži na to rezignovali definitivně. To se jenom postavili doprostřed podia a četli. Vrchol rozkladu zábavy na Nově.(3.5.2009)

• FIBO

Litoměřice, dům kultury. Časy, kdy jsem se zaučoval jako asistent operátora kamerového jeřábu. To byly časy panečku :) Samotnej pořad stál za starou bačkoru, pořad stejně jako jiné pořady Novy vyroben za účelem obohacení několika subjektů. Dva natáčecí dny (dvě prakticky celodenní zkoušení a druhý den večer naostro). Jako divák bych na to nikdy nedíval, ale musím poděkovat tvůrčímu týmu za přijetí. Nezapomenu na Adamcova slova "A hele, mladej trénuje...". Kamerový jeřáb Jimmy Jib, rameno Standard plus. Uááááá(11.4.2010)

• - Pořad se natáčel v litoměřickém Domě kultury. (Halloween9)