Reklama

Reklama

Zlatá mříž

(pořad)
Česko, 1999, 85 min

Kamera:

Jozef Halász

Účinkují:

Roman Šmucler, Petr Novotný, Jana Švandová, Dalibor Gondík, Adéla Gondíková, Vítězslav Vávra, Tomáš Savka, Miloslav Švandrlík, Pavel Landovský (více)

VOD (1)

Obsahy(1)

Zábavná estráda s řadou českých zpěváků, herců a moderátorů. Hudební vystoupení a vtipné scénky jsou prokládány čtením vtipů, které do pořadu zasílají diváci. Z autorů zveřejněných vtipů je na závěr pořadu jeden vylosován a získává finanční odměnu. (misakurt)

Recenze (74)

cariada 

všechny recenze uživatele

Svého času oblíbený pořad na tv Nova (ne můj). Princip jednoduchý skupina umělců četla vtipy od diváků na dané téma pak následovala písnička a zase dokola dál. Někdy se na to koukat nachalo, ale stala se z toho nuda, bylo to v podstatě pořád dokola. Na druhou stranu proč by se scénáristi namáhali, když to diváci udělali za ně. Bylo to levné a lidi to žrali. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Zavolejte Adamcovi. Ten zábavný pořad zvládne natočit s prstem v nose. Jestli divák zvládne dívat se na soutěžní přehlídku čtených vtipů, to už, prosím pěkně, záleží čistě na něm. Svého času zábavný pořad vtipů na různá témata, který se vracel na obrazovky tv Nova s Železnou pravidelností. Měl velkou sledovanost, dokázal vcelku pobavit národ a pak zanikl. Když to tak vezmu, dneska už se nedělají na Nově žádné zábavné estrády, tak proč si to na tv Telka nepřipomenout. Klady: kdo má rád vtipy, přijde si na své, bohatý výběr účinkujících, kvalitně odvedená režijní práce, široký výběr témat. Zápory: vtip se musí umět dobře podat, ale vždy to stoprocentně neplatí, postupně začal pořad vyznívat stereotypně, chabá scéna, slabší dramaturgie pořadu, řada účinkujících z řad neherců a nezpěváků se sem cpala, aniž by něco kloudného předvedli, to platilo hlavně o politicích, nepovedený playback. 50% ()

Reklama

MM_Ramone odpad!

všechny recenze uživatele

Vtip nie je nič viac ako len strojený humor. Niekto začne vykladať krátku, fiktívnu story s humornou pointou a samozrejme očakáva reakciu v podobe výbuchu smiechu. Príde mi to trapné. Nie som žiaden suchár. Smejem sa rád. Nezkazím žiadnu zábavu, ale s vtipmi na mňa nechoďte. Relácia komerčnej televízie Nova s názvom "Zlatá mreža" je ich plná. Tématicky zameraná vždy na iné prostredie. Vtipy o dokotoroch, o policajtoch, o zvieratách a čo ja vie o čom všetkom. Na pódium vypochoduje niektorí z upadajúcich hercov a prednesie pätoro frkov. No skutočne do popuku. Zhrniem to asi takto: Vtipov plno, sradny žiadnej! Odpad! ()

FIBO 

všechny recenze uživatele

Litoměřice, dům kultury. Časy, kdy jsem se zaučoval jako asistent operátora kamerového jeřábu. To byly časy panečku :) Samotnej pořad stál za starou bačkoru, pořad stejně jako jiné pořady Novy vyroben za účelem obohacení několika subjektů. Dva natáčecí dny (dvě prakticky celodenní zkoušení a druhý den večer naostro). Jako divák bych na to nikdy nedíval, ale musím poděkovat tvůrčímu týmu za přijetí. Nezapomenu na Adamcova slova "A hele, mladej trénuje...". Kamerový jeřáb Jimmy Jib, rameno Standard plus. Uááááá ()

HiddenDragon 

všechny recenze uživatele

Estrada? No to asi jo :) diskotekovy hudebni cisla na (spatny) playback, jako vystrizeny z 80. let alá Mozna prijde i kouzelnik. Sem tam je mozna nejaka scenka koukatelna, tak tu jednu hvezdicku necham, ale jinak vetsina vtipu celkem trapnych a v mnou sledovanem dile: pornoherecka Ester Ladova zpiva "Tak uz pojd, pojd, chci byt dospela!" :-D No myslel jsem ze to mela byt parodie, ale bylo to podavano jako seriozni pevecky cislo :-D Tento program opakuji na Telce...ale jako naprosta vetsina poradu tohoto kanalu...nestoji ani za zkouseni. ()

Galerie (4)

Zajímavosti (1)

  • Pořad se natáčel v litoměřickém Domě kultury. (Halloween9)

Reklama

Reklama