Zlatá mříž

Česko, 1999, 85 min

Kamera:

Jozef Halász

Účinkují:

Roman Šmucler, Petr Novotný, Jana Švandová, Dalibor Gondík, Adéla Gondíková, Vítězslav Vávra, Tomáš Savka, Miloslav Švandrlík, Pavel Landovský (více)

Zábavná estráda s řadou českých zpěváků, herců a moderátorů. Hudební vystoupení a vtipné scénky jsou prokládány čtením vtipů, které do pořadu zasílají diváci. Z autorů zveřejněných vtipů je na závěr pořadu jeden vylosován a získává finanční odměnu. (misakurt)

Paity odpad!

TV Nova tak dlouho přemýšlel čím zaplácnout vysílací čas až vymyslela tuhle blbinu s odříkanými vtipy každým ze celebrit, kdo se tam kdy objevil. ()

Eristt odpad!

Zlatá mříž reprezentuje všechno, co na Nově nesnáším. Prvoplánovité trapné vtipy. Ale Zlatá mříž je něčím výjimečná, předtím se to Nováci snažili pokaždé zamaskovat a alespoň vtípky vhodně podat - scénky v Novotách a tak vůbec. Ale právě v Mříži na to rezignovali definitivně. To se jenom postavili doprostřed podia a četli. Vrchol rozkladu zábavy na Nově. ()

Blackhawks odpad!

Děs !! Hned od začátku vás přešla chuť se na tenhle hnus dívat. Stačilo, když se objevil na scéně spuchlý Novotný a ještě než něco řekl, tak si utíral upocené čelo kapesníkem.. A o humorné straně pořadu se nemusím ani zmiňovat.. myslím že hodnocení ODPAD mluví za vše !! ()

W.Wicki.W

Z nostalgického hlediska 5*, tohle jsem milovala, možná je to tím, že jsem byla dítě a půlku vtipů třeba nechápala, každopádně když přepínám televizi a vidím zlatou mříž, klidně si pár vtipů Petra Rychlého nechám běžet... ()

elshish odpad!

Největší ubohos z produkce TV Nova, kterou sem opravdu viděl maximálně 2minuty a odcházel jsem radši do věčných lovišť. ()

Vladajsoucna

Poslední díly jsem už raději nesledoval, nejvíc se mi stále vybavuje první díl s českými politiky. Zpívající Ičko Langer s batůžkem a Konvalinkovou bylo něco tak zrůdného, až krásného, proto dávám jednu *. ()

FireTight odpad!

Ježiši, tak tenhle nováckej pořad si bohužel ještě pořád pamatuju, protože na něco tak neuvěřitelně stupidního se nedá zapomenout. Herci (herečky) čtou vtipy od diváků, které jsou na úrovni pětiletých dětí a pokud si dobře vzpomínám, můj rekord byl dvě zasmání na celý díl. Pět vtipů vždy oddělovala buď písnička (v tom lepším případě), nějaká hraná scénka (to byl zase horší případ, protože...!) nebo reklama. Zkrátka tohle bylo vždycky strašný a jsem velmi velmi rád, že už se nějakou dobu netočí nové díly nebo nereprízují ty staré. ()

topi80 odpad!

Účinek vyprávěné anekdoty spočívá v jejím klidném přednesu a v odstupu od ní. Tady přišli rozjuchaní herci z podřadných estrád a seriálů a u vtipů se pitvořili, stylizovali se do jejich hrdinů, šklebili se a zubili. Takže veškeré anekdoty byly totálně pohřbeny zprzněným přednesem. . ()

Snathoras odpad!

Ach, kde jsou ty časy, kdy se každý průměrný Čech mohl těšit na neskutečný příval trapného humoru každou sobotu od 20:00 do 21:30 na Nově? ()

Daginka odpad!

Stejně jako incestofilně ujetá Go - go šou nebo absolutně nevtipný Novoty je i tohle docela Ein Kessel Buntes humor, nic pro můj žaludek. Docela se divím, že se tomu upsalo tolik více či méně jinak kvalitních herců/zpěváků. ()