Zlatá mříž

Česko, 1999, 85 min

Kamera:

Jozef Halász

Účinkují:

Roman Šmucler, Petr Novotný, Jana Švandová, Dalibor Gondík, Adéla Gondíková, Vítězslav Vávra, Tomáš Savka, Miloslav Švandrlík, Pavel Landovský (více)

Zábavná estráda s řadou českých zpěváků, herců a moderátorů. Hudební vystoupení a vtipné scénky jsou prokládány čtením vtipů, které do pořadu zasílají diváci. Z autorů zveřejněných vtipů je na závěr pořadu jeden vylosován a získává finanční odměnu. (misakurt)

brzozin odpad!

Nemůžu si pomoct, ale nenacházím v tomto pořadu žádné herce, zpěváky ani moderátory. Naopak je tu plno pitvořících se a trapně se nakrucujících nýmandů, kteří deklamují nevtipné gagy a prokládají to čímsi, co vzdáleně připomíná zpěv. Zajímavé je, že všechny pořady, kde kdy zasmrděl Petr Novotný, dopadají katastrofálně. ()

eFOXsize odpad!

Zbytečný pořad na vyplnění času na Nově. Občs to bylo vtipné, ale za ten risk, že to občas potkáte, to nestálo. Kdyby to dnes běželo, věřím, že by to bylo ještě horší (Bartošové, odpadlíci ze superstar a jiných reality show.. grr) ()

Eisenmann

Tohle opravdu nebyl žádný velký zázrak. Dokonce pochybuji, zda jim ty vtipy psali skutečně diváci. Kýčovitost těhle nováckých pořadů je téměř nepřekonatelná. Jednu hvězdu dávám jen za počáteční díly s poměrně dobrými hosty. ()

Tweetak

Když jsem byl malý, tak jsem to rád sledoval. Podle hodnocení ostatních jsem se jako malý asi spokojil s kdečím. ()

cmman odpad!

Jistota! Humusu! Některé novácké show jsem i občas sledoval, ale tohle a GoGo show, humus na entou, nikdy více! ()