Reklama

Reklama

Preacher

(seriál)
  • Česko Kazatel (neoficiální název) (více)
Trailer 1
USA, (2016–2019), 33 h 48 min (Minutáž: 40–60 min)

Předloha:

Garth Ennis (komiks)

Hudba:

Dave Porter

Hrají:

Dominic Cooper, W. Earl Brown, Joe Gilgun, Elizabeth Perkins, Ruth Negga, Lucy Griffiths, Tabatha Shaun, Jamie Anne Allman, Brian Huskey, Ricky Mabe (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(43)

Jesse Custer, kazatel v jednom malém městě v Texasu, je dosti složitý případ. Má ho v moci jakási tajuplná entita, která mu propůjčuje nadpřirozenou sílu. Custer se ve společnosti své bývalé přítelkyně jménem Tulip a Ira Cassidyho vydává na cestu, aby - a to je míněno doslova - nalezl Boha. (AMC Czech)

Diskuze

DaViD´82

DaViD´82 (hodnocení, recenze)

Myslím, že ubrat z té prvoplánové přepálené šílenosti (problém především pozdějších dílů) není úplně od věci. Viz v pilotu změněný "nástup" Tullip, tady je dle mého lepší než v předloze. A četl jsem v nějakém rozhovoru s Rogenem, že do bodu, kdy začíná předloha (dějově) se dostaneme až ve finální části. Prvních devět bude prequelem.

na příspěvěk reagoval Alena77, Morholt, Jano...

senin

senin (hodnocení, recenze)

Tak schválně jak velký bude mat Seth koule, pokud jde o vytažení nějakých kontroverznějších pasáží z komiksu... AMC jsou bohužel docela slušňácká stanice, takže se bojím, že to moc ostrý nebude... jinak ale první díl docela dost slušnej...

na příspěvěk reagoval DaViD´82

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

DaViD´82

já mám právě Ennise moc rád, Preachera uvidím dnes večer,  těším se na něj a dám tomu šanci, a docela i tomu věřím.....určitě to nebude takový odpad jako Lucifer, 

DaViD´82

DaViD´82 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Což bude pro mnohé problém, protože "typickej Ennis" rozhodně není pro každého ,-) Ale pravda že v Preacherovi aspoň není tou karikaturou sebe sama jako v posledních letech.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Alena77

Alena77 (hodnocení, recenze)

senin

SPOILER

Já komiks neznám , ale ta Tulip mi sympatická moc není. A k němu se mi vůbec nehodí. To spíš už Emily, i když jsem si první půl hodinu myslela, že je to jeho sestra.

na příspěvěk reagoval Ratemus

senin

senin (hodnocení, recenze)

Co si myslí nějaká banda podvodníků ze Scientologie mám uprdele, ale obsazení Tulip mě sere řádně...

na příspěvěk reagoval Alena77

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Chen

to je vždy když se objeví nějaký takovýhle seriál nebo něco co si bere do huby církev hlavně něco jako Lucifer nebo Preacher popřípadě Constantine....no jestli máš načteného Lucifera tak se ti to líbil nebude, jestli máš rád CSI, Můj přítel Monk, Mentalista a podobné pseudokriminálky a neznáš vůbec předlohu Lucifera tak se ti to asi líbit bude 

na příspěvěk reagoval hrafnain

Chen

Chen (hodnocení, recenze)

Ratemus

Já jsem čekal, která první církev se vytasí s peskováním. Jinak, Lucifer tedy nic moc? Já ho mám v pořadníku, ještě jsem se k němu nedostal. A objevily se dva nové plakáty k Preacherovi, vypadají docela pěkně. 

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Chen

to je uplně jasný, nepřekvapuje mě to...to dělali i nějaký matky před Luciferem, to ještě nevěděli že se z toho vyklube Muj přítel Monk......jde vidět že i církev čte Preachera :-D

na příspěvěk reagoval Chen

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

no, Luciferovi jsem dal odpad tak doufám že tohle bude na pět hvězd, neskutečně chytlavá a drsná předloha, tak snad to neposerou jak Lucifera

Příspěvek byl smazán administrátorem.

MistrMcFalk

MistrMcFalk (hodnocení, recenze)

Ta ukázka není o hovně. Ukazuje nám, jak moc ten seriál se bude rozcházet s komiksem. A jestli tohle měla být vážně ta scéna, o který mluvíš, tak to je špatný.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

kinghome

kinghome (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

A každej teď jeho rodiče lituje,chudáci :( zplodit takovýho potrata a ještě si ho nechat. Jaroušek ušatej, hold se moc nepovedl :( 

Související novinky

Constantine definitivně končí

Constantine definitivně končí

08.06.2015

Americké televize zruší každý rok řadu seriálů, které si nenajdou fanouškovskou základnu. Obvykle jde o zcela originální projekty, o to podivnější je tedy osud seriálového Constantinea. Momentálně na… (více)

Hledá se režisér!

Hledá se režisér!

18.02.2011

Pro remake Vrány, komiksovou adaptaci Preacher a DiCapriovo finanční drama z Wall Street. Máte zájem? Bohužel, hollywoodská studia momentálně vyjednávají s poněkud zvučnějšími jmény ;-). Pojďme… (více)

Tak co dál, Darrene? Na Sibiř?

Tak co dál, Darrene? Na Sibiř?

10.10.2010

Nakonec to zřejmě všechno bude jen víření mediálních vod před premiérou jeho mysteriózního thrilleru Black Swan, ale momentálně to vypadá, že Darren Aronofsky je na roztrhání. Byla mu nabídnuta režie… (více)

Škrtáme a odsouváme na neurčito

Škrtáme a odsouváme na neurčito

21.04.2010

Začalo to včera Hobitem, dnes to bude horší. Nedávno dal od nové bondovky ruce pryč Sam Mendes, protože už asi věděl, co bude následovat. Než se studio MGM vzpamatuje, agent 007 si může vzít… (více)

Reklama

Reklama