poster

The Treasure Hunter

 • Tchaj-wan

  Ci ling

 • Tchaj-wan

  刺陵

Fantasy / Akční / Dobrodružný

Tchaj-wan / Čína / Hongkong, 2009, 106 min

Režie:

Yen-ping Chu

Scénář:

Chiu-Wing Lam
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (11)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $11,600,000(2.8.2010)

 • Flipnic
  **

  Tohle je fakt volovina ... Už to prostředí, kde se to odehrává prostě nemusím - nějaká mongolská poušť nebo co ... Příběh totálně o ničem (u adventury bych fakt aspoň něco zajímavýho očekával), postavy docela ok, ale ty to nezachrání ... Akce předrátovaná, plno triků a nesmyslných "kouzel", skoků, letů ... Ale celkově je to fakt nuda, tady zas musím obhájit západní produkci, které tento asijský flick nesahá v daném žánru: "dobrodružný" ani po paty ... Nepovedený film ...(26.1.2010)

 • Shit
  ****

  Yen-ping Chu vzal Indiana Jonese a Mumii, spojil to dohromady, nahustil do toho naprosto meganadupanou akci, která v podobných filmech teda neni moc k vidění, navíc s perfektní kamerou i triky a z celýho filmu udělal fakt úžasnou dobrodružnou zábavu, který nechybí takřka nic a dokonce mi nevadil ani Jay Chou, kterej se mi zprvu do filmu moc nehodil, ale jakmile tam rozvinul svoje akční schopnosti, tak sem zavřel hubu, respektive otevřel a už se jen bavil. Mimochodem, nevěřim, že je Chiling Lin 35, tipnul bych jí minimálně o 10 míň.(23.1.2010)

 • Vavča
  ***

  Tenhle filmek měli možná raději od začátku svěřit Tonymu. Tony Ching Siu Tung je totiž extra třída ve vymýšlení akční choreografie a jen málokdo to umí tak skvěle s koňmi. Příběh je až moc plochý a mohlo se na tom zamakat trochu více. Naštěstí se tu kromě famózní akce daří i komické momenty, na hlavní dvojku se dívá dobře a hlavně Eric Tsang je posilou, Chaoming Den jak kdyby tu skoro nebyl a to je škoda, měli ve scénáři vymyslet širší prostor pro jeho úlohu. Chiling Lin je vážně mačka a může se s úspěchem vydávat i za devatenáctku:) Snad ji častěji uvidíme ve filmech. Celkový příznivý dojem hlavně zachraňuje povedený OST, který si rozhodně budu chtít sehnat.(1.2.2010)

 • predators
  ***

  Něco jako mix Indiho, Mumie a Lovců pokladů, akorát s číňanama. Ze začátku spíše pohádkovější, na konci už se to schyluje k podobnosti s Kruhem. Chyběla mi alespoň nějaká dávka humoru a ikdyž vyloženě nejde o bojový film, tak zde bych jich více uvítal. A celkově to mohlo být více dobrodružnější. 50%(22.8.2010)

 • honajz
  ***

  To je tak blbý, až je to hezký. :-) Některé bojové scény jsou dobré, jiné vyloženě trapné. Podobně je to s herci i příběhem. Některé vyloženě dobré scény přebíjí jiné, naprosto trapné. Zvláště ty, co se pokoušejí buď o nějaké emoce, nebo o to, být vtipné.(15.10.2010)

 • ARI50
  *

  Písečné lítající souboje nuda a děs.(21.10.2018)

 • corpsy
  **

  Keď to už veľmi nejde ani Jackiemu ( BOŽSKÁ RELIKVIA 3, KUNG FU YOGA ), tak to zrejme nedopadne ani u ostatných ázijských projektoch dobrodružného žánru. Tieto filmy majú stále veľký potenciál, ale uvaria sa vo vlastnej šťave. Nudiť sa pri niečom, čo obľubujem, je už terno.(22.11.2019)

 • Pedross800
  ***

  Asijské Indy stříknuté s Mumií. Jen teda ve výčtu u filmu chybí parodie......občas to bylo tak hloupoučké a přepálené, že to snad muselo být myšleno jako parodie :-))))(2.7.2016)

 • BMAJTZ
  **

  Indiana Jones potkal National Treasure přidal trochu Lary Croft a vzniklo tohle. Mix je to šílený a inspiraci vidíte snad všude, ani ten příběh není ničím zvláštní. Bohužel je to takové nemastné neslané a dohromady mi to prostě nesedí.(5.8.2010)

 • Mukade
  **

  No keby som mal tak do 16 rokov, asi by sa mi to páčilo veľmi... Je to skrátka príliš detinské, súboje, príbeh a vôbec všetko. Taký film na poobede do telky.(15.2.2010)