Resident Evil: Odveta

• Německo Resident Evil: Retribution (více)

Bladesip

Neskutečná slátanina. Vrchol všeho pak je naprosto mizerné ozvučení, a to co se týče hudby, tak i zvukových efektů. Dvě hvězdy jen za hromadu akce, díky které, a díky výborné večeři, kterou jsem si k tomu udělal, jsem se nenudil. Ve výsledku to je ale naprosto tupý film, naprosto o ničem, který vůbec ničím nezaujme. Bůh dej, aby se ty blázni po tomhle nechystali natočit další díl. ()

Gridd

Všechno špatně. S hrou už to nemá nic společného, kromě komentářů červené královny. To, že do filmu přidáme postavu Leona a dívku v červeném, kteří patří do 4 dílu Biohazardu, nestačí k t omu, aby si úzká skupina hráčů herní série Resident Evil sedla na zadek. Jediné co se mi na filmu líbilo, je Milla Jovovich a právě ona zařídila moje hodnocení. S efekty není kam sáhnout. Vylepšit modely zrůdiček, které byly v předešlých dílech mi nestačí. ()

Aligon

každým ďalším dielom to je horšie a horšie. Ja neviem , mám taký pocit že to padá do pekných sra***k celá séria. ()

billcarson

Nastavovaná sračka, resident debil už nemá co nabídnout a měl by být terminován, definitivně. Příště už se možná dočkám. ()

Regig

Bylo to vcelku dobré až na těch spousty chyb. Nejlepší bylo když AKáčkem střílel z metru a ani jedna kulka neprošla skrz a také když mrtvolka jede na motorce v ruce kulomet a prostřílí přední sklo. A ono v dalším záběru je celé a v dalším zase prostřílené. Až na těch spousty chyb, tak akce byla dobrá. ()

JanMarek

Popravdě, čekal jsem to horší...Příběh byl sice tak trochu...Ne vlastně absolutně o ničem, postavy jsme si nemohli ani pořádně prohlédnout, natož se s nimi řádně seznámit. Milla se mi sice líbí, ale tady už mi připadá, že umí jen dva výrazy - drsňácký a šokovaný. Nicméně přese všechno tohle jsem se bavil, akční to bylo, nenudil jsem se...Takže žádná sláva, nic co musím vidět znovu, ale ztracená hodina a půl to nebyla. Myslím, že tři hvězdy jsou adekvátní. ()

jioex13

Každým dalším filmem, počínaje trojkou, má Resident Evil sestupnou tedenci. V Odvetě se dočkáte akorát pokračující likvidace nemrtvých, bez nějakého souvislého děje, bez cíle a bez jakéhokoliv logického navazování probíhajících scén. Efekty nejsou vůbec špatné, ale nezachraňují vůbec nic. Jestli bude nějaké pokračování, jakože nejspíš ano, pak jen doufám, že se autoři zaměří na normální, nepřepleskaný děj a vynechají ty hloupé scény, z uměle vytvořených měst umístěných kdesi v podzemí. ()

ciapok

stupídne. vykrádanie Votrelcov, Silent Hill a pod. Gay partia Kenov s flintami, záporáčka vcelku jazditeľná mamina s prsiami na štipcoch. Polovica hviezdy za pekné baby, druhá za herecký výkon malého dievčatka. A snáď ešte jeden cíp hviezdy k tomu za to, že aspoň azbuka nebolo fejková ()

Fixa

Chtěl jsem napsat něco ve smyslu: Neskutečně nesympatická kráva, který nevěřím ani jediný akční pohyb. Proč se kurva pořád tváří a chová tak drsně, když bije do očí, že na to nemá! Proč se na to pořád koukám? Protože mám rád filmy se zombiema a v RE, jsou hezký příšerky a předchozí díl (nebo ještě předtím?), se mi líbil. Už je jich nějak moc a pořád to nekončí - No, byl to prostě díl s těma vránama. Já chci vidět už konečně konec, ale oni pořád ždímou a ždímou prachy! Tak, tohle jsem chtěl napsat, ale napíšu jen toto: ,,Píča s čůrákem!" ()

misiacik

Mam to za sebou, po pravde neprišiel som na to, prečo sa takto vedome mučím, no keď v tejto dobe sa točí tǒoľko sračiek, že by na to nestačila ČOV pre celú Emerichu. Všetko tu už bolo, Biohazardi tu už boli, strieľaju, sekaju, kopije lietajú vzduchom, efekty kvality plytkého caracteru no a ta nadupaná elektronická hudba z ktorej som mal pocit, že sa nachádzam na pochybnej technoparty s podávaním seknutého prášku do pečiva mi vytvorila podivný úškr v tvari. Zrejme som bol nakazený. Idem sa vysmrkat, spraviť si čaj, zabaliť sa do paplonu zamatoveho vo svojej luxusnej komnate a pustím si to vsetko od sameho začiatku. ()

deedulka

Předchozí díly si už sice moc podrobně nepamatuji, ale po shlédnutí tohoto dílu jsem si řekla, že přece nemohly být tak hrozné jako tenhle. Začátek slušný, ale od probuzení Alice v Umbrelle už jen nuda pif paf nuda bum prásk, záblesk normálního filmu, ale ne, smůla, ... bum a pic. Asi takhle bych to shrnula. Film naprosto o ničem, jen pár scén mě zaujalo. Moskva ani jiné sekvence to ovšem nebyly. Bojové sekvence nezáživné, všechno co už jsme milionkrát viděli, kopa neinteligentních nemrtvých a Alice, která semtam kopne a semtam vystřelí. Uspět by to snad mohlo jen jako videohra, kde vypatlanci sedí a s vymytými mozky střílí do všeho co se pohne, aniž by čekali nějaký děj. Jen doufám, že nezapomenu jaký děs tenhle film byl, abych ho omylem někdy nepustila ještě jednou. :) ()

bobeczech

Vždycky mě zaráželo, proč, když degraduje úroveň díl od dílu, mají vždy tvůrci potřebu pokračovat. Ke vší smůle se tento hanebný počin nedostal do mínusu a tudíž se musíme smířit pravděpodobně i s dalším pokračováním. To už ale bude muset být extra póvl první kategorie, jestli se nebudou měnit zaběhnuté a osvědčené režimy, že?! ... Každopádně k tomuhle řeknu asi následující: Klišé, pak bejvá klišé a navzdory tomu, že do scénáře naházeli údaje z generátoru náhodných slov, čísel a jmen, tam uvidíte debilní klišé celé série. Pomyslnou třešničkou vyválenou v záchodové míse je rádoby drsná Míla Jovočič. Každopádně jednu hvězdičku dávám alespoň za povedený efekty a kvalitní hudbu! ()

Bednobuch

Dost strašný film. Lidi i scény z předešlých dílů. Přišlo mi, že tam nebylo vůbec nic originálního. Zase nahá Milla, zase laser v místnosti, zase bojové scény, zase zachraňuje dítě. Prostě strašný. Ta jedna hvězda je jen z úcty k předchozím dílům. Shrnutí:naprosto zbytečných 1,5 hodiny. ()

Fixas

Další zklamání. Jakožto velký fanoušek RE, jsem byl naprosto ohromen trailery, ale bohužel, trailer splnil svůj účel a pouze chybně navnadil. První minuty ještě naznačovali opravdu epickou podívanou, nicméně přišel brzký zvrat. Dějová část je opět jedná velká tragédie a o scénáři se radši nebudu ani zmiňovat. Nechápu, jak RE mohl dospět až k 5. dílu a co víc, závěr poukazuje na finální 6. Nicméně bych se nedivil, kdyby jïch bylo 10. Jediný klad bych viděl v tom, že se ve filmu objevili dvě další postavy z herního ztvárnění( Ada, Leon). Za mě průměrných 50. ()

Tomasson

...vcelku ptákovina, ale na Millu se pořád dobře kouká... :-) velmi slušné efekty, scénář pochopitelně o ničem...ale aspoň si to na nic, než to je, nehraje...každopádně je zaděláno evidentně na další díl..."inťoušové" budou pochopitelně na mrtvici :-))) ! ()

Zkáza Pompejí bude sexy

Zkáza Pompejí bude sexy